امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اقا دوست من تو ایتالیا زندگی میکنه بنده خدا نه کنسولش هک شده بود نه پروفایلش بنش کردن انقدر دلم براش سوخت:((

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
یسری بودن به خاطر هک کردن آچیومنتهاشون و یکسری تخلفات اینطوری مایکروسافت کنسول را بن نمیکرد و فقط پروفایلی که داشتن را بلوکه میکرد
یکسری کارها هم بود ( مثل بازیهای کپی ) که مایکروسافت کنسول را بن میکنه ولی پروفایل کماکان میتونه روی یک کنسول دیگه کار کنه ...

اما من شنیدم که اواخر مایکروسافت دیگه به پروفایل کاری نداره و مستقیم برای هر کاری کنسول بن میکنه .... البته من تحقیق نکردم و این چیزی بوده که شنیدم

خب این جوری که خیلی خوبه . میری کنسولت رو میفروشی ولی عوضش با پروفایلت میری لایو . واقعا اگه پروفایلت بن بشه بیچاره ای

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
با سلام بچه هاي لايو
دقيقا يكي بگه بن ويو جديد از چند شنبه اومد؟از جمعه بوده؟
خواهشا هر موقع بن ويو گورش را گم كرد يكي يه ندايي بده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این بن ویو نبود!
تمام کسانی که هک پروفابل به کار بردن بن میشن!
اگه شما هم جزوشون باشید هروقتی وصل شید بن میشید!

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
با سلام بچه هاي لايو
دقيقا يكي بگه بن ويو جديد از چند شنبه اومد؟از جمعه بوده؟
خواهشا هر موقع بن ويو گورش را گم كرد يكي يه ندايي بده
اقا چه ربطی داره شما اگه فلگ شده باشید هر موقع امکان داره بن شید چه برید لایو چه نرید در جواب دوستمون که گفتن بن ویو نبود اینا پیش لرزه بود مهر و ابان بن ویو اصلی میاد راستی منم هک پروفایل نداشتم بن شدم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شما کلا پست های قبلی رو حال نمیکنی بخونی نه؟
چه ربطی داره عزیز؟
مایکرو خودش گفته هرکی هک کرده بن میکنم!
بن ویو احتمال زیاد رمان عرضه MW3 هست!

amirsoofi

کاربر سایت
May 4, 2011
56
سلام یه سوال داشتم خواهش میکنم یه راهنمایی دقیق بکنید منو!
من یه کنسول داشتم که 2 هفته پیش بن شد، رفتم یه slim خریدم و از ترسم هنوز باهاش به لایو وصل نشدم، با این توضیح که روش LT+ 1.9 نصب هست، خوب با این اوضاع به نظرتون برم LT+ 1.92 رو بریزم؟ یعنی اگه اینکار رو بکنم فلگ میشه دستگام؟ در ضمن من فقط FIFA روش بازی میکنم هیچ بازی دیگه روی این کنسول جدیده بازی نکردم

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
چه ربطی داره عزیز؟
مایکرو خودش گفته هرکی هک کرده بن میکنم!
بن ویو احتمال زیاد رمان عرضه MW3 هست!
پست های قبل رو بخون اشخاصی بودن یک ماه اومدن لایو و فقط یک بازی رو بازی کردن ولی ین شدن
کاری با پروفایل و non-jtag هم نداشتن

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
من که تمام فایرمورها رو به موقع ریختم و دیسک ها هم مطمئن هستش ... چون همه بازی ها رو وقتی میگیرم اول ایمیج بعدم پچ میکنم و دوباره رایت میکنم ....
پروفایلم هم از اول همین بوده و هست ...
دیگه اگر موردی از سمت بچه های هکر نباشه من نباید بن بشم ... حالا ببینیم چی میشه ...
ولی من طی آماری گرفتم کسایی که بن شدن ازشون دو تا سوال کردم ...
- پروفایل هکی بود بن شدی؟
جواب : نه!

- بازی هات مطمئنی پچ شده بود؟
بلد نیستم پچ کنم مغازه داره گفت پچ شدست !!!!

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اقا يه سوال دارم خيلي مهمه يكي ميگه كنسولاي ساخت 2005 -2006 امكان نداره بن شن اين درسته يا نه؟؟؟بعد دليلشم ميگه چون درايوشون هيتاچيه ...اگه درسته همه بريم مدل core بخريم :دي

جواب بديد ممنون ميشم...

بعد من الان ديسكام همه استل پچ و همه فريمورها هم ريختن تا دو هفته پيش اخرين بار بود كه وصل شدم لايو و چك كردم فلگ نشده بودم حالا الان وصل شم مشكلي نيست؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اقا يه سوال دارم خيلي مهمه يكي ميگه كنسولاي ساخت 2005 -2006 امكان نداره بن شن اين درسته يا نه؟؟؟بعد دليلشم ميگه چون درايوشون هيتاچيه ...اگه درسته همه بريم مدل core بخريم :دي

جواب بديد ممنون ميشم...

بعد من الان ديسكام همه استل پچ و همه فريمورها هم ريختن تا دو هفته پيش اخرين بار بود كه وصل شدم لايو و چك كردم فلگ نشده بودم حالا الان وصل شم مشكلي نيست؟

درباره ی سوال اول، چنین چیزی اصلا ممکن نیست. به عنوان مثال BanWave Nov 09، کنسول ای باقی نمانده بود که بن نشده باشه. چه Hitachi، چه سایر درایوها. چون مایکرو تونسته بود به خوبی عملکرد Firmware iXtreme رو شناسایی کنه.

درباره ی سوال دوم، نمیشه هیچ نظری رو با اطمینان داد و باید خودتون تست کنید. خونه ی آخرش اینکه کنسول ban شده (بالاتر از سیاهی رنگی نیست)

P.S
این بن هایی که اخیراً صورت گرفت...رو نمیشه موج بن بحساب آورد و اونقدر همه گیر نبوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر