امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام میلاد جون
مگه میشه یادم رفته باشه :)
راستش زمانیکه لایو 3 روز مجانی بود(8-10 مارچ) من رفتم لایو و راحت لایو زدم
بازیهام همه پچ شده هستن و نکات امنیتی هم رعایت میکنم
الان بچه ها میگن با اینکه رعایت کردن ولی بن شدن.منم خودم گیج شدم .نمیدونم چی شده
.
.
اونایی که تازه بن شدن بیان بگن دقیقا چیکار کردن که بن شدن؟...............

بعضیها هم میگن میرن لایو و بازی میکنن
به نظر من اگه نکات امنیتیو رعایت کنی مشکلی نباید پیش بیاد
سلام قربانت ممنون .منم گیجم جدا ولی حداکثر احتیاط رو می کنم چشم حرفت سند به من ثابت شده اقایی ایشا لله که به خیر باشه .سال نوت مبارک وبازم ممنون از جوابت اقایی .منم هپی و فیفا بازی میکنم ایشالله طوری نمیشه برا هیچ کدوممون .همیشه سر حال و سر بلند باشی .دمت گرم.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
پیشنهاد میکنم اونایی که اکانتشون آمریکایی هست برن تغییر region بدن بزارن یه کشور نزدیک خودمون اینجوری کسی زیاد به آدرس و تلفن گیر نمیده
مسایل دیگه رو هم رعایت کنید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من امشب ساعت 1 بن شد ایکس باکسم ولی پروفالم سالمه(قبلا جاجمنت بازی کرده بودم ولی انبن کردم ایکس باکس رو)رجین ایکس باکس هند بود.

آخرین ویرایش:

farshadxbox

کاربر سایت
May 31, 2012
22
نام
فرشاد
سلام دوستان من دیشب بعد از ۶-۷ روز وصل شدم به ایکس باکس لایو گفت security اکانتت کم شده یک ای میل دیگه بده ولی قبلا همین اومده بود و پر کرده بودم دیگه پر نکردم دلقی هی disconnect میکرد فک کنم از طریق همین کدی که میفرسته به ای میل ip رو تشخیص میده ( از ترسم sign out کردم )#:-s:d

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان خواهشا یکی بیاد بگه در هنگام پروفایل ساختن برای لایو چه کشوری را انتخاب کنیم که آدرس دادنش اهمیت کم تری داشته باشه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
هیچ ربطی به تشخیص IP و اینا نداره این کد
در جهت حفظ امنیت خوده پروفایلتون هست برای من هم 1-2 بار اتفاق افتاده و برای جلوگیری از هک های پیاپی و از این حرفاست اگر این کار رو انجام ندین و یه ایمیل جدید جایگزین نکنید اصلا" نمیتوندی مجدد پروفایلتون رو دانلود کنید.مطمئن باشید مایکروسافت با ایرانیا لج نیست اون تحریم IP های ایرانم مجبور بوده کاری نمیتونسته بکنه.اونقد خر نیست که یکی از منبع درآمدهاشو تو یکی از کشورهای جهان از بین ببره.(بدی ما اینه همه چی رو مجانی میخوایم!)
سلام دوستان من دیشب بعد از ۶-۷ روز وصل شدم به ایکس باکس لایو گفت security اکانتت کم شده یک ای میل دیگه بده ولی قبلا همین اومده بود و پر کرده بودم دیگه پر نکردم دلقی هی disconnect میکرد فک کنم از طریق همین کدی که میفرسته به ای میل ip رو تشخیص میده ( از ترسم sign out کردم )#:-s:d

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
الکی حرف نزنید اگر که مشکل پرسش امنیتی و یا آدرس بوده ، باید فقط پروفایل رو بن کنه یکی از رفیقام پروفایل ژاپنی داره تمام اطلاعاتش کامله ولی دستگاش بن شده
یکی از فرند هام فقط بازی های برنر مکس میزنه ، و الانه هم یک ماه با پروفایلش و دستگاش آنلاین نشده ولی بن شده دلیلش چیه؟ اون اصلا آنلاین نشده که پرسش امنیتی بپرسه
سه چهار تای دیگه هم فقط بازی CoD Bo2 برنر مکس بازی کردن ، ولی بن شدن
هیچ دلیلی قانع کننده ای وجود نداره پس امکان آنبن شدن خیلی زیاده

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
تورو خدا همینطوری بدون منبع دلیل چیزی نگید که ادم شاخ در بیاره اخه ماکروسافت به حد احمقیت کامل رسیده که چون ریجن امریکاست یا ای پی اینجاست چه میدونم یا میگید کد امنیتی بابا اون کد رو برای تایید اینکه پروفایل استفاده کننده خود طرف باشه همون جلو گیری از هک استاد گرامی بالا هم قشنگ و کامل گفتن .من سال 2012 تمام ایمیل و الترنیت ایمیل شماره تلفن همه رو عوض کردم و پر کردم چون موقع ساخت اشتباه داده بودم .و هات میل رو به عنوان ای دی لایو گذاشتم چون بهترین گزینست و نزدکه به خواسته ماکرو اینم یکی از اساتید به من گفت .قبل از ریلیز بازی میکنید اچیو منت میگیرید پوینت از ساپورت سنتر مجانی میگیرید بازی رو افلاین بازی میکنید به خوش خیالیه اینکه ریختم رو فلشو موقع لایو جداش کردم و توی قسمت لایو هیستوری هر کدوم برید میبینید (n+1) فقط لایو فیری و... دارید .ای دی تونو میدید به کسی دیگه رو داشبوردش دانلود میکنه برای یه انلاین پس خوب این خودش یه نوع تغیر ادرس و احتمال خطر حالا با این تفاصیر شما میخواین جایزه هم بدن بهتون از ماکرو سافت .نکنید اقاااااااااااااااااااا داریم به قحر چاه میریم بعدشم اینجا خونه اخر بن شده ها با یک عالمه صئوری که هم شرطش هم علتش هم معلولش مجهوله از کجا میاد نتیجه هم میخواین ما که موندیم دلمون به شما دوستان گرمه کمک کنید نه ایجاد موج منفی #:-s

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 AM ارسال شده بود ----------

دوستان خواهشا یکی بیاد بگه در هنگام پروفایل ساختن برای لایو چه کشوری را انتخاب کنیم که آدرس دادنش اهمیت کم تری داشته باشه.
سلام امیر جان من برات توضیح داده بودم تو رو داشبوردت وتو لایو دوتا تا اونجا که من میدونم اکانت با دو ریجن مختلف ولی با یک مشخصات بسیار نزدیک به هم داری .حالا دوباره یکی دیگه چرا پروفایلت بن شده تو که اروپا هستی اگر خرید لایو داشتی اینو به همه دوستان میگم از یک ای پی و سرور مشخص برای شیر وی *** استفاده کنید یعنی از یک شرکت یا همون سایت همیشه تهیه کنید اگر دوست داشتید پ.خ کنید من چند تا سایت و نرم افزار و فروشگاه *** با سرعت خوب معرفی کنم هیچ سودی برای من هم نداره .اینقدر هم خودتونو سر در گم نکنید حساس نشید به این قضیه دست کاری نکنید بد میگم بگید بد میگم؟:-$

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام دوستان اين بازي جديده كه اومده injustice كه مقل مورتال كامبته عرضه جهاني شده بريم بگيريم؟؟ يا مثل گرزه؟؟

لطفا اینو برو جای دیگه بگو اینجا تاپیک آمار کنسولهای بن شد XBOX360 هست و نه چیز دیگه ای شما برید در تاپیکهای مخصوص موضوعتون کامنت بدید.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان جریان چیه ؟دار هم بن میکنه؟

من با دیسک 97% میرم لایو ولی امروز دیدم هنوز بن نشدم.حالا اونایی که با برنرمکس میرن بن شدن!؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان دو تا سوال ازتون دارم و خیلی ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

1-هر یک ساعت بازی در XBOX LIVE چند مگ از فضای دانلود میگیره ؟

2-برای بازی کردن در XBOX LIVE حداقل سرعت اینترنت چقدر باید باشه ؟؟؟
شما سوالت را باید اینجا می پرسیدی.

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
دوستان جریان چیه ؟دار هم بن میکنه؟

من با دیسک 97% میرم لایو ولی امروز دیدم هنوز بن نشدم.حالا اونایی که با برنرمکس میرن بن شدن!؟؟

ما که با برنر مکس میریم و هنوز هم بن نشدیم.فکر کنم همه این حرفا یه هیاهوی الکیه و ما که با خیال راحت داریم لایو میزینیم و هیچ ترسی هم نداریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر