امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
console جان می گم شما تو کل مدتی که با درایو xtreme بازی می کردی بن نشدی؟اگه اینجوری باشه خیلی عالیه چون من برای خودم دارم به نتایجی می رسم.....اینکه به نظر من مایکروسافت از طریق همین فریمور ها هست که تشخیص کی ده کنسول کپی خور شده رو و نه دیسک(اگه اتیلث پچ باشه.)اون جوری راحت می شه بازی کرد..بدون ترس از بن...چون مطمئنا خودتون می دونین که فریمور برنامه ایست در مورد ارتباط بین کارکرد قطعات کنسول.....و وقتی با ixtreme کردن توی اون تغییر ایجاد می کنیم...مایکروسافت راحت می فهمه..الیته این فقط نظر شخصی منه و هیچ منبع معتبری هم نداره;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
console جان می گم شما تو کل مدتی که با درایو xtreme بازی می کردی بن نشدی؟اگه اینجوری باشه خیلی عالیه چون من برای خودم دارم به نتایجی می رسم.....اینکه به نظر من مایکروسافت از طریق همین فریمور ها هست که تشخیص کی ده کنسول کپی خور شده رو و نه دیسک(اگه اتیلث پچ باشه.)اون جوری راحت می شه بازی کرد..بدون ترس از بن...چون مطمئنا خودتون می دونین که فریمور برنامه ایست در مورد ارتباط بین کارکرد قطعات کنسول.....و وقتی با ixtreme کردن توی اون تغییر ایجاد می کنیم...مایکروسافت راحت می فهمه..الیته این فقط نظر شخصی منه و هیچ منبع معتبری هم نداره;)

من این مدت فقط با فریمور XTreme باز می کردم و اصلا هم بن نشدم.حتی تا روز آخری که می خواستم دستگاه رو بفروشم تست کردم و راحت وصل شد.
استفاده از IXtreme مخصوصا نسخه آخرش حتما پیشنهاد میشه چون خیلی کمک می کنه برای بن نشدن.

در ضمن اسمم پدرام هست... :love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
حدسیات و نتیجه گیری های شما کاملا اشتباه هست. اصلا ixtreme اومده تا از بن جلوگیری کنه بعد شما می گی با ریختن ixtreme تغییر ایجاد می کنه و باعث شناسایی می شه؟ تمامی این فیرمور ها خودشون stealth و ضد شناسایی هستند.
دو تا موضوع این وسط پیش میاد که برای اکثر افراد اینجا سوال ایجاد کرده و البته منم چند بار تا حالا جوابشو دادم ولی انگار همه دوست دارن فقط حرف خودشونو بزنن!
1- xtreme خودش فیرمور هک شده است. من نمی دونم کی اصلا اینو عنوان کرده که xtreme فیرمور اصلی 360 هست و ixtreme فیرمور هک شده. تمام این جملات غلطه. جهت اطلاعات بیشتر رجوع شود به این پست:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=395660&postcount=763
2- این موضوع که پدارم از xtreme استفاده کرده و بن نشده هیچی رو نشون نمی ده دلیلشم اینکه اون موقع که ایشون به این مسائل اهمیت نمی داد (یعنی از دیسک های غیر stealth استفاده می کرد) اصلا به لایو وصل نمی شد. و بعد از حریان بن هم فقط از دیسک های stealth استفاده کرد و به لایو وصل شد بنابراین این جمله که پدارم از xtreme استفاده کرده و بن نشده نشون نمی ده که xtreme مطمئنه یا ixtreme باعث بن می شه و از اینجور چیزا.
شما تا به لایو وصل نشین و در حین وصل بودن بازی نکنین شناسایی نمی شید.

و البته مشکل اصلی همون دیسک ها هستند. شما اگر دیسکات مطمئن باشی که کاملا stealth هستند هیچ فرقی نداره که xtreme داشته باشی یا ixtreme.

این چیزایی هم که من نوشتم نظر شخصی و حدسیاتم نبود! اینا همه حاصل آزمایشات و نتایجی است که گروه های هکر و سازنده های این فیرمور ها تاکنون بدست آوردن!

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
نظر شما متین...ولی حالا چرا می زنی؟:laughing:
همون طور که گفتم این ها فقط حدس هست و اصلا هم به درستی این مطلب پا فشاری نکردم.پس با چیزی هایی که شما گفتی معلوم می شه که هیچ ربطی نداره که درایو اورجینال باشه یا xtremeیاixtremeبه هر حال از شما ممنون که این مسئله رو برای ما روشن کرین.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
و البته مشکل اصلی همون دیسک ها هستند. شما اگر دیسکات مطمئن باشی که کاملا stealth هستند هیچ فرقی نداره که xtreme داشته باشی یا ixtreme.
اقا اشکان اگه اینجوریه پس دیگه نیازی نیست واسه لایو Ixtreme بریزیم با همون Xtreme کار میکنیم و خودمون بازی رو چک میکنیم که Stealth باشه.
اخه اینطوری میتونیم بعضی از بازیها که Stealth نیستند هم در حالت offline با Xtreme بازی کنیم:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا ما که این سری بن نشدیم حالا احتمال داره این چند ماه بن بشیم؟

اگر دیسک هات Stealth Patch بوده حالا حالاهااااا بن نمیشی... ;)
مردم از دست بن شدن فرار می کنن تو مثل این که علاقه زیادی داری که چشمات COD 4 آنلاین نبینه... :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان هزینه این ixtreme 1.4 کسی میدونه چند میگیرن؟ ایا کنسولو ببریم اونجا متوجه می شن که ixtreme هست یا نیست!؟

اگر می خوای ببینی که IXtreme 1.4 هست کافیه یه دیسک که Stealth Patch نیست رو بذاری توی دستگاه.اگر اجراش کرد که IXtreme نیست و اگر اجرا نکرد IXtreme 1.4 هست.در ضمن ممکنه IXtreme ورژن های پایین تر هم باشه اگر اجرا کنه... ;)
هزینه تغییر یا آپدیت فریمور فکر می کنم 10-15 هزار تومان باشه...

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
مرسی دوست عزیز
اخه الان اکثر دی وی دیا(بازیا) stealth patch هستن بازی قدیمیی هست که اسمشو بدونی بتونیم گیر بیاریم که stealth نباشه؟ اسمشو بگی ممنون میشم...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگر می خوای ببینی که IXtreme 1.4 هست کافیه یه دیسک که Stealth Patch نیست رو بذاری توی دستگاه.اگر اجراش کرد که IXtreme نیست و اگر اجرا نکرد IXtreme 1.4 هست.در ضمن ممکنه IXtreme ورژن های پایین تر هم باشه اگر اجرا کنه... ;)
هزینه تغییر یا آپدیت فریمور فکر می کنم 10-15 هزار تومان باشه...

پدرام، مگه iXtreme يه Option نداره كه ميپرسه كه "ميخواي بازي non-stealth رو اجرا كنم يا نه" ؟ ممكنه طرف مثبت جواب داده باشه موقع هك كردن درايوش، اون موقع چي؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام، مگه iXtreme يه Option نداره كه ميپرسه كه "ميخواي بازي non-stealth رو اجرا كنم يا نه" ؟ ممكنه طرف مثبت جواب داده باشه موقع هك كردن درايوش، اون موقع چي؟

موقع ساخت اطلاعات با IPrep وقتی Frimware رو انتخاب می کنی 5 تا گزینه داره. Non Stealth بازی هایی که Stealth Patch نیستن رو اجرا می کنه.اما مطمئن باش کسایی که هک می کنن درایو رو از این گزینه استفاده نمی کنن...
منم این روش رو به دوستمون گفتم که ببینه درایوش چه Frimware ی روش نصب هست.
ولی خوب می تونن ببرن براش همون جا IXtreme 1.4 بریزن که دیگه خیالش راحت باشه... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا پدرام فقط همین روش هست برای اینکه بفهمیم Ixtreme 1.4 داریم یا نه؟؟؟

من که همین یه روش رو سراغ دارم.راه دیگه این نیست که بشه تشخیص داد.

فقط این که دستگاه رو باز کنید و خودتون IXtreme 1.4 بریزید :biggrin1:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
موقع ساخت اطلاعات با IPrep وقتی Frimware رو انتخاب می کنی 5 تا گزینه داره. Non Stealth بازی هایی که Stealth Patch نیستن رو اجرا می کنه.اما مطمئن باش کسایی که هک می کنن درایو رو از این گزینه استفاده نمی کنن...
منم این روش رو به دوستمون گفتم که ببینه درایوش چه Frimware ی روش نصب هست.
ولی خوب می تونن ببرن براش همون جا IXtreme 1.4 بریزن که دیگه خیالش راحت باشه... ;)

ولي دستگاه من GoW اولي كه داشتم و Stealth نبود رو اجرا ميكنه، دستگاه رو هم Next Gen برام هك كرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر