افت سرعت ؟؟؟؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
توی آلمان به سرعتای بالای 384 کیلوبیت میگن Broadband!! ، ما اینجا به 128 محکومیم!
با این تعریف، الان 98 درصد خونه های آلمان اینترنت پرسرعت دارن و تا سال 2018 می خوان 50 مگابیت رو رایج کنن،اینم منبع خبر

توی انگلستان هم همین الان کمپانی Virgin داره سرعت 50 مگابیت رو به کاربراش واگذار میکنه!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
توی آلمان به سرعتای بالای 384 کیلوبیت میگن Broadband!! ، ما اینجا به 128 محکومیم!
با این تعریف، الان 98 درصد خونه های آلمان اینترنت پرسرعت دارن و تا سال 2018 می خوان 50 مگابیت رو رایج کنن،اینم منبع خبر

توی انگلستان هم همین الان کمپانی Virgin داره سرعت 50 مگابیت رو به کاربراش واگذار میکنه!!
که چی؟؟:cheesygri
میخوای دل مارو بسوزونی؟
نترس گهی پشت به زین و گهی زین به پشت! روزایه خوبه اروپا هم داره ته میکشه;)

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا

از سئول چيزي نميدوني ؟
------------------
حرفم رو پس ميگيرم !
امروز واقعا سرعت مسخره اي داشتم !

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
فکر کنم این افت سرعت این چند روزه بد هم نشده چون سرعت دانلود مثل اینکه بالا رفته:D حداقل چند نفری که میشناختم این رو گفتن:D

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
که چی؟؟:cheesygri
میخوای دل مارو بسوزونی؟
نترس گهی پشت به زین و گهی زین به پشت! روزایه خوبه اروپا هم داره ته میکشه;)
ته میکشه یعنی چی؟ ، نکنه تو هم مثه بعضیا گرفتار توهمی شدی که فک میکنن اونا دارن بی پولو فقیر میشن و ما که کشور عقب افتاده ایم به همین زودیا قرار جاشونو بگیریم؟؟؟؟؟!!!!!!
نه عزیز من اینا چیزایی نیستن که یک ساله و حتی ده ساله اتفاق بیفتن که بخوایم دلمونو خوش کنیم به این اوهام! اونجا تا10 ساله دیگه 100 مگابیتم واسشون عادی میشه و ما اینجا گرفتار سرعتای مسخره ی 128 و 256 هستیم ، بعدم فکر می کنید که با این سرعتا هم میشه تکنولوژی ارتباطات رو پیاده کرد و کل جامعه رو به سمت بهره وری از اینترنت هدایت کرد؟؟ چیزی که واقعا توی زندگی همه ی مردم وارد شه؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نه عزیز من اینا چیزایی نیستن که یک ساله و حتی ده ساله اتفاق بیفتن که بخوایم دلمونو خوش کنیم به این اوهام! اونجا تا10 ساله دیگه 100 مگابیتم واسشون عادی میشه و ما اینجا گرفتار سرعتای مسخره ی 128 و 256 هستیم ، بعدم فکر می کنید که با این سرعتا هم میشه تکنولوژی ارتباطات رو پیاده کرد و کل جامعه رو به سمت بهره وری از اینترنت هدایت کرد؟؟ چیزی که واقعا توی زندگی همه ی مردم وارد شه؟؟
واقعا ممنون به خاطر پست هایی که تو این تاپیک دادی دلم خنک شد. فقط یه چیزی ، تا 10 سال دیگه هم اگه بخوایم با همین ADSL و شبکه مسی فرتوت خودمون پیشرفت های تصاعدی تو سرعت داشته باشیم و محدودیت و از این جنگولک بازی ها هم نداشته باشیم شاید به 8mbps برسیم ؛ شاید!

استفاده از فیبر نوری هم برای خونه ها میمونه برای قرن دیگه که عمر ما دیگه قد نمیده که اون روز رو ببینیم. سرمایه گذاری گنده ای هم میخواد که چون ما خرج های ضروری دیگه ای داریم (مثل پول دادن برای پرت کردن کفش؛ موشک ساختن و...) از تیررس خارجه.

---------------------
سرعت من هم قبل از این اتفاقات 35 تا 40 kbps بود متوسط، الان ها شده 20kbps. بعضی وقتا هم که اصلا انگار نه انگار که آنلاینه! :D

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,553
نام
امیر
واقعا ممنون به خاطر پست هایی که تو این تاپیک دادی دلم خنک شد. فقط یه چیزی ، تا 10 سال دیگه هم اگه بخوایم با همین ADSL و شبکه مسی فرتوت خودمون پیشرفت های تصاعدی تو سرعت داشته باشیم و محدودیت و از این جنگولک بازی ها هم نداشته باشیم شاید به 8mbps برسیم ؛ شاید!

استفاده از فیبر نوری هم برای خونه ها میمونه برای قرن دیگه که عمر ما دیگه قد نمیده که اون روز رو ببینیم. سرمایه گذاری گنده ای هم میخواد که چون ما خرج های ضروری دیگه ای داریم (مثل پول دادن برای پرت کردن کفش؛ موشک ساختن و...) از تیررس خارجه.

---------------------
سرعت من هم قبل از این اتفاقات 35 تا 40 kbps بود متوسط، الان ها شده 20kbps. بعضی وقتا هم که اصلا انگار نه انگار که آنلاینه! :D
متاسفانه ما هی می گیم ولی کو گوش شنوا...;)
من می گم اگر تا 4 سال دیگه به 2 مگ رسید بدونید دارند زحمت می کشند چون الان اوضاع خیلی خرابه...:locked:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
asiatech

این ایمیل از آسیاتِک دیروز (4 شنبه)برای من اومده

مشترک گرامی؛
ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، به اطلاع می رساند به علت اختلالي كه در شبكه‌ي اينترنت در سطح كشور پيش آمده است شاهد قطع ، وصل و يا کاهش سرعت سرویس اينترنت در روزهای آتی خواهید بود .
ضمن عرض پوزش از تمامی مشترکین آسیاتک ، از صبر و شکیبایی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

با تشکر
شرکت انتقال داده های آسیاتک

پس حالا حالا ها درست نمیشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,553
نام
امیر
این ایمیل از آسیاتِک دیروز (4 شنبه)برای من اومده

مشترک گرامی؛
ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، به اطلاع می رساند به علت اختلالي كه در شبكه‌ي اينترنت در سطح كشور پيش آمده است شاهد قطع ، وصل و يا کاهش سرعت سرویس اينترنت در روزهای آتی خواهید بود .
ضمن عرض پوزش از تمامی مشترکین آسیاتک ، از صبر و شکیبایی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

با تشکر
شرکت انتقال داده های آسیاتک

پس حالا حالا ها درست نمیشه
الان که درسته...;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر