امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حالا که دارن ایرانی ها رو محروم میکنن.پس نسل بعد که مثلا واسه یه بازی مثل destiny که کلا باید online باشیم یا حتی همین نسل (چون این بازی واسه این نسل هم میاد)،تکلیف چیه؟اینجوری که قشر گیمر کلا به .. .فنا میرن.
چیکار باید کرد؟/:)
یه مدت نگران بودیم که نکنه اینترنت ملی بشه دیگه نتونیم انلاین بازی کنیم.حالا هم باید نگران باشیم که نکنه اونا نخوان که ما بازی کنیم.
گناه ماها چیه؟واقعا

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اون وقتیه که یا بر اساس کشور ثبت نامی عمل کنند یا بر اساس IP یعنی اینکه تمامی پروفایلهایی که محل سکونتشون در کشورخاصیه رو بن کنن مثلا تمامی پروفایلهای کوبایی رو یا بر اساس IP یعنی تمامی کسانی رو که با IP یک کشور خاص کانکت شدن رو ببندن . هر دوی اینها راحت و لحظه ایه ولی اگه بخوان این دو تا رو تطبیق بدن زمان بره. مثل کاربری که پروفایلش مربوط به انگلیسه ولی با IP ایران کانکت میشه. ایرانی ها هم که میدونیم اکثرا اینطوری هستند و این میتونه دلیل اینکه همه با هم بن نشدن باشه.
بهرحال قبلا هم گفتم همه اش حدس و گمانه و نمیشه چیزی رو بطور قطعی گفت ولی TOU و جوابی که به فردین دادن واضحه و نمیشه بگیم مثلا فردین در بازی تقلب کرده بعد جواب دادن چون ایرانی هستی بن شدی.
من در این مورد باشما کاملا مخالف هستم برای حرفم دلیل دارم .اصلا مهم نیست شما چه کشوری را ثبت می کنی در لایو.چرا مهم است برای خرید Item ها.لایو برای راحنی و کوتاه کردن پروسه کاری و سرعت بخشیدن اومده Location را گذاشتن Option اول برای چک کردن خیلی چیزها.اما این به این معنی نیست که Gamer Tag هر فردی برمبناع اطلاعاتی که هر فرد وارد می کنه ذخیره بشه.چرا یک راه حل کلی داره فرد از اول با چیز پی ان وصل بشه به لایو وچندگانگی Ip وجود نداشته باشه.همه User ها لایو به یک جا Forward میشن برای اینکه DB لایو یکی است.اصلا احتیاجی به تطبیق نداره چون کسی که در آنگلیس با Ip X وصل میشه با کسی که از ایران با Ip Y(چیز پی ان انگلیس) وصل میشه هرکدامشون token های جدایی را برای DB ذخیره می کنند و پیدا کردنشون خیلی سادست.من با شما موافقم که همه این صحبت ها بر اساس گمان و شواهدی که تا الان دیده شده اما مخالف این هستم که بخاطر ایرانی بودن کسی را از لایو بن کنند چون روند کاری ماکروسافت به این شکل نیست.هیچ منظوری ندارم و قصد بی احترامی و توهمت هم ندارم به این آقا که بن شده اما خیلی ببخشید خیلی ببخشید بازهم می گم بی منظور ارض می کنم کدام قاتل و یا دزدی یا جنایتکاری می گه من کاری بدی کردم یا دزدی کردم یا کسی را کشتم همه از دم بیگناه هستند.امیدوارم که زودتر پروفایل شما درست بشه.

boed

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
بیایید ی پتنشن بزنیم . مثلا 10000 تا گیمر تگ ایرانی . که در جواب این قانونتون میریم نسل بعد پلی استیشن . بشه خبریش کرد خود پلی استیشن هم روش مانور خبری شاید داد . حداقل حداقل . میفهمنن ما خیار هم نیستیم دیگه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بیایید ی پتنشن بزنیم . مثلا 10000 تا گیمر تگ ایرانی . که در جواب این قانونتون میریم نسل بعد پلی استیشن . بشه خبریش کرد خود پلی استیشن هم روش مانور خبری شاید داد . حداقل حداقل . میفهمنن ما خیار هم نیستیم دیگه
اين كارا جواب نميده.ممكنم هست وضعيتو بدتر كنه هنوز بايد صبر كرد

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
من در این مورد باشما کاملا مخالف هستم برای حرفم دلیل دارم .اصلا مهم نیست شما چه کشوری را ثبت می کنی در لایو.چرا مهم است برای خرید Item ها.لایو برای راحنی و کوتاه کردن پروسه کاری و سرعت بخشیدن اومده Location را گذاشتن Option اول برای چک کردن خیلی چیزها.اما این به این معنی نیست که Gamer Tag هر فردی برمبناع اطلاعاتی که هر فرد وارد می کنه ذخیره بشه.چرا یک راه حل کلی داره فرد از اول با چیز پی ان وصل بشه به لایو وچندگانگی Ip وجود نداشته باشه.همه User ها لایو به یک جا Forward میشن برای اینکه DB لایو یکی است.اصلا احتیاجی به تطبیق نداره چون کسی که در آنگلیس با Ip X وصل میشه با کسی که از ایران با Ip Y(چیز پی ان انگلیس) وصل میشه هرکدامشون token های جدایی را برای DB ذخیره می کنند و پیدا کردنشون خیلی سادست.من با شما موافقم که همه این صحبت ها بر اساس گمان و شواهدی که تا الان دیده شده اما مخالف این هستم که بخاطر ایرانی بودن کسی را از لایو بن کنند چون روند کاری ماکروسافت به این شکل نیست.هیچ منظوری ندارم و قصد بی احترامی و توهمت هم ندارم به این آقا که بن شده اما خیلی ببخشید خیلی ببخشید بازهم می گم بی منظور ارض می کنم کدام قاتل و یا دزدی یا جنایتکاری می گه من کاری بدی کردم یا دزدی کردم یا کسی را کشتم همه از دم بیگناه هستند.امیدوارم که زودتر پروفایل شما درست بشه.

نه بابا فوقش بن شيم ديگه همه با هم بن ميشيم آخره نسلي.تازه ip هارو هم دارن ديگه پس وصل شدن يا نشدن خيلي فرقي نداره

اين كارا جواب نميده.ممكنم هست وضعيتو بدتر كنه هنوز بايد صبر كرد

در کل به خدا اگه مایکرو اینکارو بکنم میرم 1 میلیون خرج بازی پی اس تری میکنم و حال میکنم منت این مایکرو رو دیگه نمیکشم مسخره کردن به خدا
خداییش حالا میفهمم به قول اون گروه هایی که توی بازی سنتر هست سوپر فن های زبون نفهم ps3 حق به خدا با اوناست عشق و حالشونو میکنن
فقط منتظرم الکی بن کنه بعد دیگه ما هم میریم سوپر فن زبون نفهم میشیم الانشم به نظرم پی اس تری یه چیز دیگه هست هر 2 تاشو دارم فقط چون که بازیهای اوریج گرونه بیشتر ایکس میام

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
در کل به خدا اگه مایکرو اینکارو بکنم میرم 1 میلیون خرج بازی پی اس تری میکنم و حال میکنم منت این مایکرو رو دیگه نمیکشم مسخره کردن به خدا
خداییش حالا میفهمم به قول اون گروه هایی که توی بازی سنتر هست سوپر فن های زبون نفهم ps3 حق به خدا با اوناست عشق و حالشونو میکنن
فقط منتظرم الکی بن کنه بعد دیگه ما هم میریم سوپر فن زبون نفهم میشیم الانشم به نظرم پی اس تری یه چیز دیگه هست هر 2 تاشو دارم فقط چون که بازیهای اوریج گرونه بیشتر ایکس میام
هنوز كه نگفتن 100% همرو بن ميكنن.بعدم مطمئن باش Sony و بقيه شركت ها هم در آينده اين كارو ميكنن چون دست خودشون نيست كه دست يك عده ديگست كه باعث شدن اين قانونا به وجود بياد.الانم apple و blizzard و ... اين كارو كردن و بقيه شركت ها هم اضافه ميشن كم كم

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,636
نام
کورش
هیچ منظوری ندارم و قصد بی احترامی و توهمت هم ندارم به این آقا که بن شده اما خیلی ببخشید خیلی ببخشید بازهم می گم بی منظور ارض می کنم کدام قاتل و یا دزدی یا جنایتکاری می گه من کاری بدی کردم یا دزدی کردم یا کسی را کشتم همه از دم بیگناه هستند.امیدوارم که زودتر پروفایل شما درست بشه.

شما مثل اینکه اصلا متوجه قضیه نشدی. اولا پروفایل من بن نشده. من اصلا لایو باز نیستم که پروفایلم بن بشه. ثانیا نیازی نیست که فردین بگه کار بدی کرده یا نه. جواب مایکروسافت رو هم من کاملش رو دیدم و هم در صفحات قبلی هست میتونید برید ببینید که دلیل بن رو چی گفته. خود مایکرو داره میگه بخاطر تحریم ایرانه اونوقت شما داری میگی فردین کاری کرده و راستش رو نمیگه؟ حداقل عکس جواب مایکرو رو ببینید بعد قضاوت کنید.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
با عرض سلام وخسته نباشید ومعذرت من سوالی پرسیدم متاسفانه یا خیلی بد بوده یا بی معنی و بی ارزش جواب درست وسالمی نگرفتم هی پیچیدم دورم.حالا جلب تراز این در مورد بن یه مورد خیلی جالب هست کسانی که میگم به خاطر ای پی وایرانی بودن و اگر هنگام ساخت اکانت uk باشه بالا بریم پایین بیایم اگه بخوان هر کاری میکنن اینقدر گاگول نیستن به خدا که با یه ادامس خرسی گول بخورن .در10 دقیقه بینگ به فنا رفت دیگه چه برسه یه هاردویر و پروفایل و نرم افزار همه وهمه نا معتبر و دزدی.من از همین الان میرم تو بازار سنتر میزارم برا فروش تو لایوم نمیرم .بهتر از سوختن دماغمون هست.جریان دونه دونه بستن معلومه هر بچه یا هر مورچای میدونه بلا نسبت دوستان و مدیران و مسئولین سایت وتاپیک بدون منظور نشونه اخطار هستش . خدا رح کنه.:((=((

boed

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
من که رسما بخاطر بازی آن ریلیز بن شدم خلاص .
اما این دونه دونه بن کردن بچه های که بی دلیل ( فقط به جرم ایرانی بودن ) بن شدن . حکایت همون گاوه و شیره است . دیگه خود دانید .
اونیکه بن نشده بگه ب من چه ، تا ب مرور همه بن بشید . اونا که بن شدن بعدش بگن ب ماچه . خلاصه این اخلاق منو یاد ی مملکتی میندازه که الان مردمش اینجورن :)
من وا میستم کریسمس پلی استیشن بیاد برم بگیرمش خلاص . لق مایکرو

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
شما مثل اینکه اصلا متوجه قضیه نشدی. اولا پروفایل من بن نشده. من اصلا لایو باز نیستم که پروفایلم بن بشه. ثانیا نیازی نیست که فردین بگه کار بدی کرده یا نه. جواب مایکروسافت رو هم من کاملش رو دیدم و هم در صفحات قبلی هست میتونید برید ببینید که دلیل بن رو چی گفته. خود مایکرو داره میگه بخاطر تحریم ایرانه اونوقت شما داری میگی فردین کاری کرده و راستش رو نمیگه؟ حداقل عکس جواب مایکرو رو ببینید بعد قضاوت کنید.
من اصلا طرف کسی را نگرفتم و می دونم که پروفایل شما نبوده.اما متوجه نمیشم چرا شما جبهه جنگی گرفتی،انگار من دشمن هستم شما هم داری از چیزی کشورت دفاع می کنی.من توی جملم گفتم منظورم به شخص خاصی نیست اصلا در مصومیت ایشان هیچ شکی نیست.من یک جمله کلی گفتم.اما ایشان خودش گفت در چند پست قبل که من برای اون طرف قاطی کردم تا جواب داد به من.خوب شما بی دلیل یک کار خطایی را انجام می دی (منظور لایو است و بن کردن اشتباه یک شخص) با پافشاری هم می گی که نه شما اشتباه کردی و به یک دلیل منطقی بن شدی و الکی نبوده بعد یوزری که بن شده میاد شاخ و شونه می کشه مسئله بررسی میشه متوجه میشن که به اشتباه بن شده اما با تمام این توصیفات آیا شرکت می توان با این عظمت به اشتباهش اعتراف کنه و معذرت خواهی کنه.
به هیچ عنوان این کار را نمی کنه بنابراین چه راهکاری بهتر از این دلیلی که به شما گفتن.همین الان با این حرف هایی که زدی همه بچه های اینجا فکر می کنند که قرار اعلامیه بزنند که به ایرانی ها سرویس لایو داده نمیشه.والا من که جایی ندیدم این حرف زده بشه غیر از همین جا که همش یک شایعه است از حرف های خود ما ها درست شد.
من نمی گم دلیل بن شدن ایشان و خیلی از دوستان این بوده اما اصلا هیچ کس به این مسئله اشاره نکرده توی ماه قبل تمام یوزر های ایرانی مدام از نت قطع و وصل می شدن.بخاطر بهمن ماه.همه می خواستن بازی کنند اما بخاطر مسائلی که وجود داشت این اتفاق می افتاد.حالا شما فرض کن داری با یک حرفه ای مثلا Fifa بازی می کنی یک بار قطع میشی.دوبار وسط بازی قطع میشی.10 بار قطع میشی...خوب معلوم شما هم باشی فکر می کنی طرف داره اذیت می کنه چرا نباید گزارش بده؟!من Supportive که برام کاری نداره Log File یوزر شما را می بینم با تمام جزئیات.
اصولا ایرانی ها پتانسیل ترکوندن خودشون را در سطح بسیار بالایی دارند.از پست های بالا میشه متوجه شد.
درکل-من واقعا قصد ناراحت کردن و یا بی احترامی به هیچ شخصی را ندارم.فقط قصدم توضیحاتی بود که مسئله را مقداری روشن کنم.و درنهایت هم شاید حق با شما باشه شاید یک Racist این کار را انجام داده باشه.اما هنوز هیچ قانون ،ویا مطلبی در این مورد از طرف لایو اعلام نشده که به ایرانی ها سرویس داده نمیشه.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سر داستان بلیزارد یکی از دوستان سر همین موضوع بن شد به بلیزارد اثبات کرد آدرسش رو درست داده و به خاطر مسائل کاری سفری به ایران داشته و این قوانین اصلا ربطی به اون نداره. به کمک یکی دیگه از دوستاش تو uk اثبات کرد محل زندگیش همونجاست. مدارک و اینها هم فرستاد، و از اونجا که ایران تحریم هست و نه ایرانی از بن درش آوردند. عذر خواهی هم کردند. و دیگه با استفاده مادام از چیز پی ان داره به بازیش ادامه میده. حالا نمیدونم این حرکت (که یکجوری شیره مالیدن هست) رو مایکرو جواب بده یا نه.
دوما از این به بعد فکر کنم اگه تموم مدت از چیز پی ان کشوری که تو اطلاعات اکانت دادید استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نیاد.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
برای یک نفر این مشکل فعلا پیش اومده!
لطفا این همه خودتون رو نگران نکنید!
فعلا آرامش!از لایوتون لذت ببرین مطمئن باشین مایکروسافت مغز خر نخورده بیاد این کار رو بکنه اونم در ابتدای نسل بعد میدونید چه وجهه بدی برای این شرکت داره!
اصلا اگه بن کرد یه کمپین راه میندازیم علیه مایکروسافت حالش رو میگیریم!
تا شقایق هست زندگی باید کرد!(در این جا شقایق استعاره از لایو هست!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر