اعلام تست GOW 3 , Ascension با شبیه ساز RPCS3 !!!

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
من با سیستم و آخرین آپدیت ها گاد او وار ۳ رو تونستم روی ۱۵ تا ۲۰ فریم متغیر بازی کنم. فکر کنم علت فریم پایین هم مشکل پردازنده باشه چون Ryzen 2700x از Tsx پشتیبانی نمیکنه و همین باعث افت شدیدی میشه وگرنه گرافیک 2080 هست.
مشکل اصلی جدای از افت فریت، هنگ کردن بازیه که تقریبا هر بیست دقیقه اتفاق میوفته.

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
من با سیستم و آخرین آپدیت ها گاد او وار ۳ رو تونستم روی ۱۵ تا ۲۰ فریم متغیر بازی کنم. فکر کنم علت فریم پایین هم مشکل پردازنده باشه چون Ryzen 2700x از Tsx پشتیبانی نمیکنه و همین باعث افت شدیدی میشه وگرنه گرافیک 2080 هست.
مشکل اصلی جدای از افت فریت، هنگ کردن بازیه که تقریبا هر بیست دقیقه اتفاق میوفته.
هنوز مشکل نرم افزاری داره ..

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
596
نام
Ramin
مشخصات سیستم در امضا هست فقط cpu به 9900x افزایش داشته
گاد آف وار 1 و 2 به راحتی اجرا میشن و 144 فریم هم میدن اما به 60 باید محدودش کرد.
گاد آف وار 3 مشکل گرافیکی داشت که یک تیک رو زدم و مشکل گرافیکی حل شد اما بعد از لود از بازی میپره بیرون و نمیزاره لود بشه ( کسی راهی براش میدونه ؟ )
گاد آف وار 3 رو از دیسک دامپ کردم و با پکیج به آخرین ورزن آپدیت کردم

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
گاد آف وار 1 و 2 به راحتی اجرا میشن و 144 فریم هم میدن اما به 60 باید محدودش کرد.
گاد آف وار 3 مشکل گرافیکی داشت که یک تیک رو زدم و مشکل گرافیکی حل شد اما بعد از لود از بازی میپره بیرون و نمیزاره لود بشه ( کسی راهی براش میدونه ؟ )
برای بازی گاد اف وار 3،تو قسمت تنظیمات gpu فقط تیک Write color buffers رو بزن دیگه به هیچی کار نداشته باش ،چون cpuت هم tsx ساپورت میکنه احتمالا اتوماتیک فعاله تو قسمت تنظیمات cpu.
من خودم با ryzen 5 3600 و کارت 1070 در بدترین حالت 19 فریم و بیشترین فریم 50 میگیرم ،متوسط هم اکثر موقعها 30 تا 27 فریم هست.
تونستی اجرا کنی یه اطلاع بده با 9900x چند فریم میگیری.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
وقتی با 1080 ti کار نکنه درست .. مشکلش از نرم افزاره .. یکیم نیس یه نرم افزار درست حسابی ازش بده بیرون ... سیپیو 10 هسته ای و 20 رشته ای نشه ... نرم افزارش هنوز مونده تا درست بشه

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
596
نام
Ramin
برای بازی گاد اف وار 3،تو قسمت تنظیمات gpu فقط تیک Write color buffers رو بزن دیگه به هیچی کار نداشته باش ،چون cpuت هم tsx ساپورت میکنه احتمالا اتوماتیک فعاله تو قسمت تنظیمات cpu.
من خودم با ryzen 5 3600 و کارت 1070 در بدترین حالت 19 فریم و بیشترین فریم 50 میگیرم ،متوسط هم اکثر موقعها 30 تا 27 فریم هست.
تونستی اجرا کنی یه اطلاع بده با 9900x چند فریم میگیری.
تیک رو زدم که بازی اجرا شد در لود اولیه میپره بیرون
یا بعد آرم سونی صقحه سیاه میمونه

آخرین ویرایش:

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
تیک رو زدم که بازی اجرا شد در لود اولیه میپره بیرون
یا بعد آرم سونی صقحه سیاه میمونه
RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator
اخرین ورژن رو دانلود کن
c++ رو که خواسته نصب کن.open ssl مهم نیست.اخرین فریمور ps3 رو هم بگیر .
rpsc3 رو تو یه درایو دیگه یا یه پوشه دیگه اکسترکت کن.(جای rpsc3 قبلی نباشه)
اول فریمور ps3 رو نصب کن
به تنظیمات هیچی دست نزن ،بازی رو اجرا کن ببین اجرا میکنه؟

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
596
نام
Ramin
اخرین ورژن رو دانلود کن
c++ رو که خواسته نصب کن.open ssl مهم نیست.اخرین فریمور ps3 رو هم بگیر .
rpsc3 رو تو یه درایو دیگه یا یه پوشه دیگه اکسترکت کن.(جای rpsc3 قبلی نباشه)
اول فریمور ps3 رو نصب کن
به تنظیمات هیچی دست نزن ،بازی رو اجرا کن ببین اجرا میکنه؟
na hamun

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
na hamun
بزار مال یه dev دیگه لینکش رو بهت میدم،امشب چکش کردم عالیه،متالگیر و لست اف و گاد اف وار رو کامل اجرا میکنه،
https://files.sshnuke.net/rpcs3_9fc4ab8e.7z

اجرا کردی بزار اپدیت کنه خودش به اخرین ورژن،
این نسخه با اونی که تو سایت rpcs3 فرق میکنه برنامه نویسش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر