امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
سوال 1:

راستی شده مايكروسافت همون لحظه Online كسی رو وقتی رو Xbox LIVE هستش(حالا يا داره بازی ميكنه يا داره ميگرده) بن كنه؟؟؟ يا كلا ميشينه به كمين دفعه بعد مثلا 6 ماه بعد بن می كنه!!!

سوال 2:
راستی كسایی كه iXtreme نداشتن و لی Online هم بازی نمی كردن و فقط واسه ثبت Gamer Score شون و دانلود از مار كت به LIVE وصل می شدن اخيرا كه وصل شدن به لايو آپديت جديد باعث ايجاد مشكلی(بن شدن) واسشون نشده؟ انجام اين آپديت با مثلا 128K چقدر طول می كشه؟؟؟

^ديگه سوالی نيست...درده دله!

بحث راجب اين قضيه بن بازی هم شده سرگرمی ما:laughing::laughing::laughing:
البته واسه اونهایی كه دستگاشون كپی خون فراتر از سرگرمیه...هم سرگرمیه هم دردسر.:mad:

بابا يكی می خواد ديسك اوريجينال بازی محبوبشو با اون تشكيلات كه با هزار زحمت از اينجا پیدا كرده سالم نگه داره و به جاش بك آپ يا همون كپيشو می خواد استفاده كنه كيو بايد ببينه!!! بيلی رو؟...همين كه كنسولشونو می خريم برن با پولش به سازنده بازی ها با بستن قرارد های شيرين حال بدن و بازی‌های اختصاصی و تاپ بيشتری ‌از اونا واسه كنسولشون بگيرن! (اين جور كارا در نهايت پول از اين جيب به اون جيبه كه در نهايت واسشون بالاخره سود می ياره)
در عوض می تونن بذارن ايرانی ها كه فعلا وضعيتشون ميگه بازی های خارجی رو كپی ميشه خريد راحت زنگی كنن.اين جوری نه گوجه ميسوزه نه كباب برگ...

كی بدش مياد بازی محبوبشو اوريجينال داشته باشه با اون تشكيلات و مخلفات؟
اميدوارم روزی بياد كه وضعيتومون اجازه بده همه بازی هارو اوريجينال بخريم.
اگه كپی رايت راه بيافته، اونا هم رسما بيان اينجا محصولاشونو با همون سرويسی(خدمات، گارانتی و...) كه تو آمريكا و...ارايه می دن به بازار ما عرضه كنن، وضعيت اقتصادی هم بهتر شه اون موقع راحت فرهنگ اوريجينال خری راه ميفته!:cheesygri البته مسلما راهكار های ديگه هم وجود داره...

آخرین ویرایش:

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سوال 2:
راستی كسایی كه iXtreme نداشتن و لی Online هم بازی نمی كردن و فقط واسه ثبت Gamer Score شون و دانلود از مار كت به LIVE وصل می شدن اخيرا كه وصل شدن به لايو آپديت جديد باعث ايجاد مشكلی(بن شدن) واسشون نشده؟ انجام اين آپديت با مثلا 128K چقدر طول می كشه؟؟؟

برای من که مشکلی پیش نیومد من با ADSL 64 K فکر کنم 10 دقیقع طول کشید ... چون پاش نبودم نفهمیدم چه قرد طول کشید

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سوال 1:

راستی شده مايكروسافت همون لحظه Online كسی رو وقتی رو Xbox LIVE هستش(حالا يا داره بازی ميكنه يا داره ميگرده) بن كنه؟؟؟ يا كلا ميشينه به كمين دفعه بعد مثلا 6 ماه بعد بن می كنه!!!

سوال 2:

با سلام
- ببینید کلا بن کردن علل مختلفی داره که ناشی از انواع تخلفات در LIVE میشه. که البته در صورت شناسایی با تمام آنها برخورد می شه. اما این تخلف یعنی استفاده از بازی های کپی شده به علت اینکه تعداد متخلفین بسیار بیشترند بنابراین شیوه برخورد مایکروسافت با این عده کمی متفاوته. بیشتر هم جنبه خودنمایی داره زیرا فرد را در همان لحظه بن نمی کنه و میذاره سر زمان های خاصی با این گونه افراد برخورد می کنه. البته تا حالا که اینطور بوده.
- یکی از بچه های همین سایت شرایط نام برده شما را داشت و بن هم نشد. فقط برای ثبت GamerScore آنلاین می شد. حجم آپدیت اونقدر زیاد نیست.

موفق باشی

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
با سلام خدمت دوستان من نمیدونم این چه شانسیه که من دارم امروز تا اومدم برم لایو نوشت اکانت شما بن شده هارد رو هم در اوردم باز خواستم وصل بشم نوشت اکانت شما بن شده خلاصه مراقب باشین ماکروسافت داره بن میکنه ما دیگه قید لایو رو زدیم دوستان حلالمون کنین چون دیگه اصلا حوصله لایو اومدن و درگیر شدن با بن رو ندارم :(:mad::biggrin1:/:)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
با سلام خدمت دوستان من نمیدونم این چه شانسیه که من دارم امروز تا اومدم برم لایو نوشت اکانت شما بن شده هارد رو هم در اوردم باز خواستم وصل بشم نوشت اکانت شما بن شده خلاصه مراقب باشین ماکروسافت داره بن میکنه ما دیگه قید لایو رو زدیم دوستان حلالمون کنین چون دیگه اصلا حوصله لایو اومدن و درگیر شدن با بن رو ندارم :(:mad::biggrin1:/:)
ای بابا
مایکروسافت :angry: ...............

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اي بابا ... من هم به اندازه ي شما از بن شدنتون ناراحتم ... تازه ADSL داره وصل ميشه ... با امير و اشكان اينا مي خواستيم Session هاي COD4 رو بتركونيم كه نشد :( ... از وقتي اون شب هدشاتم كرديد با خودم عهد كردم يه بار هد شاتتون كنم كه نشد :biggrin1:

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
سلام چند روز پیش با نیکنام بد شانس بدبخت فلک زده:laughing: cod4 میزدیم که بدشانسیش به منم صرایت کرد
این اروری بود که ما گرفتیم .توی test conection در قسمت dns :
This account has been bannd for the violations of the terms of use.To protect the xbox live service and its members,Microsoft dose not provide details about account bans.There is no recourse for Terms of use violations.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببینم ، شما آقایونی که اکانتتون بن شده ، احیانا با کردیت کارد بواسطه کسی اکانتتون رو شارژ نکردید و پوینت نخریدید؟!
چون امکان داره که واسطه های شما بوسیله کردیت کارت های دزدی اکانتتون رو شارژ کرده باشن...

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
ببینم ، شما آقایونی که اکانتتون بن شده ، احیانا با کردیت کارد بواسطه کسی اکانتتون رو شارژ نکردید و پوینت نخریدید؟!
چون امکان داره که واسطه های شما بوسیله کردیت کارت های دزدی اکانتتون رو شارژ کرده باشن...

ما اکانت گلدمونو از کانادا توسط یکی از دوستان معتبر خریدیم و این کارو فقط یک بار انجام دادیم .دیگه نه شارژ کردیم و نه پوینت خریدیم .
خیلی خیلی عجیبه
اگه فقط کنسول بن میشد یه چیزی ولی این خیلی عجیبه :confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی جالبه که اکانت بن کردن.

این بن کردن به دلیل شارژ لایو یا پوینت ممکنه نبوده باشه.

اما امکانشم هست از این باشه.بابا این مایکروسافت پول خور فکر نکنم از پول کردیت کارت دزدی هم بگذره.

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
نه من فکر نکنم به گلد اکانت ربطی داشته باشه نوشته که شما خلاف کردین ولی نگفته چه خلافی من نمیدونم این نیما که تازه اومده بود با من cod4بازی کنه چرا اون بن شده اغلا من تنها بن شده بودم یه چیزی چون علتش رو خودم میدونستم ولی این نیما چرا بن شده جای تعجبه من خودم موندم دو بار من بدبخت بن شدم منتظرم یه دستگاه دیگه بگیرم و بیام لایو بازی بکنم:((

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
آقا یک نفر بن شده رویش نمی شود بیاد بگه.منم نامردی نمیکنم و معرفیش میکنم !
ارسلان = Pashmak :D
هی بهش گفتم بازی استلف پچ بگیر گوش نداد به حرف این بچه...:D

پ.ن. یه Celebrate بگیریم به مناسبت دومین بن عرفان.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر