امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بچه ها تا حالا آدم بدبخت و بدشانس بگوشتون خورده من یکی از دوستانمون آلمان بود برای دیدن فامیل اومد تهران منم طی تماسی که داشتم گفتم دستگاه تو بیار میخرم اونم آورد کپیش کردم الان 4 روز گذشت با کمال تاسف بن شدم . چیکار کنم بهش برگردونم الکی بگم پشیمون شدم نخواستم . :(( . کمکم کنید تازه خوشحال شدم یه سیستم pc خفن دارم ps3 که داشتم . گفتم 360 اومد الان :love: نگو الان باید بگم :bored:
بدرود :ranting::wallbash::wallbash:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
وصیت نامه

سلام بچه ها من عرفانم گیمر تگ من XGAM3R 666 بود بن شدم.تو این 2 هفته ی اخیر همش CALL OF DUTY 4 بازی می کردم . ixtream هم داشت خدا حافظ برو بچه Pلالم کنید:(( مخصوصا :XFIGHT3R & FRESHER XBOX360 &MAHDIII &MRM360&MR SHOOTER &POP MAZIAR&DRAGONOV Lq & DUAL SNAKE VA..........

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
با سلام

الان ساعت 5:30 دقيقه هست . من هم بن شدم . خيلي دلم گرفته چون تازه بعد از دو هفته ديروز از پيام يك گلد 13 ماهه گرفته بودم .من از اون كسايي بودم كه وقتي كنسولم رو خريدم اصلا فكر نمي كردم لايو بازي كنم اما زمانيكه بچه هاي لايو به صورت اتفاقي تو همين فروم آشنا شدم اينقدر با اين جمع بودن رو با صفا ديدم كه نميتونم تصور كنم كه حالا حالاها نميتونم باهاشون بازي كنم .دلم واسه همه بچه هاي لايو از همين الان تنگ ميشه چون نميدونم تا كي مي تونم اين دستگاه رو راه بندازم يا اينكه يكي ديگه بخرم .

من MRMx36082 فريدون و داداشم MrShooter مهدي از همينجا به همه با بچه هاي لايو ( نيكي ، عرفان ، سوان ، طهمورث ، امير ،مازيار ، مهدي ،مهرداد ،محمد ،نيما ، پيام ، عليرضا هوشنگ و همه كسايي كه الان يادم نمياد) خداحافظي ميكنيم و اميدواريم هر چه زودتر دوباره دور هم جمع بشيم .

دوست دار همه شما
فريدون ، مهدي

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام بچه ها من عرفانم گیمر تگ من XGAM3R 666 بود بن شدم.تو این 2 هفته ی اخیر همش CALL OF DUTY 4 بازی می کردم . ixtream هم داشت خدا حافظ برو بچه Pلالم کنید:(( مخصوصا :XFIGHT3R & FRESHER XBOX360 &MAHDIII &MRM360&MR SHOOTER &POP MAZIAR&DRAGONOV Lq & DUAL SNAKE VA..........
پس من چی؟:biggrin1: منم بن شدم

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
مارو باش دلمونو خوش كرده بوديم تا يه هفته ديگه ADSL وصل ميشه و براي اولين ميريم Live و يه دست Vegas مي زنيم مثل اينكه خواب ديدم خيره :) حالا يكي بياد بگه ببينم ما كه تا حالا تو Live بازي نكرديم مي تونيم به Live وصل شيم و بن نشيم نمي خوام اصلا Online بازي كنم . آقا فقط اگه مي دونيد جواب بديد مارو تو دهن شير نفرستيد :biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بزار یه چیزی رو بگم اگه قرار بود ixtreme کار نکنه مطمئن باش کنسول من اولین نفر بن می شد. چون فکر نمی کنم کسی به اندازه من و داداشم تو لایو بوده و در حال آنلاین بازی کردن باشیم در این سایت و در حال حاضر هیچ مشکلی برای کنسول پیش نیومده. یه موضوع دیگه هم هست. ixtreme با این حال که دیسک ها رو چک می کرد ولی یسری از بازی ها رو با این حال که video partition شون ایراد داشت باز اجرا می کرد و خیلی ها ممکنه اصلا دقت به این موضوع نمی کردند!

شما هم مصل من اول متوجه منظور سهیلی جان شدی! منم اول برای همین بعد از اینکه متوجه منظورش شدم! در کمتر از یک دقیقه پست رو ویرایش کردم! :biggrin1: نمی دونم شما قبل از ویرایش چطوری گرفتی!
در هر صورت منظور سهیل جان در کل اجرای بازی قبل از عرضه رسمی بود ، که خوب می تونست یکی از دلایل باشه که در موردش توضیح دادم!
در مورد iXtreme هم بگم باز هم سر حرفم هستم! چون من با اینکه با Xtreme اومدم باز هم مثل شما بن نشدم! پس من میگم بی تاثیره!
در ضمن همون طوری که من نمی تونم ثابت کن طرف راست میگه ، شما هم نمی تونی ثابت کنی داره دروغ میگه! ;)
در هر صورت نمیشه در این مورد بدرستی نظر داد :
خیلی ها با iXtreme بن شدن ، خیلی ها بن نشدن!
خیلی ها با Xtreme بن شدن ، خیلی ها هم نشدن!
باید دید وقتی که این طوفان فروکش کرد ، کی به ساحل میرسه!

منم بن شدم!!لعنتی!ا� �مدم ديدم بروبکس ميگن بن شديم به ريششون خنديدم!ولی رفتم ديدم خودم هم بن شدم 1 سال گلد داشتم

من به ریشتون خندیدم!:biggrin1:
یعنی من هم بن میشم ( هنوز بن نشدم ) ؟! :biggrin1:

کلا منظورم اینه که بعضی های خلی کم تو لایو بودن بن شدن! بعضی ها هم که من اصلا ندیدمشون بن شدن!
خودم که تا یک ماه نیم پیش ، شامم رو هم به همراه بچه های XBL صرف می کردم ( اوایل تابستون که صبحونه هم با هم بودیم :biggrin1: ) هنوز بن نشدم! /:) تقریبا میشه گفت در زمینه ساعات آنلاین بودن تو این سایت جزو رکورد دارا هستم یا حداقل بودم ( بخاطر این یه ماه و نیم )!

سلام بچه ها من عرفانم گیمر تگ من XGAM3R 666 بود بن شدم.تو این 2 هفته ی اخیر همش CALL OF DUTY 4 بازی می کردم . ixtream هم داشت خدا حافظ برو بچه Pلالم کنید مخصوصا :XFIGHT3R & FRESHER XBOX360 &MAHDIII &MRM360&MR SHOOTER &POP MAZIAR&DRAGONOV Lq & DUAL SNAKE VA..........

متاسفم که باید اولین پستت این باشه! :( {حقته ! پینت بال رو یادت میاد ؟! :evil: ( :biggrin1: ) }

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
با سلام

الان ساعت 5:30 دقيقه هست . من هم بن شدم . خيلي دلم گرفته چون تازه بعد از دو هفته ديروز از پيام يك گلد 13 ماهه گرفته بودم .من از اون كسايي بودم كه وقتي كنسولم رو خريدم اصلا فكر نمي كردم لايو بازي كنم اما زمانيكه بچه هاي لايو به صورت اتفاقي تو همين فروم آشنا شدم اينقدر با اين جمع بودن رو با صفا ديدم كه نميتونم تصور كنم كه حالا حالاها نميتونم باهاشون بازي كنم .دلم واسه همه بچه هاي لايو از همين الان تنگ ميشه چون نميدونم تا كي مي تونم اين دستگاه رو راه بندازم يا اينكه يكي ديگه بخرم .

من MRMx36082 فريدون و داداشم MrShooter مهدي از همينجا به همه با بچه هاي لايو ( نيكي ، عرفان ، سوان ، طهمورث ، امير ،مازيار ، مهدي ،مهرداد ،محمد ،نيما ، پيام ، عليرضا هوشنگ و همه كسايي كه الان يادم نمياد) خداحافظي ميكنيم و اميدواريم هر چه زودتر دوباره دور هم جمع بشيم .

دوست دار همه شما
فريدون ، مهدي
Crying وصیت نامه
سلام بچه ها من عرفانم گیمر تگ من XGAM3R 666 بود بن شدم.تو این 2 هفته ی اخیر همش CALL OF DUTY 4 بازی می کردم . ixtream هم داشت خدا حافظ برو بچه Pلالم کنید مخصوصا :XFIGHT3R & FRESHER XBOX360 &MAHDIII &MRM360&MR SHOOTER &POP MAZIAR&DRAGONOV Lq & DUAL SNAKE VA..........
عرفان من یکی واقعآ متآسفم چون بازی کن خوبی رو از دست دادیم
فریدون جان برای شما که دیگه خیلی متاسف ترم آخه تو که تازه گلدت به راه شده بود:(
پیام آخر:مایکروسافت جون مادرت بی خیال شو بابا داریم حالشو می بریم نگند تو حالمون:((:(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
البته مایکرو هم خودشو چُس کرده!
loooooooooool اگر ما بودیم باید 3 روز میرفتیم مرخصی :mad:
باید قبل از رفتن به لایو پی ( همون چربی ) یه بن شودن رو به تنتون می مالوندید :biggrin1:.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اصلا وصل نشو.

فعلا راحت بازیتو کن.
فكر كنم بايد بيخيال بشيم . :-"
پدرام برات متاسفم اميدوارم يدونه ديگه بگيري (نگفتم ماه نوامبر ماه نحسي بود براي من كه اينطوري بود ) :( ولي واقعا بعضي از اين پستهاي بچه ها كه مي خوندم واقعا داشت گريم مي گرفت واقعا براي همشون متاسفم . :crying1: ولي اشكال نداره چون فكر نمي كنم چيزي رو از دست داده باشن چون بين شما كه بن شدين با ما كه بن نشديم ولي از ترسمون نمي تونيم وصل بشيم فرق زيادي وجود نداره . ولي خدايي تاپيك چه شلوغ شده 4 ، 5 ماه بود خاك ميخورد حالا هي Refresh ميدي مي بيني چندتا پست ظاهر شده . :)

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
شما هم مصل من اول متوجه منظور سهیلی جان شدی! منم اول برای همین بعد از اینکه متوجه منظورش شدم! در کمتر از یک دقیقه پست رو ویرایش کردم! :biggrin1: نمی دونم شما قبل از ویرایش چطوری گرفتی!
در هر صورت منظور سهیل جان در کل اجرای بازی قبل از عرضه رسمی بود ، که خوب می تونست یکی از دلایل باشه که در موردش توضیح دادم!
در مورد iXtreme هم بگم باز هم سر حرفم هستم! چون من با اینکه با Xtreme اومدم باز هم مثل شما بن نشدم! پس من میگم بی تاثیره!
در ضمن همون طوری که من نمی تونم ثابت کن طرف راست میگه ، شما هم نمی تونی ثابت کنی داره دروغ میگه! ;)
در هر صورت نمیشه در این مورد بدرستی نظر داد :
خیلی ها با iXtreme بن شدن ، خیلی ها بن نشدن!
خیلی ها با Xtreme بن شدن ، خیلی ها هم نشدن!
باید دید وقتی که این طوفان فروکش کرد ، کی به ساحل میرسه!

من به ریشتون خندیدم!:biggrin1:
یعنی من هم بن میشم ( هنوز بن نشدم ) ؟! :biggrin1:

کلا منظورم اینه که بعضی های خلی کم تو لایو بودن بن شدن! بعضی ها هم که من اصلا ندیدمشون بن شدن!
خودم که تا یک ماه نیم پیش ، شامم رو هم به همراه بچه های XBL صرف می کردم ( اوایل تابستون که صبحونه هم با هم بودیم :biggrin1: ) هنوز بن نشدم! /:) تقریبا میشه گفت در زمینه ساعات آنلاین بودن تو این سایت جزو رکورد دارا هستم یا حداقل بودم ( بخاطر این یه ماه و نیم )!

متاسفم که باید اولین پستت این باشه! :( {حقته ! پینت بال رو یادت میاد ؟! :evil: ( :biggrin1: ) }

خوب چرا نفرینم کردی

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
اقا منم بن شدم خیلی ناراحت شدم چون دوستای (رضا,فریدون,سوان,عرفان,هوشنگ,امیر,اشکان,خاتم,مهدی) ودوستان گل که عادت کرده بودم بهشون تا دیداری دوباره خداحافظ :((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر