امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
دوستان اخرس یکی میگه بریم یا نه یکی میگه نمیشه یکی میگه میشه
معلوم نیست چطور ، چون یکی از رفیقام که یک ماه نیمده لایو بن شده

شایعه شده بود اکس باکس دیگه به درد نخور میشه
مایکروسافت دقیقا همین رو میخواد ایکس باکس بدرد نخور بشه که بری نسل جدید ایکس باکس رو بگیری

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
یعنی چی تا آخرت؟خودمم که میدونم با رعایت نکردن بن میشم الان من 2 ساله رعایت کامل کردم حالا بن شدم!؟

یکی از بچه ها تمام بازی های برنر مکس میخرید ، ولی بن شد ، تو قوانین ایکس باکس لایو نوشته اگر زیاد فهش بدی یا فایل کمپننت میشی و بن میشی ، البته دستگات کپی خوره و کاملا معلوم ، سال 2011 مایکروسافت آپدیت مخفی داد و همه بازی های XGD3 رو از کار انداخت ،

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
دوستان اخرس یکی میگه بریم یا نه یکی میگه نمیشه یکی میگه میشه
خوب برای این که هیچکس 100% نمیدونه چی میشه و همه میان تفاسیر خودشونو میگن یکی میگه تو سایت همسایه نوشته.یکی میگه همش الکیه.بهتره خودت تصمیم بگیری
من که خودم وصل میشم اگه قرار باشه بن کنن مطمئنن دو این دو سال ip منو شناسایی کردن پس فرقی نمیکنه برای من که وصل شم یا نشم.

farshadxbox

کاربر سایت
May 31, 2012
22
نام
فرشاد

مایکروسافت دقیقا همین رو میخواد ایکس باکس بدرد نخور بشه که بری نسل جدید ایکس باکس رو بگیری
ینی دیگه offline هم نمیشه ؟

---------- نوشته در 02:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

یعنی چی تا آخرت؟خودمم که میدونم با رعایت نکردن بن میشم الان من 2 ساله رعایت کامل کردم حالا بن شدم!؟
شما گفتید تا کی منم راستشو گفتم . کار شاقی نکردید من از ۲۰۰۹ وصل بودم تا حالا هم بن نشدم

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
ینی دیگه offline هم نمیشه ؟

---------- نوشته در 02:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

شما گفتید تا کی منم راستشو گفتم . کار شاقی نکردید من از ۲۰۰۹ وصل بودم تا حالا هم بن نشدم

چرا میشه ، ولی کسی که میاد لایو ، محتادش میشه ، و اصلا با آفلاین خیلی حال نمیکنه

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
نمیدونم درست باشه یا نه ، میانگین گرفتم از بین ایرانی از هر 10 یک نفر بن شده ، ولی از 8 نفر بوشهر 5 نفر بن شدن

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

من از 2008 وصل بودم ب ایه اکانت دیگه ها نه این هنوز بن نشدم . باورتون میشه ؟ :d اصن کنسولم تو ردیابشون نمیاد :))

راه دور نمیری

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من از 2008 وصل بودم ب ایه اکانت دیگه ها نه این هنوز بن نشدم . باورتون میشه ؟ :d اصن کنسولم تو ردیابشون نمیاد :))
یک هفته قبل از بن شدن:d

تو قوانین ایکس باکس لایو نوشته اگر زیاد فهش بدی یا فایل کمپننت میشی و بن میشی ،
پس این مدت خدا من رو نگه داشت بن نشدم:eek:اصلا یکی از تفریحات من فحش دادن بود.شانس اووردم:wink1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن این بحث های مسخره و نظرات گهربار رو جمعش کنید. یعنی چی که بن میکنه تا برید کنسول نسل بعد بگیرید؟! خواهشن اطلاع رسانی اشتباه نکنید اینقدر. اینجا هم چت روم نیست.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
یک هفته قبل از بن شدن:d

تو قوانین ایکس باکس لایو نوشته اگر زیاد فهش بدی یا فایل کمپننت میشی و بن میشی ،
س این مدت خدا من رو نگه داشت بن نشدم:eek:اصلا یکی از تفریحات من فحش دادن بود.شانس اووردم:wink1:

اگه به کسی‌ فش بدید واسه همیشه بن نمیشید

بیو و موتوِ من پر از فحش(***.... Fuc...) بود و هکر هارو و ژاپنی هارو خطاب قرار داده بودم

واسم ایمیل اومد که شما به خاطر توهین و فحش به مدت ۱۴ روز بن میشید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
اگه به کسی‌ فش بدید واسه همیشه بن نمیشید

بیو و موتوِ من پر از فحش(***.... Fuc...) بود و هکر هارو و ژاپنی هارو خطاب قرار داده بودم

واسم ایمیل اومد که شما به خاطر توهین و فحش به مدت ۱۴ روز بن میشید.
کاش منم فوش فیزیکی میدادم :dولی بدبختانه فوش نژادپرستانه دادم واسه همیشه بنم کرده:((

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
دوستان الکی جو ندید لطفا" که مایکرو بن می کنه که بریم ایکس باکس بعدی رو بگیریم :|
اصلا همیچین چیزی نیست وقتی بن میشید می تونید آفلاین بازی کنید در ضمن کسی که بن شده می تونه با مراجعه به یکی از نمایندگی های مایکرو سافت و پرداخت جریمه، کنسولشو آن بن کنه که در ایران وجود نداره ! :|
اونایی هم که بن شدن به جز آقای FaRd!N صد در صد گیرز رو قبل از عرضه بازی کرده بودن یا کارای دیگه :|
در آخر باید بگم اگه کنسولتون رو روشن نمی کنید از ترس این که بن بشید، این کار هیچ فرقی با بن شدن نداره در اصل خودتون رو بن کردید :| برید بشینید بازی کنید امنیت رو هم رایت کنید چیزی نمی شه خود من همه ی بازی هام به جز انحصاری های مایکرو همه 97%ـین و چیزی نشده. :|

harry houdini

کاربر سایت
Dec 28, 2012
6
نام
shervin
دوستان الکی جو ندید لطفا" که مایکرو بن می کنه که بریم ایکس باکس بعدی رو بگیریم :|
اصلا همیچین چیزی نیست وقتی بن میشید می تونید آفلاین بازی کنید در ضمن کسی که بن شده می تونه با مراجعه به یکی از نمایندگی های مایکرو سافت و پرداخت جریمه، کنسولشو آن بن کنه که در ایران وجود نداره ! :|
اونایی هم که بن شدن به جز آقای FaRd!N صد در صد گیرز رو قبل از عرضه بازی کرده بودن یا کارای دیگه :|
در آخر باید بگم اگه کنسولتون رو روشن نمی کنید از ترس این که بن بشید، این کار هیچ فرقی با بن شدن نداره در اصل خودتون رو بن کردید :| برید بشینید بازی کنید امنیت رو هم رایت کنید چیزی نمی شه خود من همه ی بازی هام به جز انحصاری های مایکرو همه 97%ـین و چیزی نشده. :|
نه! اصلا! زبونتو گاز بگیر ! دلیل بن فقط و فقط تحریمه! مگه نمی بینی 600 بار با ماکروسافت حرف زدن از زیر زبونشون کشیدن! اصلا تو یک دلیل دیگه به ذهنت خطور کنه ، یکی میاد تحقیرت می کنه و می گه هر چی من میگم درسته و شما دانشمند کل هستید.

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
گروه امنیت لایو تو چند بنی که این دو روز کردن اینطور جواب دادن ، همون فحش دادن هم هست
These Xbox consoles have been permanently banned for one or more egregious violations of the Terms of Use and/or Code of Conduct.

The conduct that caused this ban may include, but is not limited to:
- Harassment of staff or other players
- Impersonation of Xbox LIVE Staff or LIVE Partners
- Cheating, or solicitation to cheat
- Repeated enforcement actions

To help avoid future account suspensions or console bans, please review the Xbox LIVE Code of Conduct and the Terms of Use here:
Xbox LIVE Code of Conduct - Xbox.com
Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com
Console Suspensions - Xbox.com
Several of my consoles are banned? Please respond - 16 - My console was banned - Xbox Support - Xbox.com Forums - Xbox.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر