امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
نیکنام جون حداقل وقتی پست میذاری کامل و درست توضیح بده!
چرا نگفتی که اکانتت رو بقیه چک کردن ، سالمه؟!
همین من رو گیج کرده...
این دوستان ( نیکنام و Rajer ) هیچ کدوم اکانتشون بن نشده!
کنسولشون بن شده!
ولی نمی دونم چرا اینطوری نوشته...

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من هنوز به بن شدن دستگاه نیکنام شک دارم...
گیمر تگش رو که ریکاوری کردم روی سیستم من کار کرد و بن نشده بود...
ولی اون پیغامی که روی سیستمش میده خیلی عجیبه!
اخه از اونطرف نیما هم بن شده به همین صورت...
شاید دستگاه بن شده باشه ولی به 2 دلیل مشکوکه:
1-پیغام خطا درست نیست.
2-چرا فقط همین 2 تا همشهری بن شدن؟

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
من موندم حالا چه خاکی به سرم بریزم برم pspبخرم یا یدونه xboxcoreاز اون ورم میترسم که ماکروسافت گیمرتکم رو شناسایی کرده باشه وبعد از چند روز باز من رو بن کنه مجبورم اگه یه xboxدیگه گرفتم گیمر تکم رو عوض کنم حالا نظر دوستان رو میخوام بپرسم pspیاxboxکدومش رو صلاح میدونین اگه میشه یه راهنمایی بکنین چون شدیدن دلم تنگه فعلا که در حال ترکم ولی باز به یاد cod4که می افتم با عرفان خارجی ها رو میکشتیم باز افسردگی شدید میگیرم تازه درجه من هم خیلی رفته بود بالا عجب گیری افتادم حالا شما دوستان یه راهنمایی بکنین ببینم ممنون از همه دوستانی که تو لایو اشنا شدم دوستون دارم از ته دل:biggrin1::love::-"

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام

به نظر من شما برو یک Xbox دیگه بگیر ... اما نده کپی خورش کنن اگر خواستی انلاین بازی کنی از بازی ارجینال استفاده کن

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
من يه سوال مهم دارم
اگه من يه كنسول جديد بخرم و هارد كنسول بن شدمو روي كنسول جديد بزارم بازم بن ميشم
اگه گيمرتگمو REcover كنم بازم بن ميشم(من با 10395 تا گيم اسكور چيكار كنم؟؟؟)
دوستان لطفا در صورتي كه 100 در 100 مطمينن جواب بدن

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
با سلام

من شرمنده هستم. چون با یک پستی که الان تویه فروم xbox scene دیدم دیگه نمیتونم با اطمینان بگم بن نمیشید .
تنها با ریکاور کردن میتونم کنم که شما از هارد قبلیتون استفاده نکنید .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
انا لله وانا الیه راجعون
و خداوند عشق را افرید:D
اقا غصه ی این دنیا رو نخورین اخرش هممون توی یه وجب جا میخوابیم:D
بهم تبریک نمیگین؟:D گاوم زاییده:D 2 قلو...مایکرو سافت بن خورم کرد:laughing: منم از خودتون بدونین...توی غمتون شریکم و توی شادیهاتون به همچنین:D
خداوند تمام رزمندگان xbox را رستگار کند...بن شدگان را مرده مپندارید,انها زنده اند:D

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
و بـــــــــلـــــــــــه ، این بازیکن قدیمی هم بالاخره از زمین XBox LIVE بن میشه!
شاهد گزارشی مستقیم از XBox LIVE هستیم! تا بدین جای کار داور مسابقه بیشتر بازیکنان تیم ایران رو به همراه تعداد زیادی از تماشاگران ، از زمین مسابقه بن کرده! تنها جفت بازیکنان نوک حمله این تیم باقی موندن و هنوز بن نشدن! باز هم جای شکرش باقیــــه.

( :biggrin1: )

=====

خوب بینندگان عزیز بنا به آخرین گزارشات که بدست ما رسیده بازیکن شماره 17 با گیمر تگ Leopard Killa نیز بدلیل استفاده از بازی های کپی و دوپینگ ، توسط داور مسابقه ، بن شد...
لازم به ذکر است که در قسمت Deatail فقط Error Code قابل مشاهده بود و هیچگونه اخطاری مبنی بر بن شدن کنسول یا اکانت به ایشون تعلق نگرفته... ( فقط سوت زده ، انداختنش بیرون )...

ویرایش : اخطار رو به آدرس Network Adapter Details براش پست کردن و اعلام کردن که پیراهن شماره 17ـتون بن شده...
جل الخالق! یدفعه زیرپرهنی و شورتش هم بن می کردین... ( دقیقا همون مشکلی که برای نیکنام و بقیه پیش اومده : اکانت رو بن کردن ولی در اصل کنسول بن شده و اکانت سالمه! )

( :biggrin1: )
======

امیدوارم نهایت لذت رو برده باشین و دل بعضی ها هم خنک شده باشه...
آقا هوتن دلت خنک شد؟! از بس ما رو چش زدی...
عرفان که الآن نمی دونه از خوشحالی دهن کی رو خورد کنه!!!...
البته می خواستم به یه بهونه ای از این HDMI دارا بخرم! حالا دیگه بهنوش جور شده...:biggrin1:
فعلا صبر می کنم بعد از امتحانا یا آخراش عوضش می کنم...

پ.ن : مثل اینکه حق با آقا اشکان بود! در صورتی که فقط از بازی های Stealth استفاده کنید ، بن نمیشید...
درس عبرتی باری همه... ;)

در کل : :biggrin1: ( به فال نیک میگیریـــم )

ویرایش : البته تا موقعی که Crash of Titans تموم نشده ، فکر نکنم نیازی با LIVE باشه! هم خیلی طولانیه و هم دو نفره میشه که در این صورت خیلی باحاله و جای LIVE رو تا حدی پر می کنه... :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر