امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
من یه هارد 60 گیگ غیر اصل گرفتم برا کنسول ارکید خودم. می خواستم بدونم که اگه با این هارد برم لایو بن میشم یا اینکه فلگ میشم و تو بن ویو دخلم میاد؟؟؟ من همیشه لایو بازی میکنم و مشکلی نداشتم تا الان فریم ویر LT+ هم دارم و بازی هام هم پچ شدس. ولی تا حالا هر موقع خواستم برم لایو هارد رو جدا کردم. اما خوب میدونید که با هارد بازی کردن یه چیزه دیگست.حالا می خواستم بدونم بن میشم یا نه.؟؟؟؟
من این سوال رو چند جا پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم خواهش میکنم از دوستانی که تخصص دارن و واقعا وارد هستن جواب من رو بدن
با تشکر...

سلام
تاحالا کسی از روی هارد هک شده فلگ نشده
و تاثیری هم نداره
اگه کسی فلگ شده میتونه بگه

دوستان فقط اون کد که جلوی z نوشته باشه 8015 رو داشته باشه ولی 160D نداشته باشه چی ؟

داداش خو پیامش چی میگه
بعضی وقتا اپشنا لایو در دسترس نیست یا اویلیبل نیستن و به لایو وصل میشی ولی گیم مارکتو موزیکو ویدیو نمیادش
بعده چند دقیقه وصل شی میاد

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
داداش خو پیامش چی میگه
بعضی وقتا اپشنا لایو در دسترس نیست یا اویلیبل نیستن و به لایو وصل میشی ولی گیم مارکتو موزیکو ویدیو نمیادش
بعده چند دقیقه وصل شی میاد

آره ولی قدیما چک میکردم می زد 0000-0000 ولی کلا امتحان کردم دیدم بن نشدم .

mosolim

عضو جدید
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
تاحالا کسی از روی هارد هک شده فلگ نشده
و تاثیری هم نداره
سلام
دوست عزیز شما مطمئنی ؟ یعنی من با خیال راحت برم بازی کنم با هارد. مشکلی پیش نمیاد؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
دوست عزیز شما مطمئنی ؟ یعنی من با خیال راحت برم بازی کنم با هارد. مشکلی پیش نمیاد؟

:)
خب من خودم از با تجربه تر ها سوال کردم گفتن مشکلی پیش نمیاد
ولی بعضی ها هم هستن امکان یک درصد که احتمالش باشه فلگ شن استفاده نمیکنن

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
راستش من بعد از بن پارسال که حدود 1 میلیون دستگاه بن شد، یک بار توی مجله 360-Live خوندم که خیلی از خواننده های اونها نامه دادند که دستگاه اونها بن شده و هیچ کاری هم نکرده بودند غیر از اینکه هارد دست ساز استفاده کرده بودند.
به نظر خود من هم ثقیله ولی بهرحال اونجا که اینطوری نوشته بود.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
راستش من بعد از بن پارسال که حدود 1 میلیون دستگاه بن شد، یک بار توی مجله 360-Live خوندم که خیلی از خواننده های اونها نامه دادند که دستگاه اونها بن شده و هیچ کاری هم نکرده بودند غیر از اینکه هارد دست ساز استفاده کرده بودند.
به نظر خود من هم ثقیله ولی بهرحال اونجا که اینطوری نوشته بود.
منم همینو شنیده بودم پارسال!
حتی طرف میگفت یه کنسولش بن شده یک مموری که یک زمانی توی کنسول بوده قبل از بن شدنش گذاشته روی کنسول اوریجینال و باعث بن شدن مجدد کنسول اوریجینال شده!!!!!
راست یا دروغش پای خودش...

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من که تمام مسائل امنیتی رو رعایت کردم بجز هارد،هنوز خبری نشده.البته 3 روزه لایو میرم با این حرفهای شما بعید نیست من هم بن بشم

mosolim

عضو جدید
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
من که تمام مسائل امنیتی رو رعایت کردم بجز هارد،هنوز خبری نشده.البته 3 روزه لایو میرم با این حرفهای شما بعید نیست من هم بن بشم

سلام
دوست عزیز برای شما تا حالا مشکلی پیش نیومده؟ راستی مثلا بخوایم بن بشیم ( به قول معروف فلگ بشیم ) تا بن ویو سال اینده که نوامبر 2011 هست کاریمون ندارن.؟؟؟ یعنی با وجود فلگ شدن تااون موقع میشه لایو رفت؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
دوست عزیز برای شما تا حالا مشکلی پیش نیومده؟ راستی مثلا بخوایم بن بشیم ( به قول معروف فلگ بشیم ) تا بن ویو سال اینده که نوامبر 2011 هست کاریمون ندارن.؟؟؟ یعنی با وجود فلگ شدن تااون موقع میشه لایو رفت؟
والا مشکل خاصی که ندارم.تنها مشکلم پینگ بالا هست که البته دیروز که با یکی دو تا از بچه های داخل فیفا بازی کردم مشکل پینگ و تیک نداشت.دیگه بقیه را باید اساتید جواب بدن
تازه دیروز چهره خودم را هم در سایت EA ساختم و وارد بازی کردم.یه فایل 14 مگی هم بود که دانلود کردم به نام التیمیت تیم(معرکه است)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279

چندین بار گفته شده که بغیر از بن شدن دستگاههای JTAG که خیلی سریع و در عرض 3 تا 4 ساعت اتفاق میفته، بقیه دستگاهها فقط فلگ میشوند و در موج بن های سالیانه بن میشوند. اگر دستگاهتان فلگ شده باشد، بعد از چندسال بعد از موج بن هم به لایو وصل شوید، بن میشوید.

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
یه سوال داشتم
من فقط داشبوردمو اپدیت کردم و وارد لایو شدم تا حالا هم فقط فیفا و بلک اپس رو لایو بازی کردم به نظرم شما الان برم lt + بدم برام بریزن؟ ارزششو داره یعنی تا الان فلاگ نشدم؟

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
یه سوال داشتم
من فقط داشبوردمو اپدیت کردم و وارد لایو شدم تا حالا هم فقط فیفا و بلک اپس رو لایو بازی کردم به نظرم شما الان برم lt + بدم برام بریزن؟ ارزششو داره یعنی تا الان فلاگ نشدم؟

انشاءالله که فلگ نشدی ;)

دیگه لایو نرو

اول از همه برو +LT بریز و بازهایی که دوست داری لایو بازی کنی حتما چک کن b-)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
دوستان من که گفتم ندیدم کسی با هارد هک شده بن شده باشه
دلیلش اینه تو ایران ملت بیشتر کپی میزنن هارد هک شده هم کنارش دارن و فلگ شدنشون به شناسایی هارد هک شده نرسیده و از رو بازی فلگ شدن

mohammad6599

کاربر سایت
Jul 15, 2009
17
سلام دوستان بالاخره چی شد بن ویو اومد؟نیومد ؟ تموم شد؟ اگه تا حالا فلگ نشدیم یا بن نشدیم تا دسامبر یا نوامبر 2011 خیالمون راحت که بن نمیشیم یعنی حتی اگه فلگ شیم تا اون موقع میتونیم بازی کنیم؟سال 2010 تو جهان و ایران گزارش بن داشتیم؟آخه من پارسال شنیدم مایکروسافت دیده نمیصرفه به هزینه و ...دیگه بن نمیکنه ظاهرا درست بوده.بوده؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام دوستان بالاخره چی شد بن ویو اومد؟نیومد ؟ تموم شد؟ اگه تا حالا فلگ نشدیم یا بن نشدیم تا دسامبر یا نوامبر 2011 خیالمون راحت که بن نمیشیم یعنی حتی اگه فلگ شیم تا اون موقع میتونیم بازی کنیم؟سال 2010 تو جهان و ایران گزارش بن داشتیم؟آخه من پارسال شنیدم مایکروسافت دیده نمیصرفه به هزینه و ...دیگه بن نمیکنه ظاهرا درست بوده.بوده؟

بن ویو نیومد که بخواد تموم بشه
بخواد امسالم طبق روال پارسال پیش بره تا بن ویو امسال میتونی کپی رو بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر