امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
از دوستان کسی هست که تنها جرمش استفاده از بازی های کپی باشه(اهل تم و non-jtag و ... نباشه)فقط بازی کپی اونم پچ شده انجام داده باشه و بن شده باشه؟!
من. من تم داشتم ولی تم رایگان ماکرو بود(البته از کسی گرفته بودم) و فقط ac پچ شده بازی می کردم:((

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مثل اینکه کسی حرف منو گوش نمیخواد بکنه
مایکرو به خاطر تم هم بن نمیکنه
مطمئن باشید به خاطر Lt 1.91
حالا بگید به خاطر تم
مایکرو non-jtag ها رو پروفایلشون رو بن میکنه به خاطر تم کنسول رو بن کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
یک سری افراد هم دارن الکی جو سازی میکنند

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
حالا بگید به خاطر تم
چرا برای 1.91؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
یک نکته ای رو لازم شد اینجا بگم :
کلیه کنسولهایی که متعلق به دوستان من بودند و یا بهم گزارش دادند و این دو سه روزه بن شدند همگیشون فریمور درایوشون LT+ 1.91 بوده و همگی هم بعد از ریختن این فریمور بازیهای AP 2.5 رو داخل دستگاه گذاشتند ( راسیتش یادم رفت ازشون بپرسم بعد از اومدن LT+ 1.9 دوباره بازیهای AP 2.5 رو پچ کردند یا نه ) ولی بنظر میرسه مشکل ازونجایی باشه که بعد از ریختن این فریمور دوستان متاسفانه به توصیه c4eva گوش نکردند و دوباره بازیهای AP 2.5 رو پچ نکردند. اگر کسی با پچ دوباره و رعایت تمام نکات ایمنی کنسولش بن شده حتما اینجا اعلام کنه چون مساله مهمی هست !!
با تشکر

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
کلیه کنسولهایی که متعلق به دوستان من بودند و یا بهم گزارش دادند و این دو سه روزه بن شدند همگیشون فریمور درایوشون LT+ 1.91 بوده و همگی هم بعد از ریختن این فریمور بازیهای AP 2.5 رو داخل دستگاه گذاشتند ( راسیتش یادم رفت ازشون بپرسم بعد از اومدن LT+ 1.9 دوباره بازیهای AP 2.5 رو پچ کردند یا نه ) ولی بنظر میرسه مشکل ازونجایی باشه که بعد از ریختن این فریمور دوستان متاسفانه به توصیه c4eva گوش نکردند و دوباره بازیهای AP 2.5 رو پچ نکردند. اگر کسی با پچ دوباره و رعایت تمام نکات ایمنی کنسولش بن شده حتما اینجا اعلام کنه چون مساله مهمی هست !!
با تشکر
من انجام دادم تا 12:30 دیشب هم بازی می کردم دیگه نرفتم لایو و xval هم میگه secdata is clean

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
حالا بگید به خاطر تم
دوست عزیز برای این حرفتون(مشکل LT1.91) سند و مدرکی هم دارید؟
میدونید اگه به فرض حرف شما درست باشه چه اتفاقی میفته؟ تمامی لایو بازهایی که کپی بازی میکنند(یعنی از lt1.91 استفاده میکنند)100% بن خواهند شد و این یعنی بن شدن میلیون ها نفر یک جا ! که تا این لحظه این اتفاق نیفتاده.
حتما میدونید که اولین چیزیکه موقع لایو رفتن چک میشه همین Firmware هست. اگر Firmware تقلبی باشه و قابل شناسایی(که شما میگید 1.91 اینچنین است!) ماکروسافت توی هوا شناسایی میکنه و فاتحه کاربر خوندست.
در کل من بعید میدونم که این مطلب درست باشه و از LT 1.91 باشه و جایی هم توی نت ندیدم این مطلب رو تایید کرده باشه...اگه شما دیدید لطفا لینک بذارید.
ضمنا LT1.91 تفاوتش با 1.9 فقط در ap2.5 هست، پس اگر 1.91 قابل شناسایی باشه باید 1.9 هم باشه!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
با تشکر
خوده c4eva در این مورد اظهار نظری نداره اخیرا چرا ملت بن میشن ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من انجام دادم تا 12:30 دیشب هم بازی می کردم دیگه نرفتم لایو و xval هم میگه secdata is clean
دوست عزیز تا الان فکر کنم 1000 بار گفته شده شما مهم نیست کی Sign in میکنی ! پروسه شناسایی کنسول User های متخلف (حالا علت تخلف میخواد هر چی باشه) در کل طول سال هست نه محدود به یک دوره خاص و اگر شما شناسایی شده باشید فرقی نمیکنه الان Sign in نکنی یا 1000 سال دیگه ! یکم اگر به پستهای اولیه و Manual هایی که بقیه زحمتشو تو پستهای اولیه کشیدند رجوع کنید جای هیچ ابهامی باقی نمیمونه ! در ضمن به اون نرم افزار هم توجه نکن !

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
همه ی اینا فرضیه است.
هیچی معلوم نیست.
یــ چیز مشخصه ، اونم اینه که LT 1.9 خیلی هم امن نیست.
به هیچ عنوان بازی AP 2.5 رو آنلاین بازی نکنید. تا ببینییم چی میشه..
لطفا الکی هم جو ندید..

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
با تشکر
من دو تا بازی fable و ac رو پچ کرده بودم و lt 1.91 هم داشتم. ولی بن شدم.

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام ببخشید من زیاد از این موارد سر در نمیارم ولی یه نکته به ذهنم رسید....
اگه برای استفاده از تم پرمیوم و مپ پک های بازی ها به صورت رایگان باید دستگاه کپی خور باشه یعنی LT1.91 و....(این جمله رو سوالی بخونید چون نمیدونم این طور هست یا نه....)
واین استفاده های غیر مجاز قابل شناسایی باشه برای مایکروسافت....
خوب خیلی سادست که هر کی حتی اگه یه تم رو هم غیر مجاز ریخته باشه حتما دستگاهش هک شده هست.و در نتیجه بن میشه.
من و چند نفر دیگه ای که میشناسم بعد از اومدن LT1.91 شبانه روزی MW2 میزنیم تا حالا که خبری نشده.خدا کنه خبری هم نشه...

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
من دو تا بازی fable و ac رو پچ کرده بودم و lt 1.91 هم داشتم. ولی بن شدم.
من بازی هاشو براش پچ کردم برا هردومونم ال تی 1.91 ریختم هر کاری کرده تم داشته منم داشتم بازی هم با هم میکردیم اون بن شده من نه امروز راحت یه گجت از لایو دانلود کردم

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
یه سوال ینی من الان دیگه کال بازی نکنم تا فریمور جدید یا داستان کلا شانسیه ییهو بن نشیم پرو فایل یه سالمون رو هوا بمونه تازه هفتاد تومن ریختم تو حلقش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر