امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Here_snake89

کاربر سایت
May 25, 2007
24
میدونم شاید سوالام تکراری باشه ولی صفحات خیلی زیاده و من پیدا نکردم.
اگر آخرین نسخه dashbord روی سیستمم نصب نشده باشه, ممکنه بن بشم ؟
مال من 2.0.8955.0 هست و IXTREME LT روش نصب هست .
راستی کسی فروشگاهی میشناسه که بازیاش برای live وban نشدن مناسب باشه ؟

هنوز LT شکست نخورده ولی مایکوسافتم هنوز اث و رو نکرده باید منتظر بمون تا هفته اول نوامبر

از هر فروشگاهی بازی بخر باز برای اطمینان خودت چک کنی بهتره

بچه ها یه سوال کسی بلده flag بودنه کنسولشو چک کنه؟ من هرچقدر سعی میکنم رجیستر کنم نمیشه

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
میدونم شاید سوالام تکراری باشه ولی صفحات خیلی زیاده و من پیدا نکردم.
اگر آخرین نسخه dashbord روی سیستمم نصب نشده باشه, ممکنه بن بشم ؟
مال من 2.0.8955.0 هست و IXTREME LT روش نصب هست .
راستی کسی فروشگاهی میشناسه که بازیاش برای live وban نشدن مناسب باشه ؟

دوست عزیز کافی بود 1 یا نهایتا 2 صفحه اخیر رو بخونید تا متوجه مساله بشید

هر ساله همه کسایی که بهترین فیرمور و بازی های کاملا مناسب لایو داشتن بن شدن

امسال ممکنه ماکروسافت بن نکنه ولی احتمالش خیلی کمه

و در ضمن با آپدیت داشبورد و دیسک مناسب و ... هم نمیشه جلوی بن شدن رو گرفت

هنوز LT شکست نخورده ولی مایکوسافتم هنوز اث و رو نکرده باید منتظر بمون تا هفته اول نوامبر

از هر فروشگاهی بازی بخر باز برای اطمینان خودت چک کنی بهتره

بچه ها یه سوال کسی بلده flag بودنه کنسولشو چک کنه؟ من هرچقدر سعی میکنم رجیستر کنم نمیشه

فلگ بودن کنسول رو قبلا میشد ولی الان دیگه از روش قدیمی نمیشه استفاده کرد اونی هم که شما میگی مال چک کردن بن شدن کنسوله نه فلگ شدنش که بازم فکر نمیکنم الان کار کنه

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
سلام به همه دوستان آقا این موج بن شدن دستگاه ها شروع شده اگه شده بگید ممنون میشم و یه چیز دیگه با اومدن کینکت یه اپدیت جذیذ میاد فکر کنید بازی های جدید نیاز به آپدیت داشته باشن اگه بگین ممنون میشم=((

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
هر ساله همه کسایی که بهترین فیرمور و بازی های کاملا مناسب لایو داشتن بن شدن
این جمله فقط در مورد ban wave سال گذشته یعنی December 2009 صادق هست. قبل از این شما اگر ixtreme می ریختید و بازی هاتونم stealth بود شناسایی و بن نمی شدید.
علت همگانی شدن بن در سال گذشته این بود که مایکروسافت تونست تغییر فیرمور رو در دستگاه تشخیص بده و اصلاً کاری به بازی نداشت. سری های قبل فقط از روی بازی غیر stealth می تونست بفهمه دستگاه کپی شده هست.
سلام به همه دوستان آقا این موج بن شدن دستگاه ها شروع شده اگه شده بگید ممنون میشم و یه چیز دیگه با اومدن کینکت یه اپدیت جذیذ میاد فکر کنید بازی های جدید نیاز به آپدیت داشته باشن اگه بگین ممنون میشم=((
موج بنی در حال حاضر در کار نیست. اگر اتفاقی بیوفته حول و حوش December هست. الان احتمالش خیلی کمه که خبری بشه.

شما برای اینکه به لایو وصل بشی حتماً باید آخرین ورژن داشبورد رو داشته باشی. بازی ها هم به مرور نیازمند ورژن خاصی از داشبورد می شن و مجبور می شید آپدیت کنید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هنوز خبری نیست.معمولش از اواخر اکتبر و اوایل وامبر هست. البته برای kinect قراره یه اپدیت بیاد که ظاهر داشبورد رو عوض میکنه و شکل و قیافش تا حدی عوض میشه.احتمالا اگه ban wave جدیدی تو راه باشه،با عرضه اون شروع میشه (2 نوامبر فکر میکنم تاریخ اومدنش باشه،شاید زودتر هم بیاد)

بازیهای جدید نیازی به اپدیت داشبورد دارند ولی نیاز به اپدیت فریم ویر درایو ندارند فعلا!اگر اون هم خبری بشه مطمئنن یسر تو سایت بیای میفهمی

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
کارتی که دوستمون گفت برای گارنا هست و ربطی به لایو نداره

روش حمید جان هم فقط روی کنسول های Jtag شده و به مدت حداکثر 5 6 ساعت جواب میده و بعد بلافاصله بن میشید

پس دوباره به نقطه شروع برمیگردیم. آماده خرید کنسول جدید باشید >:)
سینا واقعا اینقدر اوضاع خرابه؟؟؟
اخه میگم اگه اینقدر احتمالش هست همه بن شیم پس من برم از این روش بدون نیاز به J-TAGبازی ارکید ها رو نصب کنم این آخری ها حال کنم حد اقلش:d
من هنوز امید دارم اگه 688 نفر لیدر برد یکی بن نشه اونم منم :d:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سینا واقعا اینقدر اوضاع خرابه؟؟؟
اخه میگم اگه اینقدر احتمالش هست همه بن شیم پس من برم از این روش بدون نیاز به J-TAGبازی ارکید ها رو نصب کنم این آخری ها حال کنم حد اقلش:d
من هنوز امید دارم اگه 688 نفر لیدر برد یکی بن نشه اونم منم :d:d
اون بازی های ارکید رو هر بار بخوای بازی کنی باید به لایو وصل بشی:D از این خبرا نیست که بن بشی و باز بتونی بازی کنی:D
میتونی PS3 رو استاد کنی:D

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اون بازی های ارکید رو هر بار بخوای بازی کنی باید به لایو وصل بشی:D از این خبرا نیست که بن بشی و باز بتونی بازی کنی:D
میتونی PS3 رو استاد کنی:D
:d
ایشون استادن :d
نه منظورم این نبود :d
یعنی من الان این کارو انجام ندادم از ترس اینکه بن نشم.حالا اگه 100 % این نوامبر هممون بنیم خوب اینکار رو الان انجام بدم و حالش رو ببرم الان که اونموقع بن شدم نگم چرا این کارو نکردم و بنم شدم تازه(یکم پیچیده شد شرمنده :d)

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
:d
ایشون استادن :d
نه منظورم این نبود :d
یعنی من الان این کارو انجام ندادم از ترس اینکه بن نشم.حالا اگه 100 % این نوامبر هممون بنیم خوب اینکار رو الان انجام بدم و حالش رو ببرم الان که اونموقع بن شدم نگم چرا این کارو نکردم و بنم شدم تازه(یکم پیچیده شد شرمنده :d)
واااااااا :d چه کاره ای !!! حالا از کجا میدونی حتما بن میشی .
بیخیال مثل بچه خوب برو لایوتو بازی کن :d

• Like
Reactions: dani8gb

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
من توی بازی سنتر به عوان مجسمه نا امیدی معرفی شدم؟ :d

بازی آرکید که برای هر دفعه بازی کردن لایو میخواد

من خودم به شخصه هیچ کار مورد داری نکردم (ریختن سیو یا کلیچ پروفایل یا بازی آرکید) با این حال دوستان مختارن ;)

Here_snake89

کاربر سایت
May 25, 2007
24
اگه امسال هم اونقدر موج بن همه گیر بود دیگه اکس باکس مود نشده خریدن با دو سه تا بازی اورجینال بیشتر میصرفه تا هر سال یه اکس باکس بخری

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
اگه امسال هم اونقدر موج بن همه گیر بود دیگه اکس باکس مود نشده خریدن با دو سه تا بازی اورجینال بیشتر میصرفه تا هر سال یه اکس باکس بخری

مخالف

حداکثر اختلاف فروش و خرید کنسول جدید 180 تومن میشه

بازی اورجینال رو میانگین 90 تومن هم حساب کنید دو بازی قیمت یه کنسول عوض کردن میشه

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بازی اورجینال رو میانگین 90 تومن هم حساب کنید دو بازی قیمت یه کنسول عوض کردن میشه
بله ؟ میانگین 90 تومن ؟ من کاری ندارم می صرفه یا نه ولی اگه دارید از جایی با این قیمت می خرید دارن می کنن تو پاچتون بـــــد !!

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
بله ؟ میانگین 90 تومن ؟ من کاری ندارم می صرفه یا نه ولی اگه دارید از جایی با این قیمت می خرید دارن می کنن تو پاچتون بـــــد !!

من نمیخرم ولی حساب میکنم وقت خود بازی 60 تومن باشه دلار رو 1100 تومن حساب کنیم با هزینه های جانبیش همین قیمت در میاد

اصلا به خاطر شما فرض میکنیم قروشنده با انصاف به قیمت بازار جهانی میده ، هزینه های جانبیش رو از جیب خودش میده و چون خیلی ما رو دوست داره دلار رو هم 1000 حساب میکنه مشتری شیم

میشه 3 بازی دوست من ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر