امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
:-"
امین جیگر من دانشجوی رشته کامپیوترم ... همین کار رو کردم ولی نشد :confused:
تو سیدی دوتا فایل دیگه بود میگم شاید ایراد از اون باشه ! کسی تاحالا با CD پر این کار رو کرده ؟!

معلومه كه نمي شه ... مي نويسه Mixed Media Disk ... بايد سي دي خالي باشه تا خوده دستگاه صفحه ي آپديت رو بياره بالا بعد شما Yes رو مي زني و آپديت شروع ميشه ;)
موفق باشي...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
روی cd خام هم رایت کردم نشد !!!!!!! :((
مگه اینجوری نیست :
cd رو توی دستگاه میزاریم
دستگاه رو خاموش میکنیم
دوباره روشن میکنیم بعد خودش میگه اپدیت کنم یا نه ؟!
این فایلی که دانلود کردم هیچ پسوندی نداره ... درسته دیگه همینه ؟ ( su20076000_00000000 )

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
روی cd خام هم رایت کردم نشد !!!!!!! :((
مگه اینجوری نیست :
cd رو توی دستگاه میزاریم
دستگاه رو خاموش میکنیم
دوباره روشن میکنیم بعد خودش میگه اپدیت کنم یا نه ؟!
این فایلی که دانلود کردم هیچ پسوندی نداره ... درسته دیگه همینه ؟ ( su20076000_00000000 )

نمي دونم مشكل چيه !! ... شايد مديران بتونن كمكت كنن ... بايد صبر كني ...
موفق باشي...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بابا من روی سیدی rewritable ریختم شا چی میگی خوب با nero این کار را بکنید برید روی قسمت make data cd تموم شد رایت کنید فقط این را هم بگم وقتی از زیپ در آوردیم اون فولدر را به طور کامل روی سدی بریزید ن محتویاتش

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بابا من روی سیدی rewritable ریختم شا چی میگی خوب با nero این کار را بکنید برید روی قسمت make data cd تموم شد رایت کنید فقط این را هم بگم وقتی از زیپ در آوردیم اون فولدر را به طور کامل روی سدی بریزید ن محتویاتش

به من گفتن توش رو رایت کنم که ... !
بزارید یه بار با فولدر رایت کنم ببینم چی میشه ...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار

با خود Windows نمیشه رایت کرد ... منم به همین نتیجه رسیدم ... فقط با Nero

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
شرمنده من 360ندارم ولی می خوام اطلاعات جمع کنم . یعنی میشه از اینترنت با کامپیوتر بازی دانلود کرد ریخت رو سیدی بعد با 360 بازی کرد ؟ بعد این بحث امتیاز در Live چی هست ؟ الان اوضاع بن چه طور است هنوز بن می کنند ؟

آخرین ویرایش:

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام
با عرض معذرت از عزیزان اگه کسی این ixterme firm ware رو داره بذاره تا بقیه هم بتونن بدون مشکل لایو بازی کنن خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر