امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
به سلامتی مایکرو زد خیلی قشنگ و شیک بن ـم کرد.دلیلش هم تا الان که پست میدم خبر ندارم چون کار غیرقانونی نکرده بودم.حالا هم ببینم ساپورت چی میگه چون بفهمم حداقل دلیلیش چی بوده.خدا رو شکر برای من پروفایل بوده ولی بازم توی همین پروفایل بالای 18000 پوینت خرج کرده بودم:(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من کنسول بن شدم. فعلا هم منتظرم تا جوابی بگیرم.
به میلاد گفتم چیکار کنید اما اونطور که میلاد میگفت ظاهرا بازی های آرکید بصورت غیر طبیعی آنلاک میکردین؟ :D :-/

اینم اضافه کنم اگر حداکثر تا 48 ساعت جوابی از طرف XBLPET نگرفتی احتمال اینکه به خطر ایرانی بودنت بن کردن هست؛ چون تنها موردی که جوابی که نمیدن ایرانی بودنه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
به میلاد گفتم چیکار کنید اما اونطور که میلاد میگفت ظاهرا بازی های آرکید بصورت غیر طبیعی آنلاک میکردین؟ :D :-/

اینم اضافه کنم اگر حداکثر تا 48 ساعت جوابی از طرف XBLPET نگرفتی احتمال اینکه به خطر ایرانی بودنت بن کردن هست؛ چون تنها موردی که جوابی که نمیدن ایرانی بودنه.
بازیهای آرکید رو با باگ پروفایل باز میکردیم. ولی فکر نکنم به خاطر اون باشه چون اگه اونطوری بود باید یه لشکر بن میشدن. ثانیا رامین یکی از همین افراد گروهمون بود که با این روش بازی میکردیم ولی اون فقط پروفایلش بن شده ولی من علاوه بر پروفایلم کنسولمم بن شده.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
بازیهای آرکید رو با باگ پروفایل باز میکردیم. ولی فکر نکنم به خاطر اون باشه چون اگه اونطوری بود باید یه لشکر بن میشدن. ثانیا رامین یکی از همین افراد گروهمون بود که با این روش بازی میکردیم ولی اون فقط پروفایلش بن شده ولی من علاوه بر پروفایلم کنسولمم بن شده.
مسیله ااینجاست که رامین از modio استفاده نکرده ولی تو بیش از حد اندازه از modio عکس میگرفتی و عوض میکردی.......به هر حال ممکنه دلایل دیگه داشته باشه..
modio هم یه برنامه غیر قانونیه که اجازه میده gamepic های پولی رو مجانی بریزی.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
مسیله ااینجاست که رامین از modio استفاده نکرده ولی تو بیش از حد اندازه از modio عکس میگرفتی و عوض میکردی.......به هر حال ممکنه دلایل دیگه داشته باشه..
modio هم یه برنامه غیر قانونیه که اجازه میده gamepic های پولی رو مجانی بریزی.
modio دو نوع gamerpic داره. یکی میره از بین مجانی ها پیدا میکنه و نوع دوم پولیا و دستکاری شده ها. نوع دوم مشکل داره که من از اون نوع استفاده نکردم. دوما فرض کنیم اصلا به اون دلیل بوده. چرا کنسول بن کرده؟ :| به کنسول چه ربطی داره آخه؟ :|

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
modio دو نوع gamerpic داره. یکی میره از بین مجانی ها پیدا میکنه و نوع دوم پولیا و دستکاری شده ها. نوع دوم مشکل داره که من از اون نوع استفاده نکردم. دوما فرض کنیم اصلا به اون دلیل بوده. چرا کنسول بن کرده؟ :| به کنسول چه ربطی داره آخه؟ :|
یادمه گفتی وضعییت خیلی خرابه تو کسایی که avoid کردنت! شاید به خاطر اون باشه!
التبته بازم به کنسول ربط نداره
:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
ممکنه از MODIO باشه من خودم دو سال پیش از همین MODIO استفاده کردم و بن شدم.البته بعد خود ماکروسافت آنبنم کرد.اون موقع هم کنسولم بن شده بود.اینم بگم که یکی از دوستانم هم با من بن شده بود اونم از THEME استفاده کرده بود.(اونم آنبن شد).البته ممکنه اصلا به خاطر استفاده از این برنامه ها نباشه

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یادمه گفتی وضعییت خیلی خرابه تو کسایی که avoid کردنت! شاید به خاطر اون باشه!
التبته بازم به کنسول ربط نداره
:|

ممکنه از MODIO باشه من خودم دو سال پیش از همین MODIO استفاده کردم و بن شدم.البته بعد خود ماکروسافت آنبنم کرد.اون موقع هم کنسولم بن شده بود.اینم بگم که یکی از دوستانم هم با من بن شده بود اونم از THEME استفاده کرده بود.(اونم آنبن شد).البته ممکنه اصلا به خاطر استفاده از این برنامه ها نباشه
من 100% مطمئن نیستم ولی میدونم که modio میره اکثر gamerpic ها رو از بین مجانی ها پیدا میکنه. ولی اگر هم به خاطر این بوده باشه بازم به کنسول ربطی نداره. اینش آدمو حرص میده. :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هادی اینکه کنسول بن بشه یا نشه رو نمیشه فهمید. من خودم اصلا نتونستم فرمول ثابتی پیدا کنم. فقط میتونم بگم شانسیه. اما اینکه بازی های رو آنلاک میکردین یکم ناجوره. اینکه کسی هم تا حالا بن نشده یا از دستشون در رفته یا در ایام آینده. این بازی آنلاک کردن خیلی خطرناکه.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من که نه از modio و نه هیچ چیز دیگه ای استفاده نکردم.این آنلاک کردن آرکید ها هم اگه قرار به بن باشه کم نیستن کسایی که اینکار رو میکنن.در ضمن من خودم چندماهی میشه اون بازی هارو اینطوری بازی نکردم.فعلا منتظر جوابم ولی ایکاش گیر به ایرانی بودن نده.

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
هادی اینکه کنسول بن بشه یا نشه رو نمیشه فهمید. من خودم اصلا نتونستم فرمول ثابتی پیدا کنم. فقط میتونم بگم شانسیه. اما اینکه بازی های رو آنلاک میکردین یکم ناجوره. اینکه کسی هم تا حالا بن نشده یا از دستشون در رفته یا در ایام آینده. این بازی آنلاک کردن خیلی خطرناکه.
من اولین روزی که هادی ازین روش استفاده کرد بهش گفتم که نزنن بنمون کنن؟ اونم اینطور قانعم کرد که حیلیا هم ازین روش استفاده میکنن چون اونا بن نمیشن پس ما هم بن نمیشیم!
ولی همونطور که رامین گفت, این روش شیر کردن بازیا رو خیلیا استفاده میکنن و اگه قرار باشه واسه این دلیل بن کنن, عده زیادی باید بن بشه.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من اولین روزی که هادی ازین روش استفاده کرد بهش گفتم که نزنن بنمون کنن؟ اونم اینطور قانعم کرد که حیلیا هم ازین روش استفاده میکنن چون اونا بن نمیشن پس ما هم بن نمیشیم!
ولی همونطور که رامین گفت, این روش شیر کردن بازیا رو خیلیا استفاده میکنن و اگه قرار باشه واسه این دلیل بن کنن, عده زیادی باید بن بشه.
هیچ ربطی به share و این جور چیزا نداره . من خودم 1 سال بیشتر از این روش استفاده میکردم و بن هم نشدم.
بن شدن فقط به کنسول کپی خور شده و دیسک بازی بر میگرده .هیچ چیز دیگه ایی وجود نداره.:d

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
هیچ ربطی به share و این جور چیزا نداره . من خودم 1 سال بیشتر از این روش استفاده میکردم و بن هم نشدم.
بن شدن فقط به کنسول کپی خور شده و دیسک بازی بر میگرده .هیچ چیز دیگه ایی وجود نداره.:d
اینطور نیست عزیزمن. پیشنهاد میکنم یه سر به این لینک بزنی:
Console Suspensions - Xbox.com
تعداد دلایل زیاده. هر کدومو اگه رعایت نکنی احتمال بن شدنت زیادتر میشه. اونایی که دادم فقط بخشی از اوناست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر