امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب وقتی که کنسول خاموش باشه ...چجوری می خواد بن کنه( یعنی یک ماه دستگاه را روشن نکنیم)...
همين الان اشكان گفت!
مايكروسافت طي يه مدت(مثلا از پايان بن كردن دفعه پيش تا شروع بن كردن دفعه ي بعد) تمام آمار شما و اينكه چي بازي كردين و اصل بوده و ... رو ثبت ميكنه! وقتي بن كردن آغاز شد از روي شماره ي سريال كنسول هاي متخلف اون هارو بن ميكنه.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
بابت سوال های مکررم معضرت می خواهم...:blushing:

حالا به طور مثال : شما دیگه بازی نمی کنید؟؟؟ یا بن شدید یا یک راه خاصی بلد هستید تا بن نشوید؟؟؟

بابت راهنمایی هایتان ممنون...:blushing::love:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خوب وقتی که کنسول خاموش باشه ...چجوری می خواد بن کنه( یعنی یک ماه دستگاه را روشن نکنیم)...
پسر خوب ! تو خودت داری میگی الان داری توی لایو بازی میکنی ... اینجارو بخون :

بن شدن این شکلی نیست که مایکروسافت یه روز بیاد بشیه ببینه کیا کپی کردن دستگاشونو و بنشون کنه.

تا همین الان ... شاید اگه حتی یک بار از یک بازی بدون Stealth Patch استفاده کرده باشی ، شناسایی شدی و تموم شده ... اما 6 ماه دیگه ( مثلا ) بن میشی ...

همین CoD و VT3 که داری لایو بازی میکنی رو همین حالا چک کن اگر Stealth کامل نیست بدون که بن خواهی شد ;)

پ.ن : من خودم یه مدتی به لایو وصل میشدم .... همه ی بازیام Stealth کامل بود ... بجز یه بازی Table Tennis که اونم فقط همون روزای اول که وصل شده بودم بازی کردم ... واسه همون 2-3 روز ، بن شدم ...
یعنی فکر کن 2-3 روز بازی Stealth نداشتم و بعدش 2-3 ماه بازیام Stealth بود ....
پس :
بن شدن این شکلی نیست که مایکروسافت یه روز بیاد بشیه ببینه کیا کپی کردن دستگاشونو و بنشون کنه.

----------------------------------------------------------------------------------------

****ویرایش****

----------------------------------------------------------------------------------------

حالا به طور مثال : شما دیگه بازی نمی کنید؟؟؟ یا بن شدید یا یک راه خاصی بلد هستید تا بن نشوید؟؟؟

یعنی چی دیگه بازی نمیکنید ؟ :D
دیگه فقط آنلاین نمیشه بازی کرد ! Single که میشه !
راه خاصی هم نیست ... راهش فقط اینه که 2-3 تا پست اشکان که بالاتر هست رو بخونی که نمیخونی ! :D
چون جواب همه ی سوالاتو داده !

اگر واقعا می خواید بن نشید حتما حتما حتما حتما باید بازی ها رو ابتدا با XDVDMulleter و سپس برای اطمینان بیشتر از CRC Check و layer ها با برنامه Schtrom360Xtract v3.3 چک کنید. فیرمور شما هر چی هم باشه مهم نیست.

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مابالاخره نفهميديم اين Stealth بودن شامل حال ما هم كه آفلاين بازي ميكنيم ميشه يا نه!
من بااينكه آفلاين بازي ميكنم اما همه ي بازي هام Stealth فقط يه بار سوتي دادم در حالي كه ديسك فيفا در دستگاه بود زدم وصل شد Live و برام تو سايت Xbox تاريخ بازي آنلاين ثبت شد ، اما بازم اون Stealth بود ، حالا منم من بن ميشم يعني؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
1- من نه در حال حاضر کنسولم 12 ولت نیست. 12 ولت کردن در عمر مفید کنسول خیلی تاثیر داره و اینم که باعث بن می شه یا نه موضوعی بود که چند وقت پیش مطرح شده بود و جواب درستی کسی براش هنوز پیدا نکرده. کلا 12 ولت کردن برای کاهش گرمای کنسول خیلی کار مناسبی است ولی اینکه انجام بدید یا نه خودتون باید تصمیم بگیرید.

2- نه دیگه نیازی به kreon checker نیست.
ixtreme 1.4 دقیقا به مانند ورژن های قبلی ixtreme هست و هر بازی ای که اونا اجرا می کردن این هم اجرا می کنه. تنها تفاوت این هست که اطلاعات فایل SS اگر bad kreon rip باشه را خودش موقع خواندن تصحیح می کنه.

اگر واقعا می خواید بن نشید حتما حتما حتما حتما باید بازی ها رو ابتدا با XDVDMulleter و سپس برای اطمینان بیشتر از CRC Check و layer ها با برنامه Schtrom360Xtract v3.3 چک کنید. فیرمور شما هر چی هم باشه مهم نیست.
اقا اشکان خیلی خیلی ممنون !

میشه بگید شما واسه داغ نشدن کنسولتون از چه روشی استفاده میکنید ؟

اگه امکانش هست لینک دانلود اخرین نسخه ی برنامه های XDVDMulleter و Schtrom360Xtract به همراه اموزش تست دیسک بازی از نظر Full Stealth Patch بودن رو بذارید .

یه دنیا ممنون :love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مابالاخره نفهميديم اين Stealth بودن شامل حال ما هم كه آفلاين بازي ميكنيم ميشه يا نه!
من بااينكه آفلاين بازي ميكنم اما همه ي بازي هام Stealth فقط يه بار سوتي دادم در حالي كه ديسك فيفا در دستگاه بود زدم وصل شد Live و برام تو سايت Xbox تاريخ بازي آنلاين ثبت شد ، اما بازم اون Stealth بود ، حالا منم من بن ميشم يعني؟

شما که آفلاین بازی می کنید بن نمیشید.الان اگر DVD رو توی دستگاه نگذارید و برید LIVE اون موقع اگر فریمور IXtreme هم داشته باشید احتمال بن شدنتون نزدیک به 0 هست.اون دیسک اگر Stealth Patch کامل بوده بن نمیشید.

اقا اشکان خیلی خیلی ممنون !

میشه بگید شما واسه داغ نشدن کنسولتون از چه روشی استفاده میکنید ؟

اگه امکانش هست لینک دانلود اخرین نسخه ی برنامه های XDVDMulleter و Schtrom360Xtract به همراه اموزش تست دیسک بازی از نظر Full Stealth Patch بودن رو بذارید .

یه دنیا ممنون :love:

این از DVDXMulleter :

http://rapidshare.com/files/81436800...er_Beta_10.rar

این هم Schtrom360Xtract :

http://www.xbox360-hacks.com/file/39

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آموزش استفاده از این برنامه ها به همراه لینک دانلود رو Reza-sony جان قبلا زحمت کشیده نوشته در تاپیک زیر:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10689

این لینک برنامه ها :

Schtrom360Xtract_V3.3.exe
XDVDMulleter BETA 10.2
Xbox backup creator v 2.7.0.265
KreonChecker
اینم ویدئویی که شما احتیاج دارین .
Video_91410773

خوب حالا میریم سر اصل مطلب :
این شیوه ای که براتون در ذیل میزارم شیوه خودمه که بعد از کلی تست و زحمت و سوزاندن DVD های بسیار به اون دست پیدا کردم . که البته شیوه های دیگری هم وجود داره . پس خواهشمندم درباره اون نظر های مایوس کننده ندین ، لطف کنید برای بهبود این شیوه نظر بدین .
برای اینکه بفهمی یه بازی کاملا Stealth هست یا نه یا برای Stealth کردن مراحل زیر رو انجام بدین:
1. ایمیج گرفتن از بازی کپی با برنامه XBC
2. باز کردن ایمیج با XDVDMulleter و ایجاد تغییرات لازم .
3. چک کردن SS و DMI با برنامه KreonChecker
4. باز کردن ایمیج در XBC و ُُSplitVid کردن iso
5. باز کردن ایمیج در Schtrom360Xtract و چک کردن نهایی.

1. ایمیج گرفتن از بازی کپی با برنامه XBC

برنامه XBC رو باز کرده و مطابق شکل زیر تنظیمات را انجام بدهید .

6sumudi.jpg

بعد به تب Read رفته و کلید Start را زده ، صبر کنید تا ایمیج از بازی گرفته شود .

2. باز کردن ایمیج با XDVDMulleter و ایجاد تغییرات لازم .

بعد از خارج کردن این برنامه از حالت فشرده (زیپ یا رار ) پوشه StealthFiles را پیدا کرده ، ویدئویی را که دانلود کردید Video_91410773.iso در آنجا کپی کنید .
بعد ایمیج را درون این برنامه باز کنید و به صفحه ای مانند شکل زیر میرسید :

6x96450.jpg

در قست Xtreme Campability همه گزینه ها باید تیک خورده باشند . نه اینکه به شکل مربع باشند.
در صورت عدم وجود SS از تب Stealth و کلید SS استفاده کنید .
برای وارد نمودن ویدئوی صحیح از تب Video و کلید Insert Video استفاده کنید . با کلیک بر روی Insert Video این سوال از شما پرسیده میشود : Attempt to insert correct video file based on Ss deatails? و yes را بزنید. بعد خود برنامه بر مبنای SS و PFI موجود ویدئوی مناسب را به iso اضافه میکند. (در اکثر موارد از ویدئوی با کد 91410773 استفاده میشود ) بعد از insert ویدئو باید تیک Video Data Present خورده باشد . اگر این تیک نخورده باشد بدین معنیست که ویدئوی مناسب در database شما موجود نبوده است.

3. چک کردن SS و DMI با برنامه KreonChecker

بعد SS و DMI را extract کرده و با برنامه KreonChecker تست کنید . اگر نتیجه Good Kreon Rip به شما داد ، یعنی اینکه SS و DMI شما مطمئن میباشد و اگر Bad Kreon Rip داد ، بدین معنیست که Stealth شما مشکل دارد و امکان بن شدن هست .

4. باز کردن ایمیج در XBC و ُُSplitVid کردن iso

بعد دوباره برنامه XBC را باز کرده ، از تب Image Tools روی Convert to SplitVid کلیک کنید . ایمیج بازی را انتخاب کرده و کمتر از یک دقیقه صبر کنید تا این مرحله انجام شود .
بعد روی Stealth Check کلیک کنید و باید نتیجه ای مطابق عکس زیر داشته باشید:

8be6t1j.jpg

دقت کنید که همه گزینه ها تیک خورده باشند .

نکته : حجم ایمیج های SplitVid نشده 7.05 GB هست و با فرمورهای Xtreme و iXtreme سازگار هستند .
حجم ایمیج های SplitVid شده GB7.29 و فقط با فرمور iXtreme سازگار هستند .

5. باز کردن ایمیج در Schtrom360Xtract و چک کردن نهایی.

از منوی Tools > Stealth Check در این برنامه استفاده کنید . و باید نتیجه ای مطابق عکس زیر داشته باشید :

به Video Layer ها دقت کنید که همگی Passed شده اند ، یعنی اینکه ایمیج شما از لحاظ فایلهای ویدیوی مشکلی ندارد .

6o0imuf.jpg

و حالا میتوانید با خیال راحت ایمیج خود را رایت کنید .
خشی جان امیدوارم مشکلت حل بشه .

ابتدا Microsoft .NET Framework 2.0 رو دانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنید .

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
حالا اشکان جان یه سوال : شما که بن نشدی ، تمام بازی هاتون Video Partition و Video Data رو دارن ؟!
چون من بیشتر بازی هام Video Data رو ندارن...

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
فکر کنم اگه هاردمونو روی یه دستگاه دیگه ای بزاریم بشه.ولی این کار خیلی سخته چون اگه طرف 100 سال دیگه هم دستگاش بن شه میگه هارد تو باعث شده.مگه اینکه واقعا بدونه بن شدن به خاطر هارد نیست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فکر کنم اگه هاردمونو روی یه دستگاه دیگه ای بزاریم بشه.ولی این کار خیلی سخته چون اگه طرف 100 سال دیگه هم دستگاش بن شه میگه هارد تو باعث شده.مگه اینکه واقعا بدونه بن شدن به خاطر هارد نیست

شما می تونی با دستگاه دیگه بدون نیاز به هاردت Recover کنی اکانتت رو اما خوب با آخرین GameScore که توی Live ثبت شده Recover میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر