امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید انقدر سوال میکنم . این patch در همه بازیهای کپی میریزن یا نه باید امتحان بشن .
و اگر از live بازی کردن بن بشیم آیا از دانلود کردن و استفاده از point ها هم بن خواهیم شد . ;)

اگر بازی به طور کامل Stealth Patch نباشه باید اون رو از طریق XDvdMulleter چک و Full Stealth Patch کنید تا مشکلی برای بن شدن نداشته باشید.البته اینجا به یه DVD 9 خام هم نیاز دارید...
بله دیگه نمی تونید به XBox Live وصل بشید و فقط پیغام بن شدن رو دریافت می کنید. ;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من 7 ماه با Xtreme تو Live بودم اما چون دیسک هام Stealth Patch بود بن نشدم.
اما باز هم IXtreme 1.4 باشه آدم اطمینانش بیشتره... ;)
ممنون از جوابتون;)
یه سوال دیگه,شما روی کنسولتون تا حالا بازی که Stealth patch نباشه رو بازی کردید؟ البته در حالت offline منظورم هست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فك ميكنم iXtreme اصلا اجازه ميده بازي كپي اجرا بشه در وهله اول.
يه سوال، بايد حتما از بازي Image بگيرم تا برنامه بتونه تشخصي بده كه Stealth هست يا نه؟

اتفاقا IXtreme نمیذاره بازی که Full Stealth Patch نیست اجرا بشه.
نه لازم نیست Image بگیری.فقط DVD رو میذاری توی DVD Rom و با XDVDMulleter چک می کنی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از جوابتون;)
یه سوال دیگه,شما روی کنسولتون تا حالا بازی که Stealth patch نباشه رو بازی کردید؟ البته در حالت offline منظورم هست.

بله.مشکلی هم نداشته.به صورت آفلاین مشکلی ایجاد نمی کنه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا پدرام اون موقع كه آنلاين ميرفتي از داتك استفاده ميكردين؟ با چه پينگي راحت بازي ميكردين؟

من بوشهر زندگی می کنم و غیر از پارس آنلاین هیچ شرکتی نمایندگی نداره اینجا.
من از شرکت خلیج فارس آنلاین سرویس می گیرم که نماینده جایی هم نیست.کیفیتش عالی هست.هرچقدر تعریفش کنم کم گفتم... :love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من بوشهر زندگی می کنم و غیر از پارس آنلاین هیچ شرکتی نمایندگی نداره اینجا.
من از شرکت خلیج فارس آنلاین سرویس می گیرم که نماینده جایی هم نیست.کیفیتش عالی هست.هرچقدر تعریفش کنم کم گفتم... :love:

اي بابا، اينجا كه نمايندگي نداره، داره؟ اين زده از ITC داره اينترنت ميگيره، همون مخابرات نيست؟!

(ايول پينگ!)

اينم اگه ميشه جواب بدين.

فك ميكنم iXtreme اصلا اجازه ميده بازي كپي اجرا بشه در وهله اول.
يه سوال، بايد حتما از بازي Image بگيرم تا برنامه بتونه تشخصي بده كه Stealth هست يا نه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اي بابا، اينجا كه نمايندگي نداره، داره؟ اين زده از ITC داره اينترنت ميگيره، همون مخابرات نيست؟!

(ايول پينگ!)

اينم اگه ميشه جواب بدين.

این رو برای بعضی از سرویس دهنده ها میزنه.البته میشه گفت برای اکثرشون میزنه...
سایت شرکت هم اینه : KhalijOnline.Net
فقط توی استان بوشهر سرویس میده.شاید حدود 1 سال بیشتر بشه که من قطعی نداشتم(به جز زمان هایی که مشکل سراسری بوده).

این خوراک سرور COD 4 هست... :biggrin1:

سوالت رو هم توی پست #859 پاسخ دادم... ;)

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این رو برای بعضی از سرویس دهنده ها میزه.البته میشه گفت برای اکثرشون میزنه...
سایت شرکت هم اینه : KhalijOnline.Net
فقط توی استان بوشهر سرویس میده.شاید حدود 1 سال بیشتر بشه که من قطعی نداشتم(به جز زمان هایی که مشکل سراسری بوده).

این خوراک سرور COD 4 هست... :biggrin1:

سوالت رو هم توی پست #859 پاسخ دادم... ;)
ميخواستم ببينم خليج شما Reseller كجا هست، شايد فك و فاميلش رو تو تهران گير اورديم.
ضمنا ممنون، من اون جواب رو جا انداختم، آخه ديدم برنامه فقط ISO رو ميگيره، گفتم شايد بايد فقط Image بذارين توش.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ميخواستم ببينم خليج شما Reseller كجا هست، شايد فك و فاميلش رو تو تهران گير اورديم.
ضمنا ممنون، من اون جواب رو جا انداختم، آخه ديدم برنامه فقط ISO رو ميگيره، گفتم شايد بايد فقط Image بذارين توش.

یک بار فکر کنم پاسخ دادم که این شرکت Reseller جایی نیست.راه انداز کل سیستم خودش هست توی بوشهر.
فک و فامیلشم تو تهران شعبه ندارن... ;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Console جان میشه لطف کنی این سوال من را جواب بدی که 1000 بار تا الان از همه پرسیدم ولی جواب ندادن (شاید بلد نبودن ) من در حال حاضر از فریمور دستگاه راضیم نمیدونم چی هست ولی راضیم فقط میدونم این IXTREAM نیست راستیتش هم من جرات انجام این کارایی که برای تغییر فریمور هست را ندارم میخواستم بدونم میشه با همین فریمور بازی کنم ولی بازی که Stealth patch داره بزارم توش و فریمور را تغییر ندم آیا بن میشم و اینکه اصلا IXTREAM کاری جز شناسایی این دیسک ها میکنه ممنون میشم جواب بدین من فقط میخوام با دیال آپ یک بار برم توی این لایو ببینم چه جوری هست همین

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Console جان میشه لطف کنی این سوال من را جواب بدی که 1000 بار تا الان از همه پرسیدم ولی جواب ندادن (شاید بلد نبودن ) من در حال حاضر از فریمور دستگاه راضیم نمیدونم چی هست ولی راضیم فقط میدونم این IXTREAM نیست راستیتش هم من جرات انجام این کارایی که برای تغییر فریمور هست را ندارم میخواستم بدونم میشه با همین فریمور بازی کنم ولی بازی که Stealth patch داره بزارم توش و فریمور را تغییر ندم آیا بن میشم و اینکه اصلا IXTREAM کاری جز شناسایی این دیسک ها میکنه ممنون میشم جواب بدین من فقط میخوام با دیال آپ یک بار برم توی این لایو ببینم چه جوری هست همین

کار IXtreme جلوگیری از اجرای دیسک هایی هست که Stealth Patch نیستن به طور کامل.
شما اگر دیسک هات Full Stealth Patch باشن با همون XTreme هم می تونی بازی کنی.من خودم 7 ماه با همین XTreme بازی می کردم... ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یه سوال؟
مل الان تو پرو فایلم GTA IV رو میزارم که Stealth نداره
بعدن میرم یه Stealth patch دارشو میخرم

حالا این کار اشتباهه؟ یا مثل این میمونه که از اول استیلث پچ دارشو خریدی؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سوال؟
مل الان تو پرو فایلم GTA IV رو میزارم که Stealth نداره
بعدن میرم یه Stealth patch دارشو میخرم

حالا این کار اشتباهه؟ یا مثل این میمونه که از اول استیلث پچ دارشو خریدی؟

اگر از اول به Live وصل نشدی زمانی که این دیسک توی دستگاهت بوده مشکلی ایجاد نمیشه.به صورت آفلاین با دیسک های Stealth Patch نشده بازی کنی مشکلی نیست اما برای آنلاین بازی کردن دیسک هات حتما Stealth Patch باشه. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر