امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
خدا از دهنت بشنوده نوید :( بخدا روز و شب نمونده برام. زندگی کلا به گند کشیده میشه جلو چشم آدم :( به غیر از این دلخوشی نداریم اینم که از دستمون میگیرن آدم به چه حالی میفته :(
داخل فروم Xbox.com هم تاپیک زدی ؟ جواب ندادن ؟

اینشالله که برگرده ، ادم 4 تا کنسول بسوزونه اکانت از دست نده ! :|

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,041
نام
نـــــــویـــــــــد
کسایی که بن شدن قبل از عرضه Halo 4 بازی کردن و تا عرضه وصل نشدن؟

نه اینم نیست چون خیلی هارو میشناسم این کارو کردن اما بن نشدن

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام سوال

اول سلام فربد جان پسر خا له عزیز م .یک شنبه صبح فربد جان /دوستان عزیز ساعت 9 اس داد به گوشیم که موج بن اومده دستت درد نکنه من تا الان 45 صبح هست نرفتم .البته حالم گرفته شد چون 25 روز بود اینترنت ما مشکل داشت از جمعه خوب شد من شنبه شب هم تا ساعت 4 صبح happy war بازی می کردم .خوب شد گرفتم خوابیدم وگر نه حتما بن میشدم.حالا دوستان عزیز این مشکل کی حل میشه من اکانت گلد چون میگیرم الان یک ماش سوخت .

دوست عزیز و گیمر perfect
اقا فردین ناراحت نباش شاید به قول فربد ماکروسفتچی ناشی یه کاری کرده بر گرده.سخته من دو سه بار سیوام پاک شد ریختم بهم. امید وار باش دوست عزیز یه سوالم دارم اقا فردین مشکلتون خیلی برا دیگران هم پیش میاد یا نادره.ببخشید می پرسم اطلاعاتم کمه ؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
توی فروم xboxlive.com هم خیلیا گفتن بن شدیم ،جریان چیه؟من خودم با 97% میرم لایو هنوز اتفاقی نیوفتاده

آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دلیل بن شدن ها هیچ کدوم دلیل بازی کپی نبود!دلایل زیر بودن:
1-ناسزا گفتن به سایر افراد
2-پول در آوردن یا گرفتن پوینت در xbox
مثلا من فلان کار رو برات بکنم تو لایو تو بهم پول بدی یا مثلا تبلیغ کردن کلا تجارت کردن در xbox
3-تغییر قیافه آواتار فراتر از حد مشروع
((خداییش این دیگه چیه من نفهمیدم یکی بیاد تعریف کنه!)
4-پرسیدن از سایر افراد مشخصات اکانتشون رو مثلا پسورد یا سایر اطلاعات شناسایی!
5-آزار و اذیت سایر بازیکنان((این شامل من هم میشه با هر آلمانی که بازی میکردم یه فحش نازی بودن و نژاد پرست بودن بهشون میدادم!))که شامل قومیت و ...میشه!
6-تغییر در اکانت به صورتی که مجاز نباشه از قوانین مارکت پیروی نکنه((اینم شامل من میشه تغییر گیمر پیکچر توسط هوریزون کسی اگه تغییر داده سریعا درستش کن!))
7-تغییر در اکانت به صورتی که شامل تقلب بشه!(افزایش گیم اسکور مثلا!))

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
4-پرسیدن از سایر افراد مشخصات اکانتشون رو مثلا پسورد یا سایر اطلاعات شناسایی!
این یعنی چی؟
مثلا من به یکی پروفایلمو دادم تا برام آنلاین پس بخره یعنی یعنی الان یکی از ما بن میشه.
چه دلایل عجیبی.مثلا من به یکی با زبان فارسی ناسزا بگم بعد اون طرف باید از من شکایت کنه یا ماکرو خودش مترجم داره؟:d
تو این نکاتی که گفتی من فقط همون شماره 4 رو اونم به خاطر خرید آنلاین پس رعایت نکردم چون خودم نمیتونستم بخرم.اگه واقعا به خاطر این چیزا بن کنن دیگه خیلی بیکارن همینجوری آخر نسلی گفتن بذار چند نفرو بن کنیم:d

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
این یعنی چی؟
مثلا من به یکی پروفایلمو دادم تا برام آنلاین پس بخره یعنی یعنی الان یکی از ما بن میشه.
چه دلایل عجیبی.مثلا من به یکی با زبان فارسی ناسزا بگم بعد اون طرف باید از من شکایت کنه یا ماکرو خودش مترجم داره؟:d
تو این نکاتی که گفتی من فقط همون شماره 4 رو اونم به خاطر خرید آنلاین پس رعایت نکردم چون خودم نمیتونستم بخرم.اگه واقعا به خاطر این چیزا بن کنن دیگه خیلی بیکارن همینجوری آخر نسلی گفتن بذار چند نفرو بن کنیم:d
نمیگیری دیگه!
مثلا من به تمام فرندهام پیام بدم که مثلا مشخصات اکانتتون رو بدین تا بهتون 1000 پوینت مایکروسافت رایگان بدم!
یا هی به این یکی و اون یکی پیام بدم اکانتت رو بهم بده برات فلان کار رو میکنم این غیر مجازه!مترجم ندارن!ولی تو cod bo2 ندیدی offensive language داره تازه تو قسمت پروفایل هم میتونی با کسی که بازی میکنی بگی بد صحبت میکنه!یادم رفته ولی فکر کنم perfer player یا همچین چیزی بود معمولا خودم که فیفا بازی میکردم هر کسی زود خارج میشد یه دونه برای زود خارج شدن از بازی میدادم اون جا لحن بد هم بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر