امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اصلا مثل این که دیگه بن نمی کنه مایکروسافت.

من خودم الان XTreme رو دستگاهمه اما مثل هلو کار می کنه.هر بار هم که XBox360 رو وصل می کنم متصل میشم به لایو.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ديگه 3 ماهه هيچ كس بن نشده و به اميد خدا
اگر اين كار هارو بكني ديگه بن نمي شي
0- نيت و خلوص و ايمان به خدا و سپس كانكت
1-استفاده از ديسك Stealth Patch
2- اين صورت از بن شدن جلو گيري ميشود و فكر نمي كنم فاكتوري جز اينها باشه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ديگه 3 ماهه هيچ كس بن نشده و به اميد خدا
اگر اين كار هارو بكني ديگه بن نمي شي

به به ! عجب نسخه توپی برای علاج این درد بی علاج قصد دارید سفارش کنید :

0- نيت و خلوص و ايمان به خدا و سپس كانكت
همه موارد یک طرف این نیت و خلوص عمل در طرف دیگر ! :D
آخه مگه میخوایم چیکار بکنیم !؟ غیر اینکه برویم چند تا اچیومنت آنلاین بگیریم ، بر و بچز رو ChainSaw کنیم ، Ace بزنیم به مهرداد ، +25 Rank ویرچوآ تنیس 3 رو ببریم ، چند نفر رو هدشات کنیم ، .... :D
همه این کارها در جهت اجرای فرامین الهی در خصوص یادگیری دانش و اینجور چیزهاست دیگه ! :D

---
حالا بقیه موارد که نوشتی به دّرّک ! :D فکر کنم غیر از این یارو ( اسمش یادم نمیاد ! گیمرتگش ولی پشمک ـه ! :D ) کسی از بچه ها نمی دونست دستگاه من هنوز فرمور 3.5 است و i Xtreme رو نصب نکردم.دیسک ها هم تضمینی بدون استلف پچ هستند ! :D در واقع قبل از عمل و این ریسک کردن ، نیت و خلوص عمل داشتم که تا الان که حدود 28 روز از Gold ـم می گذرد هنوز بن نشدم ! :D

بن بی بن ... :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به به ! عجب نسخه توپی برای علاج این درد بی علاج قصد دارید سفارش کنید :

همه موارد یک طرف این نیت و خلوص عمل در طرف دیگر ! :D
آخه مگه میخوایم چیکار بکنیم !؟ غیر اینکه برویم چند تا اچیومنت آنلاین بگیریم ، بر و بچز رو ChainSaw کنیم ، Ace بزنیم به مهرداد ، +25 Rank ویرچوآ تنیس 3 رو ببریم ، چند نفر رو هدشات کنیم ، .... :D
همه این کارها در جهت اجرای فرامین الهی در خصوص یادگیری دانش و اینجور چیزهاست دیگه ! :D

---
حالا بقیه موارد که نوشتی به دّرّک ! :D فکر کنم غیر از این یارو ( اسمش یادم نمیاد ! گیمرتگش ولی پشمک ـه ! :D ) کسی از بچه ها نمی دونست دستگاه من هنوز فرمور 3.5 است و i Xtreme رو نصب نکردم.دیسک ها هم تضمینی بدون استلف پچ هستند ! :D در واقع قبل از عمل و این ریسک کردن ، نیت و خلوص عمل داشتم که تا الان که حدود 28 روز از Gold ـم می گذرد هنوز بن نشدم ! :D

خيلي باحال اومدي با جمله هات حال كردم:biggrin1:
انشاالله بعد از دي ماه ماهم به مجمع الجزاير liveميپيونديم به اميد خدا

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
... تا الان که حدود 28 روز از Gold ـم می گذرد هنوز بن نشدم !

با سلام
می خواستم یک نکته را یادآور بشم که تعداد زیادی از بچه ها که من باهاشون صحبت می کنم این اشتباه را می کنند، ببینید مایکروسافت همیشه از اول تا به حال در زمانهای خاصی اقدام به بن کردن می کرده. یعنی این طور نیست که کسی بیاد و فرمور iXtreme نداشته باشه و یا بازی هاش Stealth نباشه همون لحظه بن بشه. مایکروسافت در یک روز خاص که خودش معین می کنه تمام افرادی را که قبلا شناسایی کرده بوده را یکجا بن می کنه، البته موارد خاص هم هست بطوریکه به طور آشکارا بفهمه که شما حتی یکی از قوانین TermsOfUse را نقض کرده ای و یا اینکه دزدی و یا کاری مشابه به این انجام داده باشی. دفعه قبل هم در حدود 4ام ماه May بود که تمام کاربرانی که دستگاه آنها کپی خور بود بن شدند.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
بیخودی دلتونو صابون نزنید.یه سر برید تو فرومای XBOX-SCENE ببینید چه خبره!همه این طورین:eek: برای این که هیچ کس فکرشم نمیکرد مایروسافت بتونه سریال دستگاههای با فرمور iXtreme رو دربیاره!!!!1

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من يه سوال دارم از كاربران Live ببينم اگه كسي بخواد بره Live ولي اصلا آنلاين بازي نكنه بازم بن ميشه يا نه (فقط براي دانلود و اينجور چيزا بره ) . ;)

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام
بچه ها خبر کاملا جدیه. ضمنا من در فارومش خوندم که بعضی ها هم که کلا iXtreme داشتند نیز بن شده اند.
من همین الان یعنی ساعت 10:55AM روز چهارشنبه به LIVE وصل شدم و فعلا خدا رو شکر خبری از بن برای من نبود. حالا احتمالا یک سری از ماها با LIVE خداحافظی خواهیم کرد، امیدو ارم که هیچ یک ماها نباشیم، امیدوارم...
اگر این دفعه هم بن بشم دفعه دوم که بن می شم، خلاصه فقط خدا می تونه بهمون رحم کنه.

آخرین ویرایش:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
به نظرتون وصل بشم یا نه ؟ :(

من می ترسم بن بشم.فریمورم هم XTreme هست.

So until we have more info we HIGHLY suggest you don't log in to Xbox LIVE and don't play any games from DVD+/-R DL (even offline, incase MS flags something) if you have a flashed DVD drive.

این آخرین پاراگراف خبر از Xbox-Scene هست که گفته وصل نشین. البته باز هم میگم مایکروسافت قبلا کار شناسایی رو انجام داده. برای مثال دوستانی بودند که در دفعه قبل که بن کرد مایکروسافت دستگاهشون را از ترس 2 ماه بعد به LIVE وصل کردن و دوباره بن شدند. به هر حال هر کسی مسئول کنسول خودشه اگر فکر می کنی وصل نشی، وصلش نکن شاید هکر ها تونستن کاری کنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر