امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام بچه ها من که پوسیدم این همه با این خارجکی ها لایو بازی کردم تو رو خدا بیایین با هم دیگه لایو بازی کنیم بن نمیشید نترسین اخه چرا من بن نشدم تا حالا

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه ها من که پوسیدم این همه با این خارجکی ها لایو بازی کردم تو رو خدا بیایین با هم دیگه لایو بازی کنیم بن نمیشید نترسین اخه چرا من بن نشدم تا حالا
شما زیاد بازی کن چون من شرط میبندم شما 100 درصد بن میشی شک نکن سریالت الان سیو شده من بازم میگم کسی اونجا نیست یک برنمه هست که ماکروسافت طراحی کرده که سریال دستگاه های کپی خور شده را به دست میاره و هر از مدتی یک 5000 نفر را بن میکنن پس شما که اینقدر خوشحالی بازیات را بکن چون بازم میگم دسگات درصد100 بن میشه

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
شما زیاد بازی کن چون من شرط میبندم شما 100 درصد بن میشی شک نکن سریالت الان سیو شده من بازم میگم کسی اونجا نیست یک برنمه هست که ماکروسافت طراحی کرده که سریال دستگاه های کپی خور شده را به دست میاره و هر از مدتی یک 5000 نفر را بن میکنن پس شما که اینقدر خوشحالی بازیات را بکن چون بازم میگم دسگات درصد100 بن میشه

حالا بزا دل این بنده خدا هم به لایو خوش باشه ... شانس واسه بعضی ها خیلی خوب کار می کنه...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار

درایوت چیه ؟ از چه Update و از چه FirmWare استفاده می کنی ؟
با کدوم کشور وارد شدی ؟

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
درایوت چیه ؟ از چه Update و از چه FirmWare استفاده می کنی ؟
با کدوم کشور وارد شدی ؟

عزیزم ما آپ دیت بهاری رو انجام دادیم رفیقم درایوش هیتاچیه مال منم سامسونگ (بن ربطی به اینا نداره) .که تازه پریشب دو تا اکانت گلد 1 ساله خریدم(یکیش برای دوستم)از بچه هایی که کانادا هستن پرسیدم کفتن به سالت بودن سی دی مربوط میشه اگه حتی یک بار با سی دی که سالته نباشه بری تو لایو بن میشی.ما یونایتد استیت رو توی ریجستر انتخاب کردیم ولی مجبورم برای این اکانت جدید 1 ساله بکنمش کانادا. در ظمن این فریم ویر جدید همین کارو میکنه یعنی سی دی هایی رو که سالت نباشه اجرا نمیکنه .شما میتونید خودتون سی دی هارو چک کنید اگرم از نکست جن خرید میکنین همشون سالت هستند(به گفته خودشون)
.تازه برای این که مایکروسافت بتونه با سونی رقابت کنه ممکنه دست از بن کردن برداره .مگه به جز تو ایران چقد تو خارج از کپی و کپی خور کردن استفاده میکنند اونا درک میکنن که چرا باید یه سی دی قیمتش 80 دلار باشه .من که اسپند برای کنسولم دود کردم که تا حالا بن نشدم .شما هم امتحان کنید:laughing::laughing::eek::biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ما یونایتد استیت رو توی ریجستر انتخاب کردیم ولی مجبورم برای این اکانت جدید 1 ساله بکنمش کانادا.
شما نمی تونی کشور محل ثبت نامتو تغییر بدی و باید حتما یک id جدید دیگه بسازی. البته اصلا احتیاجی به تغییر کشور نیست چون کارت های gold رو می تونی روی کشور های مختلف استفاده کنی.

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
شما نمی تونی کشور محل ثبت نامتو تغییر بدی و باید حتما یک id جدید دیگه بسازی. البته اصلا احتیاجی به تغییر کشور نیست چون کارت های gold رو می تونی روی کشور های مختلف استفاده کنی.

من اینو میدونم اما میخوام با یه گیمر تگ دیگه برم لایو

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
1.این سالته همون cd های 8000 تومنی؟:confused:
2.من تا حالا یک بار هم وصل نشدم بن میشم؟:cool:
3.مگه با dial-up معمولی میشه وصل شد؟ :eek:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
1
.این سالته همون cd های 8000 تومنی؟:confused:

چی؟!

.من تا حالا یک بار هم وصل نشدم بن میشم؟:cool:

نه:laughing:

.مگه با dial-up معمولی میشه وصل شد؟ :eek:

میشه فقط به عنوان یه اپیدت معمولی توش بری نه اینکه بازی کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر