امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
بابا "سالت" چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:sick:
استیلت یا به قولی استیلث!:cool:
یعنی مخفی، نهان. نشنیدید میگن هواپیماهای استیلت رو رادار نمی تونه رد گیری کنه!!!:biggrin1:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
کامبیز جون چرا راه دور میری همین SPLINTERCELL سبکش STEALTH/ACTION هست :biggrin1:

بعد من کنسولم تاحالا نه اپدیت شده نه به لایو وصل شدم
سه تا سوال داشتم :
یکی اینکه میخوام برم تو لایو یه چرخی بزنم نمیخوام بازی کنم اگه برم بن نمیشم که ؟!
دوم اینکه رضا گفت میشه اپدیتها و داشبورد رو با PC دانلود کنی رو DVD رایت کنی بعد
بزاری تو دستگاه و نصبش کنی ... ولی من تو سایت XBOX.COM چیزی برای دانلود پیدا
نکردم میشه یکی لینک دانلود اپدیت های جدید رو بزاره ؟ ( لطفا :blushing: )
سوم هم اینکه چطوری باید XBOX رو وصل کرد به اینترنت ؟

silent_ninja

کاربر سایت
May 4, 2007
70
نام
سید محمد
کامبیز جون چرا راه دور میری همین SPLINTERCELL سبکش STEALTH/ACTION هست :biggrin1:

سه تا سوال داشتم :
یکی اینکه میخوام برم تو لایو یه چرخی بزنم نمیخوام بازی کنم اگه برم بن نمیشم که ؟!
دوم اینکه رضا گفت میشه اپدیتها و داشبورد رو با PC دانلود کنی رو DVD رایت کنی بعد

جواب این دوستمون رو بدید انگار جواب منم دادید

ممنون

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey

سه تا سوال داشتم :
1- معلوم نيست كه بن بشي يا نه ولي احتمالش كمه نمي گم 100 درصد بن نميشي چون مورد هايي بوده كه بازي هم نكردن ولي بن شدن ! پس مواظب باش البته فريمور ضد بن بريزي رو كنسولت بري تو لايو ميشه بازي كرد. احتمالش 5 درصد ممكنه بن بشي .
ولي به نظر من نترس وصل شو ولي با فريمور ضد بن .

2- لازم نيست روي DVD رايت كني روي CD رايت كن .

اينم هم آپديت بهاري ماه مي لينك دانلود==> http://www.xbox.com/en-AU/support/xbox360/console/softwareupdates.htm

آموزش رايت و نصب رو كنسول هم از اينجا ببين: http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=186123&postcount=7

3- فقط با اينترنت پر سرعت (ADSL) ميشه به لايو وصل شد اگه ميخواي فقط بري تو لايو ADSL 64kbps كافيه ولي براي بازي تو لايو ADSL 128 kbps به بالا لازم هستش.

موفق باشي.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بابا "سالت" چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:sick:
استیلت یا به قولی استیلث!:cool:
یعنی مخفی، نهان. نشنیدید میگن هواپیماهای استیلت رو رادار نمی تونه رد گیری کنه!!!:biggrin1:

حالا چرا عصبي مي شي ؟‌!! درستشو گفتي ... چرا مثال مي زني تا طرف ظايع شه ؟ اگه يكم تو فرم چرخ بزني مي بيني تا حالا 5 - 6 نفر اين اشتبا رو كردن ... خوده منم به شك انداختن ... !!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ببخشید سوالم یکم اماتور گونست
update با frime ware یکی هستن :biggrin1:

یه سوال دیگه :
این frimeware ضد شناسایی شدن توی live رو از کجا باید دانلود کرد ؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
update با frime ware یکی هستن :biggrin1:

یه سوال دیگه :
این frimeware ضد شناسایی شدن توی live رو از کجا باید دانلود کرد ؟

خیر فریمور مریوط به سیدی رام دستگاه هست و برای تعویضش دستگاه باید باز بشه و همون کارهایی که در کپی خور شدن گفتند ولی update مربوط به دشبور هست (محیطی که ابتدا وارد 360 میشیم )و یک سری امکانات بهش اضافه میکنه به نظرم اگر با vga بازی نمیکنی update ننکن چون فرقی به حالت نداره فقط یکmarketplace اضافه میشه که مخصوص خرید در آمریکای شمالی هست ولی اگر vga داری حتما آپ کن چون تنظیمات اضافی میده که کیفیت بیشتر میشه توی تلوزیون که امتحان کردم نیومد

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
Punisher_j جون من اپدیت رو دانلود کردم روی یه سیدی که جا داشت رایتش کردم
ولی کار نمیکنه ! سیدی حتما باید خالی باشه ؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
update با frime ware یکی هستن
خیر فریمور مریوط به سیدی رام دستگاه هست و برای تعویضش دستگاه باید باز بشه و همون کارهایی که در کپی خور شدن گفتند ولی update مربوط به دشبور هست (محیطی که ابتدا وارد 360 میشیم )و یک سری امکانات بهش اضافه میکنه به نظرم اگر با vga بازی نمیکنی update ننکن چون فرقی به حالت نداره فقط یکmarketplace اضافه میشه که مخصوص خرید در آمریکای شمالی هست ولی اگر vga داری حتما آپ کن چون تنظیمات اضافی میده که کیفیت بیشتر میشه توی تلوزیون که امتحان کردم نیومد

توضیحات دوستمون تقریبا کامل بود!
ولی یکی دوتا نکته هست که باید بگم!
Firmware هایی که ما برای اجرای بازی های کپی ازشون استفاده می کنیم ، مربوط می شه به درایو دستگاه و کار درایو رو کنترل می کنه!
Update که شما میگی هم در اصل Firmware هست ولی مربوط می شه به قطعات دیگه دستگاه! مثل کارت گرافیک ، کارت صدا ، قسمت های امنیتی ، رابط کاربری و ....! مثلا اون امکاناتی که در رابطه با کابل VGA اضافه شده بود مربوط بود به قسمت گرافیک کنسول و افزایش سرعت استفاده از XBL هم مربوط می شه به قسمت های ارتباطی!
در ضمن سعی کنین همیشه ( بعد از اطمینان از اینکه آپدیت خطری برای اجرای بازی هاتون نداره ) کنسولتون رو آپدیت کنین! شاید امکاناتی که اضافه میشه بدردتون نخوره ولی بدلایل بالا آپدیت کنید بهتره! ;)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
از rar درش بیار بعد محتویات داخل فولدر رو به صورت data رایت کن!

:-"
امین جیگر من دانشجوی رشته کامپیوترم ... همین کار رو کردم ولی نشد :confused:
تو سیدی دوتا فایل دیگه بود میگم شاید ایراد از اون باشه ! کسی تاحالا با CD پر این کار رو کرده ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر