امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
من ۲۰ دقیقه بازی کردم به لایو هم وصل بودم بعدش همه چیزو از هارد پاک کردم , الان ۲ روز گذشته هنوز بن نشدم . امکان داره بن نشم ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
من یدونه ایکس باکس دیگه اورجینال دارم که کپی خور نشده و اکبند داره خاک میخوره میتونم dvd key اون مدل اسلیم 4 گیگ رو بزنم روی مادربورد خودم که مدل اسلیم 250 گیگ هست تا از بن شدن در بیام؟

برای اینکارم بازم 150 تومان میگیرن ؟ من نمیخوام دستگاهم جیتگ بشه در صورتی که دوستان میگن با این روش دستگاه جیتگ میشه؟؟!!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من یدونه ایکس باکس دیگه اورجینال دارم که کپی خور نشده و اکبند داره خاک میخوره میتونم dvd key اون مدل اسلیم 4 گیگ رو بزنم روی مادربورد خودم که مدل اسلیم 250 گیگ هست تا از بن شدن در بیام؟

برای اینکارم بازم 150 تومان میگیرن ؟ من نمیخوام دستگاهم جیتگ بشه در صورتی که دوستان میگن با این روش دستگاه جیتگ میشه؟؟!!!
با jtaq سی پی یو کی رو در میارن!(یعنی تعمیراتی که انجام میدن با jtaq یکیه!)خوب میتونی بگی فقط cpu key رو در بیاره و رو این فلش کنه و دست کاری دیگه نکنه!(یعنی اورجینال بمونه!)
مثلا فکر کن موتور ماشین خرابه برای تعمیرش باید موتور رو باز کنن و تعمیرش کنند تو میگی که موتور رو باز کنن ولی تعمیر نکنن!یعنی cpu key رو بدست بیار(چیزی که برای jtaq لازمه!)ولی jtaq رو انجام ندن!
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی!
اگه فرد با انصاف باشه ارزون تر هم در میاد!
cpu key رو عوض میکنن نه dvd key!یعنی مایکروسافت فکر میکنه این یه کنسول دیگه هست!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوستان فعلا halo 5 رو انلاین بازی کردن فراموش کنید اگر میخایین بن نشین...من یه سال و خورده ایی قبل بن شدم و بعد از یه سال بخشیده شدم...نا امید نباشین..

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
با jtaq سی پی یو کی رو در میارن!(یعنی تعمیراتی که انجام میدن با jtaq یکیه!)خوب میتونی بگی فقط cpu key رو در بیاره و رو این فلش کنه و دست کاری دیگه نکنه!(یعنی اورجینال بمونه!)
مثلا فکر کن موتور ماشین خرابه برای تعمیرش باید موتور رو باز کنن و تعمیرش کنند تو میگی که موتور رو باز کنن ولی تعمیر نکنن!یعنی cpu key رو بدست بیار(چیزی که برای jtaq لازمه!)ولی jtaq رو انجام ندن!
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی!
اگه فرد با انصاف باشه ارزون تر هم در میاد!
cpu key رو عوض میکنن نه dvd key!یعنی مایکروسافت فکر میکنه این یه کنسول دیگه هست!

اگر cpu key اون یکی دستگاه رو روی خودم کپی کنم کپی خور دستگاهم نمیپره؟

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
من هم هیلو 4 رو افلاین گذاشتم تو دستگاه و تو کات سین اول بازی ازش در اومدم و دیگه بازی نکردمش. وصل شدم به لایو Game History هیلو 4 رو هم پاک کردم. خوشبختانه فعلا که بن نشدم :d

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من هم هیلو 4 رو افلاین گذاشتم تو دستگاه و تو کات سین اول بازی ازش در اومدم و دیگه بازی نکردمش. وصل شدم به لایو Game History هیلو 4 رو هم پاک کردم. خوشبختانه فعلا که بن نشدم

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

من هم هیلو 4 رو افلاین گذاشتم تو دستگاه و تو کات سین اول بازی ازش در اومدم و دیگه بازی نکردمش. وصل شدم به لایو Game History هیلو 4 رو هم پاک کردم. خوشبختانه فعلا که بن نشدم :d

gmae history کجاس دیگه منم برم پاک کنم؟فک کنم هیچکی با بازی افلاین بن نشه

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
gmae history کجاس دیگه منم برم پاک کنم؟فک کنم هیچکی با بازی افلاین بن نشه

فک کنم منظورش همون game achiement باشه.

---------- نوشته در 04:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

منم آفلاین زدم ولی با پروفایلی که نمیرم لایو زدم.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
فک کنم منظورش همون game achiement باشه.

---------- نوشته در 04:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

منم آفلاین زدم ولی با پروفایلی که نمیرم لایو زدم.

ببخشید همون game achiment کجاس؟بعد به ظنر شما من بعد از یک هفته بن نشدم دیگه کی خطر رفع میشه؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اگر cpu key اون یکی دستگاه رو روی خودم کپی کنم کپی خور دستگاهم نمیپره؟
کپی خور دستگاه نمی پره!
ولی تا ابد الدهر همزمان دو دستگاه نمیتونن به لایو وصل بشن این مشکل هست!

---------- نوشته در 05:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

بابا یکی جواب بده کنسولم رو که فاتحشو خوندم دیگه پروفایلم رو دیگه نمی تونم بی خیالش بشم.؟؟؟
نمیتونی پروفایل رو unban کنی!
متاسفانه باید بی خیالش بشی!البته با ساپورت مایکروسافت هم صحبت کنی و مخش رو بزنی شاید unban بشی ولی احتمالش کمه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
کپی خور دستگاه نمی پره!
ولی تا ابد الدهر همزمان دو دستگاه نمیتونن به لایو وصل بشن این مشکل هست!

منظورت از دو دستگاه همزمان با همه؟ یا یکی از دو دستگاه که مثلا مال من باشه میتونه؟ یا اصلا هیچکدوم نمیتونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر