امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دلیلش چی بوذ؟؟سر گرز بی احتیاطی کردی؟

---------- نوشته در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز گرز رو بازی کردی و بن شدنت طبیعی بوده
بله پروفایلشون را اگر ببینید متوجه میشید که Gear را بازی کردن متاسفانه. :(

[h=3]Suicide mission [/h]

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من ساعت 8.45 امروز خواب بودم دوستم زنگ زد کنسولش lt2 بود رفته بود یه جای براش 3 کرده بودن خوب گیمای جدید رو زیاد کار نمی کرد تو لایو هم نبود 1 ماه تقریبا بود 3 کرده بود 3 شنبه شب لاو خریده بود و ... بازی میکرد جدیدترین گیمش فیفا 13 بوده امروز صبح میگه 7 روشن کردم توی صفحه اول ایکس باکس میمونه و خاموش میشه از سایت هم رفته اکانتش باز نشده .این دیگه چه جورشه منم موندم چی بگم گفتم نمیدونم :-/

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام دوستان من ساعت 8.45 امروز خواب بودم دوستم زنگ زد کنسولش lt2 بود رفته بود یه جای براش 3 کرده بودن خوب گیمای جدید رو زیاد کار نمی کرد تو لایو هم نبود 1 ماه تقریبا بود 3 کرده بود 3 شنبه شب لاو خریده بود و ... بازی میکرد جدیدترین گیمش فیفا 13 بوده امروز صبح میگه 7 روشن کردم توی صفحه اول ایکس باکس میمونه و خاموش میشه از سایت هم رفته اکانتش باز نشده .این دیگه چه جورشه منم موندم چی بگم گفتم نمیدونم :-/

طرفی که براش ال تی 3 زده احتمالا خراب کاری کرده
گفتی 1 ماهه ال تی 3 کرده؟تو این 1 ماه هم بازی میکرده یا تازه امروز بازی کرده با ال تی 3؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
جواب

طرفی که براش ال تی 3 زده احتمالا خراب کاری کرده
گفتی 1 ماهه ال تی 3 کرده؟تو این 1 ماه هم بازی میکرده یا تازه امروز بازی کرده با ال تی 3؟
سلام ممنون از جواب دوست عزیز نه بازی میکرد خودم با هاش بودم گیم خرید فیفا --مورتال گیرز 2 --بیشتر گیمهای قبل از 2012 بجز فیفا 3 شنبه لایو گرفت اکانت گلد تا دیشب هم یکسره بازی کرد .صبح امروز زنگ زد گفت.ممکنه کسی که ال تی 3 ریخته به قول شما خرابکاری کرده باشه چون با 2 یا 3 تا گیم میگفت مشکل دارم ولی من بازی کرده بودمشون.ممنون میشم .هستم از لطفتون؟:-/
:x

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام ممنون از جواب دوست عزیز نه بازی میکرد خودم با هاش بودم گیم خرید فیفا --مورتال گیرز 2 --بیشتر گیمهای قبل از 2012 بجز فیفا 3 شنبه لایو گرفت اکانت گلد تا دیشب هم یکسره بازی کرد .صبح امروز زنگ زد گفت.ممکنه کسی که ال تی 3 ریخته به قول شما خرابکاری کرده باشه چون با 2 یا 3 تا گیم میگفت مشکل دارم ولی من بازی کرده بودمشون.ممنون میشم .هستم از لطفتون؟:-/
:x

الان مشکلش با لایوه یا با بازیها؟
بازیهای جدیدو ران میکنه؟دیسکهاشو از جای معتبر میخره؟لنز درایوش خراب نشده؟کنسولش اسلیمه یا از این قدیمیا؟(آرکید-الیت)
یه چیز دیگه هم هست گفتی بازیهای قدیمیو بازی میکرده،الان یه بازی جدید مثل devil may cry-crysis3-max payne 3 و ....رو بده ببین میتونه ران کنه؟اگه ران نشه یعنی همون ال تی 2 رو داره
ال تی 3 باید تمام بازیهای جدید و قدیمیو(البته بجز بعضی بازیها که قفل ap2.5 روشون هست که با رایت مجدد و پچ ال تی 3 ران میشن) ران کنه
من احتمال میدم طرف براش ال تی 3 نزده
به لایو هم اگه وصل بشه میگه داشبوردتو آپدیت کن.از دوستت بپرس ببین با اولین اتصالش به لایو گزینه ای چیزی اومد که داشبوردشو آپدیت کنه یا نه؟؟
.
.
.
.
اگه خواستی ادامه ی بحثو تو این تاپیک انجام بدیم،اینجا مربوط به 360 های بن شدس::);)
http://forum.bazicenter.com/thread1335/page678/

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اگه گیرز رو اجرا کرده باشیم آنلاین بشیم بن می کنه ماکرو ؟؟؟ تا کی ؟؟؟ ینی بعد از عرضه بازی که دیگه مشکلی نیست ؟؟؟؟
بله! تا ۱۹ ام حداقل آنلاین نباید شد . ۱۹ ام تو آمریکا و ۲۲ ام تو اروپا میاد ....

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
جالبه یکی از دوستان الان 2 روزه یه ضرب داره گیرز بازی میکنه هیچ اتفاقی هم نیفتاده براش:d دلم به حال اون بنده خداهایی میسوزه که بن شدن:(

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
جالبه یکی از دوستان الان 2 روزه یه ضرب داره گیرز بازی میکنه هیچ اتفاقی هم نیفتاده براش:d دلم به حال اون بنده خداهایی میسوزه که بن شدن:(

بن میشن شک نکنین دیرو زود داره ولی سوختو سوز نداره .

sjamalb

کاربر سایت
Mar 1, 2013
13
سلام من judgment بازی کردم دستگاهم بن شد .رفتم یک دستگاه جدید گرفتم اما حال میخام با پروفایل قبلیم به لایو وصل شم ارور میده میگه یوزر و پستو وارد کن اما وقتی وارد میکنم میگه ارور کد.... واسه همین دیگه جرات نکردم وصل شم.می خوام بدونم اصلا می شه با پروفایل قبلیم که بن شده با یه دستگاه جدید به لایو وصل شد و اگه می شه با توجه به اینکه من سیو بازی judgment رو دارم دوباره بن نمی شم یا اصلا راهی هست که با یه پروفایل جدید وصل شم و بتونم سیو بازی هام و امتیازاتمو روی پروفایل جدید بیارم ممنون می شم اساتید راهنماییم کنن این ور اونور زیاد گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
ممکنه پروفایلتون هم بن شده باشه.با همون یوزر و پسووردی که دارین برین تو سایت ایکس باکس وارد شین ، ببینید پیغامی چیزی می گه که پرافایلتون هم بن شده یا نه؟!

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من گرز جدید را نزدیک دو هفته پیش البته آفلاین بازی کردم و یه چهار تا اچیومنت هم باز کردم و دیگه از اون موقع اصلا بازیش نکردم و تا الانم که به لایو وصل شدم هنوز نفهمیدن.

البته من چند تا بازی را همین جوری تو دستگاه گذاشتم که گرز بره جزو بازی های آخریم یکی از دوستان گفت این روش نمیگیره و بازم میفهمن ولی تا الان که جواب داده و خدا کنه تا 9 روز دیگه هم همچنان جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر