امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
عذرخواهی!

ببخشید!
من قبلا گفته بودم تا جواب نامه هام مشخص نشه پست نمی دم!
جواب امیدوار کننده ای ( بعد از 8 تا نامه ) بهم ندادن!
گفتن :
با توجه به اینکه تعداد این گونه نامه ها زیاد بوده ، باید مسئله رو بازبینی کنیم.
پاسخ رو خودتان مشاهده خواهید کرد. ( یعنی جواب هیچکس رو نمی دیم ، دیگه نامه ندید!)
ولی چندان نباید امیدوار باشید ، چون استفاده از کپی های غیر قانونی هم در مسئله دخیل است!

در رابطه با این که سرور نداریم و این حرف ها هم چیزی نگفتن! یعنی یک نامه برای همه نوشتن! خلاصه اینکه امیدی نیست! بشینیم با امید هکر ها! اگر واقعا بخاطر Cheating بود ، اکانت رو بن می کردن! نه کنسول رو!
در ضمن متن انگلیسی نامه رو هم نمی ذارم تا دوباره کدورتی پیش نیاد!

در آخر از تمام کسانی که بهشون بی احترامی کردم ( بخصوص اشکان عزیر ، macro25 و ... ) معذرت خواهی می کنم! امیدوارم به بزرگی خودشون ببخشن!:(

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سرانجام من هم حوصلم رفت و تست کانکشن کردم دیدم بله بن شدم!
این همه روز الکی صبر کرده بودم :)
من 5 تا بازی بیشتر ندارم و فقط یکیش stealth نیست که همونم بیشتر از همه بازی کردم یعنی GOW
جا داره کمال تنفر و انزجارم رو نسبت به شخص سامان که این بازی رو به من داد ابراز کنم :biggrin1:
و از جناب تکاوچ هم که این بازی های غیر stealth رو در سطح جامعه پخش نمودن و کنسول های ما رو مورد عنایت قرار دادن تشکر کنم!
البته باز هم مشخص نیست ولی احتمالاً این قضیه stealth هم نقش داشته! بعضی ها با درایو سامسونگ و بازیهای stealth هنوز بن نشدن. در هر صورت من ازت بدم میاد سامان :)

اگه راهی پیدا نشه باید برای Live کنسول و بازی اریجینال بخریم :((
از کنسول فعلی هم میتونیم برای انجام سایر بازیها استفاده کنیم. هر بازی که آدم خیلی خوشش اومد و مطمئن شد که لایوش مدتها سرگرمش میکنه میره اریجینالش رو میخره ... :crying1:
تعویض بازی های اریجینال بین بچه ها هم زیاد منطقی نیست چون مثلاً شاید من هوس کنم امیر رو توی GOW لوله کنم :cheesygri در اینصورت باید جفتمون GOW داشته باشیم نمیشه یکی بگیره بده اون یکی.

شاید بعدهاااا یک core و اندکی بازی اریجینال بگیرم ...

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
چه عجله ایی داشتی برا بن شدن :) یعنی شما وارد live هم نشده بودی باز شناساییت کردن؟؟
کی صفحه رو بهم زده؟؟قک کنم شمایی متال گیر جان

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ميشه يه سوال بپرسم ؟!
اين چيزا ( بن شدن از Xbox Live ) به مسائل سياسي ايران ربط داره ؟
يا فقط به خاطر بازي هاي كپي هستش ؟

فک نیمکنم بن شدن هیچ ربطی به مسائل سیاسی ایران داشته باشه . چون افرادی که تا به حال بن شدن از کشورهای مختلف حتی خود امریکا بودن .
این مسئله بیشتر برمیگرده به کنسول های هک شده و بازیهای کپی . البته طبق گفته ی دوستان بودن کسایی که کنسولشون هک نشده بوده و از بازیهای ارجینال هم استفاده میکردن ولی بن شدن !!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
ميشه يه سوال بپرسم ؟!
اين چيزا ( بن شدن از Xbox Live ) به مسائل سياسي ايران ربط داره ؟
يا فقط به خاطر بازي هاي كپي هستش ؟
نه هیچ ربطی نداره. از همه جای دنیا بن شدن. دلیلش هم خب مشخصه ماکروسافت نمیخواد حقش پایمال بشه! با توجه به ساده بودن روش کپیخور کردن 360 خیلی ها از بازیهای کپی استفاده میکردند و این برای ماکروسافت و بازی سازها ضرر هست. ضمن اینکه ماکروسافت میخواسته به قول خودش محیط لایو رو امن تر بکنه و تمام کسانی که کنسولشون دستکاری شده بوده رو بن کرده.

چه عجله ایی داشتی برا بن شدن :) یعنی شما وارد live هم نشده بودی باز شناساییت کردن؟؟
کی صفحه رو بهم زده؟؟قک کنم شمایی متال گیر جان
من؟ :)
من 2 ماهه 360 گرفتم و شاید نزدیک 200 ساعت لایو بازی کردم این مدت. اما از وقتی جریان این بن کردن ها شروع شد دیگه به لایو وصل نشدم بلکه فرجی بشه، امروز تست کانکشن کردم دیدم بن شدم و این مدت وصل نشدن فایده نداشته چون از قبل شناسایی شده بودم.
صفحه هم مشکلی نداره اشکال از گیرندست :)

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من؟

بله خوده خوده شما!! :)میدونم live بازی کردی!! منظورم این بود که کسایی که live بازی کردن و شناسایی شدن دیگه کارشون تمومه اره؟ یعنی فرقی نداره حالا وصل شن به live یا نشن قبلا باید به فکر میبودن و الان اکثر کسایی که از زمان پیش اومدن این قضایا دیگه به live وصل نمیشن و بشون توصیه میشد دست نگهدارن شاید خیلیهاشو بن شدن خودشون خبر ندارن...

این هواپیماهه که امضاته وقتی میخوای صفحه رو باز کنی عرضو بهم میزنه بعد که تصویرش کامل شد درست میشه.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
بله خوده خوده شما!! :)میدونم live بازی کردی!! منظورم این بود که کسایی که live بازی کردن و شناسایی شدن دیگه کارشون تمومه اره؟ یعنی فرقی نداره حالا وصل شن به live یا نشن قبلا باید به فکر میبودن و الان اکثر کسایی که از زمان پیش اومدن این قضایا دیگه به live وصل نمیشن و بشون توصیه میشد دست نگهدارن شاید خیلیهاشو بن شدن خودشون خبر ندارن...

این هواپیماهه که امضاته وقتی میخوای صفحه رو باز کنی عرضو بهم میزنه بعد که تصویرش کامل شد درست میشه.
آره گویا شناسایی شده ها کارشون تمومه. حتی همین یارو که داره روی firmware جدید کار میکنه گفته این بدرد بن شده ها و شناسایی شده ها نمیخوره ...
کلاً ms بطرز خیلی شدید الحنی وارد میدون شد! اگه میخواست یهو بیاد شروع کنه بن کردن خیلی ها میتونستن از زیر دستش در برن ولی گویا اومد اول کلی ها رو شناسایی کرد بعد با خیال راحت شروع کرد بن کردن.

این هواپیماهه که امضاته وقتی میخوای صفحه رو باز کنی عرضو بهم میزنه بعد که تصویرش کامل شد درست میشه
خب بهر حال این هواپیما در حدیه که بتونه صفحه رو بهم بزنه :)

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
آیا توی فروم کسی بوده که همه بازی هاش Stealth بودن و بازم بن شده باشه ؟
من فکر می کنم اصل مشکل از این بازی هایی باشه که Stealth نبودن و باهاش لایو بازی می کردن
آیا الان کسی لایو میتونه بازی کنه ؟

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
با سلام
آیا توی فروم کسی بوده که همه بازی هاش Stealth بودن و بازم بن شده باشه ؟
من فکر می کنم اصل مشکل از این بازی هایی باشه که Stealth نبودن و باهاش لایو بازی می کردن

1- فکر نکنم ولی شنیدم که اونا هم بن شدن
2-نه مشکل تو کنسولا بوده که هک شده بودند
3-خیر کسانی هم که بن نشدند به لایو متصل نشند که درجا پیغام بن شدن رو سرشون فرود می اد:biggrin1:

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
فقط كساني كه در live بازي كردن بن شدن ؟ يعني اگر مثل من فقط در live چند تا trailer و demo دانلود كرده باشن بازم بن ميشن ؟

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
با سلام

من هنوز بن نشدم و فکر هم نمیکنم که بن بشم. بازی ها هم همه مالزی و مگا گیم هست.

اکانت
Silver دارم. ولی درحال حاضر با 2 نفر دیگه از بچه ها لایو بازی می کنیم.

shahin63 داش شاهین گل
Cipher 666 محسن و منصور
the300isfalse خودم (مصطفی)

بیشتر Gow , Cod3 می زنیم. اونهایی اکانت
Silver دارن. فکر نمیکنم تا پایان اکانتشون براشون مشکلی پیش بیاد. البته فعلا در حد حدس و گمان هست.

پس هر کس که به Live وصل میشه مسئولیتش با خودش هست.

من فکر میکنم اونهایی که قرار بوده بن بشن تا حالا بن شدن. پس وصل شدن یا نشدن به لایو براشون فرقی نداره.

دوستان لطف کنند به چندتا سوال پاسخ بدن :
1- تا حالا کسی که اکانت silver داشته بن شده یا نه؟؟؟ (ممکنه اکانت شما تموم شده باشه ، پس دقت کنید)
2- دستگاهتون رو از کجا خریدید؟؟؟ (مربوط به هک کردن دستگاه میشه، که از کدوم روش استفاده شده)

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam

من هنوز بن نشدم و فکر هم نمیکنم که بن بشم. بازی ها هم همه مالزی و مگا گیم هست.

اکانت
Silver دارم. ولی درحال حاضر با 2 نفر دیگه از بچه ها لایو بازی می کنیم.

shahin63 داش شاهین گل
Cipher 666 محسن و منصور
the300isfalse خودم (مصطفی)

بیشتر Gow , Cod3 می زنیم. اونهایی اکانت
Silver دارن. فکر نمیکنم تا پایان اکانتشون براشون مشکلی پیش بیاد. البته فعلا در حد حدس و گمان هست.

پس هر کس که به Live وصل میشه مسئولیتش با خودش هست.

من فکر میکنم اونهایی که قرار بوده بن بشن تا حالا بن شدن. پس وصل شدن یا نشدن به لایو براشون فرقی نداره.

دوستان لطف کنند به چندتا سوال پاسخ بدن :
1- تا حالا کسی که اکانت silver داشته بن شده یا نه؟؟؟ (ممکنه اکانت شما تموم شده باشه ، پس دقت کنید)
2- دستگاهتون رو از کجا خریدید؟؟؟ (مربوط به هک کردن دستگاه میشه، که از کدوم روش استفاده شده)

دوست عزیز مگه با سیلور هم میشه لایو بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری بود کی گلد می خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر