امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی من که Firmware Ixtreme روی کنسولم نصب نیست اگر از دیسکهای Full Stealth Patch استفاده کنم Ban نمیشم؟
در ضمن من چندتا از بازیهام Stealth Patch نبودن ولی فقط offline باهاشون بازی میکردم!
ممکنه این باعث شناسائی من بشه؟
راستی تا حالا هم به Live وصل نشدم!

بله اگر دیسک شما Full Stealth Patch باشه بن نمیشید.
اگر آفلاین بازی کردید شناسایی نمیشید.
خوب پس 100% بن نمیشید... :biggrin1:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
ببخشید یه سوال داشتم...اونم اینکه اگه تو محیط الیو به علت کپی بودن بازی بن بشیم....یه مدت داره؟مثلا 3 ماه؟ یا اینکه دیگه مادامالعمره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید یه سوال داشتم...اونم اینکه اگه تو محیط الیو به علت کپی بودن بازی بن بشیم....یه مدت داره؟مثلا 3 ماه؟ یا اینکه دیگه مادامالعمره؟

همینطور که SAMFISHER جان گفت فعلا که مادام العمر بوده و هست.شاید بعد ها به هر دلیلی از بن در بیان همگی... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پس بهتره فعلا اصلا دور لایو رو خط بکشیم تا این که به راه مطمئن بیاد.... .

فعلا دوستانی که بن میشن دستگاه هاشون رو با یه قیمت پایین می فروشن و یه دستگاه نو می خرن.
ولی اگر بن نشدی شما بهتر هست فریمور IXtreme 1.4 روی دستگاهت بریزی و دیسک هات رو هم چک کنی و بری Live.چون اینطوری Ban شدن یه جورایی غیر ممکن میشه.البته به شرطی که دیسک ها Full Stealth Patch باشه.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
پس بهتره فعلا اصلا دور لایو رو خط بکشیم تا این که به راه مطمئن بیاد.... .
راهی که منتظرش هستید هیچ وقت نمیاد.
شما نکاتی که گفته شده رو رعایت کنید احتمال بن شدن پایین میاد.
همونطور که قبلاً گفتن! نرفتن توی لایو با بن شدن فرقی نداره.

کلاً هر کس که 360 و adsl داره و نمیاد لایو GOW بازی کنه بهتره اینجا هم دیگه نیاد :biggrin1:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آيا بازي هاي خاصي هستن كه آمار بن شدن تو اونا بيشتره؟
يا مثلا زمان خاصي هست كه مثلا اگه از 2ساعت بيشتر بازي كني احتمال بن شدن بيشتر ميشه؟
ضمنا اين Leaderboard چيه؟ ماله Arcade بازي كردنه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آيا بازي هاي خاصي هستن كه آمار بن شدن تو اونا بيشتره؟
يا مثلا زمان خاصي هست كه مثلا اگه از 2ساعت بيشتر بازي كني احتمال بن شدن بيشتر ميشه؟
ضمنا اين Leaderboard چيه؟ ماله Arcade بازي كردنه؟

اصلا بن شدن ربطی به نوع بازی و زمان نداره.
باید دیسک های بازی شما Full Stealth Patch باشه تا بن نشی.
Leaderboard هم توی خیلی از بازی ها هست و برای نشون دادن امتیاز افراد و رده بندیشون استفاده میشه(امیدوارم درست توضیح داده باشم)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Leaderboard هم توی خیلی از بازی ها هست و برای نشون دادن امتیاز افراد و رده بندیشون استفاده میشه(امیدوارم درست توضیح داده باشم)
آخه من يه جا خوندم كه ميگفت HL2 Episode 2 ريسك بيشتري داره واسه بن شدن، گفتم نظر شماها رو هم بدونم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه من يه جا خوندم كه ميگفت HL2 Episode 2 ريسك بيشتري داره واسه بن شدن، گفتم نظر شماها رو هم بدونم.

نه ارتباطی به بازی نداره.
شما تصویر زیر رو ببین باید تیک مورد های بخش Xtreme Copatibility همگی زده باشه... :

2a9e5j4.png

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
بله اگر دیسک شما Full Stealth Patch باشه بن نمیشید.
اگر آفلاین بازی کردید شناسایی نمیشید.
خوب پس 100% بن نمیشید... :biggrin1:
اگه اینجوریه پس دیگه لازم نیست Ixtreme 1.4 بریزیم؟ خودمون بازی رو چک میکنیم اگه Full Stealth بود توی لایو بازی میکنیم!!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگه اینجوریه پس دیگه لازم نیست Ixtreme 1.4 بریزیم؟ خودمون بازی رو چک میکنیم اگه Full Stealth بود توی لایو بازی میکنیم!!!!
فك ميكنم iXtreme اصلا اجازه ميده بازي كپي اجرا بشه در وهله اول.
يه سوال، بايد حتما از بازي Image بگيرم تا برنامه بتونه تشخصي بده كه Stealth هست يا نه؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

ببخشید انقدر سوال میکنم . این patch در همه بازیهای کپی میریزن یا نه باید امتحان بشن .
و اگر از live بازی کردن بن بشیم آیا از دانلود کردن و استفاده از point ها هم بن خواهیم شد . ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

من 7 ماه با Xtreme تو Live بودم اما چون دیسک هام Stealth Patch بود بن نشدم.
اما باز هم IXtreme 1.4 باشه آدم اطمینانش بیشتره... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر