امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ببین هر موقع که میخوای آپدیت کنی برو X دسگاهتو تو system info ببین (همونی که برنامه Xval چک میکنه)
و یکجا بنویس که یادت نره
بعد از آپدیت که کردی دوباره برو X دستگاهتو ببین اگر تغییری نکرده بود احتمالا اتفاقی برات نیفتاده
اما گه تغییر کرده بود احتمالا رفتی تو لیست سیاه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
جسارتا این حرفتون کاملا اشتباهه..
وقتی LT+ داشته باشیم و دیسک هامون هم امنیت داشته باشه، امنیتمون تو لایو تضمینه
میتونید برید از اساتید بپرسید
چرا بروبچ رو گمراه میکنی :d
میدونستم یک همچین جوابی رو میشنوم
ببین +LT فقط کاری میکنه که دستگاهتو بتونه بازی های کپی رو اجرا کنه
وگرنه امنیتی برای دستگاه ایجاد نمیکنه تازه بد تر هم هست
چون برای ریختن +LT به دستگاه یک چیزی هم وصل میکنن
هر جوری که میخواید فکر کنید اگر روزی موج بن اومد و بن نشدید من رو دیگه تو بازیسنتر نمیبینی

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
میدونستم یک همچین جوابی رو میشنوم
ببین +LT فقط کاری میکنه که دستگاهتو بتونه بازی های کپی رو اجرا کنه
وگرنه امنیتی برای دستگاه ایجاد نمیکنه تازه بد تر هم هست
چون برای ریختن +LT به دستگاه یک چیزی هم وصل میکنن
هر جوری که میخواید فکر کنید اگر روزی موج بن اومد و بن نشدید من رو دیگه تو بازیسنتر نمیبینی
دوست عزیز من هم با حرف شما 100% مخالفم!
تهیه یه فرم ور که فقط بتونه دیسک های کپی رو اجرا کنه کاری نداره ! دی وی دی رامهای ایکس باکس مشابه دی وی دی رام های موجود در بازار هستند کافیه فرم ور نزدیک ترین دی وی دی رام رو روی آنها آپلور کنی(برای این کار میتونید به سایت Xecuter مراجعه کنید آموزش و حتی نوع دی وی دی رام مشابه دی وی دی رام مورد نظر در ایکس باکس رو هم نوشته) اما بلافاصله شناسایی میشید
تمام هنر LT عدم شناسایی یا حد اقل سخت شناسایی شدن اون هست.ضمنا برای استفاده از LT هعیچی اضاف نمیشه من ایکس باکس اسلیمم رو بردم و فقط برنامه روش فلش شد حتی یه پیچ هم بهش اضافه نشد.
موفق باشید

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوست عزیز من هم با حرف شما 100% مخالفم!
تهیه یه فرم ور که فقط بتونه دیسک های کپی رو اجرا کنه کاری نداره ! دی وی دی رامهای ایکس باکس مشابه دی وی دی رام های موجود در بازار هستند کافیه فرم ور نزدیک ترین دی وی دی رام رو روی آنها آپلور کنی(برای این کار میتونید به سایت Xecuter مراجعه کنید آموزش و حتی نوع دی وی دی رام مشابه دی وی دی رام مورد نظر در ایکس باکس رو هم نوشته) اما بلافاصله شناسایی میشید
تمام هنر LT عدم شناسایی یا حد اقل سخت شناسایی شدن اون هست.ضمنا برای استفاده از LT هعیچی اضاف نمیشه من ایکس باکس اسلیمم رو بردم و فقط برنامه روش فلش شد حتی یه پیچ هم بهش اضافه نشد.
موفق باشید
ریختن +LT نسبت به بقیه فریم ور زمان بیشتری میخواد چون دستگاه بازی میشه به هر حال من که 5 سال تو لایو هستم و 3 سال از هرچی امنیت استفاده کردم هرسال بن میشدم
ولی دیگه 2 سال آخر بیخیال شدم و هر کاری دوست داشتم کردم و از بن هم نمیترسم چون میدونم فعلا مایکروسافت کاری باهامون نداره
موفق باشی

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
ریختن +LT نسبت به بقیه فریم ور زمان بیشتری میخواد چون دستگاه بازی میشه به هر حال من که 5 سال تو لایو هستم و 3 سال از هرچی امنیت استفاده کردم هرسال بن میشدم
ولی دیگه 2 سال آخر بیخیال شدم و هر کاری دوست داشتم کردم و از بن هم نمیترسم چون میدونم فعلا مایکروسافت کاری باهامون نداره
موفق باشی
کلا فرم ور یک فایل 300-400 کیلو بایتی هست (حالا میخواد LT باشه یا هر چی دیگه) که برای ریختن و آپلود کردن حتما باید دستگاه باز شه و کابل ساتای دی وی دی رام رو به کامپیوتر وصل کرد(حالا میخواد Lt باشه یا هرچیز دیگه)
مایکروسافت میتونه با 100نشانه شمارو شناسایی و بن کنه که یکیش LT هست شما حتی با تغییر ولتاژ فن کنسولتون هم ممکنه شناسایی بشید!
به هر حال امیدوارم فعلا خبری از بن شدن نباشه.
موفق باشید.

Amirscofield

کاربر سایت
Dec 8, 2010
56
دوست عزیز دلیلی هم برای این حرف داری؟

مگه تو دلیل داری؟هر وقت من دستگاهمو بفرستادم اهواز این آقایی که شما می گی دستگاهمو unban کرد اون موقع حرف شما درست.شماره این تعمیر کار حرفه ای رو بدین ممنون می شم.

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
دوست عزیز دلیلی هم برای این حرف داری؟
بله با تعویض cpu key دستگاه با cpu key یک دستگاه دیگه unban میشه و وقتی تو لایو هستید cpu key با serial number دستگاه چک میشه و اگر مطابقت نداشته باشه دوباره بن میشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر