امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا ما گه گیجه گرفتیم یه چن نفر میان یه فکتی صادر می کنن بعد چن نفر دیگه اونو نقز می کنن بعد چن نفر دیگه میان همون چن صحفه پیشیا رو دوباره میگن بعد چرخه باز از نو.... :|

Sent from my X10i using Tapatalk 2

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
خوب حالا الان با این همه نظر های مختلف و اینکه بحث مالی یک شرکتی که اصلا نیازی نداره به پول من وتو و اینکه همش تو این فکر باشیم و فاز منفی به خودتون بدبد اخ الان هست که ..... مگه میتونید جلوشونو بگیرید تو لایو هم نری اونا کارشون رو میکنن به هر حال خدای ایکس باکس که میگه مگه مشتری پرونه اقایی که بن شده میگه من که کاری نکردم من هم بیام با غرور بگم نه من هنوز بن نشدم این حرف ها کدوم هست یکی میگه ماکرو معذرت خواهی میکنه و.......یک خورده سر به رسانه های ایرانی و خارجی بزنید متوجه دقیق این امر میشید اجتناب ناپذیر تور ماهی گیری هر کی جست /جست هر کی نجست باید کباب شه ما این جا بزنیم تو ذوق هم دیگه هی حال همدیگرو بگیریم همین جور اطلاعات به رخ هم بکشیم موضوع حله --دوستانیکه این همه خودشون رو گیمر میدونن اگه بازی مترو رو بازی کرده باشن اخر بازی چی شد چیزی که شده یا داره میشه نمیشه کاریش کرد --اگه الان بخوای فکر گذشته و اینده رو بکنی حال رو فدای اینده کردی ایند رو هم فدای حال کردیوحالا همینطور کاسه دست گرفتیم میگیم چه کنم چه کنم یه گوشه تنگ و تاریک پیدا کینم زیر این کا سه خودمه قائم کنم. من هر حرفی زدم کلی زدم خودم هم گفتم نه جسارت هست نه بی احترامی ولی جدا یک عده شورش رو در اوردن از این تاپیک میپرن تو این تاپیک گفته یک دیگه یه جا دیگه با کلی ادیت از خودشون و یا علی بنویسم شاید لایکام زیاد شه اخه از نون شب هم واجب تره برو اقا بازی تو کن فکر نون باش که خربزه ابه

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نه من بی سواد ام اصان شما خوبی !!‌!‌ من هیچ ادعایی ندارم و از همه نوووووب ترم !!!الکی هم به من گیر نده حوصلتم ندارم همین آی پی و تحریمم شما ها شایعه کردید همه جا !!! با آی پی هیچ کشوری کاری ندارن.من دوستم اسمش رامتین و توو ایران نیس.بازی اورجینال هم بازی میکنه.دیروز بن شد.به نظرتون چرا؟؟؟چون زیاد به یچه ها ترانسفر کرده بود.

خوشم میاد، خودت هم حرفت رو نقض می‌کنی. اولاً اگه لایسنس ترنسفر کرده بود، فکر نمی‌کنم زیاد ایرادی داشته باشه اما اگه از روش شیرینگ پروفایل استفاده کرد، خب باید بن می‌شد. این حرف شما به سمع ما می‌رسونه که اگه طرف خارج هم باشه، کار خلاف هم انجام بده بن نمی‌شه.
ایرانی‌ها بدون هیچ دلیلی بن می‌شن، یکی همین تحریم‌ها هستش که شما باور ندارین. البته حقم دارین شما فکر نمی‌کنم حتی یکبار هم شما با ساپورت مایکروسافت حرف زده باشین.

یادش بخیر، یکی از بچه‌های این تاپیک هم گفته بود در آپدیت داشبورد بعدی، ایران هم اضافه می‌شه :|

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
خوشم میاد، خودت هم حرفت رو نقض می‌کنی. اولاً اگه لایسنس ترنسفر کرده بود، فکر نمی‌کنم زیاد ایرادی داشته باشه اما اگه از روش شیرینگ پروفایل استفاده کرد، خب باید بن می‌شد. این حرف شما به سمع ما می‌رسونه که اگه طرف خارج هم باشه، کار خلاف هم انجام بده بن نمی‌شه.
ایرانی‌ها بدون هیچ دلیلی بن می‌شن، یکی همین تحریم‌ها هستش که شما باور ندارین. البته حقم دارین شما فکر نمی‌کنم حتی یکبار هم شما با ساپورت مایکروسافت حرف زده باشین.

یادش بخیر، یکی از بچه‌های این تاپیک هم گفته بود در آپدیت داشبورد بعدی، ایران هم اضافه می‌شه :|
داداشه من شما اگه 100 ساله دیگه وایسی بگی ایران تحریمه وایییی ملت نرید لایو بن میشید هیچی درست نمیشه.آره ایران تحریمه ولی به این معنی نیس که دیگه بخوان با آی پی بن کنند.بره باره هزارم دارم میگم این بن شدن ها به آی پی ربطی نداره به تحریم هم ربطی نداره.تحریم ایران برای خرید از مایکروسافته که تحریمه.فک میکنی فقط خودت با ساپورتش صحبت کردی؟؟؟!!!منو یکی از دوستام کردیم.از وضع بد اینترنتمون گفتیم که نیمتونیم بدون لگ بازی کنیمو گفتیم که از ایرانیم...دقت کنید قشنگ و واضح گفتیم که از ایرانیم.خیلی هم تعریف کرد ازمون و امید وار بودن که توو آینده بتونن ایران رو هم پشتیبانی کنند.دیگه لطفا داستان درست نکنید.من خودم دیروز و امروز تا همین 2 ساعت پیش لایو بودم داشتم جهاد 3 بازی میکردم هیچ اتفاقی هم نیوفتاد.تازه با دیسک 97و گلد فری.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
داداشه من شما اگه 100 ساله دیگه وایسی بگی ایران تحریمه وایییی ملت نرید لایو بن میشید هیچی درست نمیشه.آره ایران تحریمه ولی به این معنی نیس که دیگه بخوان با آی پی بن کنند.بره باره هزارم دارم میگم این بن شدن ها به آی پی ربطی نداره به تحریم هم ربطی نداره.تحریم ایران برای خرید از مایکروسافته که تحریمه.فک میکنی فقط خودت با ساپورتش صحبت کردی؟؟؟!!!منو یکی از دوستام کردیم.از وضع بد اینترنتمون گفتیم که نیمتونیم بدون لگ بازی کنیمو گفتیم که از ایرانیم...دقت کنید قشنگ و واضح گفتیم که از ایرانیم.خیلی هم تعریف کرد ازمون و امید وار بودن که توو آینده بتونن ایران رو هم پشتیبانی کنند.دیگه لطفا داستان درست نکنید.من خودم دیروز و امروز تا همین 2 ساعت پیش لایو بودم داشتم جهاد 3 بازی میکردم هیچ اتفاقی هم نیوفتاد.تازه با دیسک 97و گلد فری.

اولاً که بن کردن و اینا اصلاً ربطی به ساپورت نداره و در واقع اونا فقط وظیفه‌ی پشتیبانی کردن از مشکلات کاربران Xbox Live رو دارند. دوم اینه که دیگه من واضح‌تر از این نمی‌تونم بگم، این یکی از دلایل بن کردن مایکروسافته که امیدوارم (گرچه بعید می‌دونم) متوجه شوید:

Burma (Myanmar) • Cuba • Iran • North Korea • Sudan • Syria Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
اولاً که بن کردن و اینا اصلاً ربطی به ساپورت نداره و در واقع اونا فقط وظیفه‌ی پشتیبانی کردن از مشکلات کاربران Xbox Live رو دارند. دوم اینه که دیگه من واضح‌تر از این نمی‌تونم بگم، این یکی از دلایل بن کردن مایکروسافته که امیدوارم (گرچه بعید می‌دونم) متوجه شوید:

Burma (Myanmar) • Cuba • Iran • North Korea • Sudan • Syria Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban
داداش من شکر خوردم.شما اصان مدیر عامل مایکروسافت.بخیال شو دیگه.من میرم لایو بازی میکنم شما بمون تحریم تحریم کن.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
صفحه ی قبل یه دوستی گفته که استفاده زیاد از اکانت سیلور و کد های mhf دلایل بن شدنه !!!....من می خوام بدونم چه ربطی داره ؟؟ mhf یه چیز کاملا قانونی بود و استفاده از کد هایی که میداد به هیچ وجه باعث بن نمیشه .....شما تا زمانی که گلد نگرفتی می تونی از n تا کد های مثل mhf استفاده کنی و کاملا قانونیه ....الکی شایعه نکنید

Breaking Down

کاربر سایت
Jan 12, 2012
320
نام
vahab
22-083702.jpg

با توجه به اینکه باز هم بحث بن شدن به دلیل ایرانی بودن وسط اومده لازم دونستم پست یکی از دوستانم(19rodar ) رو بذارم که چند وقت پیش با ساپورت مایکروسافت صحبت کرده بود دقیقا در مورد همین موضوع.مطالعه بفرمایید

-------------------------------------------------------------------

رفتم با همین انگلیسی دست و پا شکسته با ساپورت مایکروسافت صحبت کردم و موضوع را بهشون گفتم.این حاصل صحبت و جواب من با مایکروسافت است:

ابتدا من اینطور شروع کردم:

hello
i live in Iran. i want know if i connect Xbox live and play online with follow all of the microsoft rules, are you ban my console? i love Xbox and i want buy Xbox one for next Gen. please answer me.thanks

معنی: من در ایران زندگی میکنم.من میخوام بدونم اگر من به ایکس باکس لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم و با رعایت تمامی قوانین مایکروسافت آیا امکان دارد شما منو به خاطر ایرانی بودن بن کنید؟

بعد ایشان جواب داد:

66392932330499184097.jpg

میگه که منطقه شما هنوز ساپورت نمیشه اما می تونید استفاده کنید فقط قادر نیستید از کارت اعتباری خرید انجام دهید.در آخر هم میگه ما کنسول شما رو بن نخواهیم کرد.

بعد همانطور که می بینید جواب دادم که " میشه لطف کنید بگید این چیه؟( اون پیامی رو گذاشتم که الان یه عده(!) روش دارن جولان میدن که مایکروسافت به دلیل ایرانی بودن ما را بن می کند )

حالا تصویر دوم از چت رو ملاحضه بفرمایید:

12556025002032421662.jpg

ساپورت مایکروسافت با کمال تعجب می پرسد:کجا شما اینو دیدید؟
من جواب دادم: یکی از دوستام با یک مامور دیگر از مایکروسافت چت کرده و اون اینو بهش گفته ( که البته دروغ گفتم فقط خواستم ببینم جواب ایشان چیه :d )

و بعد جواب ساپورت این بود:

واقعا ببخشید به خاطر اطلاعات غلطی که به شما داده اند! شما هیچ خریدی از Xbox live انجام ندهید چون ممکن است نتیجه اش بن شدن کنسول شما شود.اما بدانید که شما رو به خاطر ایرانی بودن بن نخواهیم کرد.(این قسمت رو دورش تو جواب ساپورت ، خط تیره کشیدم)

پس دوستان کم بگید مایکروسافت به خاطر IP ایران ، ایرانی ها رو بن میکنه !! اصلا از این خبرا نیست.ایران هیچ خدماتی از Xbox live تو پوشش خودش ندارد و واسه همین طبق قوانین Xbox live حق خرید از لایو رو هم نداریم پس اگر کسی موارد زیر را رعایت کند هرگز بن نخواهد شد:

1 - عدم استفاده از بازی کپی
2 - عدم خرید از Xbox live
3 - عدم انتقال پروفایل شخصی
4 - عدم انجام گلیچ و هک
5 - رعایت سایر قوانین مایکروسافت در صفحه قوانین ایکس باکس لایو

بازم میگم : مایکروسافت به هیچ وجه کسی را تنها به خاطر ایرانی بودن بن نخواهد کرد.

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
ببین دادش این ایجنت های ماکروسافت هیچی بارشون نیست
یه بار داشتم با یکیشون چت میکردم میخواستم چنتا کد 14 روزه بفروشم ازش پرسیدم میشه من تو فروم خود ایکس باکس پست تبلیغاتی بزارم گفت اره میشه یعنی حتی یه بار هم کد اف کانداکت رو نخونده بود.(بعد رفتم با ایجنت بعدی چت کردم به یارو گفتم این همکار شما هیچی بارش نیست بعد گفت حتما رسیدگی میشه لول)
و اینم بگم که کلن بخش تیم بن ماکروسافت با بخش ساپورتش فرق داره.

Last edited by a moderator:

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
داداش پست اخرت واقعا لایک داره

- - -ویرایش - - -

ببینید 2 دلیل وجود داره:یا باگ داشبورد جدیده یا هم که یه سری خیلی بد شانس اند که اونم سه دلیل داره:یا گیلچ زدن یا بازی قبل لیریز بازی کردن یا هم که ترنسفر و از این داستانا زیاد.من دیروز و دیشب کاملا تو لایو بودم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.تا حالا خرید نکردم.ترانسفر نکردم.گلد هم هم از همون روشه میگیرم(روش قانونیه چون داری از خوده لایو میگیری).بعد یه چیز دیگه که یه ذره شایعه درست کردن:من اگه 90 تا فرند داشته باشم از 50 تاشون که ایرانی اند پرسیدم که یا چه دیسکی بازی میکنید گفتند که 97 در صد معمولی.از قدیمیای لایو هم پرسیدم بازم اونا هم با 97 بازی میکنند.ربطی به برنر و ترنکیت نداره.من تو عمرم کسی رو ندیده بودم که با 97 بازی کرده باشه و بن شده باشه.من خدمم 97 میزنم تا حالا هیچ مشکلی پیش نیومده.شایعه نکنید لطفا.
ببین عزیز ترنسفر روش قانونی ک خوده ایکس باکس گذشته/پست های قبلی منو بخون/من از روز اول ک ای تی 3 امدد برنر نخریدم و بن نشددم

- - -ویرایش - - -

داشبورده جدید هم فقط پوینت رو به دلار تبدیل کرده و خرید از ایکس باکس لایو رو فقط با credit card کرده/بن به همون دلایی ک تو پست سفحه قبل گذاشتم ربط داره

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
با توجه به اینکه باز هم بحث بن شدن به دلیل ایرانی بودن وسط اومده لازم دونستم پست یکی از دوستانم(19rodar ) رو بذارم که چند وقت پیش با ساپورت مایکروسافت صحبت کرده بود دقیقا در مورد همین موضوع.مطالعه بفرمایید
برای بار 1000 میگم!!!! میدونی ساپورت مایکروسافت کلا هیچی حالیش نمیشه و فقط حرف میزنه؟؟؟؟ ساپورت مایکروسافت حتی نمیدونه که ما نمتونیم خرید کنیم و 1 ساعت باید بره قوانین رو بخونه تا بفهمه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Breaking Down

تنهایی به این نتیجه رسیدید؟ ما الان چندین صفحه است که خودمون رو مسخره کردیم؟ مسئله اینه که شماها حرف کس دیگه ای رو قبول نمیکنید. اگه زحمتی نباشه یکی دو صفحه قبل از این صفحه رو بخون ببین که قبل از شما من خودم اینا رو گفته بودم. خرید از لایو با توجه به قوانین مایکروسافت غیرقانونینه. با هر روشی که میرید دور میزنید و خرید میکنید باید بن شدنش رو هم به گردن بگیرید اما اگه هیچ خریدی انجام ندید و فقط برید تو لایو و ... هیچ مشکلی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر