امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
با سلام به شما مهرداد جان
منو حتما می شناسی دیگه (من امیر، XFIGHT3R) هستم. من از ماه 2 سال 2007 تو LIVE هستم. من و محمد (نام کاربریش Truth هست) اولین کاربران LIVE هستیم. البته کاربرانی که مربوط به سایت بازی سنتر باشند منظورم هست. من تو این همه مدت تقریبا هر روز تو LIVE بودم اونهم نه یکذره بلکه مینیمم روزی 6 ساعت بازی مفید داشتم. رکوردمم هم 14 ساعت یکبند توی Vegas 2 بود که با کنسول coreی که داشتم Online بازی کردم.
مایکروسافت تا به حال 3 سری بن کرده است. سری اول من به دلیل عدم آشنایی مناسب با StealthPatch کنسول خودم را به باد دادم. تقریبا دیگر از زمان بن اول به بعد به شدت این مسئله را دنبال کردم و تمامی دیسکها را چک می کردم اون هم نه با یک برنامه و بلکه با چندین برنامه. این امر ادامه داشت تا سری دوم. تعداد بسیاری از کاربران همین سایت حتی با داشتن آگاهی و تلاش هایی که از سوی کاربران مطلع جهت آگاه نمودن آنان صورت گرفت، توجهی به این مسائل نکردند و بن شدند. در این بین من و تعداد بسیار اندکی از دوستان نزدیک من که به دقت به حرفهای من گوش می کردند بن نشدند. حال که سری سوم به وقوع پیوست خوشبختانه به دلیل افزایش آگاهی کاربران، تعداد کنسول های بن شده سایت ما به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته است.
در نهایت من فعلا دو تا کنسول مختلف را از دو سری بن امان نگاه داشته ام فقط با رعایت نکات امنیتی.
من برادر اشکان هستم و از ایشون به خاطر این همه تلاش و هزینه در این مدت برای اطلاع رسانی در زمینه های مختلف این سایت علل خصوص مبحث XBOX360 که بحث تقریبا نو پایی در کشور ماست تشکر می کنم. قطعا بدانید که اطلاعات تخصصی که در زمینه XBOX در این سایت وجود دارد جزو بهترین و کاملترین آنها بین سایت های فارسی زبان است.
در آخر از شما خواهش می کنم یک مقدار با تامل بیشتر به رفتار و گفتار خودتون بیاندیشید.

با تشکر

امیر

دوست عزيزم شما لطف ميکنی لينک تاپيکی که موارد ايمنی توش ذکر شده رو اينجا بزنی که ما هم از اين
اطلاعات شما استفاده کنيم ؟ پيشاپيش ممنون از لطفتون

بچه ها من کنسولم دوشنبه می رسه.قصد دارم تا 20 روز بعد آپدیت کپی خور نکنم پس gow2 cod5 را ارجینال می گیرم و با دل راحت بازی می کنم و آپدیت هم انجام می دم و بعدا( حتی شاید عید ) کپی خور می کنم.
اینطوری بصرفه است.خیلی هم از دغدغه بن شدن می کاهه...

امير جون شما به نظر من کنسول بن شدتو نگه دار ، برو يکی ديگه بگير که هک نشده باشه و باهاش
4-5 تا بازی اورجينال که دوست داری لايو بازی کنی بگير اين نظر من بود ، در ضمن اين موج 4 بن شدن جريانش چيه ؟ راسته يا توهم بود ؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان یه راهنمایی میکنم شاید تو بن نشدن تاثیر داشته باشه :
1- همیشه از آخرین فرمور برای درایو استفاده کنید . اینم لیست آخرین فرمورهایی که اومده :
Hitachi 36,40,46,47,58,59,78,79 => iX 1.4
Samsung MS28 & 25 => iX 1.4
BenQ => Ix 1.41

Stealth بازیها رو چک کنید به خصوص Bad/Good Kreon Rip و SplitVid .

هیچ گاه ، هیچ گاه ، هیچ گاه زودتر از موعد ریلیز بازی رو درون دستگاه نذارید ، چون تو پروفایلتون ثبت میشه .

آخرین ویرایش:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
سلام
دوستان ميخواستم بدونم من اگه يه دستگاه ديگه بخرم ، با توجه به بن شدن دستگاه و گيمرتگ قبليم ميتونم از 10 ماه باقيمانده اكانت 13 ماهه گلدم تو دستگاه جديد استفاده كنم يا نه؟ و اگه اين كار ميسر باشه آيا بايد با دستگاه جديد يه گيمر تگ ديگه بسازم يا با همون گيمر تگ ميتونم لايو بازي كنم . با تشكر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
دوستان ميخواستم بدونم من اگه يه دستگاه ديگه بخرم ، با توجه به بن شدن دستگاه و گيمرتگ قبليم ميتونم از 10 ماه باقيمانده اكانت 13 ماهه گلدم تو دستگاه جديد استفاده كنم يا نه؟ و اگه اين كار ميسر باشه آيا بايد با دستگاه جديد يه گيمر تگ ديگه بسازم يا با همون گيمر تگ ميتونم لايو بازي كنم . با تشكر

شما تنظیمات اتصال به XBL رو با کنسول جدید که انجام دادی Recover My Gamertag رو میزنی و گیمرتگت رو Recover می کنی.با همون 10 ماه باقیمانده Gold و ... میاد روی کنسول جدیدت. ;)

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
من دیروز Gamer ID ام رو دادم دوستم تا اون حداقل آنلاین بازی بکنه و Rank من رو ببره بالا ؛

بازی COD5 هنوز بالا نیومده بود که یه بار دسکانکت شد و BAN ! ;)

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
1- همیشه از آخرین فرمور برای درایو استفاده کنید . اینم لیست آخرین فرمورهایی که اومده :
Hitachi 0078 => iX 1.6
Hitachi 36,40,46,47,58,59,79 => iX 1.4
BenQ => Ix 1.41

هیچ گاه ، هیچ گاه ، هیچ گاه زودتر از موعد ریلیز بازی رو درون دستگاه نذارید ، چون تو پروفایلتون ثبت میشه .
من دقیقا یه روز قبل از ریلیز شدن گیرز 2 شروع کردم به بازی کردنش یعنی اگه برم لایو بن میشم؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
Hitachi 0078 => iX 1.6
BenQ => Ix 1.41

Bad/Good Kreon Rip رو چجوری میشه چک کرد؟

من دیروز Gamer ID ام رو دادم دوستم تا اون حداقل آنلاین بازی بکنه و Rank من رو ببره بالا ؛

یعنی با پروفایله شما؟
پس میشه فهمید از بازیای دیگه بوده که تو پروفایلت ثبت شده بوده
ااا تو omid rivaldo ـی ؟:( جدی بن شدی؟ ناراحت شدم:((

آخرین ویرایش:

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
فکر کنم موج چهارم بن داره شروع میشه...
حالا این خوبه من تو فروم اخبار بازیها خوندم که جدیدا" مایکروسافت میخواد کاری کنه که بعد از بن شدن آفلاین هم
نشه بازی کرد..اگه این احتمال وجود داشته باشه که باید کلا" قید لایو رو زد
حالا بگذریم...اگه بازی استیلث باشه ولی فریمور معلوم نباشه چیه احتمال بن شدن چقدر هست ؟؟
آخه من بازیهام استیلث هستن ولی از فریمور کنسول اطلاعی ندارم...
مگه نمیگن که فریمور I Xtrem بازیهای که استیلث نیستن رو اجرا نمیکنه!!! این درسته یا نه؟؟
دوستان لطفآ شایعه درست نکنین اون کسی هم که این حرف رو زده بود گفته بود مایکروسافت شاید واسه ترس ناشی از شکایات مردم این کارو نمیکنه و نظر شخصی خودش باید بوده باشه واین به این معنی نیست که مایکروسافت قصد همچین کاری رو داشته یا داره

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید

اگر اینی که میگی درست باشه و ازش مطمئنی ، پس دستگاهت بن نشده .. فقط پروفایلت بن شده و میتونی روی همین دستگاهت یه پروفایل جدید بسازی و دوباره بری لایو .
ولی بعید میدونم اینطور باشه ها !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوست عزيزم شما لطف ميکنی لينک تاپيکی که موارد ايمنی توش ذکر شده رو اينجا بزنی که ما هم از اين
اطلاعات شما استفاده کنيم ؟ پيشاپيش ممنون از لطفتون
Bad/Good Kreon Rip رو چجوری میشه چک کرد؟
اگر یه جستجوی کوچک توی همین بخش X360 انجام میدادین مطمئنا پاسخ سوالتون رو پیدا میکردید.
آموزش Stealth Patch و چک کردن دیسک بازی های X360
بارها و بارها گفته شد زودتر بازی کردن ، بازی ها ربطی به بن شدن کنسول نداره و اگر اتفاقی هم قرار باشه بیفته برای پروفایل شما خواهد افتاد. حالا هی بیاین این موضوع رو تکرار کنید.
اگر اینی که میگی درست باشه و ازش مطمئنی ، پس دستگاهت بن نشده .. فقط پروفایلت بن شده و میتونی روی همین دستگاهت یه پروفایل جدید بسازی و دوباره بری لایو .
ولی بعید میدونم اینطور باشه ها !
فکر کنم منظور امید این بود که به دوستش گفته گیمرتگـــش رو Recover کنه و باهاش بازی کنه.

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
من درایورم بنکیو هست برا همین استیلثی بازیا رو چک نمی کنم! :d اشکالی که نداره؟
بعد اینکه اگه نسخه ریویو رو بعد از عرضه بازی بزارم که مشکلی نداره؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Hitachi 0078 => iX 1.6
BenQ => Ix 1.41

رضا جان با تشکر از راهنمای شما به دوستان فقط خواستم بگم که ix 1.6 نداریم و فکر کنم شما اشتباه کردید. اونی که شما می گی Xtreme 1.6 هست و اولین فیرموری بود که برای hitachi78fk اومد. در حال حاضر تمامی hitachi ها از فیرمور ixtreme 1.4 استفاده می کنند.
من درایورم بنکیو هست برا همین استیلثی بازیا رو چک نمی کنم! :d اشکالی که نداره؟
بعد اینکه اگه نسخه ریویو رو بعد از عرضه بازی بزارم که مشکلی نداره؟
هر دو سوال شما جوابش اینه که چرا اشکال داره.

ixtreme قابل اطمینان هست ولی نه در اون حدی که فقط به اون اکتفا کنید. مثلا ixtreme نمی تونه دیسک هایی که video data اونا ایراد داره رو تشخیص بده و بازی رو اجرا می کنه. فقط با نرم افزار های گفته شده می شه این موارد رو چک کرد.
بازی review کلا ایراد داره و به زمانش ربطی نداره که کی بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر