امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این نیکنام و هوتن پیداشون نیست اونا که بن نشدن ؟
متاسفانه هردوشون بن شدن.
سلام این پست از طرفه هوتن یا black lich king هست
میگه برادرم تو دبی 360 داره IX استفاده نمیکنه و banam نشده علتش اینکه چند تا بازیه اورجینال بود
ربطی به بازی اورجینال نداره.

یه چیز کاملا مشخص شده دیگه:
بن شدن نه ربطی به فیرمور داره نه ربطی به مودچیپ داره (که تو ایران نیست) و نه ربطی به بازی کردن بازی اورجینال داره. بن شدن فقط به خاطر خود بازی هاست. حالا اینکه فقط موضوع سر stealth patch هست یا بعضی از بازی ها هستن که باعث شناسایی می شن هنوز به طور کامل مشخص نیست.

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
خیر، ربطی به هم ندارن.
البته مشکل اصلی Stealth Patch هست! یعنی معلوم نیست که شما اگه بازی هات stealth patch نداشته باشند با این حال که آنلاین هم اصلا بازی نمی کنی بن نشی و ممکنه بن شی!

با تشكر فراوان از شما به خاطر جواب به اون سه سوال.

پس Stealth Patch حتی با اينكه فريم وير iXtreme نباشه بازم كارايی می تونه داشته باشه:eek:

ببخشيد،
در مورد Stealth Patch اين از كی اومده؟ آيا مثلا من كه GEARS رم رو دی ماه پارسال گرفتم روش Stealth Patch داره؟يا اينكه نه! مثلا GEARS فقط چاپ های جديدش اينو داره!!!
كلا بعد از اين بن شدنا Stealth Patch بازی راه افتاد:confused:

آيا وقتی می گن فلان بازی‌ iXtreme هستش يعنی Stealth Pach داره ديگه؟

نفهميدم چی شد دو تا ؟ ديگه هم واسم پيش اومد:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با تشكر فراوان از شما به خاطر جواب به اون سه سوال.

پس Stealth Patch حتی با اينكه فريم وير iXtreme نباشه بازم كارايی می تونه داشته باشه:eek:

ببخشيد،
در مورد Stealth Patch اين از كی اومده؟ آيا مثلا من كه GEARS رم رو دی ماه پارسال گرفتم روش Stealth Patch داره؟يا اينكه نه! مثلا GEARS فقط چاپ های جديدش اينو داره!!!
كلا بعد از اين بن شدنا Stealth Patch بازی راه افتاد:confused:

آيا وقتی می گن فلان بازی‌ iXtreme هستش يعنی Stealth Pach داره ديگه؟

نفهميدم چی شد دو تا ؟ ديگه هم واسم پيش اومد:biggrin1:
Stealth Patch از زمان XBOX1 به وجود اومد و بازی های 360 از همون روز اول یسریشون stealth patch داشتند.

آره وقتی م یگن ixtreme هست یعنی stealth patch داره ولی خوب کامل نمی شه به حرف افراد اعتماد کرد و بهترین کار چک کردن خود بازی با برنامه هایی مثل xdvdmulleter است.

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
شما از اول از Ixtreme استفاده می کردی ؟
از اول نه ولی از موقعی که جریان بن شروع شد من فریمور ضد بن رو ریختم تازه من خیلی خیلی خیلی کم انلاین بازی میکردم وقتی وصل میشدم به لایو تو همون محیط لایو دمو و تم دانلود میکردم اصلا اینجوری بگم که اصلا بازی نمیکردم فقط افلاین بازی میکردم ولی به هر حال مایکروسافت دیگه با وجود همه اینها عشق است 360:love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
يعني دوباره يه سري رو بن كرد ؟؟؟‌ اي بابا شيطونه ميگه هرچي از دهنم در مياد بگم به اين بيل مملي ... :mad:
من كه بن نشدم !!! امكان داره 2-3 روز ديگه معلوم بشه بن شدم ؟ ... يا 1 روزه يك گروه رو بن مي كنه ؟
-------
اشكان جان اين unban ـيي كه طاهر ميگه چيه ؟ چند درمياد ؟

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
با سلام خدمت دوستان من اومدم بگم که فعلا در حال ترکم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ترکش کنم حتی سیانور هم خوردم ولی اثر نکرد با طناب خواستم خودم رو دار بزنم که وسط راه طناب پاره شد نشستم با خودم فکر کرد که چه خاکی به سرم کنم عین ایکیو سان نشستم فکر کردم اخرش به طاهر زنگ زدم که اونیکی کنسولم رو درست کنه اگه درست بشه فعلا راحتم ولی من که لایو میام بیشتر به خاطر دویستان خوبم هستش{اشکان جان-امیر -هوتن- عرفان-مهدی-رضا-سوان-واقا فریدون گل سر سبد لایو ووو...}اگه دوستان عزیز من نیان لایو من هم نمیتونم بیام لایو چون اصلا حال نمیده یادش بخیر همگی با هم {gow}میزدیم بعدش هم {cod4}اومدمن تازه اسنایپ رو گرفته بودم میخواستم از پشت دیوار ادم بزنم مخصوصا عرفان رو یادش بخیر از بعضی بچه ها هم گله دارم که هی میان میگن ما هم بن شدیم یا نه بابا شما که نمی اومدین لایو شما بن بشین یا نشین به چه دردتون میخوره البته ناراحت نشینا منظوری ندارم خولاصه که ما بن شدیم رفت تا زمانی که اونیکی کنسولم بیاد به دستم برسه همتون رو دوست دارم ارزو میکنم که باز بتونیم تو لایو با هم دیگه بازی کنیم از بیلی هم میخوام که اینقدر به پای ما نپیچه وگر نه ماکرو سافت رو بن میکنمش:(:love::mad::cheesygri

آخرین ویرایش:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
{gow}میزدیم بعدش هم {cod4}اومدمن تازه اسنایپ رو گرفته بودم میخواستم از پشت دیوار ادم بزنم مخصوصا عرفان رو یادش بخیر
نیکنام جان من چاکرت برم .کاشکی 360 من 1 جراغ قرمز داده بود شما بن نمیشدی :-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
يعني دوباره يه سري رو بن كرد ؟؟؟‌ اي بابا شيطونه ميگه هرچي از دهنم در مياد بگم به اين بيل مملي ... :mad:
من كه بن نشدم !!! امكان داره 2-3 روز ديگه معلوم بشه بن شدم ؟ ... يا 1 روزه يك گروه رو بن مي كنه ؟
-------
اشكان جان اين unban ـيي كه طاهر ميگه چيه ؟ چند درمياد ؟

بن کردن مایکروسافت تمام شد.

دیگه مثل این که تا 6 ماه بعد بن نمی کنه.

توی 1-2 روز کسایی که تشخیص داده بود رو بن کرد.هر کسی هم شناسایی شده بوده اگر 100 سال دیگه هم آنلاین بشه بن میشه.به قول طرف پشت Live خوابیده منتظره در رو باز کنی خرخرتو بگیره بجوه.... :biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
دلم خوش بود که میام یه سری به تاپیک های کل کل در Live میزنم و با دوستان احوالپرسی میکنم در عین اینکه خط و نشون می کشم ، ولی برعکس دیدم همه جا خلوت است غیر از این تاپیک ...
الان که می بینم خیلی از رفقای پایه لایو بن شده اند ناراحت میشم و میخوام گریه کنم ، چون یاد اون روزهای می افتم که ساعت 21:30 دقیقه شب که توی لایو On می شدم ؛ نیکنام ، امیر ، فریدون ، مهرداد ، عرفان ، حمید ، مازیار ، نیما و باقی دوستان با هم جمع می شدیم و یکی Host میشد و GoW می زدیم.امیر می گفت از اون طرف پیشروی کن برعکس عمل می کردم و راند رو می باختیم ( :biggrin1: ) ، هر وقت مهرداد عملیات انتحاری انجام میداد در مقابل با Headshot یا ChainSaw جواب می دادیم ، تا ساعت 3-4 صبح با مهرداد حرف میزدم و هر نیم ساعت یکبار با همین مهرداد سر اینکه چی بازی کنیم بحث می کردیم...هی طعنه می زدیم که چرا فلان بازی که آنلاینش خوبه رو نگرفتی و عوضش رفتی این بازی درپیت رو خریدی.... ( :D ) :((:((:((

یاد این خاطرات که می افتم بیشتر دلم می سوزد.بیشتر از همه برای عرفان ، فریدون ، نیکنام و مهرداد متاسفم چون دقیقا میدونم که این دوستان در لایو زندگی می کردند و لایو فقط جنبه سرگرمی نداشت.

همه جا تبعیض تو لایو هم تبعیض.من همش در هفته 1 ساعت تا 1/5 با لایو بازی میکردم و تازه 3 ماه بود وصل شده بودم ولی بن شدم اما اونایی که از صبح تا شب پاشن بن نشدن
بابا حمید جان ! من که هر وقت در این یک ماه Gold ـم On شدن شما رو در حال Be a Pro بازی FIFA 08 می دیدم.گویا خیلی ناراحت هستید چون حافظه تون ضعیف شده...

هر چند هیچ کس منو یادش نمیاد
اختیار داری...در این مدت مثل دو تا برادر بودیم.یعنی ممکن است آدم برادرش رو هم فراموش کند ؟

به این نشونه که تو gears of war متخص chain saw بودی
دیدی یادت نمیاد ! :D مهرداد متخصص عملیات انتحاری بود.من متخصص CS بودم.:D نیما هم به پدر GoW ایران معروف بود...

6 ماه پیش هم که سری اول بن کردن بود فقط gow بازی میکردم
البته در خارج هم اینطوری است.بیشتر دوستانی که در USA , Japan دارم و از طریق وصل شدن به Host های دیگر باهاشون آشنا شدم ، همراه کنسولشون فقط GoW خریدند ! هفته پیش که با یکی از این افراد Message نگاری می کردم ، از اینکه هنوز GoW را روی Hardcore تمام نکردم شوکه شده بود.:)

-------

إن شاء ا... دوستانی که بن شده اند HDD دستگاه رو نگه دارند و خود دستگاه رو رد کنند.در شرایط عادی با گرفتن یک Core یا Arcade System هم کارتون راه می افتد ولی اگر مایه دار هستید سراغ Elite خواهید رفت.:D فقط از این بعد از بازیهایی استفاده کنید که Stealth Patch باشند.

------

در مورد وضعیت خودم :

درایو دستگاهم که Hitachi بود و فرمور 3.5 ...

فقط در مورد استلف بودن همه بازیهایم شک دارم که متاسفانه گلدم جمعه تموم شد و نمی توانم ببینم بن شده ام یا خیر.حالا تا هفته دیگه یه اکانت جور میکنم تا ببینم اوضاع چجوری است.اگر بن شده بودم که دستگاه رو رد میکنم و یه Arcade System می گیرم.

باز هم برای کسانی که بن شدند متاسفم و البته باهاشون ابراز همدردی میکنم چون احتمالا خودم هم بن شده ام ! :D

حامد - Gamer Tag : HamedMGS

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در مورد وضعیت خودم :

درایو دستگاهم که Hitachi بود و فرمور 3.5 ...

فقط در مورد استلف بودن همه بازیهایم شک دارم که متاسفانه گلدم جمعه تموم شد و نمی توانم ببینم بن شده ام یا خیر.حالا تا هفته دیگه یه اکانت جور میکنم تا ببینم اوضاع چجوری است.اگر بن شده بودم که دستگاه رو رد میکنم و یه Arcade System می گیرم.

باز هم برای کسانی که بن شدند متاسفم و البته باهاشون ابراز همدردی میکنم چون احتمالا خودم هم بن شده ام ! :D

حامد - Gamer Tag : HamedMGS

بن شدن ربطی به Gold یا Silver بودن آکانتت نداره
الان هم می تونی بری ببینی که آیا بن شدی یا نه چون بن شدن اجازه وارد شدن
به محیط لایو هم نمیده چه برسه که بزاره فقط بازی نکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر