امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
وقتی که خودتون نخواین از حقتون دفاع کنین ، من چی بگم!
این حرفو چند بار زدی و من فکر کردم داری شوخی می کنی. اگه واقعا فکر کردی داری با این کارا از حقت دفاع می کنی من دیگه نمی دونم چی باید بگم؛ بهتره یه بار دیگه برم در زمینه حق و باطل تحقیق کنم چون شاید تا حالا اشتباه فکر می کردم در مورد این دوتا.
مایکروسافت چیترها هم یکی از دلایل بن کردنش بوده ولی بخش اصیلش به خاطر بازی های کپی بوده چون سر این مسئله کلی ضرر می ده من نمی دونم شما چجوری میخوای اینو بفهمی. این بازی های کپی که شما خیلی راحت با قیمت 1/10 قیمت اصلی می خری و بازی می کنی و 2 روز بعد هم می ندازی دور کلی وقت و هزینه برای سازنده هاش داشته و مطمئن باش اصلا این کار شما نه تنها حقی نیست بلکه پایمال کردن حق دیگرانه حالا شما و امثال شما به دلیل کمبود بودجه نمی تونن جنس مورد نظر رو تهیه کنن تقصیر سازنده نیست.
برای شما مهم نیست که بازی لایو بازی نکنین ، خوب لایو بازی نکنین! ولی برای من مهمه! 8 سال حصرت کم نیست و حالا که بعد از اون همه لحظه شماری داشتم نزدیک می شدم درست قبل از تعطیلات ، یکدفعه اینطوری بشه....
برات مهمه؟ یه کنسول بدون دستکاری و هک می خری به همراه بازی های اورجینال و با خیال راحت بدون اینکه کسی کاریت داشته باشه بازی می کنی.
فقط ازتون می خوام برام دعا کنین! نامه نمی فرستین ، این کار رو که می تونین بکنین!
اتفاقا من یکی دعا نمی کنم. (به عنوان اولین کسی که اینجا بن شدم و قربانی بودم! چون خربزه خوردی پیای لرزشم باید بشینی! همه چی هلو برو تو گلو نیست که.)
شما وقتی توی live رجیستر کردی یه صفحه ToU جلوت اومد که قوانین مایکروسافت رو برات نوشته بود و شما نیز قبول کردی که این شرایط رو می پذیری و اگر غیر از موارد گفته شده کاری انجام بدی مستحق مجازات هستی.
من به عنوان نماینده این جواب ها رو از طرف خیلی ها که می دونم بعد از پست شما این جواب ها رو می دادن دادم.

P.s: با این حرفام اصلا قصد اهانت نداشتم ولی واقعا شما جوری با مسئله برخورد می کنی که انگار یه حق واقعی رو ازت دارن می گیرن.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بابا حالا live بازي كردن كه ديگه اين قدر ها هم ارزش نداره . بازي هاي online هنوز اين قدر ها هم به سطح ايده ال نرسيده اون موقع ها كه سرعت پاين ميومد تير ها دير ميرسيد خارجي هه مارا ميدانداخت بيرون يادتون بياد اون وقت كه تو gow هي ميكشتنمون ما اين همه سال single بازي كرديم بازم single بازي ميكنيم منم اولش فكر ميكردم live خيلي حال ميده ولي الان ديگه زيادم باهاش حال نميكنم چهار نفر ميكشي بعد ميميري دوباره مياي چهار نفر ميكشي بعد ميميري ...:-"

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ایرانی لایق بهترین هاست!

اشکان جان اصل مطلبو جواب داد ولی واقعا چرا اینطوری فکر میکنی؟چرا ما لایق بهترین ها هستیم؟ کدوم کارمون درسته؟ چرا اینقدر پر مدعا هستیم و طلبکار ؟ ما تا حالا چه کمکی به صنعت گیم کردیم ؟ و .....
پ.ن:ادم واقعا شاخ در میاره از اینهمه توقع زیادی اگه پول نداریم لازم نیست بازی کنیم بریم دنبال کار مشکل مملکت ما و بی پولی ما ربطی به دیگران نداره اگه لیاقت داشتیم وضعمون این نبود!!!
باز خدا پدرشونو بیامرزه که اجازه میدن افلاین بازی کنیم

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
درود بر همه دوستان،

به قول آقای sony، تا يک چيزی ميشه جديداً همه ياد گرفتن با چند کلمه حرف های عارفانه خداحافظی کنند.

موردی نداره، چون منطق ميکروسافت business هست، business هم يعنی پول در اوردن.

شما وقتی کنسول ميکروسافت رو ميخری، يعنی طبق EULA مربوطه، شما بايد از اين کنسول به صورت قانونی طبق قوانين شرکت ميکروسافت استفاده کنی.
حال چون ما تو ايران، پول ما ارزش نداره و مجبور هستيم از کنسول های کپی خور استفاده کنيم.
پس ما بر خلاف قوانين مربوطه استفاده کرديم.
پس ميکروسافت تو ايران که نيست ! يا قوانين کپی رايت که در ايران نيست ! پس مجبور کاری رو بکنه که بايد بکنه ( همون اسلحه مخفی ) !
اينهم کسانی که از کنسول کپی خور شده استفاده کردند جلوی اونها رو گرفته که نتونن از محيط لايو استفاده کنند.

درضمن بنده مطمئن هستم بحث برای اين update نيست و خيلی پيشتر هست، مطمئن هستم اين برنامه ريزی رو ميکروسافت زمانی کرد که ميخواست کنسول رو توليد کنه !

شما هم جز سبک کردن خودت کار ديگه اي نکردی. ( البته ايرانی جماعت تو اينکار وارد هست )

يادمه يک آقای تو اين انجمن نوشت همه ايرانی ها دزد هستن، بنده اول ناراحت شدم بعد فکر کردم ديدم بله درسته .

شما توی عمر نازنين خودتون تاحالا پول برای license برنامه اي داديد ؟
بنده ادعا ندارم، ولی windows بنده با انتی ويروس بنده ارجينال هست ! و پول license دادم.
اما برای برنامه های ديگه نخير ،پول license ندادم !!! حتی سی دی های رو که ميفروشم تمام کرک شده هست !

اين حرف های که شما زدی بيشتر اگه تو بين جوان ها ميزدی، مطمئناً برای انتخابات رياست جمهوری برنده ميشدی !

خيلی اين مدت جلوی خودم رو گرفتم که چيزی نگم. ولی ديگه لازم بود !!!

اميدوارم هکر ها يک فکری به حال دوستان بکنن چون واقعاً حيف هست که اين سرويس خوب غير قابل استفاده بشه.

درضمن، اگر ميکروسافت با ايرانی ها مشکل داشت، نميزاشت شما به هيچ عنوان windows خودتون رو به روز کنيد يا برنامه ها رو از سايت دانلود کنيد.
اونها يک سيستم درست کردن به نام : Geninue Advantage
با اين سيستم windows شما چک ميشه، در صورتی که سريال داخل pc شما ارجينال باشه ميتونيد از سرويس ميکروسافت استفاده کنيد.

پس بحث به ايرانی بودن نيست ! و الی روی همون ip ميتونست جلوی شما رو بگيره !
پس فکر نکنيد که pc خريديد، پس حق استفاده از windows دزدی رو داريد !!!
حالا هم، پس فکر نکنيد پول کنسول داديد، هرکاری که بخواهيد ميتونيد باهاش بکنيد !!!

هرچيزی قوانينی داره که برای ايرانی ها هيچ اهميتی نداره
دليلش رو هنوز نفهميدم چرا ما ايرانی ها انقد پرو هستيم !!!!

درضمن هرچيزی که تو اينجا نوشتم، اول يه سيخ به خودم زدم بعد نوشتم.
چون بنده ايرانيم و خيلی هم ناسيوناليست افراطی هستم !

پيروز باشيد !

آخرین ویرایش:

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
سلام دوستان عزیز
من که هنوز بن نشدم اما فکر نمی کنم بن کردن کار درستی باشه همیشه می گن پیشگیری بهتر از درمانه اگه میکروسافت اینقدر copy write براش مهم بود باید همون اول امنیت دستگاهش رو می برد بالا تا کپی نشه
اما در مورد اینکه مردم ایران دزد هستند
بهتره قبلش یه نگاهی به خود مایکروسافت بندازیم
اول از همه اگر قرار بود که تو ایران قانون کپی رایت برای 360 می بود باید گارانتی این دستگاه و سی دی هاش رو قبول می کرد
دوم 360 واقعآ اینقدر که ما بابتش پول می دیم می ارزه اون هم با این سه چراغ و دود شدن دستگاه
اصلا مایکروسافت چیکارست که با دادن این دستگاه به خودش اجازه می ده که به مردم دستور بده مگه داره دستگاه رو مجانی می ده یا سی دی هاش رو؟یا گارانتی درستی براش تو همه کشورها گذاشته؟یا اصلا مگه این live رو رو برای همه مجانی گذاشته؟
درسته پول ایران ارزشی برای اونا نداره اما برای خودمون که ارزش داره حداقل برای خیلی ها
450 تومن پول کمی نیست یا 5 و6ویا7 تومن هم پول کمی برای یه بازی نیست تازه وقتی دستگاه رو می خری دعا می کنی هفته اول دستگاه دود نشه اگه بشه ... تازه یه خرجی هم اون موقع پیاده می شی البته اگه دستگاهت درست بشه!
به حر حال من که وقتی ببینم یه همچین شرایتی رو دستگاه هست دیگه دلیلی نمی بینم که کسی بن بشه همه حق استفاده از liveرو دارن چون هم پول اینترنتشون رو دارن می دن هم liveرو
GOOD LUCK:love:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یا گارانتی درستی براش تو همه کشورها گذاشته؟

بله گذاشته. اما نه برای کشور تحریم شده‌ای مثل ایران. شما مثه اینکه از دنیا عقبی ؟

به حر حال من که وقتی ببینم یه همچین شرایتی رو دستگاه هست دیگه دلیلی نمی بینم که کسی بن بشه همه حق استفاده از liveرو دارن چون هم پول اینترنتشون رو دارن می دن هم liveرو
خیر از این خبرا نیست
شما وقتی می‌تونی بگی من حق استفاده از Live رو دارم که 60 دلار پول بازی رو داده باشی
وقتی بازی 60 دلاری رو می‌خری 10 دلار یعنی داری حق یه نفر دیگه (سازنده‌ی بازی) رو پایمال می‌کنی و هیچگونه حقی هم نداری

پ.ن: شما حتما با مایکروسافت صحبت کن و بهشون بگو که دلیلی برای بن شدن کنسول‌ها نمی‌بینی شاید فرجی شد :D

پ.ن 2: هر

پ.ن 3: شرایط

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من که هنوز بن نشدم اما فکر نمی کنم بن کردن کار درستی باشه همیشه می گن پیشگیری بهتر از درمانه اگه میکروسافت اینقدر copy write براش مهم بود باید همون اول امنیت دستگاهش رو می برد بالا تا کپی نشه
اینم از از اون حرفاسا! مثل این می مونه که دزده از دیوار خونه بره بالا بعد پلیس بگیرتش بعد بگه، تقصیر من که نیست صاحبخانه باید عقلش می رسید نرده می کشید روی دیوار!
اول از همه اگر قرار بود که تو ایران قانون کپی رایت برای 360 می بود باید گارانتی این دستگاه و سی دی هاش رو قبول می کرد
شما ها انگار اصلا نمی دونید دارید کجا زندگی می کنید. کشور هایی مثل ایران اصلا در بازار جهانی حساب نمی شن و هیچ شرکتی از نظر سود دهی روی این کشور ها حساب نمی کنه. اصلا مایکروسافت از ما نخواسته که کنسولشو بخریم چون براش مهم نیستیم. همین که به قول محمد جان آفلاین کپی هم می تونیم بازی کنیم باید خوشحال باشیم.
اصلا مایکروسافت چیکارست که با دادن این دستگاه به خودش اجازه می ده که به مردم دستور بده مگه داره دستگاه رو مجانی می ده یا سی دی هاش رو؟
حالا نیست شما برا بازی هاش کلی پول می دی همش، الان ضرر کردی کلی. اصولا هر community عمومی یه سری ضوابط داره که کسانی که عضوش هستن مجبورن از اون قوانین پیروی کنن. همین سایت هم به فرض که یه community خیلی کوچکه یسری قوانین داره و در صورت تخلف منجر به اخراج شخص می شه!
شما زیاد سخت نگیر همین سونی سر ps2 یسری از کنسول های مود چیپ دارو که شناسایی کرده بود بن کرد! هر کسی از حق خودش وقتی ببینه داره بهش تجاوز می شه دفاع می کنه و این یه امر طبیعه.
گارانتی درستی براش تو همه کشورها گذاشته؟یا اصلا مگه این live رو رو برای همه مجانی گذاشته؟
گارانتی درست و حسابی که برای کشورهای تحت ساپرتش داره و در مورد لایو هم یعنی شما چون یه مقدار پول دادی یعنی هر کار بخوای می تونی بکنی؟ یعنی مثلا شما بری اکانت یکساله سایت gamespot رو بخری هر کار بخوای می تونی تو انجمن هاش بکنی و اونا هم هیچ کاری باهات ندارن چون پول دادی؟
آره هزینه فقط از سمت شماست. یه وقت فکر نکنی که اون سرور های مایکروسافت که شما بهشون برای live وصل می شی هزینه داره ها اصلا اینطور نیست. (من کاری به سیاست های شرکت ها ندارم که مثلا سونی مجانیه ولی مایکروسافت پول می گیره)

من اصلا کاری ندارم که مایکروسافت پولداره و به این پولا احتیاجی نداره و یا داره سر این پولا زور می گه و پول الکی از مردم می گیره. موضوع اینکه شما برای ورود به live یسری شرایط رو پذیرفتین، شما می تونستی خیلی راحت شرایط رو نپذیرین و در لایو هم عضو نشین! تمام این مسائل هم مربوط به لایو هست و هیچ ربطی به خود کنسول نداره و شما کماکان می تونی بازی هاتو بازی کنی.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
ما ایرانيا هميشه عادت داشتيم با کمترين پول بهترين چيز هارو داشته باشيم....
به نظر من که تمام اين نآمه بازيا الکيه.........
من که خودم الان از دستگاه کپی خور شده دارم استفاده میکنم بعضی اوقات پيشه خودم فکر میکنم
واقعاً اين کار درست نيست......شرکتی که دستگارو ساخته و بازيسازی که میياد اين همه وقت صرف ساختن بازی میکنه
چرا ما بايد مفت مفت از اين بازيها استفاده کنيم؟
من که اصلاً از اين بابت ناراحت نيستم !! حتی اگه روزی دستگامم بنا به دلايلی بن بشه و حتی
در حالت افلاينم نتونم بازی کنم بازم ناراحت نمیشم و حق کامل رو به مايکروسافت میدم !!!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
اشکان خان و بقیه دوستان حالا اقای rainbow ( که اسمشو نمیدونم ) یه چیزی گفتن شما چرا این قدر بهشون میتوپید حداقل اگه حرف درستی نزدن شما باید با لحن درست و اروم به ایشون که کاربر فعال هستن راهنمایی کنین

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
ای بابا بن شدن هیچ ربطی به ایران نداره چرا قاطی کردید؟ مایکروسافت کلان تصمیم گرفته این کارو انجام بده که بنظر هم میاد از شماره سریال مندرج روی هر بازی هستش که وقتی که اون سریال نامبر جواد شده باشه،کنسول بن میشه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا من تو test connection تو قسمت xboxlive faile میده یعنی بن شدم؟
بله، شما هم بن شدی. بعد از این که تو قسمت xboxlive failed داد برو روی network adaptor و روی view info کلیک کن. اونجا می نویسه که بن شدی.

-------------------------------------------------------------------

نظر سنجی تاپیک به علت اینکه قدیمی بود و داری اشتباه نیز بود مجددا از اول انجام می شه. فقط کسایی که بن شدن رای بدن.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اقا من تو test connection تو قسمت xboxlive faile میده یعنی بن شدم؟

البته ممکنه به خاطر سرعت پايين dial-up ات باشه ( البته اگه از dial-up استفاده میکنی ).....يه چند دفعه ديسکانت کن بعد دوباره
وصل شو.......شايدم شبکه کردن درست انجام ندادی !! و در آخر اگه تمام اينارو درست انجام
داديو باز نشد مطمئناً بن شدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر