امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
سلام من judgment بازی کردم دستگاهم بن شد .رفتم یک دستگاه جدید گرفتم اما حال میخام با پروفایل قبلیم به لایو وصل شم ارور میده میگه یوزر و پستو وارد کن اما وقتی وارد میکنم میگه ارور کد.... واسه همین دیگه جرات نکردم وصل شم.می خوام بدونم اصلا می شه با پروفایل قبلیم که بن شده با یه دستگاه جدید به لایو وصل شد و اگه می شه با توجه به اینکه من سیو بازی judgment رو دارم دوباره بن نمی شم یا اصلا راهی هست که با یه پروفایل جدید وصل شم و بتونم سیو بازی هام و امتیازاتمو روی پروفایل جدید بیارم ممنون می شم اساتید راهنماییم کنن این ور اونور زیاد گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
پروفايلتو كه ميتوني دانلود كني و gm مياد ولي سيوات منتقل نميشه.بهتره واستي تا gears عرضه جهاني شه و بعد دانلود كني.براي دانلودشم اول پستو عوض كن بعد جواب ميده اگر جواب نداد بايد بري قسمت امنيتي پروفايلتو كامل كني.(اطلاعاتي از قبيل شماره تلفن و ايميل دوم و...)بعد 100% دانلود ميشه.البته قبل از اين كارا اول برو سايت Xbox ببين پروفايلت بن نشده باشه

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام من judgment بازی کردم دستگاهم بن شد .رفتم یک دستگاه جدید گرفتم اما حال میخام با پروفایل قبلیم به لایو وصل شم ارور میده میگه یوزر و پستو وارد کن اما وقتی وارد میکنم میگه ارور کد.... واسه همین دیگه جرات نکردم وصل شم.می خوام بدونم اصلا می شه با پروفایل قبلیم که بن شده با یه دستگاه جدید به لایو وصل شد و اگه می شه با توجه به اینکه من سیو بازی judgment رو دارم دوباره بن نمی شم یا اصلا راهی هست که با یه پروفایل جدید وصل شم و بتونم سیو بازی هام و امتیازاتمو روی پروفایل جدید بیارم ممنون می شم اساتید راهنماییم کنن این ور اونور زیاد گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

سلام .اول تسلیت بعد چرا اخه یه ذره صبر میکردی صد درصد پروفایلت بن شده خوب اگه پرو وسیواتو بیاریش ,مطالب مهم و امنیتی که استاد من جناب بهرام گفتن می تونی اجرا کنی حتما وگرنه دوباره زبونم لال ....میشی ریسکه .چه قدر هزینه کردی میخوای 3 برابز شه.جایزه نمیدن که.ولش کن وفتی همه جا میگمن این بازی چه کرده با گیمرزها.b-)

---------- نوشته در 01:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 AM ارسال شده بود ----------

من گرز جدید را نزدیک دو هفته پیش البته آفلاین بازی کردم و یه چهار تا اچیومنت هم باز کردم و دیگه از اون موقع اصلا بازیش نکردم و تا الانم که به لایو وصل شدم هنوز نفهمیدن.

البته من چند تا بازی را همین جوری تو دستگاه گذاشتم که گرز بره جزو بازی های آخریم یکی از دوستان گفت این روش نمیگیره و بازم میفهمن ولی تا الان که جواب داده و خدا کنه تا 9 روز دیگه هم همچنان جواب بده.
سلام امبر تو دیکه چر اخه من بد بخت گفتم یک دفعه عین برق میمونه.اون موضوع کامل حل شد خودم گرفتم ولی الان نمیتونم حرفی بزنبم گیرز رو تازه3 روزه دارن تریلرشو تست میزننذ.قربانت پ.خ بزن اس بزن>:d

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
آخه میلاد من دو هفته پیش گرز را بازی کردم و با همون روشی که تو صفحه قبل گفتم هنوز نفهمیدن فکر نکنم دیگه بفهمن چون من دو هفتس که همینجوری به لایو وصل میشم هیچ اتفاقی نیفتاده. الته من شانسم اینه که آفلاین بازیش کردم.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
آخه میلاد من دو هفته پیش گرز را بازی کردم و با همون روشی که تو صفحه قبل گفتم هنوز نفهمیدن فکر نکنم دیگه بفهمن چون من دو هفتس که همینجوری به لایو وصل میشم هیچ اتفاقی نیفتاده. الته من شانسم اینه که آفلاین بازیش کردم.

سلام عزیز امیر جان خوبی برادر درسته افلاین بازی کردی تاریخ سیوهات از2005 شروع میشه یعنی ساعت وتاریخ کنسولت به روز نیست .وای وقتی به لایو وصل شدی ماکروسافت تارخ رو قطعا چک میکنه تازه یه چیزی این مشکل 50 درصد پیش میاد که سیو بازیت وقتی انلاین شدی خراب میشه .اگه ماکرو متوجه شه زودتر بازی کردی چی ؟اساتید گرامی لطف کنید بگید من هم نمیدونم چی میشه تو این حالت فکر کنم اچیو هم گرفته.لطف مکنید ممنون میشم:-/

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام عزیز امیر جان خوبی برادر درسته افلاین بازی کردی تاریخ سیوهات از2005 شروع میشه یعنی ساعت وتاریخ کنسولت به روز نیست .وای وقتی به لایو وصل شدی ماکروسافت تارخ رو قطعا چک میکنه تازه یه چیزی این مشکل 50 درصد پیش میاد که سیو بازیت وقتی انلاین شدی خراب میشه .اگه ماکرو متوجه شه زودتر بازی کردی چی ؟اساتید گرامی لطف کنید بگید من هم نمیدونم چی میشه تو این حالت فکر کنم اچیو هم گرفته.لطف مکنید ممنون میشم:-/

میلاد اتفاقا فکر اونم کردم وقتی بازی به طور رسمی منتشر بشه سیوهامو پاک میکنم و دوباره از اول میرم.

آره درسته آچیومنت تو حالت آنلاین بگیری تاریخش ثبت میشه ولی تو حالت آفلاین اینجوری نیست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
میلاد اتفاقا فکر اونم کردم وقتی بازی به طور رسمی منتشر بشه سیوهامو پاک میکنم و دوباره از اول میرم.

آره درسته آچیومنت تو حالت آنلاین بگیری تاریخش ثبت میشه ولی تو حالت آفلاین اینجوری نیست.
من HALO 4 دو هفته قبل از عرضه تموم کردم.بعد واستادم تا بازی عرضه شد و وصل شدم به لایو سیو های بازی رو هم پاک نکردم و بن هم نشدم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من HALO 4 دو هفته قبل از عرضه تموم کردم.بعد واستادم تا بازی عرضه شد و وصل شدم به لایو سیو های بازی رو هم پاک نکردم و بن هم نشدم

سلام خسته نباشید خدارو شکر مشکل امیر حل شد با لطف شما هم خیالش راحتر شد من میترسیدم بکه چیزی نمیشه دروغ هم نمی گم چون 50 --50 مطمئن بودم .از شما بهرام جان ممنون عزیز امیر جان خدارو شکر که خیالت راحت شد ولی نزدیک 2 روز نیم دیگه جاجمنت تو لایو زده ریلیزمیشه.بهرام خان ممنون.=;

shahin 335

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6
نام
shahin
ولی هر چه قدر هم ادم بدشانس باشه به پایه من نمیرسه 1-دوبار بن شدن کنسول 2-سه بار بن شدن پروفایل 3-ریست شدن در Mw3 Prestige 20 4-ریست شدن در COD: BO2 Prestige Master 5-یک بار دزدیده شدن پروفایل

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
ولی هر چه قدر هم ادم بدشانس باشه به پایه من نمیرسه 1-دوبار بن شدن کنسول 2-سه بار بن شدن پروفایل 3-ریست شدن در Mw3 Prestige 20 4-ریست شدن در COD: BO2 Prestige Master 5-یک بار دزدیده شدن پروفایل
خوب حتما یک کاری میکنی که اینقدر بلا سرت میاد.دزدیده شدن پروفایل خودش میتونه عامل همه اون مسائل باشه.

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام به همگی
ساعت 4 بامداد امروز مایکی ما رو هم بی نصیب نگذاشت و بن شدیم
بن شدن ممکنه حالتایه متفاوتی داشته باشه اما هر چی فک میکنم حق با مایکروسافته
با یکی از پروفایلا geow بازی کردیم به صورت آفلاین و باهاش آنلاین شدم به مدت 5 دقیقه اما با یه پروفایل دیگه میرفتم لایو که اصلا یادم رفته بود اون پروفایل اچیومنت گرفته و save داره ، تقریبا 2 هفته ای از این قضیه گذشت دیگه کاری که باید میشد شد

کلا شبها این مایکی چراغ خاموش میاد خفت میکنه ولی خوب الآن ناراحتیم طبیعیه اما یه تلنگری بود که بتونم به چیزای خوب زیادی فکر کنم
اینم GT هامونه :
ijkiteam
creepypurse7
siii cristiano7
( یکی دیگه هم بود یادم رفته D: )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر