اعلام برترین طرح های مسابقه طراحی لوگو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
طرح های مرتضی و امیر حسین، قوی ترین طرح ها بودن. به نظرم اگر قراره کسی برنده اعلام بشه، حتمآ یکی از این دو نفر خواهند بود.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
به نظرم طرح هایو اولی و دومی زیبا هستن ولی طرح اقا مرتضی یه چیز دیگس
میدونید تو صنعت ساختمان سازی و معماری یک چیز سازندرو خیلی مشهور میکنه اونم شیک سازی و باکلاس بودن کارشه
این جا هم به نظرم طرح مرتضی جان هم با کلاسه از نظر من و هم خیلی شیکه
امیدوارم بهترین طرح رو برای سایت انتخاب کنید

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یک نظر سنجی بزارید تا کاربرها شرکت کنند و حداقل در تصمیمتون اونها رو هم شریک کنید

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من یکمی دقت کردم دیدم اکثر طرح ها از یک فوت استفاده شده
تقریبا 5 تا طرح فونتشون یکیه جالبه!!!!

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
طرح مرتضی بیشتر یک تایپوگرافی هست تا یک لوگو و البته جلوه و المان های یک لــوگو و اختصاصی بودن رو نداره !!

نظرشخصی!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
طرح مرتضی بیشتر یک تایپوگرافی هست تا یک لوگو و البته جلوه و المان های یک لــوگو و اختصاصی بودن رو نداره !!

نظرشخصی!

البته طرح شما هم يه طرح بي روح و خيلي ساده هست !!

نظر شخصي !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
به جرات میگم امیرحسین یکی از بهترین گرافیست های داخل کشور هست. این رو تو تجربه چند سالی که میشناسمش و کارهایی که ازش دیدم میگم. دمت گرم پسر.;)

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
لگوی امیرحسین و مرتضی را با هم ترکیب کنید:d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من یکمی دقت کردم دیدم اکثر طرح ها از یک فوت استفاده شده
تقریبا 5 تا طرح فونتشون یکیه جالبه!!!!

دقیقا همینطور هست...طرح های انتخابی بسیار زیبا هستند ولی چیزی که هست این هست که همه طرح ها به جز یک طرح از فونت mj_color استفاده شده...در واقع تو مسابقه ای که ترتیب داده شد 95% به بالا از فونت های رایج استفاده شده که برای انتخاب یک لوگو اگر شخصی خیلی بخواد سختگیری کنه همه طرح هارو رد میکنه...لوگو مرتضی رو من خیلی میپسندم ولی فقط مشکلی که من توش میبینم از همین فونت معروف mj_color استفاده شده....ممکنه 90% کسانی که از سایت بازدید میکنن متوجه این قضیه نشن ولی اگر یه شخص گرافیست لوگو رو ببینه میفهمه این نوشته از فونت mj_color استفاده شده ..

کلا ساخت لوگو یه پروسه زمان بری هست.

ساخت لوگو باید همه چیزش منحصر به فرد باشه..از فونت نوشته بگیرید تا زیبایی تماما باید منحصر به فرد باشه.

مثلا لوگوهای زیر رو ببنیند..

2_1255.jpg

Untitled-1_45.jpg

niklogo16aa.jpg

Untitled-2_18.jpg

11111_1.jpg

11111112222.jpg

اوج هنر و خلاقیت رو میشه تو لوگوها دید..هیچ کدوم از فونت رایج استفاده نشده و تماما کار خلاقیت طراح هست..

به نظر من مرتضی میتونه یه لوگویی رو بزنه که همه چیزش انحصاری باشه

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
به نظر من طرح perna با طرح هاي ديگه متفاوت هست و در عين حال زيبا و جالب.
مديران كه زحمت كشيدن بهترين ها رو انتخاب كردند حالا انتخاب بهترين رو به كاربران سايت واگذار كنند.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دقیقا همینطور هست...طرح های انتخابی بسیار زیبا هستند ولی چیزی که هست این هست که همه طرح ها به جز یک طرح از فونت mj_color استفاده شده...در واقع تو مسابقه ای که ترتیب داده شد 95% به بالا از فونت های رایج استفاده شده که برای انتخاب یک لوگو اگر شخصی خیلی بخواد سختگیری کنه همه طرح هارو رد میکنه...لوگو مرتضی رو من خیلی میپسندم ولی فقط مشکلی که من توش میبینم از همین فونت معروف mj_color استفاده شده....ممکنه 90% کسانی که از سایت بازدید میکنن متوجه این قضیه نشن ولی اگر یه شخص گرافیست لوگو رو ببینه میفهمه این نوشته از فونت mj_color استفاده شده ..

کلا ساخت لوگو یه پروسه زمان بری هست.

ساخت لوگو باید همه چیزش منحصر به فرد باشه..از فونت نوشته بگیرید تا زیبایی تماما باید منحصر به فرد باشه.

مثلا لوگوهای زیر رو ببنیند..

2_1255.jpg

Untitled-1_45.jpg

niklogo16aa.jpg

Untitled-2_18.jpg

11111_1.jpg

11111112222.jpg

اوج هنر و خلاقیت رو میشه تو لوگوها دید..هیچ کدوم از فونت رایج استفاده نشده و تماما کار خلاقیت طراح هست..

به نظر من مرتضی میتونه یه لوگویی رو بزنه که همه چیزش انحصاری باشه
حالا یعنی اینا خیلی زیبا هستن؟! به نظر من که هیچ کودومشون زیبا نیستن به جز Jahan-E-Koodak! خلاقیتی هم نمیبینم داخلشون!
البته این چیزا سلیقه ای هستش که سلیقه ی من بهم میگه که خیلی بد شکل هستن!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من شخصا دومین طرح مرتضی رو از همه بیشتر میپسندم. خیلی شیک و باکلاس در اومده.

به نظرم همون رو بذارید برا سایت خوبه.

بعد یه پیشنهاد دارم اون اینکه تو لوگو شعار ننویسید :D یه جوری کلاس کار رو میاره پایین انگار :D همون اسم انگلیسی سایت کوچیک زیر لوگو نوشته بشه خیلی بهتره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر