امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خوب من نمی خوام نمک رو زخم کسی بپاشم ولی یادمه یه سری آدما وقتی بیلیزارد ایران رو تحریم کرد و بچه های ایرانی رو که 7-8 سال پول پایه wow و بقیه بازی ها خرج کرده بودن یکی یکی به راحتی بن کرد، یه سری از آدما جشن بر پا کرده بودن (خودشون می دونن)اینجاست که باید گفت آسیاب به نوبت...
الکی هم به خودتون امید ندید که نمی دونم اعتراض می کنیم، این تحریم مستقیما مربوط به تحریم هایی هست که چند ماه پیش آمریکا علیه ایران وضع کرد و کاری از دست من و شما بر نمیاد... زمان تحریم بیلیزارد هم عده کثیری ایرانی (بیشتر از 10 هزار نفر) چند هفته قبل از ریلیز MoP گفتن نه بیلیزارد خر نیست این همه مشتری رو از دست بده ولی حقیقتش اینه تعداد پلیر های ایرانی اصلا براشون اهمیتی نداره و خیالتون هم راحت اعتراض کردن من و شما خدشه ای به اعتبار مایکروسافت و یا بیلیزارد وارد نمی کنه چون خودتون می دونید ایرانی جماعت رو چه جوری میشناسند.(اعتراض ایرانی ها توی خیلی از رسانه ها مثل BBC و یا New york times پیگیری شد ولی هیچ نتیجه ای نداشت)
در مورد بن شدن، مثل بن ویو نیست... آهسته آهسته شناسایی و بعدش هم بن می کنن مثل کاری که بیلیزارد کرد و هنوز داره می کنه.
هر وقت نفر دومی اومد و گفت به خاطر تحریم بن شدین اون موقع جریان رو جدی بگیرین!
قضیه دوستان مثل این میمونه که یه نفر سرطان داره میخوای بهش بگی:
یه نفر میگه سرطان داری تا فردا میمیری برات متاسفم!
دومی میگه سرطان داری امیدت رو از دست نده خوب میشی!
الان هم دقیقا همینطوریه شک هست که ممکنه مایکروسافت بن کنه بعد دوستان میان یه جوری صحبت میکنن که نه دیگه مایکروسافت بن میکنه لایو دیگه تعطیل و ...!
تا یکم بچه ها امید پیدا میکنن و دلشون خوش میشه باز نفر بعدی جو نا امیدی رو راه میندازه!
الان این جمله که قرمز کردم یعنی تنها نیتش همون نمک رو زخم پاشیدن هست دیگه!کلا نابود کردن امید و ....!
لطفا اگه سخن امیدوار کننده دارین بزنین آه و ناله من که دوست ندارم بشنوم!
بن هم شدیم شدیم نمی میریم که میریم سراغ pc نشد ps3 نشد wii u راه زیاده!
یکم جملات امیدوارکننده خداییش هیچ کسی رو نمیکشه!

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
این آقا فردین که خودش بن شده میگه ماکرو احتمالا خواسته از سر باز کنه و یک جوابی داده.ولی بقیه تو این تاپیک به جون هم افتادن و هرکی نظر خودشو میگه هنوز هیچی معلوم نیست.;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من دیگه کم کم دارم مطمئن میشم یا شما حالتون خوب نیست یا قصد و غرضی دارین که در این صورت و با ادامه این روند متاسفانه شرمنده تون میشم. 2008 کدومه؟ من کی در مورد اینکه کی از 2008 تو لایو بوده حرف زدم. چی میگی شما؟ من حس میکنم شما یه چیز دیگه رو میخونی و بعد میای به من جواب میدی. ضمنا اینکه شما میگی مگه قانون نبود این همه سال خب مگه بلیزارد هم در امریکا نیست؟ پس چرا چند ماه قبل ایرانی ها رو از بازی محروم کرد. مگه بقول شما قانون نبود این همه سال؟ یا بلیزارد از پول خوشش نمیاد؟ چرا این همه سال هیچ کاری نکرد چند ماه قبل یهو این کار رو کرد. ضمنا برای بار چندم الان هیچ چیز قطعی نیست ولی جواب مایکرو اینه و جواب مایکرو قابل استناد تر از تخیلات شماست.

کاربر محترم از الان دیگه لحنم جدیه. میتونی از حالا به بعد جهت گیری برداشت کنی. من نه طرفدار مایکرو هستم و نه سونی. استارت چیزی رو هم نزدم. اینجا فرومه و هیچ اشکالی نداره من به عنوان یک کاربر با کاربر دیگه ای (فردین) در مورد موضوع این تاپیک صحبت کنم. شما هم به عنوان کاربر میتونی در همین زمینه صحبت کنی ولی حق متهم کردن و جهت دادن به بحث و مخصوصا نسبت دادن تخیلات خودت به دیگران و ادعای دروغ در مورد حرفی که کسی نزده و روحش هم از اون خبر نداره رو نداری.
اگه مشکلی هم با جواب رسمی مایکروسافت داری یک ایمیل بزن بخودشون و ازشون بارخواست بکن که چرا گفتین ایران تحریمه ولی حق اینکه یقه بقیه رو بچسبی و بزور بخوای ثابت کنی همچین خبری نیست نداری.
حق باشماست موفق باشید.:)

---------- نوشته در 10:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 AM ارسال شده بود ----------

متن صحبت های من با ساپورت ماکروسافت چون تلفنی بوده من هرچی گفته شده و جواب گرفتم را براتون می زارم هرکس دوست داشت می توانه باور کنه و استفاده کنه هرکس هم دوست نداشت می توانه اصلا این متن را باز نکنه.قضاوت حرف های این خانوم با خوده شما .این متن را من تنها برای رفع ابهام و کمک به دوستان دیگر گذاشتم و هیچ منظوره دیگری هم ندارم.
تاریخ:3.5.2013-ساعت:9:45 صبح به وقت ایران

سلام Joanna ،حالت چطوره؟

joanna:خیلی عالی هستم ممنون که سوال کردی.چطور می توانم کمکتون کنم؟

من می خواهم درمورد یک مسئله ای مطمئن بشم،من کنسول خودم را در لندن خریدم ولی برای کاری به مدت چند ماه مهاجرت می کنم به کشور دیگری به اسم ایران. و برای چند ماهی اونجا هستم.اما سوال من این است آیا قانونی وجود داره که بازی کردن در لایو با اینترنت ایرانی ها باعث بلاک شدن پروفایل من بشه؟!

joanna:در این مورد شما تنها زمانی Banned میشید که قوانین که در TOU اومده را زیر پا بزارید.البته یکسری از بازی ها هستند که کلا بازی کردنشون در کشور ایران ممنوع است و امکان بازی کردن به این کشور را نمی ده.از طرف دیگر اگر شما اکانت گلد داشته باشید و به این کشور سفر کنید بازهم خیلی از سرویس ها گلد را نمی توانید در ایران استفاده کنید.

از کجا می توانم لیست این بازی ها را پیدا کنم؟

joanna:درهرصورت ما اطلاعاتی در مورد لیست این بازی ها نداریم و در ضمن خوده کشور ایران اعلام که سرویس Xbox live را ساپورت نمی کنه.

پروفایل ما در حال حاضر گلد است اما تمام اطلاعات و Register شدنش در انگلستان بوده.من در مورد سرویس دادن لایو در ایران نگران نیستم من فقط نگران این هستم که پروفایل بن بشه اگر در این کشور به لایو وصل بشم.

joanna:پروفایل شما کار خواهد کرد درحالی من معتقد هستم هیچ خدمات گلدی در ایران وجود نداره.از لحاظ بن شدن هم شما زمانی باید نگران باشید که قوانین TOU را زیرپا گذاشته باشید

گیمرهای زیادی در ایرانی به لایو وصل هستند و بازی می کنند!

joanna:درسته.اما آنها IP خودشون را تغییر می دن یا Region اکانت را تغییر می دن که می توانند هنوز آنلاین بازی کنند.اما درمورد بن شدن اکانتت شما نباید نگران باشید.اگر کاره اشتباهی نکردید یا توهینی به کسی نکردی مشکلی پیش نخواهد آمد.
اما من TOU section 6.3 و 1.10 مطالعه می کردم شما درمورد لیست کشورهای که سرویس نمی دید گفته بودید که ایران هم جزو آنها بود.درمورد این دو بند چطور؟!آیا می توانه دلیل بن شدن پروفایل من بشه؟!

joanna:درسته اما این درمورد معامله کردن است یعنی خرید Point یا خدمات دیگر در این کشور ها.یکسری از گیمر ها می توانند بازی کنند بخاطر این که Region دستگاه را تغییر دادن.و همچنین به LIVE وصل می شند بخاطر اینکه IP را تغییر دادن.به همین دلیل است که می توانند به لایو وصل بشند.

بنابراین شما دارید می گید اگر من آنلاین بازی کنم در ایران از لایو بن خواهم شد؟

joanna:اکانت شما اتفاقی براش نمی افته اما شما اصلا امکان بازی کردن آنلاین را ندارید،بخاطر اینکه لایو در ایران سرویس نمی ده.من دقیقا نمی دانم که بقیه Player در ایران چطوری بازی می کنند همانطور که گفتم احتمالا با تغییر IP این کار ا می کنند که امکان تعیین محل وصل شدن را سخت می کنه.

اما یکسری از دوستان من که درایران هستند گفتند که پروفایلشون به همین علت بن شده،بخاطر ایرانی بودن.

joanna:ممکن بخاطر استفاده از نرم افزاری خاصی بوده یا تغییر تنظمات شبکه .همچنین دلیل بالا هم می توانه باشه.معمولا گیمرهای Ban می شوند بخاطر هک کردن اکانت دیگران یا کلاه برداری و یا توهین و بد صحبت کردن به گیمرهای دیگر.

اما همانطور که شما خودت گفتی چند ثانیه قبل می توانه دلیلش همان چیزی باشه که من بالا گفتم.ایرانی بودن مساوی بن شدن.درسته؟

joanna:آیا در Email که دوست شما دریافت کرده علت بن شد را نژاد و ملیتش را گفتن؟

نه

joanna:آنها ممکن است Ip دوست شما را Tracked کردن و متوجه این تغییر آدرس شده اند.

اما این دوستان من کنسول و اکانت خودشون را از دبی خریداری کردن و فقط درایران زندگی می کنند و هیچ کاره غیر قانونی هم نکردن.فقط با اینترنت ایران به لایو وصل شدن.

joanna:تنها دلیل موجود این است که IP های که از ایران وصل میشن به لایو به هیچ عنوان اجازه ندارند و نباید این کار را بکنند.

من فقط می خواهم مطمئن بشم که بلائی سر اکانت من نمیاد.همین.

joanna:حتی اگر شما Location Account توی UK باشه اما Ip آدرس شما که برای آنلاین بازی کردن استفاده میکنید ماله ایران باشه آنها به راحتی شناسایی شده و آکانت بسته خواهد شد.به همین دلیل است که IP Address را تغییر می دن به جایی که بتوانند از سرویس آنلاین استفاده کنند بدون اینکه به مشکلی بربخورند.

خیلی ممنون از راهنماییت با صحبت های شما به این نتیجه می رسیم که من نمی توان در ایران آنلاین بازی کنم.

joanna:متاسفام برای پیچیده شدن بحث.نه، می توانید بازی کنید اگر IP خودتون را تغییر بدید.

منظورتون این است که از "چیز پی ان" یا تانل استفاده بشه؟

joanna:متاسفانه ما در این موارد اطلاعاتی نداریم.اما معمولا این امکان وجود داره که ISP که اینترنت را گرفتن صحبت کنند و این کار را براشون انجام بدن.

بعدش هم یکم تشکر کردم از این حرف ها آخرش هم یک کد بهم داد که T-Shirt Bing بود.

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حق باشماست موفق باشید.:)

---------- نوشته در 10:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 AM ارسال شده بود ----------

متن صحبت های من با ساپورت ماکروسافت چون تلفنی بوده من هرچی گفته شده و جواب گرفتم را براتون می زارم هرکس دوست داشت می توانه باور کنه و استفاده کنه هرکس هم دوست نداشت می توانه اصلا این متن را باز نکنه.قضاوت حرف های این خانوم با خوده شما .این متن را من تنها برای رفع ابهام و کمک به دوستان دیگر گذاشتم و هیچ منظوره دیگری هم ندارم.
تاریخ:3.5.2013-ساعت:9:45 صبح به وقت ایران

سلام Joanna ،حالت چطوره؟

joanna:خیلی عالی هستم ممنون که سوال کردی.چطور می توانم کمکتون کنم؟

من می خواهم درمورد یک مسئله ای مطمئن بشم،من کنسول خودم را در لندن خریدم ولی برای کاری به مدت چند ماه مهاجرت می کنم به کشور دیگری به اسم ایران. و برای چند ماهی اونجا هستم.اما سوال من این است آیا قانونی وجود داره که بازی کردن در لایو با اینترنت ایرانی ها باعث بلاک شدن پروفایل من بشه؟!

joanna:در این مورد شما تنها زمانی Banned میشید که قوانین که در TOU اومده را زیر پا بزارید.البته یکسری از بازی ها هستند که کلا بازی کردنشون در کشور ایران ممنوع است و امکان بازی کردن به این کشور را نمی ده.از طرف دیگر اگر شما اکانت گلد داشته باشید و به این کشور سفر کنید بازهم خیلی از سرویس ها گلد را نمی توانید در ایران استفاده کنید.

از کجا می توانم لیست این بازی ها را پیدا کنم؟

joanna:درهرصورت ما اطلاعاتی در مورد لیست این بازی ها نداریم و در ضمن خوده کشور ایران اعلام که سرویس Xbox live را ساپورت نمی کنه.

پروفایل ما در حال حاضر گلد است اما تمام اطلاعات و Register شدنش در انگلستان بوده.من در مورد سرویس دادن لایو در ایران نگران نیستم من فقط نگران این هستم که پروفایل بن بشه اگر در این کشور به لایو وصل بشم.

joanna:پروفایل شما کار خواهد کرد درحالی من معتقد هستم هیچ خدمات گلدی در ایران وجود نداره.از لحاظ بن شدن هم شما زمانی باید نگران باشید که قوانین TOU را زیرپا گذاشته باشید

گیمرهای زیادی در ایرانی به لایو وصل هستند و بازی می کنند!

joanna:درسته.اما آنها IP خودشون را تغییر می دن یا Region اکانت را تغییر می دن که می توانند هنوز آنلاین بازی کنند.اما درمورد بن شدن اکانتت شما نباید نگران باشید.اگر کاره اشتباهی نکردید یا توهینی به کسی نکردی مشکلی پیش نخواهد آمد.
اما من TOU section 6.3 و 1.10 مطالعه می کردم شما درمورد لیست کشورهای که سرویس نمی دید گفته بودید که ایران هم جزو آنها بود.درمورد این دو بند چطور؟!آیا می توانه دلیل بن شدن پروفایل من بشه؟!

joanna:درسته اما این درمورد معامله کردن است یعنی خرید Point یا خدمات دیگر در این کشور ها.یکسری از گیمر ها می توانند بازی کنند بخاطر این که Region دستگاه را تغییر دادن.و همچنین به LIVE وصل می شند بخاطر اینکه IP را تغییر دادن.به همین دلیل است که می توانند به لایو وصل بشند.

بنابراین شما دارید می گید اگر من آنلاین بازی کنم در ایران از لایو بن خواهم شد؟

joanna:اکانت شما اتفاقی براش نمی افته اما شما اصلا امکان بازی کردن آنلاین را ندارید،بخاطر اینکه لایو در ایران سرویس نمی ده.من دقیقا نمی دانم که بقیه Player در ایران چطوری بازی می کنند همانطور که گفتم احتمالا با تغییر IP این کار ا می کنند که امکان تعیین محل وصل شدن را سخت می کنه.

اما یکسری از دوستان من که درایران هستند گفتند که پروفایلشون به همین علت بن شده،بخاطر ایرانی بودن.

joanna:ممکن بخاطر استفاده از نرم افزاری خاصی بوده یا تغییر تنظمات شبکه .همچنین دلیل بالا هم می توانه باشه.معمولا گیمرهای Ban می شوند بخاطر هک کردن اکانت دیگران یا کلاه برداری و یا توهین و بد صحبت کردن به گیمرهای دیگر.

اما همانطور که شما خودت گفتی چند ثانیه قبل می توانه دلیلش همان چیزی باشه که من بالا گفتم.ایرانی بودن مساوی بن شدن.درسته؟

joanna:آیا در Email که دوست شما دریافت کرده علت بن شد را نژاد و ملیتش را گفتن؟

نه

joanna:آنها ممکن است Ip دوست شما را Tracked کردن و متوجه این تغییر آدرس شده اند.

اما این دوستان من کنسول و اکانت خودشون را از دبی خریداری کردن و فقط درایران زندگی می کنند و هیچ کاره غیر قانونی هم نکردن.فقط با اینترنت ایران به لایو وصل شدن.

joanna:تنها دلیل موجود این است که IP های که از ایران وصل میشن به لایو به هیچ عنوان اجازه ندارند و نباید این کار را بکنند.

من فقط می خواهم مطمئن بشم که بلائی سر اکانت من نمیاد.همین.

joanna:حتی اگر شما Location Account توی UK باشه اما Ip آدرس شما که برای آنلاین بازی کردن استفاده میکنید ماله ایران باشه آنها به راحتی شناسایی شده و آکانت بسته خواهد شد.به همین دلیل است که IP Address را تغییر می دن به جایی که بتوانند از سرویس آنلاین استفاده کنند بدون اینکه به مشکلی بربخورند.

خیلی ممنون از راهنماییت با صحبت های شما به این نتیجه می رسیم که من نمی توان در ایران آنلاین بازی کنم.

joanna:متاسفام برای پیچیده شدن بحث.نه، می توانید بازی کنید اگر IP خودتون را تغییر بدید.

منظورتون این است که از "چیز پی ان" یا تانل استفاده بشه؟

joanna:متاسفانه ما در این موارد اطلاعاتی نداریم.اما معمولا این امکان وجود داره که ISP که اینترنت را گرفتن صحبت کنند و این کار را براشون انجام بدن.

بعدش هم یکم تشکر کردم از این حرف ها آخرش هم یک کد بهم داد که T-Shirt Bing بود.
چقدر سوال پرسیدی و اون خانم هم چقدر با حوصله به سوالهات جواب داد.
حالا تو ایران من وقتی از کسی بیش از 2-3 سوال میپریم بعدش هر لحظه انتظار دارم تا گوشی رو روم قطع کنه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هر وقت نفر دومی اومد و گفت به خاطر تحریم بن شدین اون موقع جریان رو جدی بگیرین!
قضیه دوستان مثل این میمونه که یه نفر سرطان داره میخوای بهش بگی:
یه نفر میگه سرطان داری تا فردا میمیری برات متاسفم!
دومی میگه سرطان داری امیدت رو از دست نده خوب میشی!
الان هم دقیقا همینطوریه شک هست که ممکنه مایکروسافت بن کنه بعد دوستان میان یه جوری صحبت میکنن که نه دیگه مایکروسافت بن میکنه لایو دیگه تعطیل و ...!
تا یکم بچه ها امید پیدا میکنن و دلشون خوش میشه باز نفر بعدی جو نا امیدی رو راه میندازه!
الان این جمله که قرمز کردم یعنی تنها نیتش همون نمک رو زخم پاشیدن هست دیگه!کلا نابود کردن امید و ....!
لطفا اگه سخن امیدوار کننده دارین بزنین آه و ناله من که دوست ندارم بشنوم!
بن هم شدیم شدیم نمی میریم که میریم سراغ pc نشد ps3 نشد wii u راه زیاده!
یکم جملات امیدوارکننده خداییش هیچ کسی رو نمیکشه!
شما مثل اینکه خبر نداری من تنها نیستم. توی ایران بیش از 20 نفر بن شدن که از این 20 نفر فقط من و سینا (TSCELL) میایم بازی سنتر.(این 20 نفر هم فقط من میدونم بنا به دوستای لایوی که دارم. حالا اینکه چقدرش رو نمیدونم رو خدا داند) چندتا از دوستای نزدیکم هم بن شدن و یکیشون مثل من خیلی مهم بود اکانت براش واسه همین مثل من پافشاری کرد و بالاخره جوابی رو که من گرفته بودم رو اونم گرفت. و البته اون هم بصورت خصوصی و نه عمومی (جواب همه رو عمومی میدن).

در مورد این ساپورت و اینا هم یه چیزی بگم. توی این جریانات کاملا بهم و به همه کسانی که این مشکل رو داشتن ثابت شد که ساپورت های مایکروسافت احمقی بیش نیستند و حتی از خیلی از قوانینی که مایکروسافت یا گروه هایی نظیر Enforcemenet Team وضع کرده خبر ندارن. اصلا هیچ یک از زیر گروه های مایکروسافت با هم رابطه ندارن و از کارهای همدیگه بی خبرن. این ساپورت ها هم فقط چرت و پرت تحویل ملت میدن و یه چیزی میگن که طرف بکشه بیرون و خوش و خرم و امیدوارم بره پی کارش.

من کلا از دنیا پرتم من به غیر از شما کس دیگه ای ندیدم!
بعضی وقت ها حقیقت اینقدر تلخ هست که به هر راهی میزنی تا پنهانش کنی یا امید بدی الان مثلا شما ومدی گفتی که صددرصد بن میشیم فایده ای داشت الان ما میتونیم کاری کنیم که بن بشیم وقتی علاجی نیست چرا با دادن این خبرها فقط فکر افراد رو مشغول کنیم حرف من این بود!
((من نگفتم که بن نمیکنن گفتم هی نیاین اینجا آه و ناله بکنید اگه راهی بلدین بگین اگه نه هم سکوت چیز خوبیه!))
حقیقت چی تلخه که بخوام پنهانش کنم؟ چرا حرفای مسخره میزنی؟ دوما من کی گفتم همه بن میشن؟ یه پست از من پیدا کن که گفتم همه بن میشن. اتفاقا من تقریبا مطمئن هستم که دیگه کسی بن نمیشه. فکر مشغول کردن هم نداره. از واقعیت فرار کردن و الکی دلمون رو خوش کنیم هم نتیجه ای نمیده.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
نمیدونم چرا هرچی مینویسم حذف میشه!!!!دوستان به نظر شما نرم گلد بخرم یا برم؟!!

خیر برای احتیاط فعلا نخرید. یکی دو ماه صبر کنید تا قضیه مشخص بشه. اگه تا این مدت کسی بن نشد تقریبا میتونید با خیال راحت بخرید و بازی کنید ولی اگه باز هم کسی بن شد اونوقت حداقل پولتون رو به هدر ندادید. یکی دو ماه لایو بازی نکردن به جایی بر نمیخوره ولی پولتون رو حفظ میکنه.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
حقیقت چی تلخه که بخوام پنهانش کنم؟ چرا حرفای مسخره میزنی؟ دوما من کی گفتم همه بن میشن؟ یه پست از من پیدا کن که گفتم همه بن میشن. اتفاقا من تقریبا مطمئن هستم که دیگه کسی بن نمیشه. فکر مشغول کردن هم نداره. از واقعیت فرار کردن و الکی دلمون رو خوش کنیم هم نتیجه ای نمیده.
آقا من اشتباه کردم!
شما نگفتین ولی بقیه گفتن!
پوزش!
این دو تا کامنتی که دوستان یه جوری رفتار کردن انگار دیگه نه ما بدبخت شدیم رفت هممون بن شدیم!
بهرحال با توجه به دلایل بن که در متن جواب بود مطمئنا بقیه هم به محض شناسایی بن میشن. دوستانی هم که تعجب کردن که چرا بعضی ها بن شدن و بعضی ها نشدن توجه داشته باشن که این بن کردنه نه بستن IP.بستن IP کاری برای مایکرو سافت نداره ولی مشخصه که عمدا این کار رو نکرده. اگه IP این کشورها رو میبستن اونوقت همه با برنامه های تغییر IP به لایو وصل میشدن و این میتونست دوباره باعث نقض قانون و ایجاد دردسر برای مایکروسافت بشه ولی مایکرو با زرنگی بجای بستن IP داره کسانی رو که شناسایی میکنه بن میکنه که دیگه هیچ طوری نتونن به اون اکانت وصل بشن. بقیه هم منتظر باشن دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
الکی هم به خودتون امید ندید که نمی دونم اعتراض می کنیم، این تحریم مستقیما مربوط به تحریم هایی هست که چند ماه پیش آمریکا علیه ایران وضع کرد و کاری از دست من و شما بر نمیاد... زمان تحریم بیلیزارد هم عده کثیری ایرانی (بیشتر از 10 هزار نفر) چند هفته قبل از ریلیز MoP گفتن نه بیلیزارد خر نیست این همه مشتری رو از دست بده ولی حقیقتش اینه تعداد پلیر های ایرانی اصلا براشون اهمیتی نداره و خیالتون هم راحت اعتراض کردن من و شما خدشه ای به اعتبار مایکروسافت و یا بیلیزارد وارد نمی کنه چون خودتون می دونید ایرانی جماعت رو چه جوری میشناسند.(اعتراض ایرانی ها توی خیلی از رسانه ها مثل BBC و یا New york times پیگیری شد ولی هیچ نتیجه ای نداشت)
در مورد بن شدن، مثل بن ویو نیست... آهسته آهسته شناسایی و بعدش هم بن می کنن مثل کاری که بیلیزارد کرد و هنوز داره می کنه.

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
به جان خودم دوستان اینقدر حرص نخورین به درک که بن کنن
فوقش این همه پول بازی برنر نمیدیم :D
به خدا قسم تا الان 1 تومان بیشتر خرج همین وسایل و خود بازیها کردم که اگه 700 تومان دیگه روش میزاشتم یا 1 تومان دیگه یه گلکسی اس تری و یا یه ایفون 4 میخریدم
اما به نظرم مایکرو هم داره به اون شرکت هایی میپیونده که خیلی پر مدعا شده دیگه
مثل ایفون خیلی خودشو خر داره فکر کرده که دیگه چون که یکم برندش گرفته خدای جهان شده
اما سامسونگ رو داشته باشین هیچ جا رو تحریم نداره و کپی هم مثل چی میده اما ایفون از همه اول ما رو تحریم داره که به درک فوقش یه اس تری میخریم به جای ایفون 5 :D
مطمئن هستم که مایکرو پشیمون میشه هرچند که اهمیتی نمیده اگه بن هم شدم به درک نشدمم به درک :D
یعنی واقعا اگه فقط بر اساس ایرانی بودن بخوان بن کنن که شخصیت شرکتشونو زیره سوال میبرن همونا که دم از حقوق بشر میزنن دارن حقوق بازی رو زیره پا میزارن :))
یادمون نره که فرزندان کوروش کبیر بودیم و اینا یه زمانی زیره سلطه ما بودن
بعدشم با این اوضاع نت ما به نظرم بن باشیم بهتره تا اینکه حرص و جوش بخوریم :D

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقا اگه بن شیم ( که امیدوارم نشیم) کلا کنسول بن میشه یا فقط آنلاینش؟؟؟؟؟راستی توم رایدر ریلیز شد؟؟؟؟

انلاین میشه یوخ :D فقط میتونی آفلاین بازی کنی :D تامب رایدر هم فکر کنم ریلیز شده الان بهت میگم نگاه کنم :D

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 PM ارسال شده بود ----------

خدمت شما
تاريخ عرضه: 2013/03/05 (1391/12/15) تامب رایدر
البته نمیدونم زمان اونا عرضه شده صبحه کی میاد شبشون میاد یا نه اما زده 15 ماه ما :D این همه صبر کردی فوقش 1 روز دیگه هم صبر کن :D

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
دوستان عزيز من امروز بعد از ٤ بار كه بازيه gow گرفتم و خراب بود بالاخره بن شدم البته اصلا تو لايو نرفتم فقط كنسول به اينترنت وصل بوده.فكر كنم بيچاره شدم نه؟ يعني ديگه لايو تعطيلهميشه كاريش كرد يا نه؟البته ناگفته نمونه كه سه روزه دارم تامرايدر بازي مي كنم شايد به خاطر اين باشه.خلاصه كسي خبر داره اين ماكروسافت مادر مرده تا كي مارو بن نيگه ميداره؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان عزيز من امروز بعد از ٤ بار كه بازيه gow گرفتم و خراب بود بالاخره بن شدم البته اصلا تو لايو نرفتم فقط كنسول به اينترنت وصل بوده.فكر كنم بيچاره شدم نه؟ يعني ديگه لايو تعطيلهميشه كاريش كرد يا نه؟البته ناگفته نمونه كه سه روزه دارم تامرايدر بازي مي كنم شايد به خاطر اين باشه.خلاصه كسي خبر داره اين ماكروسافت مادر مرده تا كي مارو بن نيگه ميداره؟
تا 9999

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان عزيز من امروز بعد از ٤ بار كه بازيه gow گرفتم و خراب بود بالاخره بن شدم البته اصلا تو لايو نرفتم فقط كنسول به اينترنت وصل بوده.فكر كنم بيچاره شدم نه؟ يعني ديگه لايو تعطيله ميشه كاريش كرد يا نه؟البته ناگفته نمونه كه سه روزه دارم تامرايدر بازي مي كنم شايد به خاطر اين باشه.خلاصه كسي خبر داره اين ماكروسافت مادر مرده تا كي مارو بن نيگه ميداره؟
سلام دوست عزیز یعنی اصلا گیم رو اجرا نکردی منظرم اینکه تو رام گذاشتی نخونده یا لود کرده پریده بیرون.زمانی که گذاشتی تو لایو بودی که گفتی نه؟پس از کجا میگی بن شدم و تعطیل شده .امتحان کردی از pc سایت xbox.com رفتی ببینی اکانتتم بن شده یا هست .اگه کنسول بن باشه مطمئن شو از این قضیه خوب همینجا تو این سایت میتونن اساتید کهنه کار و اشنا به مکانهای فروش وتعمیر راهنمایی کنن ولی تا کی درست میشه 999 که دوست عزیزمون گفت.اگه افلاین میتونی بازی کنی بازی کن تا نسل بعد کنسول ها بیاد ایشالله بخری.بازهم پستت رو دوباره بزن و بپرس جایی برای تعمیر هست اساتید راهنمایی میکنن.متاسفانه یه سرگرمی سالم هم سخت شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر