امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اگر یه جستجوی کوچک توی همین بخش X360 انجام میدادین مطمئنا پاسخ سوالتون رو پیدا میکردید.
آموزش Stealth Patch و چک کردن دیسک بازی های X360

والا من که به دقت یه بار دیگه همه ی بازی هام رو چک کردم و همه ی نکاتی که در این تاپیک نشون میده بازی Stealth هست رو بازی هام داشتن .اگه کل نکاتی که باید رعایت شه اینا بوده که من واقعا دیگه موندم چرا بن شدم؟:-"

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
از دوستانی که بن شدن کسی بوده که همه ی نکات Stealth بودن بازیها رو رعایت کرده باشه واخرین فیرموری که اومده رو داشته باشه و بن شده باشه؟یا فقط تو این جماعت من اینجوری شدم؟
:confused:

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اقا دوستام شدن
همه چیرو رعایت کردن!!!!!!!!!!!!!
من دیگه این احتمالات رو فقز یک حدش میدونم!
اره میشه گفت حدس دیگه.من خودم کل بازی هام رو تست کردم و دعا میکردم مشکل از بازی هام باشه و همه بازی از همه لحاظ تست کردم با همون برنامه هایی که تو سایت زده شده هیچ کدوم مشکل نداشتن:((ولی چیزی که مشخصه احتمال بن شدن رو کاهش میدن .من دیگه موندم واقعا این فلسفه ی بن چیه:confused:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
به دوستم ایمیل و پسورد گیمرآیدی ام رو دادم ؛ از مال خودش مستقیم خارج شد و مال من رو Recover کرد ؛ زد که COD5 شروع بشه دیسکانکت شد و Ban : با گیمر آیدی خودش ( msnsystem ) اصلاً امتحان نکرده بود یعنی یه چند روز اصلاً آنلاین نشده بود که متوجه بشیم از پروفایله یا نه ؛

من احتمال میدم از همون کپی CoD5 اش باشه ؛ پروفایل من قابل دسترسی است الآن ؛ کنسول ها بن شده ؛

ااا تو omid rivaldo ـی ؟ جدی بن شدی؟ ناراحت شدم
ای بابا تازه شروع کرده بودیم که Rank چهارم CoD4 رو هم 55 بکنیم مثلاً ؛ ;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
احتمالا روش جدیدی پیدا کردن که دارن بن میکنن:confused:
اینطوری پیش برن لایو رو باید گذاشت کنار!
حالا بهم اتهام زدن که عمدا من میدونستم و نگفتم بن شدن:eek:

kod89

کاربر سایت
Oct 12, 2008
17
رفقا لطفا کمک بدین
دیشب واسه بار اول به xbl وصل شدم و بعدش هم عضو شدم و بعد یه تم (free) دانلود کردم و بعدش هم گیتار هیرو رو گذاشتم که بازی کنم گفت اپدیت این بازی تو xbl موجوده یا دانلود کن یا sign out میشی از xbl . منم به ناچار دانلود کردم ولی بازم نشد بازی کنم!!!
امروز اومدوم وصل شم دیدم وقتی conect to xbl رو میزنم وصل نمیشه و کلا از پروفایل sign out میشم !!!! بعد smack down گذاشتم اونجا وقتی خواستم وصل شم دیدم میگه اکونتت معلقه یا اپدیت کن یا یکی بخر:eek:!!!!!بعد من اپدیت رو زدم دیدم تا میره تو صفحه میپره بیرون. یعنی بن شدم ؟؟؟؟؟؟ کنسول بن شده؟ یا گیمر تگ؟ اصلا بن شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من که اصلا بازی نکردم تا حالا؟؟؟ تازه stealth بود بازی. اخرین فریمور رو هم ریختم :confused:

یکی بگه چی به سر ما اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
اگر اینی که میگی درست باشه و ازش مطمئنی ، پس دستگاهت بن نشده .. فقط پروفایلت بن شده و میتونی روی همین دستگاهت یه پروفایل جدید بسازی و دوباره بری لایو .

درود

منم 2 رزو پیش بن شدم با این پیغام : this acunt has been baned (یه چیزی تو همین مایه ها)

حالا ار کجا میشه فهمید که دستگاه بن شده یا پروفیل؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
حالا ار کجا میشه فهمید که دستگاه بن شده یا پروفیل؟؟

یه پروفایل جدید بساز ببین میتونی وصل شی ؟

رفقا لطفا کمک بدین
دیشب واسه بار اول به xbl وصل شدم و بعدش هم عضو شدم و بعد یه تم (free) دانلود کردم و بعدش هم گیتار هیرو رو گذاشتم که بازی کنم گفت اپدیت این بازی تو xbl موجوده یا دانلود کن یا sign out میشی از xbl . منم به ناچار دانلود کردم ولی بازم نشد بازی کنم!!!
امروز اومدوم وصل شم دیدم وقتی conect to xbl رو میزنم وصل نمیشه و کلا از پروفایل sign out میشم !!!! بعد smack down گذاشتم اونجا وقتی خواستم وصل شم دیدم میگه اکونتت معلقه یا اپدیت کن یا یکی بخر:eek:!!!!!بعد من اپدیت رو زدم دیدم تا میره تو صفحه میپره بیرون. یعنی بن شدم ؟؟؟؟؟؟ کنسول بن شده؟ یا گیمر تگ؟ اصلا بن شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من که اصلا بازی نکردم تا حالا؟؟؟ تازه stealth بود بازی. اخرین فریمور رو هم ریختم :confused:

یکی بگه چی به سر ما اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعیده شما بن شده باشی ... وقتی که نتونستی وصل بشی ، Test Connection رو بزن ...
بگو کجا Failed میده ؟

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
درود

منم 2 رزو پیش بن شدم با این پیغام : this acunt has been baned (یه چیزی تو همین مایه ها)

حالا ار کجا میشه فهمید که دستگاه بن شده یا پروفیل؟؟؟

براي منم همين نوشته مياد بچه هائي كه با اين پيغام مواجه شدند تست كنند ببينند با ساختن يه پروفايل ديگه ميتونند برند لايو يا نه ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اگه من بخوام يه گيمر تگ ديگه بسازم نميتونم آدرس gmail گيمر تگ بن شده قبليمو بدم يعني بايد يه جي ميل ديگه بسازم ؟
آره باید یک mail جدید وارد کنید !

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
بله باید یکی دیگه بسازی.البته یاهو هم می تونی بدی.

متاسفانه بعداز ساختن پروفايل جديد وقتي ميرم join xbox live رو ميزنم كه تنظيمات رو انجام بدم بلافاصله ميزنه cant connection و همه چيز عين پروفايلي كه مربوط به لايو بود و بن شد . بنظر من اين كه برخي از بچه ها حدس ميزنند فقط پروفايل لايو بن شده ، اشتباه ميباشد و ديگه هيچ اميدي نيست :(

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
ای بابا شما هم بن شدین؟؟
چه خبره؟؟
:confused:
منم ایم fallout 3 رو امروز انداختم دستگاه یهو فهمیدم پریدم درش آوردم:cheesygri
بیخیال این بازیا!
gow1 ,cod4 ,fifa09 بزنیم:-"
انگار wwe هم راهیه واسه بن!
:mad: