امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بچه ها خیلییییییییییییییییییییییییی خوشحالم :dancing:. خطر از بیخ گوشم گذشت. بن نشدم. اولش یه چند باری زدم بدون هیچ دلیلی نمیرفت تو. تبش قلبم فکر کنم 400 تا شده بود:bored:. نگو مودمم هنوز وصل نشده. :razz:

بعدش خیلی راحت وصل شد. البته خداییش من همه چیز رو رعایت میکردم و بازیام هم از Nextgen میخرم و تا اونجایی که من باهاشون قبلا صحبت کرده بودم اینا نسخه Review بازی ها رو نمیارن. خلاصه بسی خوشحال شدیم.
به انتظاره 19 نوامبر و نصب NXE. :love:

خیلی خوبه که بن نشدی
منم نشدم
فقط یه نکته برام پیش اومد
نکست جن هم که با بقیه بازیها رو میاره شاید یه روز دیرتر
چطوری نسخه ری وی یو نیست
البته تو کل این بازیها یه نسخه ری وی یو بود اونم Fallout3 بود
وگر نه بقیه دزدی بودن;)

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان عزيز ديگه هيچکدوم خبری از بن شدن يا نشدنشون ندارن؟
اگر از دوستان ديگتون که فقط در لايو هستن ( آی دی بازيسنتر ندارن ) خبری مبنی بر بن شدن دارين هم اعلام کنين

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
مطمئنی اینترنتت اون لحظه قاطی نکرده بوده؟ اگر جوابت مثبته این بر می گرده فقط به یک دلیل و اونم اشکال داشتن image بازی هست. کلا تا الان 3 تا نسخه از gow2 روی اینترنت اومده:

1. اولین نسخه ک هreview copy بود و 99% باعث بن شدن می شه. (شما احتمالا اینو داشتی)
  2. دومین نسخه که ورژن ntsc هست و ظاهراً مشکل خاصی نداره و از نسخه نهای کپی گرفته شده و در تمام مغازه های ایران هم به فروش رفته و می ره.
  3. سومین نسخه که ورژن Pal هست و هفته پیش اومد و قابل اطمینان ترین نسخه که متاسفانه در هیچ مغازه ای موجود نیست برای خرید. در توضیحات این نسخه ذکر شده که نسخه های قبلی دارای فایل های متفاوتی با ریلیز ما هستند.
اینکه شما مطمئنی به خاطر gow2 بن شدی مشکلی نداره چون بالاخره هرکسی به خاطر یک یا چند بازی اشتباه شناسایی شده دیگه حالا اون بازی یا gow2 هست یا هر چیز دیگه و البته منافاتی هم با پست اول من نداره. نمی دونم شما چی رو می خوای بگی؟ اگر منظور اینکه کلا gow2 باعث بن شدن می شه و هر کی بازی کنه بن می شه که اشتباه هست.

از اونجایی که شما انگار هیچی زا بن های مایکروسافت نیم دونی و منم نصفه شبی حال و حوصله بحث کردن ندارم بگم که مایکروسافت فقط بکابر یا دوبار در هر سال بن می شکنه نه اینکه هرشب بشنیه ببینه کی مشکل داشت بن بشه! بنابراین همه با هم بن می شن! کل این جریان بن زیر 48 ساعت طول می کشه.
شما 3 تا رو که نمی دونم ولی من خودم به اندازه کافی gow2 بازی کردم + خیلی های دیگه که نه شما می شناسی نه اهمیتی داره که بشناسی و هیچ کدوم هم بن نشدن تا الان.
شما به این کار نداشته باش که من چی میدونم یا نمیدونم :laughing:ولی انقدر میدونم که الان در مورد حرفات بهت بگم که اگه تاپیکای قبلی رو خونده باشی که نخوندی منظور من نسخه ای بو که 17 روز پیش امد که گفتم اصلا نزارین که منم واسه اون بن شدم.که شما اومدی گفتی بازی خاصی سبب بن نمیشه حالا خودت اومدی میگی نسخه ی اوول باعث بن میشه:laughing:خوب دوست عزیز منظور منم نسخه ی اوولی بود اول بخون نظر رو بعد با اعتماد به نفس مثال زدنیت نظر بده:laughing:من 100بار گفته بودم که منظورم کدوم نسخه هست.ولی iq مثل اینکه نمیکشه:laughing:حالا باز بیا بگو 3 نسخست یا تو چیزی حالیت نیست .اینم که دونه دونه بن نمیکنن رو فکر کنم همه بدونن:laughing:ولی قاطی همون خیلی ها ما بن شدیم.خیلی ها هم هستن که لازم نیست شما بشناسین و بن شدن:((

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما به این کار نداشته باش که من چی میدونم یا نمیدونم :laughing:ولی انقدر میدونم که الان در مورد حرفات بهت بگم که اگه تاپیکای قبلی رو خونده باشی که نخوندی منظور من نسخه ای بو که 17 روز پیش امد که گفتم اصلا نزارین که منم واسه اون بن شدم.که شما اومدی گفتی بازی خاصی سبب بن نمیشه حالا خودت اومدی میگی نسخه ی اوول باعث بن میشه:laughing:خوب دوست عزیز منظور منم نسخه ی اوولی بود اول بخون نظر رو بعد با اعتماد به نفس مثال زدنیت نظر بده:laughing:من 100بار گفته بودم که منظورم کدوم نسخه هست.ولی iq مثل اینکه نمیکشه:laughing:حالا باز بیا بگو 3 نسخست یا تو چیزی حالیت نیست .اینم که دونه دونه بن نمیکنن رو فکر کنم همه بدونن:laughing:ولی قاطی همون خیلی ها ما بن شدیم.خیلی ها هم هستن که لازم نیست شما بشناسین و بن شدن:((
وقتی شما نخوندی درست پست منو کاملاً واضح هست که همچین چیزایی هم بنویسی. من خودم تو اون پست نوشتم که اگر بازی مشکل stealth نداشته باشه و review copy هم نباشه پس مشکلی نداره، یعنی اینکه اگر شامل این دوتا بشه پس مشکل داره. پس شما هستی که پست ها رو نمی خونی نه من. نسخه اول باعث بن می شه چون review copy هست.
مشخصه خیلی ها بن می شن، قرار نیست که دو نفر فقط بن شن. ولی اونایی که بن شدن با هم بن شدن.

کلاً بیخیال، به هر دلیلی بوده فعلاً دیگه تموم شده و کاری هم نمی شه کرد، با دعوا و شکلک خنده و اینا هم تغییری حاصل نمی شه.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
مهراد جان شما از همون روز اول که کنسول رو گرفتی بازی هاتو چک می کردی یا بعداً به این فکر افتادی که چک کنی؟ فیرمورت چیه ورژنش؟
اگر gow2 رو از جای مطمئن خریدی و حس می کنی همون نسخه کامل هست که همه دارن (کاری به چند روز زودتر اومدنش ندارم) پس زیاد به اون ربطی نمی تونه داشته باشه. اون خیلی سادس جوابش رو من برای این نوشتم که شما گفتی من تا این بازی رو می گذاشتم از live قطع می شدم و تازه بعدش نوشتی که داشتم روز اول با بچه ها بازی می کردم.[/quote]
نه دوست عزیز من از همون روز اول که کنسول گرفتم بدون تست نمیذاشتم رو دستگاه.ببین من همه ب باری هام رو از nextgen میگیرم ولی اصلا حس نمیکنم که نسخه ی کامل هست چون من زود گرفتمش.خیلیی ها مثل من همون نسخه که اول اومده رو گرفتن ولی لایو این بازی اصلآ مشکل نداشت و راحت بازی میکردم تا 2شب پیش که هیچ بازی دیگه ای مشکل نداشت تو لایو ولی gow2 باعث میشد لایو قطع شه وقتی میذاشتم.بعد هم بن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینم یه خبر دیگه در رابطه با بن شدن :

[LTR]I've gotten a few messages and seen some forum threads pop up on console bannings so I thought I'd post and let folks know what's up. In our our continued effort to keep gameplay safe and secure for our community of more than 14 million members, Microsoft has taken action against a small percentage of Xbox 360 consoles that have been illegally modified in order to play pirated games. You should know that modifying your Xbox 360 console is also a violation of the Xbox LIVE terms of use, will void your warranty and result in a ban from Xbox LIVE. The health of the video game business depends on customers paying for the genuine products and services they receive, both from manufacturers and the local companies that support them. We will continue to employ and bolster anti-piracy security measures to counter piracy in the gaming industry and improve security in the Xbox LIVE community. [/LTR]

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
وقتی شما نخوندی درست پست منو کاملاً واضح هست که همچین چیزایی هم بنویسی. من خودم تو اون پست نوشتم که اگر بازی مشکل stealth نداشته باشه و review copy هم نباشه پس مشکلی نداره، یعنی اینکه اگر شامل این دوتا بشه پس مشکل داره. پس شما هستی که پست ها رو نمی خونی نه من. نسخه اول باعث بن می شه چون review copy هست.
مشخصه خیلی ها بن می شن، قرار نیست که دو نفر فقط بن شن. ولی اونایی که بن شدن با هم بن شدن.

کلاً بیخیال، به هر دلیلی بوده فعلاً دیگه تموم شده و کاری هم نمی شه کرد، با دعوا و شکلک خنده و اینا هم تغییری حاصل نمی شه.
اره واقعا بیخیال :((مهم اینه که من که اینقدر مواظب بودم بن شدم رفت باید صبر میکردم یه نسخه ی مورد اطمینان از gow2 تهیه کنم نه همون اولی که اینجوری شه.خودمم حال بحث ندارم.باید برم کنسول هک نشده با بازی ارجینال بگیرم گور پدر بنو...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نه دوست عزیز من از همون روز اول که کنسول گرفتم بدون تست نمیذاشتم رو دستگاه.ببین من همه ب باری هام رو از nextgen میگیرم ولی اصلا حس نمیکنم که نسخه ی کامل هست چون من زود گرفتمش.خیلیی ها مثل من همون نسخه که اول اومده رو گرفتن ولی لایو این بازی اصلآ مشکل نداشت و راحت بازی میکردم تا 2شب پیش که هیچ بازی دیگه ای مشکل نداشت تو لایو ولی gow2 باعث میشد لایو قطع شه وقتی میذاشتم.بعد هم بن
اگر از nextgen خریدی پس همون نسخه ای هست که همه دارن و بازی کردن، بن کردن مایکروسافت هم ممکنه یسری شانسی ازش بتونن در برن ولی اینطوری نیست که اکثریت بتونن در برن. در همین سایت هم من از دیروز آمار گرفتم اکثر کسایی که gow2 رو بازی کردن بن نشدن و همشونم مثل شما نسخه x360int رو داشتن.
یا مثلاً جناب آقای Danial1 هم طبق گفته خودشون اصلاً gow2 رو بازی نکردن ولی همون ساعتی که شما بن شدی بن شدن، برای همین من دارم هی دو صفحه می گم که الزاماً بن شدن دلیلش gow نیست.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اگر از nextgen خریدی پس همون نسخه ای هست که همه دارن و بازی کردن، بن کردن مایکروسافت هم ممکنه یسری شانسی ازش بتونن در برن ولی اینطوری نیست که اکثریت بتونن در برن. در همین سایت هم من از دیروز آمار گرفتم اکثر کسایی که gow2 رو بازی کردن بن نشدن و همشونم مثل شما نسخه x360int رو داشتن.
یا مثلاً جناب آقای Danial1 هم طبق گفته خودشون اصلاً gow2 رو بازی کردن ولی همون ساعتی که شما بن شدی بن شدن، برای همین من دارم هی دو صفحه می گم که الزاماً بن شدن دلیلش gow نیست.
دوست عزیز منم نگفتم که اگه gow2 رو بزارین 100% بن میشین من منظورم خودم بود و دوستم که 100% رو gow2 بن شدیم دلایلش هم گفتم که تا او ساعت اصلا لایوش مشکل نداشت بعد هم که فقط واسه gow2 بود مشکلش وبن.و به دوستان گفتم اگه نسخه اولیه رو گرفتین نزارین.همین

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
improve security in the Xbox LIVE community

هرکسی این جمله رو ببينه بايد ستون فقراتش بلرزه.
از قديم گفتن : دير يا زود همه بن ميشيم . دير يا زود داره ، اما سوخت و سوز نداره!!
ما هم خوشحال از اینکه مايکروسافت ميشينه نگاه ميکنه ما از ديسک استيلث استفاده ميکنيم ولی هيچ کاری نميکنه ( انگار هيچ کاری از دستش ساخته نيست!!! )

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگر از nextgen خریدی پس همون نسخه ای هست که همه دارن و بازی کردن
این یعنی نسخه بدون اشکاله ؟؟ :confused:

فقط یه نکته برام پیش اومد
نکست جن هم که با بقیه بازیها رو میاره شاید یه روز دیرتر
چطوری نسخه ری وی یو نیست

نه ریویو نمیاره. شاید دزدی باشه اما ریویو نیست. حتی یه بار من می خواستم بازی سفارش بدم که توی سایت 007 نبود. بعد اینکه رفتم پولو ریختم سفارش دادم بعد از ظهرش دیدم 007 هم گذاشته رو سایت. زنگ زدم گفتم من وقتی پرسیدم دارین چرا گفتین نه و الان تو نصف روز میذارین ؟؟؟
گفتش صبح که پرسیدی هم داشتیم اما نسخه ریویو بود و ما این نسخه ها رو بیرون نمیدیم. الان نسخه کاملش رسیده دستمون.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این Ban Time فکر میکنید تا کی هست؟ آخه من 1 هفته هست که به Live وصل نشدم. می خوام ببینم از کی وصل شم؟ راستی اگه فقط به Live برای دانلود وصل شیم و بازی نکنیم بازم بن میشیم؟

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
یا مثلاً جناب آقای Danial1 هم طبق گفته خودشون اصلاً gow2 رو بازی نکردن ولی همون ساعتی که شما بن شدی بن شدن، برای همین من دارم هی دو صفحه می گم که الزاماً بن شدن دلیلش gow نیست.
راستی یه چیزی یادم رفت که یه دونه از دوستای دیگمم HAMID KHO740919 که این گیمرتاگش بود فکر کنم خودتونم اد داشته باشینش قاطی دوستاتون اونم gow2 رو خودم دیدم که بازی میکرد و اینوایت هم میکرد بچه ها رو که بن شده.نمیدونم امار اونم داشتین یا نه.و در کل نمیخوام بگم که چون من و دوستم موقع بازی gow2 بن شدیم واسه اون بوده اگه قرار باشه بن شی هر بازی که بزاری بن میشی.حالا یکی fifa یکی cod4 و...من منظورم اینه که gow2 باعث شناسایی من شده نه چون لایوش همون موقع مشکل داشته من همون موقع بن شدم .ولی بهترین دلیل میتونه باشه که بگم مشکل از gow2 هست

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین

دوسته عزیز من این تاپیک رو از اولش دارم می خونم. سایر دوستان توی پست هاشون میگفتن که ما به COD5 یا Geow2 مشکوکیم. یا یه سری از دوستان میگفتن که نه اینطور نیست. اشکان با صحبت هاش ابهامات رو برطرف کرد. و گفت میتونه از هر بازی باشه که این بازی که شما خریدید کار دستتون داده.

در مورده بن کردن هم خوب 360 کسایی که بدین شکل تو لایو بازی میکنند میره تو لیست سیاه و در زمان اغاز بن ها همه دستگا های موجود در لیست بن میشوند.

با اغاز سال جدید میلادی و کریسمس هم خوب تقاضا برای بازی تو لایو میره بالا و همینطور خرید بازی ها. پس من واقعا به مایکروسافت حق میدم که بن بکنه. خب فکر کنم هر کدوم از بچه ها حداقل 10 بازی XBOX رو خریده باشن اما با قیمت 5 تومن. خوب 5 تومن کجا 60 تومن کجا. یعنی
حداقل باید اندازه پول کنسولت پول پای بازی میدادی. و اینکه خب ملیکروسافت باید هوای سایر شریک هاش و سهام داراش رو داشته باشه. و اگر دوستان یکم از خودشون صبر و حوصله نشون می دادند و عجله نمیکردند برای خرید بازی اینگونه نمی شد. یکی از دوستان هم انداخت تقصیر فروشنده. اگر ما نریم بخریم پس تقاضا برای نسخه review copy کم میشه و بعد هم دیگه تقاضایی نیست. خب فروشنده هم میره نسخه اصل رو دانلود و عرضه میکنه.

ما برای اومدن یکسری از بازی ها چندین سال صبر میکردیم. 17 روز دیگه چیزی نیست.

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر