افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام به همه آقا تورو خدا یکی منو کمک کنه من حدودا یه ماهه تو هر پارتی میرم بعد یه مدت خود به خود لفت میده همه کارم کردم dns هم ست کردم ولی بازم درس نشده تورو خدا یه کمک بکنید نتم 128 نامحدود پارس آنلاینه قبل اینکه اینطوری شه یه 1 سالی بازی کردم با همین نت اصلا اینجوری نبود تازه اینجوری شده یه کمکی بکنید یه دو تا عکسم از پینگ نتم میدم ببینید :((
6x3v275z4lb3fyb2xwny.png
o97b7mai4bjoldtju1sq.png

تو پینگت time out نداری؟ تو این عکس ک نداری

ولی در کل بضی موق ها تایم اوت میده هااااااا

و اینم بگم ک پینگ تنها مهم نیست

به نظره من با این اینترنت ... ایران
از 2 مگ به بالا بگیر البته نمیشه گفت دقیقا این 2 مگ رو بگیر چون من خودم از رویه اون چیزی که به سر اومده میگم یه شرکت 1 مگ بهت میده با پینگ و دانلود عالی ولی یه سرور( شرکت ) همون 1 رو بهت میده که اصلا قابل مقایسه نیست با اون 1 مگ قبلی

بازم بزار ببین اساتید چه نظری میدن گلم

صبر داشته باش تو هر تاپیک پست زدن که مشکلی رو حل نمیکنه داداشی;)

آخرین ویرایش:

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
تو پینگت time out نداری؟ تو این عکس ک نداری

ولی در کل بضی موق ها تایم اوت میده هااااااا

و اینم بگم ک پینگ تنها مهم نیست

به نظره من با این اینترنت ... ایران
از 2 مگ به بالا بگیر البته نمیشه گفت دقیقا این 2 مگ رو بگیر چون من خودم از رویه اون چیزی که به سر اومده میگم یه شرکت 1 مگ بهت میده با پینگ و دانلود عالی ولی یه سرور( شرکت ) همون 1 رو بهت میده که اصلا قابل مقایسه نیست با اون 1 مگ قبلی

بازم بزار ببین اساتید چه نظری میدن گلم

صبر داشته باش تو هر تاپیک پست زدن که مشکلی رو حل نمیکنه داداشی;)

داداش من یه سال با همین نت بازی میکردم هم تو پارتی میرفتم هم بازی میکردم اصلا اینجوری نبود نمیدونم چرا جدیدا اینجوری شد

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
سرعت دانلود مهم نیست سرعت پینگ مهمه که روی ۱۶۰ باید باشه نهایت

دوست عزیز اشتباه نکن
همزمان با بازی اپلود و دانلود صورت میگیره سرعت پایین باعث دیر دانلود شدن صفحه و لگ در بازی میشه
اگه شنیده باشید بعضی ها با پینگ 100 بدون لگ اند اما بعضی ها با 50 لگ دارند

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوست عزیز اشتباه نکن
همزمان با بازی اپلود و دانلود صورت میگیره سرعت پایین باعث دیر دانلود شدن صفحه و لگ در بازی میشه
اگه شنیده باشید بعضی ها با پینگ 100 بدون لگ اند اما بعضی ها با 50 لگ دارند
عزیز صفحه که دانلود نمیشه اون لگ ها هم بخاطر همون پینگه من خودم با سرعت دانلود ۳۰ کیلوبایت و پینگ ۹۰ کال بازی میکردم خیلی راحت!!

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
عزیز صفحه که دانلود نمیشه اون لگ ها هم بخاطر همون پینگه من خودم با سرعت دانلود ۳۰ کیلوبایت و پینگ ۹۰ کال بازی میکردم خیلی راحت!!
نه عزیز من شما در هنگام بازی رو صفحه خودت هستی
وقتی تیری شلیک میشه یا شخصی تکون میخوره موقعیتش به شکل دیجیتالی(0و1)دسته بندی میشه و اون هست که دانلود میشه

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
ببخشید من dns هارو بدست اوردم ولی میخوام بدونم کجای کامپیوتر وارد کنم تا سرعتم روی کامپیوتر هم بالا بره؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
اقایون من چنذ روزیه به مشکل خوردم آن لاین میشم میخوام فیفا بزنم ارور میده که
there is a problem getting your online information
جالبه اخبار و اطلاعات مختلف رو میگیرم ولی نمیزاره آن لاین بازی کنم
کسی راه حلی داره ؟؟؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام من مشکل وصل شدن به psn داشتم خلاصه با ISP که صحبت کردم یه نرم افزار بهم معرفی کرد به نام DnsJumper که حجم کمی داره و تو اینترنت سرچ کنید میاد حدودا 35 DNS های معروف میده که خیلی هاشون فعالن و من تونستم 4 تا زیر 130 تا پینگ بگیرم به شما هم پیشنهاد میکنم استفاده کنید خیلی عالی

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
با سلام من مشکل وصل شدن به psn داشتم خلاصه با ISP که صحبت کردم یه نرم افزار بهم معرفی کرد به نام DnsJumper که حجم کمی داره و تو اینترنت سرچ کنید میاد حدودا 35 DNS های معروف میده که خیلی هاشون فعالن و من تونستم 4 تا زیر 130 تا پینگ بگیرم به شما هم پیشنهاد میکنم استفاده کنید خیلی عالی

با چه ای پی پینگ گرفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر