امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
تو سایتهای خارجی هم همه راجب بن شدن پروفایل گفتن!
نمیدونم چرا بیخوری این می رو اضافه کردین!
شاید اصلا از همین فردا شروع شه بن ویو اما فعلا که خبری نشده چرا باید اون ماه می اضافه شه و ملت رو گیج کنیم؟

حق با شماست، من هم از دیروز همه جا خوندم که موضوع بن پروفایل بوده، اون گزینه رو برداشتم.

یه طورایی خوشحالم که بالاخره مایکروسافت کاری بر علیه کسانی که گیمرپوینت دستکاری میکنند و یا از چیت استفاده میکنند انجام داده.

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوستان من هر روز 3 ساعت بازی می کنم تو لایو ولی تا حالا اتفاقی برام نیفتاده فکر کنم داستان بن شدن رو ما خیلی گنده کردیم همین جور الکی که کنسول بن نمیشه. یه LT+ برا لایو بازی کردن کافی نظرتون چیه؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من هر روز 3 ساعت بازی می کنم تو لایو ولی تا حالا اتفاقی برام نیفتاده فکر کنم داستان بن شدن رو ما خیلی گنده کردیم همین جور الکی که کنسول بن نمیشه. یه LT+ برا لایو بازی کردن کافی نظرتون چیه؟
رئیس قضیه بن پروفایل هست! و بن شدن کاربرانی که اچیومنت هاشون رو دستکاری کردن!برای اونایی که کنسولشون رو فلش کردن(درایو)فعلا بنی اتفاق نیفتاده!

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
منم موافقم .:|اخرین موج بن یادمه برای بار سوم بود که کاریکرد افرادی مثل تو معنی بن شدن رو بفهمن .الان یکی مثل شما میاد میگه بن افسانست =))=))=))
نه خوشگل افسانه نیست. اصلا اگر هر کدوممون بن بشیم حقه مونه چون همه ایرانی ها یاد گرفتم همه کارا رو زیر ابی انجام بدن.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
نه خوشگل افسانه نیست. اصلا اگر هر کدوممون بن بشیم حقه مونه چون همه ایرانی ها یاد گرفتم همه کارا رو زیر ابی انجام بدن.
عزیز وقتی شرکتی در منطقه ای نماینده ای نداشته باشه
نباید از اون منطقه انتظاری هم داشته باشه

mohammad6599

کاربر سایت
Jul 15, 2009
17
سلام دوستان من ایکس باکسم ال تی پلاسه همیشه ام بازیام پچ شده است منتها یکبار همین دیروز تصادفا دی وی دی مورتال کمبات که پچ شده نبود رو حدود یک دقیقه در محیط لایو بازی کردم البته با خود بازی وارد محیط لایو و بازی آنلاین نشدم بلکه پروفایلم پروفایل لایو بود من هم حواسم نبود فکر کردم آن نیستم بازیو گذاشتم یک دقیقه ای بخش تک نفر رو بازی کردم تا فهمیدم ایک باکس آنلاینه خاموشش کردم بنظرتون حالا فلگ شدم؟چند درصد احتمالش هست؟آخه شاید بخوام ایکس باکس رو به رفیقم بفروشم و نمیخوام در حقش نامردی شه چون اون حتما میخواد از لایوش استفاده کنه و اگه من فلگ شدم باید بهش بگم و قیمت رو خیلی پایین تر بیارم
لطفا کمکم کنید:(

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
متأسفانه بچه ها خیلی از محیط لایو میترسن
فکر میکنن مایکروسافت بیکاره بیاد چکشون کنه که بازیهاش کپی یا نه
ببینید وقتی موج بن بیاد اشخاصی که +LT دارن یا ندارن بن میشن (اگر از بازیهای کپی استفاده کرده باشند)
البته باید تو لیست سیاه رفته باشی که حداقل 1 ماه باید بازی کنید تا تو لیست سیاه برید:d
فعلا هم مایکروسافت درگیر آپدیت جدید و میخواد یک کاری کنه که دیگه کلا اشخاصی که کپی هستن نتونن بیان لایو
فعلا خیالتون راحت باشه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام منظور از بن پروفایل چیه؟ چه فرقی با بن معمولی داره؟
بن پروفایل بنی هست که فقط پروفایلت بن میشه نه دستگاه
یعنی اگر شما با یک پروفایل دیگه بریی لایو میتونی بازی کنی
اشخاصی هم که با پروفالشون بازی ها رو هک میکردن و کار های خلاف دیگر (با پروفایلشون) ، پروفایلشون بن شده:d

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
دوستان جان هرکی دوست دارید به این سوال من پاسخ دقیق بدید فکر کنم با گندی که زدم فلگ شدم و به زودی بن خواهم شد!
کنسول من Xbox 360 slim با درایو لایتون 9504 هست که به تازگی براش فرم ور از طرف C4eva اومد و دو هفته پیش بردمش هکش کردم. وقتی اومدم خونه بازی call of duty black ops رو گذاشتم روی دستگاه که یک صفحه سیاه اومد کمی صبر دادم(زیر یک دقیقه) حس کردم کنسول هنگ کرده هرچی دکمه خروج دی وی دی رو زدم بیرون نمیومد اما بلاخره بعد از 8-7 بار پشت سرهم زدن زدن بیرون اومد کل این فرآیند به 2 دقیقه نکشید اما موقع بیرون اومدن دیسک برای یک ثانیه پیغام Unreadble disk نمایش داده شد!
طبق چیزایی که در فروم های خارجی و داخلی خوندم 100% فلگ شدم درسته؟=((=((:((
توروخدا راهنمایی کنید چون میخوام برم اکانت گلد یکساله بخرم! از کجا میشه فهمید فلگ هستم یا نه؟اگه راهی هست بگید...
ضمنا من بعد از اون گند بازی رو پچ کردم و اجرا کردم و تمومش کردم و کلی بازی های دیگه رو هم خریدم و بازی کردم و پروفایلم همیشه آنلاین هست(در لایو هست) و تا این لحظه 90/2/24 یا 2011-05-15 به لایو کانکت میشه و مشکلی نیست...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
دوستان جان هرکی دوست دارید به این سوال من پاسخ دقیق بدید فکر کنم با گندی که زدم فلگ شدم و به زودی بن خواهم شد!
کنسول من Xbox 360 slim با درایو لایتون 9504 هست که به تازگی براش فرم ور از طرف C4eva اومد و دو هفته پیش بردمش هکش کردم. وقتی اومدم خونه بازی call of duty black ops رو گذاشتم روی دستگاه که یک صفحه سیاه اومد کمی صبر دادم(زیر یک دقیقه) حس کردم کنسول هنگ کرده هرچی دکمه خروج دی وی دی رو زدم بیرون نمیومد اما بلاخره بعد از 8-7 بار پشت سرهم زدن زدن بیرون اومد کل این فرآیند به 2 دقیقه نکشید اما موقع بیرون اومدن دیسک برای یک ثانیه پیغام Unreadble disk نمایش داده شد!
طبق چیزایی که در فروم های خارجی و داخلی خوندم 100% فلگ شدم درسته؟=((=((:((
توروخدا راهنمایی کنید چون میخوام برم اکانت گلد یکساله بخرم! از کجا میشه فهمید فلگ هستم یا نه؟اگه راهی هست بگید...
ضمنا من بعد از اون گند بازی رو پچ کردم و اجرا کردم و تمومش کردم و کلی بازی های دیگه رو هم خریدم و بازی کردم و پروفایلم همیشه آنلاین هست(در لایو هست) و تا این لحظه 90/2/24 یا 2011-05-15 به لایو کانکت میشه و مشکلی نیست...
اشخاصی که تازه لایو میرن همیشه از بن شدن میترسن من این رو تو پست های قبلمم گفتم
مایکروسافت هیچ وقت دونه ای تو لایو بن نمیکنه (فقط اشخاصی اینجوری بن میشن که با پروفایلشون بازی ها رو هک کنن یا هرجوری با اون پروفایل از لایو دزدی کنن)
مثلا تو امروز بن شی من یه هفته دیگه
اشخاصی که میرن تو لیست سیاه رو با فرستادن موج بن ، بن میکنه
اگر مایکروسافت بخواد بن کنه با فرستادن موج بن تمام کسایی که تو لایو از بازی کپی استفاده میکنن بن میشن
چه +LT داشته باشی چه نداشته باشی
فعلا هم از این خبرا نیست که مایکروسافت بخواد موج بن بفرسته
چون الان مایکروسافت به دنبال اینه که کسایی که از بازی های کپی استفاده میکنن رو کاری کنه تا کلا نتونن دستگاهشون رو کپی کنن
فعلا هم میخواد آپدیت جدید بده که هنوز معلوم نیست چه بلایی سرمون میاد
راستی نگران بن شدن نباشید چون اگه مایکروسافت قرار باشه دونه ای بن کنه من اولین نفری هستم که بن میشم
(چون دو سال با دستگاه قبلی بازی کردم بن شدم ، با دستگاه جدیدمم 2 سال دوباره تو لایوم ولی بن نشدم باهاش و هر هک و گلیتچ و دزدی و .. هست انجام دادم:d)

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
اشخاصی که تازه لایو میرن همیشه از بن شدن میترسن من این رو تو پست های قبلمم گفتم
مایکروسافت هیچ وقت دونه ای تو لایو بن نمیکنه (فقط اشخاصی اینجوری بن میشن که با پروفایلشون بازی ها رو هک کنن یا هرجوری با اون پروفایل از لایو دزدی کنن)
مثلا تو امروز بن شی من یه هفته دیگه
اشخاصی که میرن تو لیست سیاه رو با فرستادن موج بن ، بن میکنه
اگر مایکروسافت بخواد بن کنه با فرستادن موج بن تمام کسایی که تو لایو از بازی کپی استفاده میکنن بن میشن
فعلا هم از این خبرا نیست که مایکروسافت بخواد موج بن بفرسته
چون الان مایکروسافت به دنبال اینه که کسایی که از بازی های کپی استفاده میکنن رو کاری کنه تا کلا نتونن دستگاهشون رو کپی کنن
فعلا هم میخواد آپدیت جدید بده که هنوز معلوم نیست چه بلایی سرمون میاد
راستی نگران بن شدن نباشید چون اگه مایکروسافت قرار باشه دونه ای بن کنه من اولین نفری هستم که بن میشم
(چون دو سال با دستگاه قبلی بازی کردم بن شدم ، با دستگاه جدیدمم 2 سال دوباره تو لایوم ولی بن نشدم باهاش و هر هک و گلیتچ و دزدی و .. هست انجام دادم:d)
ممنون دوست عزیز از پاسختون ...در مورد شما یا تا بحال فلگ نشدید یا به بن ویو نخوردید با توجه به سابقتون حتما به بن ویو خوردید پس تا بحال فلگ نشدید! من کاری که کردم مشکوک به فلگ شدن هست حتما میدونید وقتی فلگ شید تا بن ویو، بن نخواهید شد و میتونید بازی کنید.
امروز از بین سه تا روشی که برای تشخیص فلگ شدن هست دوتاشو تست کردم یکی این روش یکیم با استفاده از نرم افزار Xval و هردو نشون داد که فلگ نیستم. نظر شما دوستان چیه؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ممنون دوست عزیز از پاسختون ...در مورد شما یا تا بحال فلگ نشدید یا به بن ویو نخوردید با توجه به سابقتون حتما به بن ویو خوردید پس تا بحال فلگ نشدید! من کاری که کردم مشکوک به فلگ شدن هست حتما میدونید وقتی فلگ شید تا بن ویو، بن نخواهید شد و میتونید بازی کنید.
امروز از بین سه تا روشی که برای تشخیص فلگ شدن هست دوتاشو تست کردم یکی این روش یکیم با استفاده از نرم افزار Xval و هردو نشون داد که فلگ نیستم. نظر شما دوستان چیه؟
برنامه Xval اگه تو اینترنت هم نباشی بازم نشون میده وضعیتتو
من اصلا به این برنامه اعتقادی ندارم چون سر کاریه
فلگ همون تو لیست سیاه رفتن که بچه ها بزرگش کردن
ما الان هممون تو لیست سیاه هستیم
قبلا هم 10 بار گفتم که فعلا مایکروسافت به دنبال بن کردن نیست و میخواد کاری کنه که دیگه دستگاهش کپی نشه
و مثل اینکه آپدیت جدید 19 May میاد
بد بخت شدیم:d

آخرین ویرایش:

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
برنامه Xval اگه تو اینترنت هم نباشی بازم نشون میده وضعیتتو
من اصلا به این برنامه اعتقادی ندارم چون سر کاریه
فلگ همون تو لیست سیاه رفتن که بچه ها بزرگش کردن
ما الان هممون تو لیست سیاه هستیم
قبلا هم 10 بار گفتم که فعلا مایکروسافت به دنبال بن کردن نیست و میخواد کاری کنه که دیگه دستگاهش کپی نشه
و مثل اینکه آپدیت جدید 19 May میاد
بد بخت شدیم:d
امیدوارم اونجوری باشه که شما میگید با اون آپدیتم نگران نباشید حتما c4 یکاریش میکنه
میشه روش اولیکه گذاشتم رو شماهم تست کنید ببینید چه پیامی میده؟
ممنونم.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
:d)

جسارتا این حرفتون کاملا اشتباهه..
وقتی LT+ داشته باشیم و دیسک هامون هم امنیت داشته باشه، امنیتمون تو لایو تضمینه
میتونید برید از اساتید بپرسید
چرا بروبچ رو گمراه میکنی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر