امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خوب اینا رو از کجا فهمیدی؟ منبعی؟ چیزی تا خیال ماهم راحت شه من خودم که شخصا این کارا رو نکردم.
حالا براساس اینا پروفایل رو بن میکنن یا کنسول؟
بر اساس فروم xbox یعنی کسایی که بن شده بودن تا اون جا که من دیده بودم یه تعدادی سوال کردن که ما چرا بن شدیم و این جواب ها براشون اومده بود که شما به یکی از دلایل که گفتم بن شدید!
منبع:http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/f/41.aspx?PageIndex=2&forumoptions=::11::
البته برای بعضی ها هم هیچ دلیلی ذکر نشده بود!
من تا اون جایی که دیدم کسی به خاطر بازی کپی بن نشده بود شاید هم کسایی که براشون دلیلی ذکر نشده بود به خاطر بازی کپی بن شدن ولی احتمال زیاد که اینطوری نیست!
اکانت رو بن میکنند!کنسول رو هم بعضی افراد بن میکنن بعضی ها نه!به خلافی که انجام دادی بستگی داره مثلا گزاشتن آواتار مورد دار فقط اکانت بن میشه!
کامل در موردش نمیدونم که برای چی کنسول رو بن میکنن برای چی اکانت رو!

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
نمیگیری دیگه!
مثلا من به تمام فرندهام پیام بدم که مثلا مشخصات اکانتتون رو بدین تا بهتون 1000 پوینت مایکروسافت رایگان بدم!
یا هی به این یکی و اون یکی پیام بدم اکانتت رو بهم بده برات فلان کار رو میکنم این غیر مجازه!مترجم ندارن!ولی تو cod bo2 ندیدی offensive language داره تازه تو قسمت پروفایل هم میتونی با کسی که بازی میکنی بگی بد صحبت میکنه!یادم رفته ولی فکر کنم perfer player یا همچین چیزی بود معمولا خودم که فیفا بازی میکردم هر کسی زود خارج میشد یه دونه برای زود خارج شدن از بازی میدادم اون جا لحن بد هم بود!

اگه میشه لطفا منبع رو بده به قول دوستمون خیالمون راحت شه چون من هیچ کدوم ازون نکاتی که گفتی رو انجام ندادم

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من که گفتم برید تاپبک بزنید تو فروم توضیح میدن چرا بن شدی
الان من رفتم چک کردم برا همه رو highlight کرده بودن اون قسمت قوانین رو که زیرپا گذاشته شده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من که گفتم برید تاپبک بزنید تو فروم توضیح میدن چرا بن شدی
الان من رفتم چک کردم برا همه رو highlight کرده بودن اون قسمت قوانین رو که زیرپا گذاشته شده
برادر فکر میکنی نزدیم؟ همون ساعت اول رفتم زدم. اما جوابی ندادن تا حالا بهم.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
دوستان احتمال هم داره که اکانت بعضی‌ از شما هک شده باشه

مال من یکبار اینجوری شده بود. آخر فهمیدیم یک کاربر ژاپنی ما رو هک کرده، با همکاری مایکروسافت بعد از ۶ ماه تونستم اکانت رو پس بگیرم، یکسال گلد رایگان هم بهم داد. امیدوارم مشکله شما هم حل بشه و بهتون غرامت هم بده.:x

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
این عزیزی که فرمود 145 هزار تا اچیومنت داره ..... :-o واقعییت رو گفت یا اغراق بود ؟؟؟ :-/

اخه اگه کم کم هر اچیومنت 10 تا (حداقل 8-| ) گیم اسکور بده میشه حدود 1,145,000 ... :-o

در صورتی که رکورد دنیا 900,000 تاست ...l-)

چجوریاست ؟؟؟؟ :|

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
این عزیزی که فرمود 145 هزار تا اچیومنت داره ..... :-o واقعییت رو گفت یا اغراق بود ؟؟؟ :-/

اخه اگه کم کم هر اچیومنت 10 تا (حداقل 8-| ) گیم اسکور بده میشه حدود 1,145,000 ... :-o

در صورتی که رکورد دنیا 900,000 تاست ...l-)

چجوریاست ؟؟؟؟ :|
منظورشون همون کل گیمراسکور هاست نه تعداد اچیومنت ها

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

امروز که تو پاساژ جمع بودیم میشه گفت همه بن شدگان تبریز هم از جمله فردین هم بود..واقعا سخته کاش اشتباه باشه درست بشه خداییش حیف پروفایل رضا و فردین است که اینطوری الکی بر باد بره......از چشای فردین که خون می بارید که حق داره خداییش .....وحشتناکه اتفاقی که افتاده...خوب ولی باز هیچ وقت نا امید نباید شد ان شا الله درست میشه...ما که از خدامونه باز برگردن لایو...چون دوتاشون از بازی کنان های حرفه ای ایران هستند هر دوتاشون....

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سوال راهنمایی

ایشاااه که درست بشه زودتر همه برگردید

سلام.ببخشید دوست عزیز اول یه سوال بپرسم این گروه پریمیوم عضو بشید چه خوبی هایی داره...کجا سایت باید برم؟:-/ببخشید اگه بیربط بود گفتم 2 تا سوالم رو از کاردانش بپرسم.من از 9.30 شب رفتم لایو .هپی وار بازی کردم مشکل نداشتم اومدم بیرون از گیم : توصفحه هم تقریبا یه 3 دقیقه قفل شد دکمه روی پد میزدم صداش میومد ولی تصویر سیاه شد .خاموش هم نمی شد بعد همون 3 یا 4 دقیقه دستگاه خودش خاموش روشن شد مثل ریست.نرفت تو لایو .یه بار با شیر رفتم شد .بعد خاموش کردم دوباره اینسری رفت تو لایو .این معنی اخطار میده ؟ مشکلی داره برام پیش میاد :((؟لطف میکنید راهنمایی کنید .دوستان عزیز لطف میکنید:-/:">یه دنیا ممنون میشم راهنماییم کنید.گیج شدم.ممنون مرسی :-s

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
سلام.ببخشید دوست عزیز اول یه سوال بپرسم این گروه پریمیوم عضو بشید چه خوبی هایی داره...کجا سایت باید برم؟:-/ببخشید اگه بیربط بود گفتم 2 تا سوالم رو از کاردانش بپرسم.من از 9.30 شب رفتم لایو .هپی وار بازی کردم مشکل نداشتم اومدم بیرون از گیم : توصفحه هم تقریبا یه 3 دقیقه قفل شد دکمه روی پد میزدم صداش میومد ولی تصویر سیاه شد .خاموش هم نمی شد بعد همون 3 یا 4 دقیقه دستگاه خودش خاموش روشن شد مثل ریست.نرفت تو لایو .یه بار با شیر رفتم شد .بعد خاموش کردم دوباره اینسری رفت تو لایو .این معنی اخطار میده ؟ مشکلی داره برام پیش میاد :((؟لطف میکنید راهنمایی کنید .دوستان عزیز لطف میکنید:-/:">یه دنیا ممنون میشم راهنماییم کنید.گیج شدم.ممنون مرسی :-s
احتمالا سرعت اينترنتته ديگه نترس ربطي به بن نداره براي منم اينجوري ميشه عاديه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب الان باید خوشحال باشی دیگه:d
چون یکی هست همیشه سریع جواب میده احتمالا یه مشکلی پیش اومده
والا من که دیگه به زمین و زمان دارم چنگ میزنم. امروزم اعلام هک شدگی کردم. آخه یه اتفاقی برام افتاد چند دقیقه قبل از اینکه پیام ساسپند رو ببینم که نگفته بودم بهشون. اکانت من روی کنسول دوستم میلاد بود اما پسووردمو سیو نکرده بودم روش. چند دقیقه قبل از اینکه ساسپند بشم یه pop-up اومد که You are signed in on another console. همین لحظه یککه خوردم و سریع به میلاد خبر دادم که آیا با اکانت من ساین این شدی؟! در حالی 100% مطمئنم پسوورد رو نداره. که گفت نه بابا من دارم بازی میکنم خودم. کمی بعد از این مکالمات صفحه ساسپند برام باز شد.

یه مورد جالب دیگه که همین امروز بهش برخودم اکتیو بودن اکانت منه. اونجا ساپورت امروز داشت چک میکرد گیمرتگمو برگشت گفت تو ساسپند نشدی که. گفتم یعنی چی؟! الان من ساسپندم دیگه. گفت اینجا سیستم اکانتتو اکتیو نشون میده هم روی سایت هم روی کنسولت :| گفتم بابا اکتیو کجا بود بنده خدا الان ساسپندم من همه جای اسمم زده Code of Conduct و حتی اینم تاریخیه که برام زده. طرف خودش گیج شده بود :|

الانم که سایت xbox خوابید :| خلاصه امیدوارم سوتفاهم بوده باشه و حل بشه چون واقعا دیگه برای آدم نا نمیونه بره سمت گیم. الان 3-4 روزه دستم به کنسول نخورده :(

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
والا من که دیگه به زمین و زمان دارم چنگ میزنم. امروزم اعلام هک شدگی کردم. آخه یه اتفاقی برام افتاد چند دقیقه قبل از اینکه پیام ساسپند رو ببینم که نگفته بودم بهشون. اکانت من روی کنسول دوستم میلاد بود اما پسووردمو سیو نکرده بودم روش. چند دقیقه قبل از اینکه ساسپند بشم یه pop-up اومد که You are signed in on another console. همین لحظه یککه خوردم و سریع به میلاد خبر دادم که آیا با اکانت من ساین این شدی؟! در حالی 100% مطمئنم پسوورد رو نداره. که گفت نه بابا من دارم بازی میکنم خودم. کمی بعد از این مکالمات صفحه ساسپند برام باز شد.

یه مورد جالب دیگه که همین امروز بهش برخودم اکتیو بودن اکانت منه. اونجا ساپورت امروز داشت چک میکرد گیمرتگمو برگشت گفت تو ساسپند نشدی که. گفتم یعنی چی؟! الان من ساسپندم دیگه. گفت اینجا سیستم اکانتتو اکتیو نشون میده هم روی سایت هم روی کنسولت :| گفتم بابا اکتیو کجا بود بنده خدا الان ساسپندم من همه جای اسمم زده Code of Conduct و حتی اینم تاریخیه که برام زده. طرف خودش گیج شده بود :|

الانم که سایت xbox خوابید :| خلاصه امیدوارم سوتفاهم بوده باشه و حل بشه چون واقعا دیگه برای آدم نا نمیونه بره سمت گیم. الان 3-4 روزه دستم به کنسول نخورده :(
اره دیروز هم برای ما سوال شده بود که وقتی اکانتت بسته شده و همش اون نوشته اومده برات چجوری زذه 30 دقیقه پیش تو ان بودی؟ این معما رو شرلوک هلمز هم نمیتونه حل کنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر