امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
تو سایتش نوشته این قابلبت برای مد چیپ که دستگاه رو از بن بودن در بیاد در حال کار هست و هنور این قابلیت رو نداره.
این ویدیو رو ببینhttp://video.google.com/videoplay?docid=-4077664824326948249&hl=en.هیچ جای سایتش اصلا درباره UNBAN صحبتی نکرده.توی اون فیلم هم کسی که داره فیلم میگیره robinsod هست که اولین کسی هست که با این چیپ کنسولشو UNBAN کرده.جز FEATURES هاش هم صحبتی از بن نشده و اون طرف با DOWNGRADE تونسته کنسولشو UNBAN بکنه.

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
این ویدیو رو ببینhttp://video.google.com/videoplay?docid=-4077664824326948249&hl=en.هیچ جای سایتش اصلا درباره UNBAN صحبتی نکرده.توی اون فیلم هم کسی که داره فیلم میگیره robinsod هست که اولین کسی هست که با این چیپ کنسولشو UNBAN کرده.جز FEATURES هاش هم صحبتی از بن نشده و اون طرف با DOWNGRADE تونسته کنسولشو UNBAN بکنه.
Allow you to update your console to a vulnerable version (4532 or 4548)
obtain the CPU keys for your Xbox (100% controll of firmwares installations)
Installation of alternatives DASHBOARDS
Change the DVDKEY in the Xbox360 motherboard
change the REGION CODE: NTSC-U/C, NTSC/J, PAL, NTSC/KOR
UNBANN X360 from LIVE with serial change (under develope)
a

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
Allow you to update your console to a vulnerable version (4532 or 4548)
obtain the CPU keys for your Xbox (100% controll of firmwares installations)
Installation of alternatives DASHBOARDS
Change the DVDKEY in the Xbox360 motherboard
change the REGION CODE: NTSC-U/C, NTSC/J, PAL, NTSC/KOR
UNBANN X360 from LIVE with serial change (under develope)
a
ممنون.من یه جای دیگه از سایتو دیده بودم که اینطوری ننوشته بود.نمیدونم در هر حال اون کلیپ هم ممکن بوده FAKE باشه.ولی من تو فروم ها امروز میرفتم همه از این یارو ROBINSOD تشکر کرده بودن چون اولین کسی بود که این کارو کرده.این طوری هم که معلومه ورژن جدید INFECTUS میتونه unban بکنه.اینم لینک:http://www.infectus.biz/079KEY.php

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون.من یه جای دیگه از سایتو دیده بودم که اینطوری ننوشته بود.نمیدونم در هر حال اون کلیپ هم ممکن بوده FAKE باشه.ولی من تو فروم ها امروز میرفتم همه از این یارو ROBINSOD تشکر کرده بودن چون اولین کسی بود که این کارو کرده.این طوری هم که معلومه ورژن جدید INFECTUS میتونه unban بکنه.اینم لینک:http://www.infectus.biz/079KEY.php
نمی دونم لینکی که گذاشتی درست گذاشتی یا اشتباه دادی ولی اگر منظورت این چیپ 79passkey هست، این چیپ برای اینکه بزاری روی درایو های hitachi 79 تا بتونی کپی خورشون کنی و هیچ ربطی به از بن در آوردن کنسول نداره.

اون فیلمی هم که گذاشته شده واقعی هست و همون روش قدیمی هست که خود infectus ارائه داد یعنی اطلاعات یه کنسول دیگرو کپی کنی تو کنسولت تا از بن در بیاد.

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
سلام. دوستان 1 نفر به من 1 چیزی گفته و بهم نشون داد کفم بریده ولی نمیدونم قدیمیه یا نه. اگه تو 360 های کپی خور شده بازی اورجینال بزاری میسوزه. 2-3 نفر که باندل کریسمس رو گرفته بودن دادند کپی خور کردند باز اورجینارو گذاشتن روش سوخته.
دلیل: ناقص کپی خور کردن یا ای سی های اضافه شده.
پس سعی کنید 360 ها رو از راه فریم ویر کپی خور کنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام. دوستان 1 نفر به من 1 چیزی گفته و بهم نشون داد کفم بریده ولی نمیدونم قدیمیه یا نه. اگه تو 360 های کپی خور شده بازی اورجینال بزاری میسوزه. 2-3 نفر که باندل کریسمس رو گرفته بودن دادند کپی خور کردند باز اورجینارو گذاشتن روش سوخته.
دلیل: ناقص کپی خور کردن یا ای سی های اضافه شده.
پس سعی کنید 360 ها رو از راه فریم ویر کپی خور کنید.

من دستگاهم پرمیوم کپی خور هست و 2 تا بازی اوریجینال هم روش بوده.الان هم با این 2 تا بازی راحت بازی می کنم.همه دستگاه ها این مشکل رو ندارند.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من دستگاهم پرمیوم کپی خور هست و 2 تا بازی اوریجینال هم روش بوده.الان هم با این 2 تا بازی راحت بازی می کنم.همه دستگاه ها این مشکل رو ندارند.
ايشون كه گفتن ...
اونايي كه با فيرموير كپي خور ميشن مشكل ندارن ولي اگه با مودچيپ كپي خور شن اين مشكل پيش مياد...
راستش من اصلا گوشمم با يه همچين خبري آشنا نبود:confused:... مگه ميشه ؟؟؟

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
ما که آخر نفهمیدیم بن شده ها می تونن گیمر تگشونو آپدیت کنن یا نه
کافیه بری گیمر تگتو روی دستگاه دیگه RECOVER کنی.درسته که مینویسه THIS ACCOUNT HAS BENN BANNED ..... ولی اصلا به اکانت کاری نداره خیالت راحت
ولی اینطوری گیمر تگت از زمانی که بن شدی گیم اسکور داره یعنی اگه بعد بنت گیم اسکوری گرفتی نشون داده نمیشه که برای این میتونی هاردتو بزاری روی یه دستگاه دیگه و 1 بار به لایو وصل شی بعدشم برای اطمینان برو XBOX.COM ببین اپ کرده یا نه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اصلا به درايو ربطي نداره!مهم اينه كه ديسكهاتون كپي نباشه.من تا حالا 2 بار براي بن شدن دستگاهمو فروختم:(
حالا اگه كسي اطلاعات بيشتري داره بگه.:baby:

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
با سلام

من کنسولم کپي خور شده ، در حالت آفلاين هم با بازي هاي کپي ام بازي کرده ام .
اگه يه بازي اورجينال رو بگيرم و فقط با اون لايو بازي کنم ، آيا باز هم بن مي شم ؟ :confused:

babylon64

کاربر سایت
Oct 29, 2007
26
يه سوال دارم
كسي توي اين سايت هست كه تمام بازي هاش استيلث كامل بوده (چه اونايي كه باهاشون انلاين بازي ميكرده چه اونايي كه انلاين بازي نميكرده) و بن شده باشه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

من نزدیک یکی دو ماه پیش تقریبا روزی چند ساعت به صورت مداوم در لایو بازی میکردم در حالی که فیرم ویر کنسولم هم IXtreme بود و از بازیهای Stealth Patch هم استفاده میکردم و اخرین بازی هم که با دستگاه به لایو وصل شدم (حدود 1 ماه و نیم پیش) بن نشده بودم .
الانم کنسولم رو فرستادم پیش NextGen تا هم مشکل 3 چراغش رو حل کنه انشالا و هم اخرین نسخه ی iXtreme رو بریزه رو کنسولم. در ضمن فک کنم NextGen دفه قبل فن های کنسولم رو 12 ولت کرده بود !

حالا سوالم اینه که با این شرایط چند درصد احتمال بن شدن من هستم و الان اوضاع بن کردن چطوریاس و ایا افرادی با شرایط مشابه من بودن که بن شده باشن و اخرین سوالمم این که تغییر در ولتاح ! فن ها ربطی به بن شدن داره و من باید اونا رو به ولتاج ! اولیه و استاندارد برگردونم یا خیر ؟

با تشکر ....... !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر