امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
امتحان کردم اصلا failed نداد !!!! بن شدم؟ جرأت نميکنم يه پروفايله ديگه بسازم:laughing: يه وقت اگه بن نشده باشيم ميشيم!!

خوب اگه Failed نداشته باشی که مشکلی نیس و وصل شدی ...
دقیقا بگو چه اروری میده ؟

kod89

کاربر سایت
Oct 12, 2008
17
خوب اگه Failed نداشته باشی که مشکلی نیس و وصل شدی ...
دقیقا بگو چه اروری میده ؟

سری قبل تو بازی امتحان کردم ارور داد که اکونتت معلق شده این سری تو دشبورد امتحان کردم sign out شدم بعد زیرش نوشته بود recover کن پروفایلتو!!! این یکی به صورت ارور نبود فقط تو دشبورد نوشت. recover کنم که achievement میپره!!!!!!! اصن واسه چی این جوری میشه؟؟
یه پروفایله دیگه بسازم بهتره؟ حداقل offline تو این یکی achievement دارم!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سری قبل تو بازی امتحان کردم ارور داد که اکونتت معلق شده این سری تو دشبورد امتحان کردم sign out شدم بعد زیرش نوشته بود recover کن پروفایلتو!!! این یکی به صورت ارور نبود فقط تو دشبورد نوشت. recover کنم که achievement میپره!!!!!!! اصن واسه چی این جوری میشه؟؟
یه پروفایله دیگه بسازم بهتره؟ حداقل offline تو این یکی achievement دارم!!!
کی بهت گفته که با Recover کردن پروفایلت Achievement هات میپره.:eek: هرکی گفته خالی بسته:laughing::laughing:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
اين مايكروسافت هم ديگه گندشو در آورده با اين سختگيريهاي مسخرش ، ايكاش اين سختگيريها رو در مورد كيفيت ساخت دستگاشم نشون ميداد با اين آمار وحشتناك سه چراغ ، در ضمن بنظر من وقتي داره اين همه سود از فروش دستگاه و اكانت گلد ميبره ديگه لزومي نداره بياد اين همه سختگيري كنه براي كسائي كه ميان لايو ، حالا بفرض مثال بازياشونم كپي باشه اگه يه كم منطقي فكر كنه متوجه ميشه با بن كردن يوزرهائي كه از ديسك غير اصل استفاده ميكنند جز ضرر هيچي واسش نداره چون لا اقل فروش اكانت گلدش و محبوبيت كنسولش كم ميشه ايكاش ميشد اين چيزارو به مسئولان مايكرو فهموند ، من يكي كه ديگه دارم بيخيال 360 ميشم و دارم ميرم سراغ PS3 لا اقل ديگه اين مسخره بازيارو نداره فقط بازياش گرون هست كه اونم در مقابل لايو رايگان و كيفيت ساخت و امكانات بسيار بالاتر از 360 اصلا مهم نيست . نظر شما بچه ها چيه؟

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
خوب برو بازی اصل بخر دستگاتم کپی خور نکن 3 چراغم داد بفرست برات درست میکنن!!قبلیتم که هست بازی کپی میخری براش!!
ماهی 6-7 تومن برای لایو نه مایکرو رو از اینی که هست پول دار تر میکنه نه شما رو فقیر!!
ps3 دیگه حرفی نمی تونه داشته باشه با یه کمپانی غولی مثل مایکرو...

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اين مايكروسافت هم ديگه گندشو در آورده با اين سختگيريهاي مسخرش ، ايكاش اين سختگيريها رو در مورد كيفيت ساخت دستگاشم نشون ميداد با اين آمار وحشتناك سه چراغ ، در ضمن بنظر من وقتي داره اين همه سود از فروش دستگاه و اكانت گلد ميبره ديگه لزومي نداره بياد اين همه سختگيري كنه براي كسائي كه ميان لايو ، حالا بفرض مثال بازياشونم كپي باشه اگه يه كم منطقي فكر كنه متوجه ميشه با بن كردن يوزرهائي كه از ديسك غير اصل استفاده ميكنند جز ضرر هيچي واسش نداره چون لا اقل فروش اكانت گلدش و محبوبيت كنسولش كم ميشه ايكاش ميشد اين چيزارو به مسئولان مايكرو فهموند ، من يكي كه ديگه دارم بيخيال 360 ميشم و دارم ميرم سراغ PS3 لا اقل ديگه اين مسخره بازيارو نداره فقط بازياش گرون هست كه اونم در مقابل لايو رايگان و كيفيت ساخت و امكانات بسيار بالاتر از 360 اصلا مهم نيست . نظر شما بچه ها چيه؟
دوست عزیز بهتره به جای ps3 شما یه xbox360 هک نشده بگیرین و با خیال راحت به بازی و لایو بپردازین .چون محیط xbl یه چیز دیگست و قیمت بازی های ارجینال 360 از ps3 یا ارزون تره یا هم قیمت هست.من خودم هم میخوام xbox360 هک نشده بگیرم ولی با این وضعیتی که الان حاکمه تو ایران و همه بازی کپی استفاده میکنن گیر اوردن بازی ارجینال واسه 360 سخته که بدجوری من رو 2دل کرده چیکار کنم.در کل ps3 رو اگه بازی انلاین میخواین خیلی جالب نیست.xbox360 هک نشده هم بگیری مشکل گیر اوردن بازی هاشه که ما هر جا سوال کردیم به جایی نرسیدیم .فکر کنم باید دل رو به دریا زد باز یه کنسول دیگه مثل قبل بگیری و همه ی نکات ایمنی رو رعایت کنی و دعا کنی که خوش شانس هم باشی:smile:از دوستان اکه کسی رو میشناسین که بازی های ارجینال 360 رو با قیمت مناسب و به موقع تحویل بده لطفا معرفی کنید که صواب داره:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر