امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام و با عرض تسلیت به خودم که بن شدم .
به ذات یادم رفته بود . هرچقدر سر هالو حواسم بود واسه گیروار کلا فراموش کرده بودم .
و اکانت من یک ساله گلد بود . هیچ رقم پروفایل قابل برگشت نیست ؟
الان تو وب سایت ایکس لایو هم رفتم . کلا بستن آیدیمو

با تشکر و عرض تسلیت دوباره به خودم

والا نمیدونم چی بگم با اینکه توی همین تاپیک و تاپیک های دیگه بیش از n هزار بار گفته شده که بازیهایی که خیلی شاخ اند حتی اون معمولیهاشو تا موقع ریلیز جهانی بازی نکنید اما بازم فراموش میکنن همه مثل این دوستمون :D حیف 1 سال گلدت :(( :D در مورد قیمت که مصلما خیلی پایین میخرن :D اما بازم بپرس
باید همه مون تو امضاها یه امضا بزاریم که کسی بازی رو قبل از ریلیز رسمی بازی نکنه =))

Last edited by a moderator:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
والا نمیدونم چی بگم با اینکه توی همین تاپیک و تاپیک های دیگه بیش از n هزار بار گفته شده که بازیهایی که خیلی شاخ اند حتی اون معمولیهاشو تا موقع ریلیز جهانی بازی نکنید اما بازم فراموش میکنن همه مثل این دوستمون :D حیف 1 سال گلدت :(( :D در مورد قیمت که مصلما خیلی پایین میخرن :D اما بازم بپرس
باید همه مون تو امضاها یه امضا بزاریم که کسی بازی رو قبل از ریلیز رسمی بازی نکنه =))
اخه باز همینو بنویسی باز دوستان بازی میکنن و اچیومنت میگیرن و کاریشم نمیشه کرد و 100 درصدم بن میشن خوب راحت با انلاین شدن یبار .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان من و یکی از بچه ها یه جوابی در مورد دلیل بن شدنمون گرفتیم از طرف XBLPET مایکروسافت. اونم بصورت خصوصی بهمون پیام دادن و بصورت عمومی مطرح نشد. فعلا نمیگم که جو به هم نریزه. :D میخوام ته توشو کامل در بیارم بعد چون با توجه به اینی که به من گفتن، احساس میکنم واسه اینکه از سرشون وا کنن و دلیلی واسه بنم پیدا نکردن اینو گفتن. چون در غیر اینصورت .... بمونه میگم بقیشو وقتی دلیلم رو اعلام کردم. :D

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان من و یکی از بچه ها یه جوابی در مورد دلیل بن شدنمون گرفتیم از طرف XBLPET مایکروسافت. اونم بصورت خصوصی بهمون پیام دادن و بصورت عمومی مطرح نشد. فعلا نمیگم که جو به هم نریزه. :biggrin1: میخوام ته توشو کامل در بیارم بعد چون با توجه به اینی که به من گفتن، احساس میکنم واسه اینکه از سرشون وا کنن و دلیلی واسه بنم پیدا نکردن اینو گفتن. چون در غیر اینصورت .... بمونه میگم بقیشو وقتی دلیلم رو اعلام کردم. :biggrin1:

با این تفاسیر ناموسیه پس. :d

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من یکی از دوستان مثل بعضی دوستان بازی تامبو بازی کرده وحالا میخواد تازه اپدیت جدیده رو بریزه لایو خریده فقط سیو واینستال میگه دارم و اچیو منت اگه اپ شه و وصل شه چی میشه اتفاقی براش میافته بن میشه چون متاسفانه چند نفر سر گیرز و تامب بن شدن.؟:-/

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من و یکی از بچه ها یه جوابی در مورد دلیل بن شدنمون گرفتیم از طرف XBLPET مایکروسافت. اونم بصورت خصوصی بهمون پیام دادن و بصورت عمومی مطرح نشد. فعلا نمیگم که جو به هم نریزه. :D میخوام ته توشو کامل در بیارم بعد چون با توجه به اینی که به من گفتن، احساس میکنم واسه اینکه از سرشون وا کنن و دلیلی واسه بنم پیدا نکردن اینو گفتن. چون در غیر اینصورت .... بمونه میگم بقیشو وقتی دلیلم رو اعلام کردم. :D

خدا وکیلی اخه این چه وضعیتی هست بازی با اعمال شاقه به خدا نه سرعت نت نه امنیت باترس ولرز یواشکی باید بازی کنیم که ماکرو سافت نیشمون نزنه منم به این دوستم گفتم خوب 1 هفته صبر کن گوش نکردن .حالا جدا یه کاری میکنن دیگه بریم سراغ فوتبال دستی وتیله بازی به خدا.هیچ تضمینی برای ما ایرانیها که کپی و پچ شده هم دستگاه هم گیم بازی میکنیم نیست.درسته حالا بازیم ریلیز که میشه معلو نیست تلفاتش چه قدره شما هم دوست عزیز جدا هیچ جواب مشخصی نگرفتی دیگه همه میپیچوننمون؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام دوستان من یکی از دوستان مثل بعضی دوستان بازی تامبو بازی کرده وحالا میخواد تازه اپدیت جدیده رو بریزه لایو خریده فقط سیو واینستال میگه دارم و اچیو منت اگه اپ شه و وصل شه چی میشه اتفاقی براش میافته بن میشه چون متاسفانه چند نفر سر گیرز و تامب بن شدن.؟:-/
؟
منم خودم توم(تام غلطه ;) :d (اينو گفتم چون خيلي ها اشتباه ميگن از جمله خودم كه تا دوسال پيش اشتباه ميگفتم و اشتباه رايجعيه و قصدم بي احترامي نيست) )بازی کردم به لایو هم وصل شدم(تو لایو بازی نکردم)تا الانم بن نشدم.ولی پیشنهاد میکنم دوستت سه یا چهار روز دیگه که بازی ریلیز شد بیاد لایو;)

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
تومب غلطه و "ب" اون تلفظ نمی شه! ;)) توم خونده می شه.
یکی از دوستای من به خاطر همین بازی که دو سه روز پیش انجام داد ، پروفایلش بن شد
من اون شكلكرو اشتباح گذاشته بودم درستش كردم وقتي;)+) = ;)) براي همين اون شد.قصد بي احترامي نداشتم فقط ميخواستم اين اشتباه كه همه ميگن تام رايدر رو برطرف كنم چون خودمم تا همين دو سال پيش ميگفتم تام رايدر اميدوارم سو تفاهمي پيش نيومده باشه.(از دست اين اسمايلي ها:|)
بله شما هم درست گفتين حواسم نبود توم درسته
اين دوست شما بازيرو آنلاين بازي كرده بود؟

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
من اون شكلكرو اشتباح گذاشته بودم درستش كردم وقتي;)+) = ;)) براي همين اون شد.قصد بي احترامي نداشتم فقط ميخواستم اين اشتباح كه همه ميگن تام رايدر رو برطرف كنم چون خودمم تا همين دو سال پيش ميگفتم تام رايدر اميدوارم صو تفاهمي پيش نيومده باشه.(از دست اين اسمايلي ها:|)
بله شما هم درست گفتين حواسم نبود توم درسته
اين دوست شما بازيرو آنلاين بازي كرده بود؟
2-3 تا از فرندای منم بازی کردن و میان لایو تا حالا بن نشدن.بیشتر حساسیت روی Geow بوده.

پ.ن : اشتباه - سوء تفاهم :d

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,633
نام
کورش

مطمئن باش واسه اینکه از سرشون وا کنن نبوده. وقتی طرف داره دقیقا شماره قانونهایی که در term of use به اون استناد کرده و بن کرده رو میده چه دلیلی داره که فکر کنی الکی یه چیزی گفته. من رفتم دقیقا TOU رو چک کردم و متاسفانه دلیل بن واقعی بنظر میرسه. تو چت هم بهت گفتم بیشتر از این پیگیری نکن که کار خراب تر نشه بعدا که شرایطت جور شد بازش میکنی یا حداقل من اگه جات بودم این کار رو میکردم.
بهرحال من هم امیدوارم فقط الکی یک چیزی گفته باشن ولی واقعیت چیز دیگه ای رو نشون میده.
ضمنا عکس رو اگه خواستی اینجا بذاری شماره conversation رو از ادرس بار و ایدیت رو از تو متن پاک کن که بعدا اگه خواستی باز کنی بهونه نگیرن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مطمئن باش واسه اینکه از سرشون وا کنن نبوده. وقتی طرف داره دقیقا شماره قانونهایی که در term of use به اون استناد کرده و بن کرده رو میده چه دلیلی داره که فکر کنی الکی یه چیزی گفته. من رفتم دقیقا TOU رو چک کردم و متاسفانه دلیل بن واقعی بنظر میرسه. تو چت هم بهت گفتم بیشتر از این پیگیری نکن که کار خراب تر نشه بعدا که شرایطت جور شد بازش میکنی یا حداقل من اگه جات بودم این کار رو میکردم.
بهرحال من هم امیدوارم فقط الکی یک چیزی گفته باشن ولی واقعیت چیز دیگه ای رو نشون میده.
ضمنا عکس رو اگه خواستی اینجا بذاری شماره conversation رو از ادرس بار و ایدیت رو از تو متن پاک کن که بعدا اگه خواستی باز کنی بهونه نگیرن.
کوروش مسئله اینجاست که تو قوانین TOU چیزی که اینا به من گفتن اصلا موجود نیست. الان بد جایی هستم بذار بیام عکس رو بذارم توضیح بدم.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,633
نام
کورش
کوروش مسئله اینجاست که تو قوانین TOU چیزی که اینا به من گفتن اصلا موجود نیست. الان بد جایی هستم بذار بیام عکس رو بذارم توضیح بدم.

من دارم میگم خودم رفتم دیدم هست بعد میگی نیست؟ مخصوصا بند دوم که کاملا واضحه. اول اشاره کرده به شماره اون قانون وقتی هم میری سراغش تو همون قانون یک لینک هست که بری توش دقیقا مشخص کرده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
dlvg46eczx73gmbb258.jpg

الان مسئله اینجاست که آیا خون چند نفر انگشت شمار رنگینتر از حداقل 10000 نفر لایو باز ایرانیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر