امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Realer

کاربر سایت
Apr 13, 2007
38
بعد از اومدن این ieXtreme تقریبا چند در صد از افرادی که کنسولشونو کپی خور کردن بن شدن؟؟
دوستان من می خوام یه کنسول بخرم بین x360 و ps3 گیر کردم. برای من فقط ان لاین بازی کردن مهمه
تقریبا حاضر شده بودم x360 بگیرم که این بن کردنها شروع شد.من می ترسم x360 بگیرم و یه وقت بن بشم.
لطفا راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا

آقا من نمیفهمم ! اگه قراره به Live متصل نشیم ، دیگه چه فرقی داره که بن باشی یا نباشی ؟!!!!

بعضی از دوستان میان میگن به Live وصل نشو چون داره Ban میکنه ! خب اگه وصل نشیم یعنی خودمون ، خودمون رو بن کنیم :laughing:

به هر حال هیچ فرقی نمیکنه چون اگه شما قرار باشه بن بشی ، چه الان وصل بشی ، چه 2 سال دیگه ، بالاخره بن میشی . پس بهتره آدم سریعتر تکلیف خودشو بدونه ....

مشكل بچه ها از پايس نيما جون:biggrin1:
فكر ميكنم اگه يه مدت صبر كنن ممكنه كه مايكروسافت ديگه بن نكنه در حالي كه هر روز داره ابعاد اين طرح شوم و خانمان سوز گسترده تر ميشه.
البته دسته ي ديگري هم هستن كه اينجوري فكر نمي كنن اما خيلي با اميد تر هستن:
چون شاید تا چند وقت دیگه یه راه ضد بن صد در صد پیدا بشه
شما تا اون روز صبر كن شايد مصادف شد با زمان عرضه كنسول بعدي مايكروسافت

onlineemails

کاربر سایت
Dec 30, 2007
10
Iextreme1.41 فعلا فقط برای Benq اومده تاریخ انتشارش هم 1/1/2008 هست نوشته این توانایی رو داره که نگذاره مایکروسافت بفهمه که کنسول کپی خوره. این نوشته هاش :
[FONT=TERMINAL,12]-----------------------------------------------------------------------
C4EVA_iXTRM-Benq V1.4.1
-----------------------------------------------------------------------

Media Stealth, Disc-Jitter,Xbox 360 backup firmware modification!

Features
-----------------
(v1.41) Read Sector fix
(v1.41) 8x firmware dashboard speed fix
(v1.4) Disc jitter fix
(v1.1) Extra compatability for some DVD movies
(v1.0) Defeats all current Xbox Live detection attempts
(v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 360 backups
(v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 1 backups
(v1.0) Boots all Xbox 360 originals
(v1.0) Boots all compatible Xbox 1 originals on Xbox 360

Use on Xbox Live at own risk

Technical details
------------------------

Defeats all current and some future Xbox Live detection attempts.

Thanks to all the beta testers,everyone involved for without their effort this would not have been possible. Schrtom for Dosflash. Caster420 for firmtool. Keep up the good work everyone.

Creating Ixtreme Benq firmware
------------------------------

Copy your orig.bin into the appropriate folder (Fast or Quiet)
Run the "Make iXtreme firmware" batch file
This will create a benq-ix.bin file for flashing

Use the excellent Doshflash program by Schtrom to flash your Benq drive with the benq-ix.bin file

تا چند روز دیگه برای همه درایو ها می یاد.
[/FONT]

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Iextreme1.41 فعلا فقط برای Benq اومده تاریخ انتشارش هم 1/1/2008 هست نوشته این توانایی رو داره که نگذاره مایکروسافت بفهمه که کنسول کپی خوره. این نوشته هاش :
تمام ixtreme ها مخصوص این ساخته شدن که مثلا نزارن مایکروسافت کپی خور شدن رو بفهمه.
این 1.4.1 هم جیز خاصی نیست و برای درایو های دیگر هم نمیاد به دلیل اینکه ورژن 1.4ی که برای benq اومده بوده کمی باگ داشته و در این نسخه رفع شده. این باگ ها در درایو های دیگه نیست.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
[FONT=TERMINAL,12]-----------------------------------------------------------------------
C4EVA_iXTRM-Benq V1.4.1
-----------------------------------------------------------------------

Media Stealth, Disc-Jitter,Xbox 360 backup firmware modification!

Features
-----------------
(v1.41) Read Sector fix
(v1.41) 8x firmware dashboard speed fix
(v1.4) Disc jitter fix
(v1.1) Extra compatability for some DVD movies
(v1.0) Defeats all current Xbox Live detection attempts
(v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 360 backups
(v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 1 backups
(v1.0) Boots all Xbox 360 originals
(v1.0) Boots all compatible Xbox 1 originals on Xbox 360

Use on Xbox Live at own risk

Technical details
------------------------

Thanks to all the beta testers,everyone involved for without their effort this would not have been possible. Schrtom for Dosflash. Caster420 for firmtool. Keep up the good work everyone.

Creating Ixtreme Benq firmware
------------------------------

Copy your orig.bin into the appropriate folder (Fast or Quiet)
Run the "Make iXtreme firmware" batch file
This will create a benq-ix.bin file for flashing

Use the excellent Doshflash program by Schtrom to flash your Benq drive with the benq-ix.bin file

تا چند روز دیگه برای همه درایو ها می یاد.
[/FONT]

با سلام
شما اگر تمام فریم ور های قبلی را هم نگاه می کردی تمامشون این جمله را دارند:
اگر دقت کنی می بینی که نوشته All Current یعنی تا همان لحظه یعنی اگر بعدش چیز جدیدی بیاد اصلا نمی تونه مقابله کنه. بعدش زیاد به این عبارات دلخوش نکن چون اگر یک سر کوچکی به سایت Xbox-Scene بزنی می بینی که تعداد کسانی که بن شدن و 1.4 داشتن خیلی زیاد هست. البته این نکته هم هست، تعداد کسانی که درایو Benq داشتن و بن شدن بسیار بسیار کم است. البته هنوز در این باره واقعا نمی شه چیزی را باقطعیت گفت چون اصلا معلوم نیست چرا این طور شده.

onlineemails

کاربر سایت
Dec 30, 2007
10
با سلام
شما اگر تمام فریم ور های قبلی را هم نگاه می کردی تمامشون این جمله را دارند:
اگر دقت کنی می بینی که نوشته All Current یعنی تا همان لحظه یعنی اگر بعدش چیز جدیدی بیاد اصلا نمی تونه مقابله کنه. بعدش زیاد به این عبارات دلخوش نکن چون اگر یک سر کوچکی به سایت Xbox-Scene بزنی می بینی که تعداد کسانی که بن شدن و 1.4 داشتن خیلی زیاد هست. البته این نکته هم هست، تعداد کسانی که درایو Benq داشتن و بن شدن بسیار بسیار کم است. البته هنوز در این باره واقعا نمی شه چیزی را باقطعیت گفت چون اصلا معلوم نیست چرا این طور شده.

به نطر من اینکه تا 1.1.2008 به روز باشه خیلی خوبه.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اي بابا ...
اين ماكرو هم كه ساندويچ درست كرده نه كنسول ...
از گرماش ناراحت بوديم و داشت از دست مي رفت ، رفتيم 12 ولت كرديم ... حالا كنسول بعد از 6 ساعت بازي يخه يخه ولي امكان بن هست ... واقعا مثل بشكه ي سوراخ سوراخي مي مونه كه هر سوراخش رو ببندي از سوراخ هاي ديگه آب بيشتري مياد ...
لطفا نيايد بگيد كه تقصير خودمونه كه غير مجاز از كنسول استفاده مي كنيم چون من خودم خطم FanBoy بازي ام (:cheesygri) ولي مگه PS2 چي داشت كه 360 نداره ؟؟؟؟‌ به نظر من اگه ماكرو دست از بن بكشه هم آمار لايويي ها بيشتر ميشه هم كنسول بيشتري شيپ مي كنه تو بازار :love:
پ.ن : حالا واقعا با 12 ولت امكان بن هست ؟؟!؟!؟!؟! :(:(:(:(

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
حالا واقعا با 12 ولت امكان بن هست ؟؟!؟!؟!؟!
ما که دستگاهمون 12 ولت هم نشده بود بنمون کرد این این مایکروسافت...
حالا انجام بدهی یا ندهی فرقی نمی کند.آخرش که بن میشی.:D
به قول ******* ، آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته.:D
فقط عیبش اینه که عوارض بدی داره ، مثلا" تا یک ماه توی خماری یک کلام حرف زدن ، کل کل کردن ، شوخی کردن و ... با رفقایت توی لایو می مانی ولی به مرور زمان فراموش میکنی.:)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من که بن شدم ولی اصلا نفهمیدم واسه چی.نه آنلاین زدم نه دانلود کردم نه هیچی بعد دو ماه که گیمر تگمو آپدیت کرده بودم اومده دوباره آپدیت کنم دیدم نمیره تو لایو که بچه ها گفتن اگه کد اررورت z نمیدونم چی چی باشه دستگات بن شده منم رفتم دیدم همونه ،اصلا هیچ پیغامیم ندیدم. راستی دیگه هیچ جوری نمی تونم گیمرتگمو آپدیت کنم؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من که بن شدم ولی اصلا نفهمیدم واسه چی.نه آنلاین زدم نه دانلود کردم نه هیچی بعد دو ماه که گیمر تگمو آپدیت کرده بودم اومده دوباره آپدیت کنم دیدم نمیره تو لایو که بچه ها گفتن اگه کد اررورت z نمیدونم چی چی باشه دستگات بن شده منم رفتم دیدم همونه ،اصلا هیچ پیغامیم ندیدم. راستی دیگه هیچ جوری نمی تونم گیمرتگمو آپدیت کنم؟
آپديت همينجوري نمي شه ولي مي توني از گيمرتگت هر ماه عكس بگيري و بزاري تو امضا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر