امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شاید یه روزی بتونن با یه سری تغییرات توی سخت افزار یا نرم افزار کنسول این کار رو بکنن.(فقط در حد توهم هست)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه ولی اون جوری که از اشکان شنیدم مثل این که Update پاییزی این کار رو کرده بود(البته شاید من اشتباه میگم).اما خوب فکر می کنم هنوز زوده واسه این که راهی برای UnBan شدن پیدا بشه.ای کاش می شد از یه چیزی مثل VPN استفاده می کردیم توی XBox و هیچ مشکلی نداشتیم.

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
فكرنكنم كسي UnBanبشه
مگه ماكرو ديوونست كه يه روز بن كنه فرداش UnBanكنه:laughing:
ما نفهميديم پس اين هكرهاي........اونجا چيكار ميكنن؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این جا رو پیگیری کنید اخبار خوبی درباره هک کنسول داره :

یه خبر درباره پشتیبانی XBox360 از Bluray زده و یه خبر هم درباره HDMI برای دستگاه های بدون خروجی HDMI زده.

http://www.xbox360-hacks.com/

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
Microsoft has started unbanning consoles too. Lots of people who were banned these past few weekends, and are still banned, no matter how much yelling and screaming they do to customer service. Others, who have modified firmwares ranging from 5.x to 1.4, and have never made a phone call have miraculously become unbanned

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
کسی از طریق اپدیت پاییزی Unbann شده من متاسفانه اپدیت رو از رو Flashmemory انجام دادم و نتونستم با کنسول اپدیت کنم

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
ما که آپدیت کردیم فعلا خبری نبوده.هر خبری باشه چند ماه دیگه.
پدرام جان شما این دفعه خدا رو شکر بن نشدی و هنوز هم نشدی.منظور کنسول هایی بود که بن شدن.هیچ معجزه ای هم در کار نیست من کنسولم بن شده و UNBANN م نشده همین الان امتحان کردم هنوز هم بن بود.

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
بازگشت به live

سلام بچه ها من 360 گرفتم . حالا میخام gamer tag رو recover کنم نمیشه میشه شما 1 راهنمایی به من کنید ؟ اخه میگه باید update شه ولی update نمی شه !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
سلام بچه ها من 360 گرفتم . حالا میخام gamer tag رو recover کنم نمیشه میشه شما 1 راهنمایی به من کنید ؟ اخه میگه باید update شه ولی update نمی شه !

مبارکه ...

در حال حاضر Xbox Live بیشتر مواقع مشکل داره و کلا یه مدته که قاطی کرده .
شما سعی کن صبح یا ظهر امتحان کنی ، معمولا توی اون ساعت ها بهتره .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
البته Unban اومده ولي بايد يكي كنسولش رو با شما تقريبا عوض كنه ... مادربرد هارو عوض مي كنن تا سريال نامبر ها عوض شه ولي دوستت هنوز بنه ... فكر كنم طاهر هم مي كنه ولي 100-110 مي گيره چون به هر حال يه كنسول ديگه به باد ميره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر