امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
حداقلش اینه که برنر مکس نیست داداش، توی عکس اول که قرمز نوشته فیلان بایت دیتا کم داره.
دوستان میگن برنر مکس نباشه بن نمیشی. ولی من میگم شاید بشی :D البته خیلی ها رو دیدم چند ماهه دارن با دیسک ۹۷% بازی میکنن هیچ اتفاقی نیوفتاده براشون.
کلا شاید دیگه هیچکس بن نشه، تا جایی که میدونم ایکس باکس جدید تا ۸ ماه دیگه معرفی میشه :D
دیسکی که برنر مکس نباشه رو نمیشه از نظر استلث بودن هم چک کرد.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
من اگه با این call of duty modern warfer 3 برم . اگه دستگام شناخته بشه که کپی خوره!(خدا نکنه:d) بعد دیگه بازی رو نزارم! بن میشم آیا؟:d

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
من اگه با این call of duty modern warfer 3 برم . اگه دستگام شناخته بشه که کپی خوره!(خدا نکنه:d) بعد دیگه بازی رو نزارم! بن میشم آیا؟:d

بله اگه بخوان بفهمن میری تو لیست سیاه ( در اصطلاح فلگ میشی) بعدا اگه سلاح بدونن بنت میکنن :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اقا این برنر مکسه یا نه؟!!از 7سنگ گرفتم:(هر برنر مکسی میگیرم اینتوریه یه راهنمایی کنید :(
nh6dpzii5cic5a59bte.png

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
اقا این برنر مکسه یا نه؟!!از 7سنگ گرفتم:(هر برنر مکسی میگیرم اینتوریه یه راهنمایی کنید :(
nh6dpzii5cic5a59bte.png
خیر برنرمکس نیست
چون نوشته iso خیلی کمه.و iso ایکه کم باشه نشون میده که بازیت 97%ایه
برو پسش بده اگه به اسم برنرمکس گرفتیش.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
خیر برنرمکس نیست
چون نوشته iso خیلی کمه.و iso ایکه کم باشه نشون میده که بازیت 97%ایه
برو پسش بده اگه به اسم برنرمکس گرفتیش.
از این سایت اینترنتیاست :( از کجا بگیرم بابا من هرجا میرم برنر مکس میگیرم اینجوریه!!!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
نکات ایمنی هم حتی رعایت نکنی بن نمیشی مثل من.ولی به نظرم وقتی کنسول جدید مایکروسافت بخواد بیاد حتما خیلیا رو بن میکنه .تا کنسول جدیدو خریداری کنن

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
نکات ایمنی هم حتی رعایت نکنی بن نمیشی مثل من.ولی به نظرم وقتی کنسول جدید مایکروسافت بخواد بیاد حتما خیلیا رو بن میکنه .تا کنسول جدیدو خریداری کنن
یعنی الان تو با دیسک معمولی رفتی لایو!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر