امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

a_b_c_d

کاربر سایت
Jul 14, 2008
38
منم سوال همین دوستمون رو داشتم.
اگه dlc های پولی یک بازی رو از جای دیگه دانلود کنیم و بریزیم ، خطر بن شدن وجود داره یا نه ؟
میخوام dcl gangnam style dance central 3 رو بگیرم :d ولی هنوز نگرفتم چون مطمئن نیستم که بن بشم یا نه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کلا شایعه هست که مایکرو دیگه بن نمیکنه و لی بازم به ریسکش نمی ارزه.
راجع به gangnam style هم بگم که :
این احمقانه ترین رقصی هست که تا حالا دیدم ولی باحاله:dمخصوصا اینجاش:
ab70731b1553.jpg

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
منم سوال همین دوستمون رو داشتم.
اگه dlc های پولی یک بازی رو از جای دیگه دانلود کنیم و بریزیم ، خطر بن شدن وجود داره یا نه ؟
میخوام dcl gangnam style dance central 3 رو بگیرم :d ولی هنوز نگرفتم چون مطمئن نیستم که بن بشم یا نه

میشه بگی از کجا میشه dlc مجانی گرفت؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
گمان کنم کنسول من هم به نوعی بن شده ، چون وقتی می خوام از Marketplace خرید کنم با خطای 80153410 مواجه میشم (؟!) کسی از شما دوستان از چگونگی رفع این خطا آگاهی داره؟

سپاس

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
گمان کنم کنسول من هم به نوعی بن شده ، چون وقتی می خوام از Marketplace خرید کنم با خطای 80153410 مواجه میشم (؟!) کسی از شما دوستان از چگونگی رفع این خطا آگاهی داره؟

سپاس

وقتی یکی بن بشه کلا نمیتونه به لایو وصل شه .
اون عادیه .
با VP ان از سایت xbox بخر .

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
وقتی یکی بن بشه کلا نمیتونه به لایو وصل شه .
اون عادیه .
با VP ان از سایت xbox بخر .
با توجه به اینکه VP ان IP رو تغییر می ده ، پس شما می خواین بگین که برخلاف تصور من مشکل از ای پی من نشات می گیره و نه از اکانتم ! خب اگر اینطور باشه پس چرا این مشکل بعد از 2 سال ناگهان بروز کرده ؟!

بازم ممنون از کمکتون :)

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
با توجه به اینکه VP ان IP رو تغییر می ده ، پس شما می خواین بگین که برخلاف تصور من مشکل از ای پی من نشات می گیره و نه از اکانتم ! خب اگر اینطور باشه پس چرا این مشکل بعد از 2 سال ناگهان بروز کرده ؟!

بازم ممنون از کمکتون :)
این قضیه فکر کنم از اوخر خرداد امسال شروع شد...دلیلشم اینه که ماکروسافت به خاطر تحریم ها این کارو کرد.آخه یکی نیست به بیل گیتس مسخره(رییس ماکروسافت) بگه آخه ایکس باکس بازی کردن هم تحریم کردن میخواد؟؟؟!!!!!من که بیل گیتسو ببینم یه تف تو صورتش میندازم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
میشه راهنمایی کنین چطور میشه برای کنسول Xbox وی P ان ست کرد؟
من خودم سعی کردم با این آموزش پیش برمhttp://forum.bazicenter.com/thread68996/
ولی نتونستم باید وی چی انت قوی باشه کله دنگو فنگ داره.البته اگه لب تاب داشته باشی کاری نداره.بازم اگه نتونستی بچه های باحاله سایت هستن که برات آنلاین پس بگیرن

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
وی P ان رو هم امتحان کردم اما متاسفانه جواب نداد :( شاید به این خاطر باشه که این بن روی اکانتم قرار گرفته و دیگه تغییر آی پی هم مشکلی رو حل نمی کنه (؟) به هر روی سپاسگزار میشم اگر دوستان راه حل دیگه ای دارن با ما هم درمیون بگزارن ، وگرنه که شاید یه ایمیل بیل گیتس گرام بزنم بلکه جلوی این حرکت احمقانه رو بگیره !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
وی P ان رو هم امتحان کردم اما متاسفانه جواب نداد :( شاید به این خاطر باشه که این بن روی اکانتم قرار گرفته و دیگه تغییر آی پی هم مشکلی رو حل نمی کنه (؟) به هر روی سپاسگزار میشم اگر دوستان راه حل دیگه ای دارن با ما هم درمیون بگزارن ، وگرنه که شاید یه ایمیل بیل گیتس گرام بزنم بلکه جلوی این حرکت احمقانه رو بگیره !
وی چی ان 100% جواب میده به شرطی که درست عمل کنی.این موضوع ایمیلو اینا هم بچه های سایت پیگیر بودن ولی گویا از داخل هم فی/ل/تر شده ونمیشه کاریش کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر