امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
سلام.
لطفآ کسی که واقعا می دونه و مطمئنه به سوالم یک جواب واضح و روشن بده.
من اخرین اپدیت رو برای داشبوردم انجام داد( 9199) حالا اگه به لایو وصل بشم و به هر دلیلی بن بشم هارد کنسولم قفل میشه یا نه؟
و اگه قفل بشه بدون باز کردن کنسول و لحیم کاری و دستکاری nand میشه قفلشو برداشت یا نه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام.
لطفآ کسی که واقعا می دونه و مطمئنه به سوالم یک جواب واضح و روشن بده.
من اخرین اپدین رو برای داشبوردم انجام داد( 9199) حالا اگه به لایو وصل بشم و به هر دلیلی بن بشم هارد کنسولم قفل میشه یا نه؟
و اگه قفل بشه بدون باز کردن کنسول و لحیم کاری و دستکاری nand میشه قفلشو برداشت یا نه؟
ممنون

مایکروسافت با پخش آپدیت 9199 قابلیت استفاده از هارد رو در کنسول های Ban شده Nov 2009 رو مجدداً فعال کرد.
همچنین کنسول هایی که قبل از این در BanWave Nov 2009 در لایو Flag شدند و الان به LIVE وصل بشند، فقط Ban میشند و مسائل قبیل قفل شدن قابلیت هارد دیگه پیش نمیاد.
اگر هم شما تا کنون به LIVE وصل نشدید دلیلی وجود نداره که کنسول شما Ban بشه (اگر موارد امنیتی رو رعایت کنید) و اگر هم مورد خاصی برای Ban کنسول شما رخ بده باید تا زمان BanWave 2010 باید صبر کرد و نتیجه رو دید.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من سوال دارم این آپدیت9199 چیه؟
بعد منظور از اینکه آخرین آپدیت رو داشته باشید یعنی کدوم آپدیت؟
ببخشید مثل تازه واردا دارم میپرسم

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
من آمریکا رو زدم 1ساله هر روز لایوم آپدیتم 2 بار کردم

بازیام هم همه کپی ومالزیه(حدود 50 تا)
دستگاهم هم مدل کمیاب پرمیوم با برد فالکون ودرایو ال جیه که همه چی خونه
اگه هم بن بشم میزنم تو گوشش میرم 1 دستگاهه دیگه می خرم چون لایو جزیی از زندگیمه
خداییشم اغراق نکردم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
لطفا یکی بگه که در موج جدید 2010
اگه به لایو وصل نشیم موجو میشه رد کرد یانه؟؟؟؟؟؟
جون ما یکی جواب بده
حالا کو تا موج 2010 !!
اصلا بزار شروع بشه یا بزار ببینیم اصلا شروع میشه !!
شروع شدنش که فکر کنم موقع Hali : Reach باشه !

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
از چه راهی میشه آدم بفهمه که کنسولش Flag شده یا نه؟ این روش request support واسه همین کاره؟
بعد من 6 نوامبر وصل شدم لایو الآن مطمئنا تو لیست سیاه رفتم دیگه؟

ویرایش:ظاهرا که بله ، این ارور 54420 رو میده :((

آخرین ویرایش:

ramin.h

کاربر سایت
Jun 20, 2010
1
خیلی عجیبه این همه درباره بن صحبت شده سوالات عمومی دارید و خیلی چیزهای دیگه اونوقت جواب این سوال رو هیچکس نداده (شایدم زیادی بدیهی باشه که نیست)
من اگه آفلاین یه بازی که stealth patch نداره رو بازی کنم بعد که بدون دیسک یا با دیسک stealth patch دار به live وصل شم بخاطر اون بازی که آفلاین داشتم بازی میکردم بن میشم یا نه؟

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
خیلی عجیبه این همه درباره بن صحبت شده سوالات عمومی دارید و خیلی چیزهای دیگه اونوقت جواب این سوال رو هیچکس نداده (شایدم زیادی بدیهی باشه که نیست)
من اگه آفلاین یه بازی که stealth patch نداره رو بازی کنم بعد که بدون دیسک یا با دیسک stealth patch دار به live وصل شم بخاطر اون بازی که آفلاین داشتم بازی میکردم بن میشم یا نه؟

اگه اینجوری بود که دیگه ما بن نمیشدیم داداش
این ماکروسافت لعنتی اگه 20 ثانیه هم کپی خور شه بن لادن میشی;)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

اگه نریخته باشیش رو هارد مشکلی نداره ;)
در صورت الاین بازی کردن فقط خطر اچیومنت گرفتن قبل از عرضه رسمی بازی هست
که چارش اینه که یه پروفایل جدید بسازی

mother_of_game

کاربر سایت
Nov 19, 2009
18
سلام
با توجه به بن شدن ها تا حالا به liveوصل نشدم ولی میخوام وصل شم
چند تا سوال دارم البته جواب بعضی هاشون بالا هست ولی میخوام مطمئن شم
1.وقتی به لایو وصل میشیم اگه فقط به marketplace بریم و انلاین بازی نکنیم بن میشیم یا نه؟
2.با توجه به ابدیت اخر (9199)هارد چیزیش نمیشه درسته؟
3.گیم هایی که رو هارد نصب یا سیو هاشون رو هارد هستن و یا قسمتی که اچیومنت ها رو نشون میده و نشون میده که چند تا گیم دارم ربطی به بن شدن داره یا نه؟
4.همه ی گیم هایی که بازی کردم sleath patch درست ندارن یعنی نمیخوام با اونا برم لایو .در کل msمیتونه هارد رو بخونه و از همون قسمتی که اچیومنت ها رو نشون میده بنمون کنه؟
5.با ixtream LT و گیم اورجینال میشه گفت 100% بن نمیشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر