افسانه ی زلدا The Legend of Zelda: Skyward Sword

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
cover_large.jpg

با توجه به متنوع بودن بازیها در کنسول بی همتا wii این بار تصمیم گرفتم که درباره ی بازی صحبت کنم که نه برای کنسول ps3 و xbox360 و حتی کامپیوتر های خانگی ساخته نشده . سری این بازی یک بازی انحصاری در اختیار کمپانی بزرگ نینتندوست این نسخه بازی کاملا انحصاری بوده برای کنسول نینتندو wii است

بازی افسانه ی زلدا را همیشه ارزو داشتم بازیکنم زیرا که این بازی همواره جزو باز یهایی بوده که توانسته بالاترین امتیاز را از ان خود کند و هم توانسته با فروش فوق العاده ی خود همگان را شکفت زده کند

افسانه زلدا یکی از بازی هایست که از نسخه nes (میکرو) تا به امروز نسخه ها زیادی ازش ساخته شده و طرفداران و فن ها زیادی داره.

برخی ار افراد روی این بازی سوم شخص ماجراجویی تعصبی خاص دارند و لازم به ذکر است که طرفداران این بازی در خارج از ایران((زیرا که این شاهکار از دید برخی ایرانی ها یک بازی خیلی معمولی و حتی بی هدف است!!))حتی از بازی ندای وظیفه جنگاوری مدرن 3 هم بیشتر است.

این بازی تمام ارمان های یک بازی ماجراجویانه را دارد و از همه مهمتر قدمت بسیار قدیمی اش باعث شده خیلی زود در بین کنسول ها و بازیخور ها ی خارجی جا باز کند.

این شماره با کنترل های جدید و منحصر به فرد کنسول وی کاملا سازگار است و مبارزات با شمشیر و سلاح مخصوص زلدا با حرکت دادن این کنترل ها انجام می گیرد.

استفاده بازی از موشن پلاس بازی به مراتب زیباتر و جالبتر کرده.

خود نینتندو سازنده ی اصلی بازی است و به همین دلیل است که این بازی فقط متعلق به خود کنسول نینتدو wii است.

گیم پلی بازی طولانی است و بازی خطی نیست در افسانه ی زلدا ماجراجویی معنی واقعی خود را نشان می دهد نقشه ها عریض و عوامل گمراه کننده در هر نقشه بسیار است.

در این شماره از بازی هم مانند سری های قبلی سنت ها تغییر نکرده اند و تنها تفاوت اصلی این شماره با سری های پیشین گرافیک و کنترل ان است

مشخصات :

نام بازی : The Legend of Zelda: Skyward Sword

منتشر کننده:Nintendo

کنسول :Nintendo Wii

تاریخ انتشار:TBA 2011

سبک:ماجراجویی فانتزی از نوع سوم شخص

Action Fantesy Adventure

large.jpg

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: highlight

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من هنوز موفق به بازی کردن این نسخه نشدم.ولی نسخه قبلی را بازی کردم ولی نتونستم تموم کنم. بازی خیلی خیلی طولانی بود و باید زبان انگیلیسی هم خوب بلد باشی که متاسفانه من زبانم قوی نبود وگیر کردم.ولی بازی شاهکاره.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من هنوز موفق به بازی کردن این نسخه نشدم.ولی نسخه قبلی را بازی کردم ولی نتونستم تموم کنم. بازی خیلی خیلی طولانی بود و باید زبان انگیلیسی هم خوب بلد باشی که متاسفانه من زبانم قوی نبود وگیر کردم.ولی بازی شاهکاره.

هر دو نسخه بازی برای wii دارم سری بازی زلدا گیم پلی عالی شخصیت پردازی عالی داستان گیرا و ...................... دارن

ولی بازی بسیار سخت و به طور زیادی طولانیه و برای اتمام بازی ممکنه چندین ماه زمان لازم باشه

تو بعضی بازیا wii و بیشتر بازیا ds زبان انگلیسی خوب واقعا لازمه که زبان انگلیسی من تعطیله از زمانی که تو مدرسه زبان خوندم 15 سالی میگذره اون موقعم به معنی کاری نداشتم فقط عشق قوائد داشتن فقط قوائد میگفتن

بازی شاهکاره و زمان و حوصله خیلی زیاد میخواد

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بهترین بازی عمرم و 100% بهترین بازی وی که تا الان بازی کردم ! همونطور که گفتم هم الان دور دوم رو شروع کردم و دارم حال میکنم :D

- - -ویرایش - - -

آره به نسبت بازی های دیگه باید از انگیلیسی بیشتر سرت بشه آخه یک سری جاهاش بهت یک چیزایی میگن که میمونی توش :D
از طرفی هم داستان سری زلدا خیلی خوبه ... اگه نفهمی یعنی نصف بیشتر بازی از دستت رفته !

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بهترین بازی عمرم و 100% بهترین بازی وی که تا الان بازی کردم ! همونطور که گفتم هم الان دور دوم رو شروع کردم و دارم حال میکنم :D

- - -ویرایش - - -

آره به نسبت بازی های دیگه باید از انگیلیسی بیشتر سرت بشه آخه یک سری جاهاش بهت یک چیزایی میگن که میمونی توش :D
از طرفی هم داستان سری زلدا خیلی خوبه ... اگه نفهمی یعنی نصف بیشتر بازی از دستت رفته !

آره همینطوره

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
چرا این بازی اینقدر کم کامنت داره؟

نه تنها خود بازی و گیم پلیش خوبه، استفاده این بازی از موشن پلاس بی همتاس.

دوستان یادمه این بازی یه باگ داشت که اگه تو یه مرحله اکه از یه در زودتر می رفتی دیگه گیر می کردی. یا باید به ترتیب بازی کنی
How to Avoid Skyward Sword's Game-Ending Glitch - Wii News @ Nintendo Life

اگه از این مراحل اشتباه رفتین راهش اینه که The Legend of Zelda: Skyward Sword Save Data Update Channel رو نصب و اجرا کنید تا بتونید از سیوهای قبلیتون استفاد کنید.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

دوستان یادمه این بازی یه باگ داشت که اگه تو یه مرحله اکه از یه در زودتر می رفتی دیگه گیر می کردی. یا باید به ترتیب بازی کنی

اگه از این مراحل اشتباه رفتین راهش اینه که The Legend of Zelda: Skyward Sword Save Data Update Channel رو نصب و اجرا کنید تا بتونید از سیوهای قبلیتون استفاد کنید.
آخه اين تاپيك دوميه وگرنه تاپيك اصلى زلدا ١٤ صفحه توش كامنت گذاشتيم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

فعالیت تو تاپیکا wii کلا کمه

مرسی بخاطر راهنمایی

آخه اين تاپيك دوميه وگرنه تاپيك اصلى زلدا ١٤ صفحه توش كامنت گذاشتيم

تاپیکا قبلی خبر زمان انتشار بازی و اینجور چیزا بود

تاپیکا قدیمی اوناییم که درباره بازیا جدید گفتن یا نقدی گذاشتن کسی نگفته چه خبر

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
منتظرم بازی دستم برسه شروع به بازی بکنم و با دوستان در موردش حرف بزنیم البته یه سایت مخصوص زیلدا هست که میشه ازش کمک گرفت یه خورده تقلبه ولی خدای لازیمه

من تو اوکارینا زمان مونده بودم و بعد فهمیدم تیر اتشین ندارم چرا چون تو مرحله رد کردن نیست باید می رفتم تو دریاچه باز یو رو به افتاب وقت طلوع یه تیر می زدم که میشد تیر اتشین خدای این نکته خیلی سخته این جوری ساده ادم میگه

کلا خوبی این بازی زیلدا این اعصاب خورد کنی یاش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منتظرم بازی دستم برسه شروع به بازی بکنم و با دوستان در موردش حرف بزنیم البته یه سایت مخصوص زیلدا هست که میشه ازش کمک گرفت یه خورده تقلبه ولی خدای لازیمه

من تو اوکارینا زمان مونده بودم و بعد فهمیدم تیر اتشین ندارم چرا چون تو مرحله رد کردن نیست باید می رفتم تو دریاچه باز یو رو به افتاب وقت طلوع یه تیر می زدم که میشد تیر اتشین خدای این نکته خیلی سخته این جوری ساده ادم میگه

کلا خوبی این بازی زیلدا این اعصاب خورد کنی یاش

اوریج بازی پس؟ :bighug:

آره کلا سایت ها کمکی درباره زلدا خیلی زیاده البته سایت ها خارجی نه ایرانی

:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام آقایون کسی قیمت از کنسولهای wiiوwiiUنداره؟؟ به من PMبدبد ممنون میشوم

سلام داداش

wii دست دوم در حد آک که با آک فرقی نداشته باشه 300 هزار تومنه الان خودم یه wii دیدم با آک فرق نداره یا دریایی از لوازم جانبی داره میده 400 هزار

wii u هم که اکثر آکبنده حداقل باندلش یک میلیون و پونصد هزار تومنه و دست دومش تا جایی که میدونم یک میلیون و 100 هزار تا 200 هزاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر