امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

God_Of_Darkness

کاربر سایت
Jun 14, 2007
14
نام
sajjad
:pبچه ها من 2 الا 3 روزه دارم فک میکنم که بینم چطور میشه از بن شدن در اومد و بشه رفت لایو راحت بازی کرد آخر خودم موفق شدم که راه حلشو پیدا کنم :
1- بری خونه همسایه که بن نشده بازی کنی
2- کنسول دوست صمیمی همسایتنو 2 الا 3 ماه قرض بگیری تا دوباره که مایکروسافت بن کرد به خودش پس بدی
3- کونسولتو بزاری تو یه ساک بری خونه همسایتون که بن نشده با کنسوله اون عوض کنی ( البته باید مقدمه چینی کنی مثال : هوا چه گرمه میری یه لیوان آّب بیاری ، هوا چه سرده بودو بورو یه لیوان چای بیار که یکی از این 2 حالت حتما امکان پذیره )
4- بری یه کنسول دیگه بخری
5 - بریم پیش بیلی مشکلامونو بهش بگیم:biggrin1:
6- مثل خودم برین sing Playe بازی کینین :p
این 6 روش طلایی برای در اومدن از بن بود
مخلصتون سجاد فعلا بای ( نا امید نشین بازم رووش فکر میکنم )
confusingDuke

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
سام الیک .. من هم بن شدم تازه 1هفته بود از کارت 1ساله gold استفاده میکردم :(:(( الان میشه باقی کارت رو بدم به یه نیازمند ؟؟ :confused:

x360 hitachi - fw : ghadimi
اره میشه ولی همراه با gamer tag خودت .یعنی کل save هات رو میدی به اون طرف اونم بازی میکنه حالشو میبره:biggrin1:.طریقه ی این کار هم خیلی آسون فقط کافیه email و pass مالهgamer tag رو بدونی بد از قسمت recover gamer tag اونارو وارد کنی و بد استفاده کنی

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
يكي از دوستاي من 360 خريده ولي لايو باز نيست (خوشبختانه):cheesygriمنم كه بن شدم
چجوري ميشه بدون اينكه كنسولامونو با هم عوض كنيم من از اين بدبختي خلاص شم
منظورم همون روش سريال كنسول هاست كه چند روز پيش مطرح شد
چطوري ميشه سريال ها رو عوض كرد لطفا كمكم كنيد:love:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
يكي از دوستاي من 360 خريده ولي لايو باز نيست (خوشبختانه):cheesygriمنم كه بن شدم
چجوري ميشه بدون اينكه كنسولامونو با هم عوض كنيم من از اين بدبختي خلاص شم
منظورم همون روش سريال كنسول هاست كه چند روز پيش مطرح شد
چطوري ميشه سريال ها رو عوض كرد لطفا كمكم كنيد:love:
شما با آقا طاهر تماس بگیر کامل برات توضیح می ده:cheesygri

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام بر دوستان خودم خوبین اقا دستگاه ما درست شد میتونم برم لایو منتظرتون هستم شما هم یه کاری کنین که بتونین بیایین لایو باز بازی رو با هم شروع کنیم :biggrin1:منتظر یاری گرمتان هستم

faghat_360

کاربر سایت
Jul 15, 2007
14
خواهشا يك نفر جواب مارو بدهد:((
اگه به لايو وصل بشم اما هيچ بازي كپي درون دستگاه نذارم بازم ممكنه كه بن بشم(درايوم هم stealth نيست)
بعدش به محض اينكه وصل بشم گلدم شروع به استفاده ميشه يا اينكه بعد از اولين بازي اين اتفاق مي افته(هموني كه روي دستگاه پريميوم 1 ماه رايگان هستش)
يكيشم جواب بديد يه دنيا ممنون مي شم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اگه به لايو وصل بشم اما هيچ بازي كپي درون دستگاه نذارم بازم ممكنه كه بن بشم(درايوم هم stealth نيست)
بعدش به محض اينكه وصل بشم گلدم شروع به استفاده ميشه يا اينكه بعد از اولين بازي اين اتفاق مي افته(هموني كه روي دستگاه پريميوم 1 ماه رايگان هستش)
اگه درايوت فريمور iXtreme نداره ! پس مجبوري خودت كار اون فريمورو انجام بدي ، بايد ديسك ها رو خودت چك كني ! اين كارو ميتوني با نرم افزار XDVDMulleter انجام بدي در ضمن الان در بازيهاي جديد يه تغييرات بوجود اومده كه باعث بن شدن ميشه ! پس SS ديسك رو هم بايد چك كني !

اين تاپيك در رابطه با چك كردن SS ديسكه :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10063

در مورد سوال دوم ، موقع اكانت ساختن ازت سوال ميكنه كه ميخواي از يه ماه گلد استفاده كني يا نه ؟ اگه Yes بزني گلدت فعال ميشه !

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر

با سلام
دوست عزیز خدمت بگم که اگر شما واقعا این قدرت و استطاعت را داری که هیچ بازی کپی را استفاده نکنی و تمام بازی هات رو اوریجینال تهیه کنی همین اول کار شدیدا بهت توصیه می کنم که این کنسولت که الان کپی خور شده است را بفروشی و یکدونه کپی خور نشده بگیری که خیال خودت را برای همیشه راحت کنی با این کار 100% دیگه بن شدنی در کار نیست. حالا اگر موضوع چیز دیگریست که در پستت باز گو نکردی باید بگم که یکی از بچه های همین سایت هم کلا فقط برای آپدیت کردن کنسول و امتیازات پروفایل خودش به live وصل می شد و خوشبختانه بن هم نشد.
گلد شما ربطی به زمان بازی کردن شما نداره. آن گلد 1 ماهه تنها زمانی فعال می شود که شما پروفایل آنلاین خود را در LIVE ساخته باشید و بعد از اینکه آن را ساختید زمان 1 ماه شما از همان زمان شروع می شود حال چه بخواهید و چه نخواهید و چه بازی بکنید و چه نکنید.

موفق باشید

faghat_360

کاربر سایت
Jul 15, 2007
14
اگه درايوت فريمور iXtreme نداره ! پس مجبوري خودت كار اون فريمورو انجام بدي ، بايد ديسك ها رو خودت چك كني ! اين كارو ميتوني با نرم افزار XDVDMulleter انجام بدي در ضمن الان در بازيهاي جديد يه تغييرات بوجود اومده كه باعث بن شدن ميشه ! پس SS ديسك رو هم بايد چك كني !

اين تاپيك در رابطه با چك كردن SS ديسكه :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10063

در مورد سوال دوم ، موقع اكانت ساختن ازت سوال ميكنه كه ميخواي از يه ماه گلد استفاده كني يا نه ؟ اگه Yes بزني گلدت فعال ميشه !

يك دنيا ممنون پس با اين حساب اگه بازي كپي نذاري تو دستگاه كسي نمي فهمه كه دستگات هك شده
فريمور جديدم فقط كارش جلوگيري از بازي هاي مشكوك هست
اگه درست گفتم يه تشكر بذار بفهمم درست فهميدم:biggrin1:
بازم ممنون

faghat_360

کاربر سایت
Jul 15, 2007
14
با سلام
دوست عزیز خدمت بگم که اگر شما واقعا این قدرت و استطاعت را داری که هیچ بازی کپی را استفاده نکنی و تمام بازی هات رو اوریجینال تهیه کنی همین اول کار شدیدا بهت توصیه می کنم که این کنسولت که الان کپی خور شده است را بفروشی و یکدونه کپی خور نشده بگیری که خیال خودت را برای همیشه راحت کنی با این کار 100% دیگه بن شدنی در کار نیست. حالا اگر موضوع چیز دیگریست که در پستت باز گو نکردی باید بگم که یکی از بچه های همین سایت هم کلا فقط برای آپدیت کردن کنسول و امتیازات پروفایل خودش به live وصل می شد و خوشبختانه بن هم نشد.
گلد شما ربطی به زمان بازی کردن شما نداره. آن گلد 1 ماهه تنها زمانی فعال می شود که شما پروفایل آنلاین خود را در LIVE ساخته باشید و بعد از اینکه آن را ساختید زمان 1 ماه شما از همان زمان شروع می شود حال چه بخواهید و چه نخواهید و چه بازی بکنید و چه نکنید.

موفق باشید

اره اينقدرها هم گوشكوب نيستم براي همينم مي خوام فعلا گلدم فعال نشه تا بعدا adsl بگيرم پروفايلم با كامپيوترم درست گردم فقط مونده با 360 وصل بشم
در ضمن كپي خور كردم كه كپي بازي كنم:biggrin1:
اگه هم براي بازي كردن لايو طاقت نياوردم بي خيال فوقش بن مي شيم ديگه:biggrin1:(بدبختم مي شيم:biggrin1:)
براي راهنماييتونم بسيار متشكريم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر