امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
با سلام خدمت عزیزانم
به احتمال 99.9% من هم بن شدم :(( تا عصر هیچ مشکلی نبود از وقتی هم مخابرات قاطی کرده فقط صبح ها و گاهی وقتا شبا میام اما همی الآن تست کردم :
network : connected
internet : connected
xbox live : failed

اما برا من این پیام رو نمیده : Z: 8015 - 190D
اینه : Z: 0000 - 274C
- فقط black ops 2 رو آنلاین میزدیم که burner max هم بود
- live gamer tags واسه برادرامه که خودمم باهاشون گه گاهی میومدم : ijkiteam , creepypurse7
- پس فردا امتحان داشتم گفتم ساعت 2 شبه همه خوابن بریم حالشو ببریم خخخ
- امیدوارم هیشکی بن نشه خیلی ستمه بخدا

---------- نوشته در 03:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:41 AM ارسال شده بود ----------

با سلام خدمت عزیزانم
به احتمال 99.9% من هم بن شدم :(( تا عصر هیچ مشکلی نبود از وقتی هم مخابرات قاطی کرده فقط صبح ها و گاهی وقتا شبا میام اما همی الآن تست کردم :
network : connected
internet : connected
xbox live : failed

اما برا من این پیام رو نمیده : Z: 8015 - 190D
اینه : Z: 0000 - 274C
- فقط black ops 2 رو آنلاین میزدیم که burner max هم بود
- live gamer tags واسه برادرامه که خودمم باهاشون گه گاهی میومدم : ijkiteam , creepypurse7
- پس فردا امتحان داشتم گفتم ساعت 2 شبه همه خوابن بریم حالشو ببریم خخخ
- امیدوارم هیشکی بن نشه خیلی ستمه بخدا

>> ادیت : چند بار تست کردم سیم رو از مودم کندم دوباره جا زدم چند بار خدایا شکرت درست شد
- به خاطر پست اشتباه معذرت خواهی میکنم

ehsan.dftm

کاربر سایت
Jan 20, 2013
4
نام
احسان رستمی
بن شدن

تورو خدا یکی جواب بده :(((
w:0000-0021
x:0000-F009
y:0000-0000
z:8015-1904
من بن شم یا نه؟؟؟ مساله حیاطیه، آخه کنسولم کپی خور نیست و هفته پیش خریدمش! ببینم اگه بن شدم برم پسش بدم :(((((

پ.خ بدید لطفاَ

راستی اینترنتم پارس آنلاینه! این ارور رو تو اینترنت تست میده، یعنی نتورک تست رو رد میکنه، بعد تو اینترنت تست ارور میده :(

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
دوستان تو رو خدا اینقدر ندید بدید بازی در نیارید.کجا دیدید که به خاطر وصل نشدن به لایو و ارور دادن در اون مرحله کسی بن شه.
هر کس بن بشه قشنگ اون زیر میزنه You Have Been Banned!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همین الان بدون هیچ گونه دلیلی اکانتم ساسبند شد از لایو. دوستمم هم امشب اولین باری بود که میخواست پا بذاره به دنیای لایو. همین وصل شد نوشت که کنسول و پروفایلت با هم بن شدن؟!!!! کسی خبر نداره؟!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
همین الان بدون هیچ گونه دلیلی اکانتم ساسبند شد از لایو. دوستمم هم امشب اولین باری بود که میخواست پا بذاره به دنیای لایو. همین وصل شد نوشت که کنسول و پروفایلت با هم بن شدن؟!!!! کسی خبر نداره؟!

ای وای نگو. یعنی بن ویو تو راهه؟ بعد این همه مدت.
دوستان دیگه به محض مشاهده بن و ساسپند خواهش می کنم سریعا بیایید اطلاع بدید.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
یکی دیگه از دوستام هر دو حالته بن شد. هم اکانت هم کنسول. من فقط اکانتم بن شده.

کنسول دوستتون احتمالا از قبل فلگ شده بوده به خاطر همین تا وصل شده بن شد. شما هم شاید کار اضافه ای کردی که پروفایلت ساسپند شده مثلا marketplace theft یا همچین چیزی...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کنسول دوستتون احتمالا از قبل فلگ شده بوده به خاطر همین تا وصل شده بن شد. شما هم شاید کار اضافه ای کردی که پروفایلت ساسپند شده مثلا marketplace theft یا همچین چیزی...
دوست عزیز درس لایو به من ندین که. من خودم خدای این کارام. دیگه اینقدر حالیمه توی این 4 سالی که توی لایو هستم حداکثر امنیت رو رعایت کردم و 1 بار هم بن نشدم. (به غیر از 1 باری که کلا مایکروسافت فریم ور iXtreme رو تشخیص داد و کل دنیا رو بن کرد).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر