امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ميشه لطف كني مدت گارانتي و شرايط و محلي كه ميشه از اين گارانتي استفاده كرد رو لطف كني ؟ همه كنسولهاي اين شركت گارانتي دارند؟

همه ی کنسولهای مایکروسافت که دستکاری نشده باشن 3 سال گارانتی دارن ( در کشوری که نمایندگی مایکروسافت باشه )
که این گارانتی شامل تعویض هم حتی میشه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دقيقا همينطوره منم مثل شما هيچ كدوم از بازيهاي جديد رو نذاشتم تو دستگام و بن شدم در ضمن من فقط euro 2008 و fifa09 رو لايو بازي ميكردم . بنظر منم بد نيست در مورد ps3 هم يكم تحقيق كنيم اگه ok بود بريم سراغ اين كنسول . بچه ها اگه لطف كنند در اين مورد هم تحقيق كنند بخصوص وضعيت آنلاينش رو بد نيست .
اگر ps3 رو فقط برای آنلاین بازی کردن می خوای بگیری تنها چیزی که می تونم بگم اینکه پولتو حروم نکن. یسری هم بودن که سری قبل بن شدن و رفتن سراغ ps3 ولی بعدا فهمیدن که اشتباه کردن.
بچه های ایرانی خیلی تو ps3 کم آنلاین می شن و هیچ وقت مثل live نیست که ببینی کلی ایرانی دارن توش بازی می کنن. به دلیل اینکه ps3 بازی هاش گرونه و کلا ps بازا هم علاقه زیادی به آنلاین بازی کردن ندارن بنابراین psn تو ایران طرفدار زیاد نداره، مگر اینکه برات مهم نباشه و بخوای با خارجی ها بازی کنی.

در مورد چند پست بالاتر هم که نوشته بودید تازه آنلاین ps3 مجانی هم هست، باید بگم که هیچ وقت یک سرویس پولی رو نمی شه با یک سرویس مجانی مقایسه کرد و از لحاظ امکاناتی و کیفیتی psn پایینتره. (به غیر از چنتا از بازی های اصلی سونی که dedicated server هستند و کیفیت آنلاین فوق العاده دارن مثل Resistance 2)
من فكر نميكنم اين بن شدن ها طي 48 ساعت باشه شايد مايكروسافت برنامه جديدي پياده كرده كه خودبه خود بن ميكنه يعني پس از شناسايي اتوماتيك بن ميشه چون دوست من ديشب بن شد متا سفانه من هم كه با اين اوضاع افتضاح نميتونم وصل بشم چون ريسك
دوست شما وسط بازی کردن یهو بن شد یا دیروز تست کرد ودید بن شده؟ چون این دوتا با هم فرق دارن.

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
مرسی

طریقه شناسایی نسخه review :
وقتی بازی رو با XBC چک میکنید فاصله زمانی بین Authoring و Mastering تنها یک روز است:
TimeStamp of Authoring: 2008/08/27
TimeStamp of Mastering: 2008/08/28 11:28:19 PM
که این مشخصات در نسخه retail بصورت زیر میباشد :
TimeStamp of Authoring: 2008/08/27
TimeStamp of Mastering: 2008/09/21 12:40:33 PM

مرسی عزیزم.
باید Retail باشه دیگه؟
پس من این رو فورمول تشخیص Review و Retail قرار میدم. فکر میکنی کافی باشه دیگه؟

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
درسته اشکان جان دیروز صبح بازی کرد شب اومد دید بن شده البته اینم بگم بنده خدا ازین ixtreme اینا چیزی نمیدونه و من هم فکر نمیکنم دیسکاش استلث باشه حالا این بحثش جداست بحث سره اینه که مایکرو سافت داره هنوز بن میکنه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگر ps3 رو فقط برای آنلاین بازی کردن می خوای بگیری تنها چیزی که می تونم بگم اینکه پولتو حروم نکن. یسری هم بودن که سری قبل بن شدن و رفتن سراغ ps3 ولی بعدا فهمیدن که اشتباه کردن.
بچه های ایرانی خیلی تو ps3 کم آنلاین می شن و هیچ وقت مثل live نیست که ببینی کلی ایرانی دارن توش بازی می کنن. به دلیل اینکه ps3 بازی هاش گرونه و کلا ps بازا هم علاقه زیادی به آنلاین بازی کردن ندارن بنابراین psn تو ایران طرفدار زیاد نداره، مگر اینکه برات مهم نباشه و بخوای با خارجی ها بازی کنی.

در مورد چند پست بالاتر هم که نوشته بودید تازه آنلاین ps3 مجانی هم هست، باید بگم که هیچ وقت یک سرویس پولی رو نمی شه با یک سرویس مجانی مقایسه کرد و از لحاظ امکاناتی و کیفیتی psn پایینتره. (به غیر از چنتا از بازی های اصلی سونی که dedicated server هستند و کیفیت آنلاین فوق العاده دارن مثل Resistance 2)
دوست شما وسط بازی کردن یهو بن شد یا دیروز تست کرد ودید بن شده؟ چون این دوتا با هم فرق دارن.

خوب ماهم میخوایم با هم ps3 بخریم که تعداد ps3 دارا بره بالا و باهم بریمPSN :D
این ایرانیای لایو ام که دونه دونه دارن پرپر میشن میرن :D
یعنی اگه PSN هم ماهی چند دلار مردمو چارج کنه سرویس خوبی میشه؟

مرسی:love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب ماهم میخوایم با هم ps3 بخریم که تعداد ps3 دارا بره بالا و باهم بریمPSN :D
این ایرانیای لایو ام که دونه دونه دارن پرپر میشن میرن :D
یعنی اگه PSN هم ماهی چند دلار مردمو چارج کنه سرویس خوبی میشه؟

مرسی:love:
فعلاً که بعد از دوسال هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده، خیلی ها هم اینجا ps3 دارن. ولی ان شاالله با خرید شما و چنتای دیگه این مشکل رفع شه.
شما وقتی ps3 خریدی و با محیط آنلاینش آشنا شدی اونوقت متوجه می شی که مایکروسافت چرا پول می گیره، البته شایدم متوجه نشی چون یسری از امکانات آنلاین فقط همینقدر براشون مهمه که یه صفحه فروشگاه داشته باشه و یه لیست دوستان که بهشون pm بدی همین. (سرویسی که پول می گیره به طبع هم پشتیبانی بهتری داره، هم امکانات بیشتری در اختیار کاربراش می زاره. این یک چیز کاملاً طبیعیه در هر زمینه ای مثل اعضای premium در اینجا.)

این ایرانیای لایو ام که دونه دونه دارن پرپر میشن میرن
این سری که تقریباً کسی بن نشد اصلاً، سری قبل یعنی پارسال حدود 95% کسانی که لایو بازی می کردن بن شدن ولی باز هیچ تغییری نکرد چون از اون تعداد بالای 70%شون دوباره اومدن.

خواهش می کنم:smile:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
فعلاً که بعد از دوسال هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده، خیلی ها هم اینجا ps3 دارن. ولی ان شاالله با خرید شما و چنتای دیگه این مشکل رفع شه.
شما وقتی ps3 خریدی و با محیط آنلاینش آشنا شدی اونوقت متوجه می شی که مایکروسافت چرا پول می گیره، البته شایدم متوجه نشی چون یسری از امکانات آنلاین فقط همینقدر براشون مهمه که یه صفحه فروشگاه داشته باشه و یه لیست دوستان که بهشون pm بدی همین. (سرویسی که پول می گیره به طبع هم پشتیبانی بهتری داره، هم امکانات بیشتری در اختیار کاربراش می زاره. این یک چیز کاملاً طبیعیه در هر زمینه ای مثل اعضای premium در اینجا.)

این سری که تقریباً کسی بن نشد اصلاً، سری قبل یعنی پارسال حدود 95% کسانی که لایو بازی می کردن بن شدن ولی باز هیچ تغییری نکرد چون از اون تعداد بالای 70%شون دوباره اومدن.

ایشالا که میشه شماهم PSN ایدی تو بده لطفا منم یه ماه دیگه ملحق میشم:biggrin1:
و امیدوارم PSN هم پولی شه یا حداقل با ریلیز PSN HOME بهتری داشته باشیم:
smile:
منم بن شدم.
چی میگی رضاااااااااااااااااااا
چرااااااااااااااااا:((

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
شما وقتی ps3 خریدی و با محیط آنلاینش آشنا شدی اونوقت متوجه می شی که مایکروسافت چرا پول می گیره، البته شایدم متوجه نشی چون خیلی ها از امکانات آنلاین فقط همینقدر براشون مهمه که یه صفحه فروشگاه داشته باشه و یه لیست دوستان که بهشون pm بدی همین. (سرویسی که پول می گیره به طبع هم پشتیبانی بهتری داره، هم امکانات بیشتری در اختیار کاربراش می زاره. این یک چیز کاملاً طبیعیه در هر زمینه ای مثل اعضای premium در اینجا.)

ضمن تشكر از توضيحات و اطلاع رسوني خوب جنابعالي ، اگه ممكنه يكم در مورد اينكه اگه من برم يه دستگاه آركيد بگيرم و بيام اين هارد دستگاه بن شدم رو بهش وصل كنم سيو بازيهام رو ميتونم داشته باشم و با همون گيمر تگ قبليم alireza1381 ميتونم برم لايو يا نه ؟ در ضمن ميتونم از بقيه اكانت گلدم كه تو اون گيمرتگ بود استفاده كنم يا اون ميسوزه ؟ ممنون ميشم توضيح كامل و جامع مثل هميشه بديد .

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
يه سوال ديگه ، اگه من يه دستگاه ديگه بگيرم و اونو كپي خور كنم و جهت بازي در لايو از بازيهاي اورجينال استفاده كنم و بازيهاي كپي رو فقط افلاين بازي كنم مشكلي نداره؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
مرسی عزیزم.
باید Retail باشه دیگه؟
پس من این رو فورمول تشخیص Review و Retail قرار میدم. فکر میکنی کافی باشه دیگه؟
بله . حتما باید از نسخه Retail استفاده کنید ، Fallout 3 جزو معدود بازیهایی است که نسخه Review آن هم به بیرون نفود کرده .
نسخه های Review همونطور که از اسمشون پیداست برای ارزیابی بازی قبل از انتشار تولید میشن که فقط به گروه های خاص فرستاده میشن مثل ign و برای فروش عمومی نیستن ، پس هر کس که این بازی رو داشته باشه صد در صد به عنوان نسخه دزدی محسوب میشه و بن رو در پی داره .
در مورد تاریخ هم تا اونجا که من بازیها رو چک کردم معمولا بین تاریخ اتمام ساخت بازی و تاریخ تولید دیسک ها حداقل 10 روز فاصله هست که این فاصله در مورد دیسک های review فرق میکنه . با جستجویی که من تو نت داشتم در مورد fallout 3 این تاریخ ها همونطوری هست که توی چند پست قبل گفتم .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ایشالا که میشه شماهم PSN ایدی تو بده لطفا منم یه ماه دیگه ملحق میشم:biggrin1:
id من که تو پروفایلم هست.
ضمن تشكر از توضيحات و اطلاع رسوني خوب جنابعالي ، اگه ممكنه يكم در مورد اينكه اگه من برم يه دستگاه آركيد بگيرم و بيام اين هارد دستگاه بن شدم رو بهش وصل كنم سيو بازيهام رو ميتونم داشته باشم و با همون گيمر تگ قبليم alireza1381 ميتونم برم لايو يا نه ؟ در ضمن ميتونم از بقيه اكانت گلدم كه تو اون گيمرتگ بود استفاده كنم يا اون ميسوزه ؟ ممنون ميشم توضيح كامل و جامع مثل هميشه بديد .
بله می تونید، بن شدن ربطی به هارد نداره. من خودم از هارد اولین کنسول بن شدم استفاده می کنم ولی بن نشدم. کلا بن شدن های کنسول هم به gamertag شما ارتباطی نداره و می تونید اونو با خیال راحت استفاده کنی، فقط توصیه ای که می کنم halo 3 بازی نکنید.
يه سوال ديگه ، اگه من يه دستگاه ديگه بگيرم و اونو كپي خور كنم و جهت بازي در لايو از بازيهاي اورجينال استفاده كنم و بازيهاي كپي رو فقط افلاين بازي كنم مشكلي نداره؟
شما که می خوای از بازی های اورجینال استفاده کنی چرا می خوای دیگه کپی خورش کنی؟

پ.ن: تا یادم نرفته قبل از اینکه کسی بیاد و شروع به ایراد گرفتن کنه از صحبت های من در مورد ps3 بگم که من فقط در مورد بخش آنلاین دارم صحبت می کنم. ps3 کنسولیه که هم کیفیت ساخت عالی داره و هم بازی های خیلی خوبی داره و از همه مهمتر یک دستگاه multimedia فوق العاده هست که xbox واقعا در زمینه پخش فیلم-موزیک-عکس جلوش هیچی نیست.

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
واسه اين ميخوام كپي خور كنم كه بعضي از بازيها رو آفلاين بازي كنم آخه اينقدري مايه دار نيستيم كه هر بازي اومد بريم حدود 50 هزار پول بازي بديم فقط يه چند تائي بازي توپ رو اورجينال ميخرم كه باهاش برم لايو . حالا بنظرت ميشه ؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واسه اين ميخوام كپي خور كنم كه بعضي از بازيها رو آفلاين بازي كنم آخه اينقدري مايه دار نيستيم كه هر بازي اومد بريم حدود 50 هزار پول بازي بديم فقط يه چند تائي بازي توپ رو اورجينال ميخرم كه باهاش برم لايو . حالا بنظرت ميشه ؟

بازی کپی رو افلاینم بازی کنید فکر کنم هر وقت وصل شید به LIVE بتونن شناسایی کنن
یا حداقل امکان همچین کاری هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر